• Новинка
RBROVO 2018 Мода пеперуда слънчеви очила Жените марка дизайнер малка рамка пластмасови слънчеви очила отразяващо огледало Oculos De Sol

RBROVO 2018 Мода пеперуда слънчеви очила Жените марка дизайнер малка рамка пластмасови слънчеви очила отразяващо огледало Oculos De Sol

резултат:
BGN 4.80

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Номер На Модела:
Слънчеви очила GD5160
Широчина На Обектива:
50мм
Оптично Атрибут Лещи:
Антибликовый, Фотохромный, огледален, UV400, наклон
Пол:
Жени
Стил:
Пеперуда
Отдел Име:
Възрастен
Лещи Материал:
Акрил
търговска марка:
РБРОВО
Височина На Обектива:
29мм
Материал На Рамката:
Пластмаса
подходящи за формата на лицето:
Кръгло лице,дълго лице,с квадратно лице,овално лице
Сертификат На Продукта:
CE, FDA,UV400
Лещи Материал:
HD
Други Имена:
Слънчеви Очила, Eyewear, Eyeglasses
слънчеви очила стил:
класически слънчеви очила
Опаковка:
Текстилен Чанта/Фиброзна Тъкан
Размер:
One size fit all face
Област На Приложение:
Пазаруване,Парти,Пътуване, Т Шоу,Шофиране
Коефициент На Пропускливост На Видимата Светлина:
99.9%
цвят на обектива:
снимка

Избор на купувачи

Дълги Пазител на ретро квадратни слънчеви очила за жени, мъже Ким Geri стил слънчеви очила жена марката дизайн винтидж слънчеви очила G5676

12.08 -42 % BGN 7.00

[ Карактеристики : ]1 Адвокатско очила за сонце за Возење2 100% Анти UV400, АнтиОтсјај, АнтиРефлективен3...

Черни кожени очила Слънчеви очила Eyewear Glasses Sunglass Eyeglass Display Sample Case Box With Clear Cover For 8pcs Glasses A632C-8S Free Shipping

BGN 90.37

Црна Кожа Eyewear Очила " очила со Eyeglass Екранот Примерок Случај Кутија Со Јасни Покритие За 8pcs Очила # A632 C8 S1.Класици очила за сонце примерок послужавник за Eyewear / Watch / Jewerly2.Држење очила за сонце 8pcs3.Материјал : Кожа, Дрво одбор4.Боја : Црна Со Јасни Маска5.Димензии : 332x242x77mm ( Внатрешно мали единица : 160x60x68mm )6.Со добар квалитет, но, евтини ценаСекогаш Гаранција за Квалитет и најниска цена !

SHAUNA Crystal Decoration извънгабаритни женски квадратни слънчеви очила армиращ метални панти луксозни мъжки прозрачни лещи очила с UV400

17.04 -24 % BGN 13.00

Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на околу 25 работни дена откако вашата уплата е завршен Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во одделни земји...

2017 автентични поляризирани очила огледало за нощно виждане шофиране очила мъжки жълти лещи слънчеви очила за намаляване на заслепяването 3 цвята 9177

20.78 -13 % BGN 18.00

2016 година Автентични Поларизирани Очила за Спорт Огледало Ноќно Возење Очила Мажите Отворено Жолта леќа Велосипедизам очила за сонцеПакетот Вклучува : 1 Xsunglasses , 1 Xsunglasses случај, 1 Xclean платно

Магията на Дзин WPB6919 унисекс удобни цветни bamoo храм UV400 слънчеви очила, чадър

BGN 22.38

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел еден пар на рецепт очила?Step1 : Цел на оптички рамка;Step2 : Изберат соодветни леќа;Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или email .И други барање...

Нови поляризирани слънчеви очила Авиационна Визия за мъже и жени очила Ocular UV400 слънчеви очила шофьор нощно шофиране очила измамници

5.60 -11 % BGN 5.00

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Име на Производ Возрасни Очила Боја 7 Бои Материјал Метал Должина 149mm Нога Должина 151mm Совет Ширина 17mm Висина 55мм Топло потсетник За референца со цел да преовладуваат во вид Совет 1...

