• Новинка
IMIXLOT врата кабел каишка въже мода Moon Star дамски слънчеви очила Очила за четене, слънчеви очила Слънчеви очила Очила верига

IMIXLOT врата кабел каишка въже мода Moon Star дамски слънчеви очила Очила за четене, слънчеви очила Слънчеви очила Очила верига

резултат:
BGN 6.45
BGN 4.00 -38 %

Брой продукти
Налично


Ставка Опис
ОПИС Материјал : Алуминиум Боја : Сребро Големина : Слободен Големина Пакет се Вклучени : 1 x pc Lanyard синџир
КАРАКТЕРИСТИКИ
1.Се вклопуваат речиси сите големина рамки. 2.Немојте да се грижите за губење на вашиот омилен очила или очила за сонце некогаш повторно со овој eyewear retainer. 3.Сега можете да останете активни и да ја задржите вашите очила или очила за сонце со вас на сите времиња. 4.Тоа, исто така, погодна за фустан
Производ Екранот
Бренд Вовед
Плаќање
1. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре.
2. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.
3. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите.
4. Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа.
Враќање
1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.Ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.
Превозот
1.Ние брод на светот.
2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 15-45 дена пристигне;
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.
Подолу е стандард превозот време резиме,Канада се повеќе време да пристигне,обично од 30 дена повеќе.
Стандард Време На Испорака Summar
Земја
Бизнис дена
10-14
15-21
22-29
30-35
36-45
45+
САД
Пристигнуваат го оценувате
12%
60.50%
23.30%
3.20%
1%
Целосна Наплата
Австралија
Пристигнуваат го оценувате
2%
14.70%
28.20%
37%
18%
Целосна Наплата
Велика БРИТАНИЈА
Пристигнуваат го оценувате
2%
10.50%
42.30%
39.20%
6%
Целосна Наплата
Канада
Пристигнуваат го оценувате
0%
0.00%
18.20%
31.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15.20%
47.40%
30.50%
4.90%
Целосна Наплата
Други
Пристигнуваат го оценувате
2%
10%
23%
50%
13.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Повратни информации
Q & A
1. Сите слики се вистински ?
Yes (да). Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings.
2. Колку за наплата/замена ?
а. Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена.
б. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите.
в. Објектите треба да биде во оригинална состојба и пакет со сите componentsand додатоци се вклучени, или можете да одберете да ги имате замена.
г. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.
3. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден). Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу.
4. Ако можам да направам повеќе цел, може да ми даде повеќе попуст? Како да го направите тоа?
Yes (да). Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки.
5. Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?
Yes (да). Кога ќе се направи пад на превозот со цел, може да се пополни вашиот клиент адреси, или да ја напуштат пораки за да ги споделите со нас, тоа е пад на превозот, тогаш ние ќе брод тоа како вашето барање побрзо.

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Вериги И Въжета
Дължина На Продукта:
Fit on most people
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
търговска марка:
imixlot
Материал:
Найлон
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Цвят:
Сребро
Стил:
Модерен
Тип:
Вериги И Въжета
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Материал:
Сплав
Случай:
Парти, годишнина,годеж,сватба,всекидневният живот
Пол:
Възрастен
Ключове:
Спортни Очила Роп
Клавиш:
аксесоари за слънчеви очила

Избор на купувачи

Стойност рамка прозрачни очила на Жените и мъжете очила за работа с компютър, TV игри жълти лещи анти-blue-ray антибликовый

22.37 -51 % BGN 11.00

Спектакл Рамка Транспарентен Наочари Жени Мажи Очила За Работа со Компјутер ТВ Игра Жолта Леќи Анти Blueray АнтиОтсјајАко се стави 2 компјутери во количката заедно, ќе добиете дополнителни 5% ПОПУСТ!!!Сина Слој Леќа, Бренд ДизајнАнти Blue Ray, Против Замор, Анти Одраз, Анти Зрачење, АнтиОтсјајВистински Окозаштитник, Мода и ТрендиНов Дизајн, Сина Слој, Компјутер ЛеќиУВ Заштитници, Антирефлективен, Антиblueray1pc x Компјутерски Очила РамкаСе Одликува Со Меур Заврши, А Потоа И Во Воздушното ПерничеНе се грижи! Стоката ќе биде испратена до нашите клиенти сигурно и убедливо.

Черни кожени очила Слънчеви очила Eyewear Glasses Sunglass Eyeglass Display Sample Case Box With Clear Cover For 8pcs Glasses A632C-8S Free Shipping

BGN 90.37

Црна Кожа Eyewear Очила " очила со Eyeglass Екранот Примерок Случај Кутија Со Јасни Покритие За 8pcs Очила # A632 C8 S1.Класици очила за сонце примерок послужавник за Eyewear / Watch / Jewerly2.Држење очила за сонце 8pcs3.Материјал : Кожа, Дрво одбор4.Боја : Црна Со Јасни Маска5.Димензии : 332x242x77mm ( Внатрешно мали единица : 160x60x68mm )6.Со добар квалитет, но, евтини ценаСекогаш Гаранција за Квалитет и најниска цена !

2018 Мода поляризирани слънчеви очила HD квадратно огледало Eyewears за мъже шофиране очила Очила за Защита Gafas KP1018 WarBLade

11.70 -40 % BGN 7.00

War BLade Mens Поларизирана Ноќ Возење Очила За Сонце ОчилаПОЛАРИЗИРАНИ ЛЕЌИ специјализирани мулти слој леќа дизајнирани за филтрирање и блокирање на над 99.96% од отсјајНаПоларизирани леќи блокови од интензивна хоризонтална рефлексии (на сјајот) со тоа што вертикално ориентирана филтер слојвградени во објективот, обезбедувајќи максимална удобност и подобрена видливост...

широчина-138 нов висококачествен Титан мъжки полукадровые очила за четене късогледство очила рамка на компютърни очила рамки за очила

51.81 -15 % BGN 44.00

Драги пријатели, добредојдовте на OTO ОЧИЛА ПРОДАВНИЦА!1 Мило да биде на услуга за вас Ве молиме да го проверите производот внимателно кога ќе го примите пакетот...

Провеждане на 8 бр. слънчеви очила Слънчеви очила, Очила с черни кожени дисплей проба калъф кутия с прозрачен капак A633C-8S Безплатна доставка

BGN 82.37

Држење 8pcs Eyewear " очила со Eyeglass Очила Црна Кожа за Прикажување Примерок Случај Кутија Со Јасни Покрие # A633 C8 S1.Класици очила за сонце примерок послужавник за Eyewear / Watch / Jewerly2.Држење очила за сонце 8pcs3.Материјал : Кожа, Дрво одбор4.Боја : Црна Со Јасни Маска5.Димензии : 335x225x80mm ( Внатрешно мали единица : 160x60x68mm )6.Со добар квалитет, но, евтини ценаСекогаш Гаранција за Квалитет и најниска цена !

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.