• Новинка
hotsales 9919 високо качество UV400 поляризирани пилот стил мини открит пътуване слънчеви очила за мъже

hotsales 9919 високо качество UV400 поляризирани пилот стил мини открит пътуване слънчеви очила за мъже

резултат:
BGN 22.40

Брой продукти
Налично


Атрибути
1.Нерѓосувачки челик очила рамка cobined против пролизгување ацетат совети,со TAC поларизирани леќи.
2.4 степен свиткување рамка, Тоа е polit RB стил 3.ANSI Z87.1-2003&CE EN166 4.Анти-прескокнете и висока брзина влијание.
На очила за сонце ќе бидат спакувани во полу-транспарентно PC box, со микро-ткиво ткаенина за чистење.
57-14-135-49 mm
Поларизирани леќи на камерата :
Пакување случај :

Подробности

цвят на рамката:
Черен, Сребърен, Златен, Кафяв
Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Стил:
За лоялни клиенти
Широчина На Обектива:
57 мм
Материал На Рамката:
неръждаема стомана
Оптично Атрибут Лещи:
Поляризирана, UV400
Лещи Материал:
Полярен
Отдел Име:
Възрастен
Височина На Обектива:
49 мм
Пол:
Мъже
търговска марка:
Шералор
Номер На Модела:
9919
Стил:
пилотские слънчеви очила
Цвят Лещи:
Сив
Оптично Атрибут Лещи:
Поляризирана
цвят на рамката:
черен, златен, сребърен, кафяв
Материал На Рамката:
неръждаема стомана
Характеристика:
Анти-удар
Разпадането на дограма:
4 степени на огъване
Цветно Покритие:
IP здрав
Размер:
Middle

Избор на купувачи

Kachawoo във формата на сърце слънчеви очила жени vintage мода червен, бежов голям котешко око Слънчеви очила, аксесоари за дамите 2018 лято

7.97 -25 % BGN 6.00

Kachawoo срце облик на очила за сонце жените гроздобер мода црвено беж голема мачка очи сонце очила додатоци за дами 2018 лето.

EAGWOO Pure Titanium Eyeglasses мъже без рамки предписани очила за четене късогледство очила с големи широки очила без рамки Очила 2052

BGN 111.98

ПРЕДМЕТ : ВКЛУЧУВААТ ТИТАНИУМ РАМКА + РЕЦЕПТ ЛЕЌИЛЕЌИ НА КАМЕРАТА : 1.61 ИЛИ 1.67 Г8 СУПЕР ЦВРСТИНА ОПТИЧКА ЛЕЌА, РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ КРИСТАЛ СЕЧЕЊЕ ТЕХНИКА, ВИСОК СТЕПЕН НА ПРЕНОС,ЛУКСУЗНИ ЧУВСТВОПодолу леќи за оптички : 1 / Рамка+1.61 Индекс леќи=пар (леќи за боја како реклама)2 / Рамка+1.67 Индекс леќи=пар (леќи за боја како реклама)3 / Рамка+1.61 Индекс Прогресивна леќи=пар( леќи за боја како реклама)4 / Рамка+1.61 Индекс Photochromic леќи=пар(Леќи по себе е ЈАСНО боја, која ќе транзит на СИВА или КАФЕАВА боја кога, итн.)Подолу Леќи За Боја За Вашата Изберете : Нашата продавница агли :

История на луксозни слънчеви очила мъжете марка дизайнер е по-голяма рамка квадратни слънчеви очила на супер звезда женски мъжки огледалото очила oculos amarelo

BGN 17.98

ПРИКАЗНА Луксузни очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Голема Рамка Плоштадот Сонце Очила Супер Ѕвезда Женски Машки Огледало Наочари oculos amarelo

Ретро слънчеви очила класически оптични рамки супер тънък ултра леки рамки за очила за четене, късогледство компютър анти-син

6.38 -22 % BGN 5.00

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

Vintage Full Rim Metal Eyeglasses Frames Rx able man women Glasses Очила

36.78 -21 % BGN 29.00

Гроздобер Целосна Rim Очила Метални Рамки Rx во можност човекот жените Очила ОчилаСосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метални ЛегуриБоја : Црна / БакарСостојба : нова големина на Леќа : 48mm Мост : 21mm Храмот : 145mmВертикална : 33mm Рамка W idth : 136mmПред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.ЦрнаБакарЗа насНие сме биле продажба на АЛИЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина...

Небьющаяся гъвкава, безопасна късогледство оптични очила рамка за очила детски TR90 рамка рамки за очила за деца младенческих момичета 8819

12.61 -29 % BGN 9.00

1 Супер Светло TR90 МатеријалTR90 (Пластични титаниум )е вид на полимерни материјали со меморија, може да го намали притисокот за вашите деца е носот мост...

2018 Нов прием на бамбукови слънчеви очила на Жените и мъжете мода популярни унисекс слънчеви очила ретро класически очила очила с UV 400 защита

25.26 -45 % BGN 14.00

Љубезно Внимание на сите купувачи:1,Pls остатокот увери дека сите слики во вид на снимање, Како снимањето светлина, агол ибоја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики!2, Откако ќе се направи нарачката и да добијат очила за сонце, Пред донесувањето на повратни информации,ако имате било какви прашања во врска со квалитетот, pls не hesitste да не контактирате директно, ниеќе одговор ПОБРЗО.3, Вашиот љубезно позитивни повратни информации ќе го промовира ни понуди подобра услуга за у.