Чашма 2017 Мода Очила Котешко Око Очила Мода Рамка Очила Жени Оптични

21.60 -17 % BGN 18.00

Рецепт Леќи Услуга : Ние Може да се Направи Myopia Очила и Читање Очила Според Вашиот Рецепт.Ве молиме Место Со Цел за Очила Рамка и Леќи во Нашата Продавница, и Ни Остави Порака со Вашиот Рецепт.Нормално, тоа Трае 37 Работни Дена за Сечење и Составување на Леќи.АнтиРефлективен Анти УВ, Анти Нула Леќи со Сино / Зелено Слој :

Стойност рамка прозрачни очила на Жените и мъжете очила за работа с компютър, TV игри жълти лещи анти-blue-ray антибликовый

22.37 -51 % BGN 11.00

Спектакл Рамка Транспарентен Наочари Жени Мажи Очила За Работа со Компјутер ТВ Игра Жолта Леќи Анти Blueray АнтиОтсјајАко се стави 2 компјутери во количката заедно, ќе добиете дополнителни 5% ПОПУСТ!!!Сина Слој Леќа, Бренд ДизајнАнти Blue Ray, Против Замор, Анти Одраз, Анти Зрачење, АнтиОтсјајВистински Окозаштитник, Мода и ТрендиНов Дизајн, Сина Слој, Компјутер ЛеќиУВ Заштитници, Антирефлективен, Антиblueray1pc x Компјутерски Очила РамкаСе Одликува Со Меур Заврши, А Потоа И Во Воздушното ПерничеНе се грижи! Стоката ќе биде испратена до нашите клиенти сигурно и убедливо.

Лангфорд марка оптични рамки за очила мъжки слънчеви очила полукадра TR90 реколта очила browline предписани рамки за очила дизайн 6085

BGN 31.68

ЗАБЕЛЕШКА : ова е само рамка со демо леќа, ако сакате да се стави вашите рецепт на оваа рамка, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно со оваа рамка, може да се обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, сите наши леќи да ја видите на овој линк : Спецификација : Рамка Материјал : TR90 & Алуминиум Рамка Ширина : прибл...

1бр удобни очила за четене пресбиопия 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 диоптъра, черен, кафяв

BGN 1.95

Добредојдовте на нашата продавница!ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака во ред или трговијаменаџер.Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се вратат на работание обично брод вашата парцела од 2 дена по обработка на уплатата заврши.За следење Не, некаде на следење Никој не може да се следи поради некоја причина, ве молиме да не грижете се, pls ни се обратите за помош.Ако времето ќе биде завршена и вие се уште не ја добиете вашата парцела, ве Молиме Без грижи, бараат од нас да се прошири на времето за вас.еден збор : ве Молиме контактирајте со нас, ако имате било каков проблем, Комуникација е важно за бизнис .Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Стилски ,светло и удобно Не даде притисок на вашиот нос при читањето на Јасни и stratch слободни леќи Тие се, исто така, совршен подарок за вашите родители и постари лица Диоптријата на располагање : +1.0; +1.5 ;+2.0 ;+2.5 ;+3.0;+3.5;+4.0 Материјал : PC Рамка, AC Леќа Ширина на челото рамка (за) : 14.6 cm Леќа Ширина : 5cm Нога Должина : 14.5 Боја : Црна / Кафеава Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

широчина-138 нов висококачествен Титан мъжки полукадровые очила за четене късогледство очила рамка на компютърни очила рамки за очила

51.81 -15 % BGN 44.00

Драги пријатели, добредојдовте на OTO ОЧИЛА ПРОДАВНИЦА!1 Мило да биде на услуга за вас Ве молиме да го проверите производот внимателно кога ќе го примите пакетот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.