• Новинка
Vintage Full Rim Metal Eyeglasses Frames Rx able man women Glasses Очила

Vintage Full Rim Metal Eyeglasses Frames Rx able man women Glasses Очила

резултат:
BGN 36.78
BGN 29.00 -21 %

Брой продукти
Налично


Гроздобер Целосна Rim Очила Метални Рамки Rx во можност човекот жените Очила Очила
Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метални Легури
Боја : Црна/Бакар
Состојба : нова големина на Леќа : 48mm Мост : 21mm Храмот : 145mm
Вертикална : 33mm Рамка W idth : 136mm
Пред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.
Црна
Бакар
За нас
Ние сме биле продажба на АЛИ-ЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина. Ние се специјализираат на модни производи. Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти.
Ако сакате повеќе избор,ве Молиме посетете ја нашата продавница. Превозот
* Предмети ќе биде предаден во 2 работни дена по приемот на плаќање.
* За клиенти од САД,Обединетото Кралство,Австралија и Канада,Објекти ќе бидат испратени преку e-пакет од Кина со следење,обично тоа треба цела 7-15 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола.
*За клиенти од повеќето земји,обично тоа трае 15-40 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола.
* Ние испрати предмети според вашата адреса за е предвидено па ве молиме осигурете се дека на вашиот примање адреса пред купување.
* Ако купувачот не добиле предмети по времето како што вети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации или да се подигне секој спор.
Ако купувачите треба ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА, е угодно контакт со нас и ова треба екстра плаќање за поштарина. Условите на продажбата сакаме вашиот онлајн шопинг искуство да биде ризик бесплатно. Што мислите дека ќе љубов нашата стока и се разбере дека тоа е понекогаш тешко да се купи некој објект, без всушност да биде во можност да се чувствуваат тоа, за таа причина и како дел од нашата 100% задоволство гарантира или вашиот полн со пари назад . Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, едноставно бродот назад до нас во рок од 14 дена од денот на приемот за целосна наплата на вашиот куповната цена (во оригинал на превозот обвиненија не се враќа) или размена. Сите ние се постави е што ќе ни е-мејл за враќање овластување број. Ве молиме бидете сигурни дека објектот е во иста состојба во која сте го добиле. Контактирате за Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку порака.

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Материал На Рамката:
Сплав
търговска марка:
BETSION
Номер На Модела:
305
Пол:
Унисекс
Вид На Модела:
Домашни любимци

Избор на купувачи

Преносим Овалния Твърд Калъф За Очила Пакет Слънчеви Очила Кутия За Съхранение На Магнитна Закопчалка

4.80 -17 % BGN 4.00

Преносни Овална тежок Случај Очила Пакет очила за сонце Складирање Кутија Магнетни Затворање 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен и пренослив...

Kachawoo във формата на сърце слънчеви очила жени vintage мода червен, бежов голям котешко око Слънчеви очила, аксесоари за дамите 2018 лято

7.97 -25 % BGN 6.00

Kachawoo срце облик на очила за сонце жените гроздобер мода црвено беж голема мачка очи сонце очила додатоци за дами 2018 лето.

Унисекс Сгъваеми Очила За Четене Сгънати Висящи +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4.0 F05

BGN 2.99

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола Боја : Црна / Црвена Сила : +1.00 / +1.50 / +2.00 / +2.50 / +3.00 / +3.50 / 4.00 Мал волумен, мала тежина, лесен за носење, во џебот или чантата, многу преносни, важат за мажите и жените на сите соодветни на старите лица...

Agstum Безплатна доставка полумесец мъже жени увийте около врата сгъваеми очила очила за четене очилата

37.65 -36 % BGN 24.00

Материјал : Метални+ПластикаМодел : 889Пол : УНИСЕКСБоја : 1colorsСостојба : НоваГолемина : 47mm / 1.58 инченМост : 21mm / 0.83 инченХрамот : 130mm / 5.12 инченВисина : 24mm / 0.94 инченШирина : 134mm / 5.28 инченAGSTUM Обезбеди квалитетот и ексфабрика цена читање очила и услуги на клиентитеРамката за повеќето удобно се вклопуваат достапна денес во прилог на сигурен издржливостГолема модна половина месечината читање очила дизајнКАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИВрвен квалитет на рамкаАкрилни Леќа и Optically точниДали сте во потрага за читање очила за канцеларијата или дома...

класическа рамка с огледални слънчеви очила за жени брандираната обувки сиамски слънчеви очила за очите

14.37 -51 % BGN 7.00

1) Мы принимаем различные виды оплаты выше, являются основной способ оплаты, вы можете посмотреть 2) Aliepxress будет проверять ваш платеж в течение 24 часов...