Ретро кръгли очила жени прозрачни прозрачни лещи очила дамски 2018 стари оптични синя светлина нитове Speactacles очила

18.50 -41 % BGN 11.00

Модел ШоуRroduct ЕкранотУслуга Lntroductionдобредојдовте на нашиот продавница : * Голема цел од голем попуст! * Се обрне повеќе внимание на мојата продавница, ние ажурирање на нови производи секој ден...

BOBO BIRD Natural Ръчно изработени от Бамбук слънчеви очила ретро поляризирани огледално покритие лещи за очила gafas de sol

52.78 -32 % BGN 36.00

Не грижете се дека големината не ќе одговара на вашето лице, затоа што нозете се виткаат во одреден степен.ОпределувањеГолемина : возрасни големинаPolarizerЖени МажиОна што е во кутијата1 x 1 дрво подарок кутија1 x 1 пп торба1 x 1 ткаенина торба1 x 1 очила за сонце​ Забелешка : Ако испратени од САД и руската магацин , Дрвена кутија ќе се испрати по случаен избор.Капка s колкот и wholesalesКапка брод и кој lesales и двете сме lcomed.За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 47 работни дена.Како да ги пратите на пакетМожете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа вебстраница : http : / / www.17track.net / enДали има некој ЦаринаОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

1бр стилен прозрачен очите очила Слънчеви очила мек калъф кутия за преносим защитник на притежателя на едро

1.42 -30 % BGN 1.00

Карактеристики : Мека пластика дизајн, мода и издржливи Затворена со Копче, лесно за вас да се носат Одговара за чување на клипотна флипup леќа очила...

ALOZ MICC нов прием на мода флип слънчеви очила на Жените и мъжете уникални извънгабаритни квадратни слънчеви очила мида два обектива очила Q344

17.12 -36 % BGN 11.00

1 Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 2...

Поляризирани Очила За Нощно Виждане Жълти Слънчеви Очила За Шофиране На Мъже, Жени Марката Дизайнерски Очила Очила Oculos 2018 WarBLade

15.97 -37 % BGN 10.00

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Високо Качество На Бонбони С Цвят На Притежателя Точки Въже Силиконови Очила Очила Слънчеви Очила Каишка Кабел Титуляр За Деца

BGN 1.89

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Без Завртка, Bendable, Трајни, Флексибилни Најбезбедно Наочари Кабелот за Вашите Деца...

2014 горещи продажба на мъжки слънчеви очила модерен поляризирани очила момче Спорт шофиране Очила мъжки слънчеви очила PL35

BGN 16.80

PL32 очила за сонце со Пластична рамка и 0.74 mm Поларизирана lense, која има три видови на боја на рамката : Мат црно, Мат браун и Shinning Црна...

Триъгълник Сгъваем Калъф За Очила Карикатура На Животните Очила Слънчеви Очила Кутия За Съхранение

4.48 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : Безбедно, Нетоксични, издржливи и долготрајни материјал Стилски и функционален дизајн кој овозможува случај да пропадне за лесни за складирање...

1бр слънчеви очила и чанта очила мека кърпа прах водоустойчив филтър чанта за носене нов пристигане

1.41 -29 % BGN 1.00

Опис : Очила за сонце Очила со Мека Крпа Прашина Торбичка торбичката за Новиот Само фрли вашиот нов очила во торба и тие ќе бидат заштитени од нечистотија и масло исто така може да се чисти вашиот леќи со оваа супер мек материјал, тоа не ќе нула вашиот леќи Одлична за употреба како mp3 плеер или мобилен телефон случај, како и На лесен начин да ги заштити вашите очила Големина : 17 x 9cm Боја : Ние ќе го испрати случајно се однесуваат на нашите акции, се надевам, ќе може да се разбере Количина : 1 buc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Ablibi мъжки бамбукови дървени слънчеви очила стари дървени занаяти женски сиви поляризирани слънчеви очила за жени очила в дървена кутия

55.98 -45 % BGN 31.00

дрвената рамкаПоларизиранаРачно изработени ДРВЕНИ очила за сонце Секој пар на очила за сонце е уникатен и направени од круша дрво ламинатни со природен восок слој...

3042 високо качество UV400 поляризирани уникален стил открит наклон цвят 2018 модни слънчеви очила за жени

BGN 25.60

Атрибути1.Поликарбонат ацетат очила рамка,со TAC поларизирани леќи.2 6 степен свиткување рамка, Тоа е пеперутка стил 3.ANSI Z87.12003&CE EN166 4.висока брзина влијание.На очила за сонце ќе бидат спакувани во полутранспарентно PC box, со микроткиво ткаенина за чистење...

Жените ретро секси очила рамка мода Котешко око прозрачни лещи дамски слънчеви очила

5.20 -23 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Заштитат очите од песок, ветер Стилски очила за надворешна активност, удобно да носат мала тежина и голема сила отпорност Добро за вашите пријатели или да си Спецификација : Тип : Наочари Одговара За : Унисекс Материјал : Метал & PC Големина : Вкупна ширина : 130mm Леќа Ширина : 51mm Рамка висина : 45mm Мост : 15mm Нога должина : 130mm Достапни бои : Црна,Сина,Hawksbill,Стакло,Розова,Хинап Црвена,Транспарентна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.