• Новинка
HEJIE Fashion Women Rimless Против Blue Лъчи очила за четене твърди рамка покритие на обектива диоптър +1.0~ + 4.0 BD-PURPL

HEJIE Fashion Women Rimless Против Blue Лъчи очила за четене твърди рамка покритие на обектива диоптър +1.0~ + 4.0 BD-PURPL

резултат:
BGN 15.98

Брой продукти
Налично

HEJIE Мода Мажи Жени Rimless Анти Сини Зраци Читање Очила Ултра-Висока светлина Јасно Слој Анти Нула Анти-Отсјај Леќа Диоптрија +1.0~+4.0 BD-ВИОЛЕТОВА

Виолетова

Подробности

Очите Рецепта:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
Тип Елемент:
точки
Тип Очила:
очила за четене
Широчина На Обектива:
5,0 cm
Оптично Атрибут Лещи:
Антирефлексно Покритие
Пол:
Жени
Покритие:
HMC
Цвят Лещи:
Почистване
Лещи Материал:
CR-39
Материал На Рамката:
Пластмаса Титан
Височина На Обектива:
2,8 см
търговска марка:
HEJIE
Номер На Модела:
BD-ЛИЛАВО
Материал На Рамката:
TR90
цвят на рамката:
P
Размер На Рамката:
50-20-138мм (широчина на лещите-мост-храм)
Височина На Обектива:
28 мм
Предната Ширина:
136мм
Пол:
Жена
Характер На Обектива:
Анти-надраскване покритие, анти-сини лъчи
силата на:
+1.0+1.5+2.0+2.5+3.0+3.5+4.0
Стил Рамка:
Твърди рама, ультралегкая
Пакет:
Калъф+Плат

Избор на купувачи

Agstum Безплатна доставка полумесец мъже жени увийте около врата сгъваеми очила очила за четене очилата

37.65 -36 % BGN 24.00

Материјал : Метални+ПластикаМодел : 889Пол : УНИСЕКСБоја : 1colorsСостојба : НоваГолемина : 47mm / 1.58 инченМост : 21mm / 0.83 инченХрамот : 130mm / 5.12 инченВисина : 24mm / 0.94 инченШирина : 134mm / 5.28 инченAGSTUM Обезбеди квалитетот и ексфабрика цена читање очила и услуги на клиентитеРамката за повеќето удобно се вклопуваат достапна денес во прилог на сигурен издржливостГолема модна половина месечината читање очила дизајнКАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИВрвен квалитет на рамкаАкрилни Леќа и Optically точниДали сте во потрага за читање очила за канцеларијата или дома...

Ретро слънчеви очила класически оптични рамки супер тънък ултра леки рамки за очила за четене, късогледство компютър анти-син

6.38 -22 % BGN 5.00

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

Нов Горещ Дизайн На Очила За Нощно Виждане Поляризирани Слънчеви Очила Шофьорски Очила

6.06 -17 % BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет Видливи перспектива го оценувате : 90% Квалитет : со висок квалитет Стил : Класичен Мода очила за сонце Сила : Силна Спецификации : Мажите Дали поларизирана : Е поларизирани очила за АнтиУВ ниво : UV400 100% UV заштита на Леќите Материјал : поларизирани леќи Рамка Материјал : Алуминиум во Огледало нозе Материјал : Авион алуминиумлегура на магнезиум Погодни места : Возење, риболов, секојдневни секојдневен Ширина на челото рамка (за) : 14.5 cm Висина на челото рамка (за) : 3.9 cm Леќа Ширина (за) : 6.5 см Нога Должина (за) : 13.6 cm Боја : Како на сликите покажуваат Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Небьющаяся гъвкава, безопасна късогледство оптични очила рамка за очила детски TR90 рамка рамки за очила за деца младенческих момичета 8819

12.61 -29 % BGN 9.00

1 Супер Светло TR90 МатеријалTR90 (Пластични титаниум )е вид на полимерни материјали со меморија, може да го намали притисокот за вашите деца е носот мост...