Магията на Дзин 2053 унисекс пълен ръб TR късогледство очила очила по рецепта очила с метална храм RX оптични рамки

BGN 19.18

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел еден пар на рецепт очила?Step1 : Цел на оптички рамка;Step2 : Изберат соодветни леќа;Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или email .И други барање...

Ретро кръгли очила жени прозрачни прозрачни лещи очила дамски 2018 стари оптични синя светлина нитове Speactacles очила

18.50 -41 % BGN 11.00

Модел ШоуRroduct ЕкранотУслуга Lntroductionдобредојдовте на нашиот продавница : * Голема цел од голем попуст! * Се обрне повеќе внимание на мојата продавница, ние ажурирање на нови производи секој ден...

EAGWOO Pure Titanium Eyeglasses мъже без рамки предписани очила за четене късогледство очила с големи широки очила без рамки Очила 2052

BGN 111.98

ПРЕДМЕТ : ВКЛУЧУВААТ ТИТАНИУМ РАМКА + РЕЦЕПТ ЛЕЌИЛЕЌИ НА КАМЕРАТА : 1.61 ИЛИ 1.67 Г8 СУПЕР ЦВРСТИНА ОПТИЧКА ЛЕЌА, РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ КРИСТАЛ СЕЧЕЊЕ ТЕХНИКА, ВИСОК СТЕПЕН НА ПРЕНОС,ЛУКСУЗНИ ЧУВСТВОПодолу леќи за оптички : 1 / Рамка+1.61 Индекс леќи=пар (леќи за боја како реклама)2 / Рамка+1.67 Индекс леќи=пар (леќи за боја како реклама)3 / Рамка+1.61 Индекс Прогресивна леќи=пар( леќи за боја како реклама)4 / Рамка+1.61 Индекс Photochromic леќи=пар(Леќи по себе е ЈАСНО боја, која ќе транзит на СИВА или КАФЕАВА боја кога, итн.)Подолу Леќи За Боја За Вашата Изберете : Нашата продавница агли :

Поляризирани Очила За Нощно Виждане Жълти Слънчеви Очила За Шофиране На Мъже, Жени Марката Дизайнерски Очила Очила Oculos 2018 WarBLade

15.97 -37 % BGN 10.00

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

История на луксозни слънчеви очила мъжете марка дизайнер е по-голяма рамка квадратни слънчеви очила на супер звезда женски мъжки огледалото очила oculos amarelo

BGN 17.98

ПРИКАЗНА Луксузни очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Голема Рамка Плоштадот Сонце Очила Супер Ѕвезда Женски Машки Огледало Наочари oculos amarelo

Нов Горещ Дизайн На Очила За Нощно Виждане Поляризирани Слънчеви Очила Шофьорски Очила

6.06 -17 % BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет Видливи перспектива го оценувате : 90% Квалитет : со висок квалитет Стил : Класичен Мода очила за сонце Сила : Силна Спецификации : Мажите Дали поларизирана : Е поларизирани очила за АнтиУВ ниво : UV400 100% UV заштита на Леќите Материјал : поларизирани леќи Рамка Материјал : Алуминиум во Огледало нозе Материјал : Авион алуминиумлегура на магнезиум Погодни места : Возење, риболов, секојдневни секојдневен Ширина на челото рамка (за) : 14.5 cm Висина на челото рамка (за) : 3.9 cm Леќа Ширина (за) : 6.5 см Нога Должина (за) : 13.6 cm Боја : Како на сликите покажуваат Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Дамска Мода На Червени Луксозни Очила За Четене Ретро Без Рамки +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300

46.38 -20 % BGN 37.00

Жените Мода Црвено Луксузни Читање Очила Ретро Rimless +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Меморија ТитаниумБоја : ЦрвенаСостојба : нова големина на Леќа : 55мм Мост : 18mm Храмот : 137mmВертикална : 30мм Рамка W idth : 136mmПред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.За насНие сме биле продажба на АЛИЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина...

2018 Нов прием на бамбукови слънчеви очила на Жените и мъжете мода популярни унисекс слънчеви очила ретро класически очила очила с UV 400 защита

25.26 -45 % BGN 14.00

Љубезно Внимание на сите купувачи:1,Pls остатокот увери дека сите слики во вид на снимање, Како снимањето светлина, агол ибоја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики!2, Откако ќе се направи нарачката и да добијат очила за сонце, Пред донесувањето на повратни информации,ако имате било какви прашања во врска со квалитетот, pls не hesitste да не контактирате директно, ниеќе одговор ПОБРЗО.3, Вашиот љубезно позитивни повратни информации ќе го промовира ни понуди подобра услуга за у.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.