• Новинка
Калейдоскоп очила дамски слънчеви очила Котешко око Слънчеви очила дамски жълти и червени лещи очила с метални рамки за очила

Калейдоскоп очила дамски слънчеви очила Котешко око Слънчеви очила дамски жълти и червени лещи очила с метални рамки за очила

резултат:
BGN 9.41

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Материал На Рамката:
Сплав
Широчина На Обектива:
55 mm
Номер На Модела:
0664
Пол:
Жени
Лещи Материал:
Поликарбонат
Стил:
Котешко Око
Отдел Име:
Възрастен
Оптично Атрибут Лещи:
UV400
Височина На Обектива:
43 мм
търговска марка:
очила калейдоскоп
zk:
Четири хиляди деветстотин петдесет и

Избор на купувачи

История 2018 малки кръгли слънчеви очила модна марка, дизайнер, овални, слънчеви очила, прозрачни жълти лещи на очила нюанси за жени ST0315

BGN 12.24

ПРИКАЗНА 2018 Мали Тркалезни очила за сонце Моден Бренд Дизајнер Овална Сонце Очила Јасно Жолта Леќа Eyewear Нијанси За Жените ST0315

ROYAL МОМИЧЕ 2018 луксозни квадратни слънчеви очила Жени извънгабаритни реколта марка дизайнерски очила дамски плоски ретро очила с UV400 ss174

20.32 -41 % BGN 12.00

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Како може да track my parecl? Y ou може да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) U сали кина пост воздух Пошта ќе ги 1535days.e Packet зема 715days...

TRIUMPH VISION прогресивно рецепта слънчеви очила за мъже Диоптрийные черни очила мъжки квадратна късогледство от минус очила за очите polarized

69.33 -39 % BGN 42.00

1.5 Индекс На Рефракција* CR39* Нула Отпор* АнтиОтсјајСе препорачува за благи, една визија precriptions...

2018 Мода поляризирани слънчеви очила HD квадратно огледало Eyewears за мъже шофиране очила Очила за Защита Gafas KP1018 WarBLade

11.70 -40 % BGN 7.00

War BLade Mens Поларизирана Ноќ Возење Очила За Сонце ОчилаПОЛАРИЗИРАНИ ЛЕЌИ специјализирани мулти слој леќа дизајнирани за филтрирање и блокирање на над 99.96% од отсјајНаПоларизирани леќи блокови од интензивна хоризонтална рефлексии (на сјајот) со тоа што вертикално ориентирана филтер слојвградени во објективот, обезбедувајќи максимална удобност и подобрена видливост...

Магията на Дзин WPB6919 унисекс удобни цветни bamoo храм UV400 слънчеви очила, чадър

BGN 22.38

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел еден пар на рецепт очила?Step1 : Цел на оптички рамка;Step2 : Изберат соодветни леќа;Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или email .И други барање...

Чашма мъжете Риболов и шофиране клип поляризирани слънчеви очила качеството на оптична късогледство дограма точки за деня и нощта

40.00 -20 % BGN 32.00

FQA за Рецепт Леќи1 Можете да направите Очила според мојот Рецепт?Ние сме Професионални Наочари Снабдувач, ние соработуваме со многу Рамка и Леќи Фабрики и ние, исто така може да го прилагодите секој тип Леќи според купувачот барање.2...

Големи очила стилен моден читатели очила очила, мъжки, женски пълен ръб рецепта +0.50 до +6.0 точки

BGN 22.86

Добредојдовте на Јужните Мориња Очила! Опис на производот : 1 пар на читање очила : ПВЦ леќи, БЕЗ очила торбичка Димензии : рамка : 13.8 cm (5.5 во); оружје 14.0 cm (5.6 во), леќи : 4.7x5.3cm (1.9x2.1in)Овој производ е достапен во 3 бои (мат црно, сјај и црна желка) и 19 предности

широчина-138 нов висококачествен Титан мъжки полукадровые очила за четене късогледство очила рамка на компютърни очила рамки за очила

51.81 -15 % BGN 44.00

Драги пријатели, добредојдовте на OTO ОЧИЛА ПРОДАВНИЦА!1 Мило да биде на услуга за вас Ве молиме да го проверите производот внимателно кога ќе го примите пакетот...

двойни мостови рамки за очила TR90 големи рамки за очила рецепта оптични очила лек 45 мм височина на обектива 1282

BGN 35.20

Забелешка : ова е само рамка со демо леќа, ако сакате да се стави вашите рецепт на оваа рамка, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно со оваа рамка, може да се обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, сите наши леќи да ја видите на овој линк : http : / / www.aliexpress.com / store / group / EyeglassesLenses / 1898622_504686156.html Како да се цел целосна очила?1.Изберете рамка " Додади во Кошничка "2.Изберете една lense " Додади во Кошничка "3.Приказ на вашата Шопинг Кошничка " КАСАТА "Составување на Примерокот (стави на поларизирани леќи со myopia во рамката за вашиот референца) :

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.