1бр стилен прозрачен очите очила Слънчеви очила мек калъф кутия за преносим защитник на притежателя на едро

1.42 -30 % BGN 1.00

Карактеристики : Мека пластика дизајн, мода и издржливи Затворена со Копче, лесно за вас да се носат Одговара за чување на клипотна флипup леќа очила...

hotsales 9919 високо качество UV400 поляризирани пилот стил мини открит пътуване слънчеви очила за мъже

BGN 22.40

Атрибути1.Нерѓосувачки челик очила рамка cobined против пролизгување ацетат совети,со TAC поларизирани леќи.2.4 степен свиткување рамка, Тоа е polit RB стил 3.ANSI Z87.12003&CE EN166 4.Антипрескокнете и висока брзина влијание.На очила за сонце ќе бидат спакувани во полутранспарентно PC box, со микроткиво ткаенина за чистење.571413549 mmПоларизирани леќи на камерата : Пакување случај :

Kachawoo във формата на сърце слънчеви очила жени vintage мода червен, бежов голям котешко око Слънчеви очила, аксесоари за дамите 2018 лято

7.97 -25 % BGN 6.00

Kachawoo срце облик на очила за сонце жените гроздобер мода црвено беж голема мачка очи сонце очила додатоци за дами 2018 лето.

VWKTUUN ПУ кожен калъф за очила Златна бутон дизайн очила Слънчеви очила кутия за жени, мъже очила, аксесоари

7.97 -12 % BGN 7.00

ПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас Пред исплата,pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и пост поштенски код,тел не е точно,благодарение толку многу за вашата cooperationsПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект...

Ретро кръгли очила жени прозрачни прозрачни лещи очила дамски 2018 стари оптични синя светлина нитове Speactacles очила

18.50 -41 % BGN 11.00

Модел ШоуRroduct ЕкранотУслуга Lntroductionдобредојдовте на нашиот продавница : * Голема цел од голем попуст! * Се обрне повеќе внимание на мојата продавница, ние ажурирање на нови производи секој ден...

История на луксозни слънчеви очила мъжете марка дизайнер е по-голяма рамка квадратни слънчеви очила на супер звезда женски мъжки огледалото очила oculos amarelo

BGN 17.98

ПРИКАЗНА Луксузни очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Голема Рамка Плоштадот Сонце Очила Супер Ѕвезда Женски Машки Огледало Наочари oculos amarelo

3042 високо качество UV400 поляризирани уникален стил открит наклон цвят 2018 модни слънчеви очила за жени

BGN 25.60

Атрибути1.Поликарбонат ацетат очила рамка,со TAC поларизирани леќи.2 6 степен свиткување рамка, Тоа е пеперутка стил 3.ANSI Z87.12003&CE EN166 4.висока брзина влијание.На очила за сонце ќе бидат спакувани во полутранспарентно PC box, со микроткиво ткаенина за чистење...

BOBO BIRD Natural Ръчно изработени от Бамбук слънчеви очила ретро поляризирани огледално покритие лещи за очила gafas de sol

52.78 -32 % BGN 36.00

Не грижете се дека големината не ќе одговара на вашето лице, затоа што нозете се виткаат во одреден степен.ОпределувањеГолемина : возрасни големинаPolarizerЖени МажиОна што е во кутијата1 x 1 дрво подарок кутија1 x 1 пп торба1 x 1 ткаенина торба1 x 1 очила за сонце​ Забелешка : Ако испратени од САД и руската магацин , Дрвена кутија ќе се испрати по случаен избор.Капка s колкот и wholesalesКапка брод и кој lesales и двете сме lcomed.За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 47 работни дена.Како да ги пратите на пакетМожете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа вебстраница : http : / / www.17track.net / enДали има некој ЦаринаОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.