• Новинка
RBROVO 2018 класически мъжки слънчеви очила цвят на шофиране HD слънчеви очила Жените / мъжете марка дизайнер ретро UV400 открит Oculos De Sol

RBROVO 2018 класически мъжки слънчеви очила цвят на шофиране HD слънчеви очила Жените / мъжете марка дизайнер ретро UV400 открит Oculos De Sol

резултат:
BGN 4.80

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Стил:
приключи
търговска марка:
РБРОВО
Оптично Атрибут Лещи:
Антирефлексно и огледално, UV400
Височина На Обектива:
46мм
Номер На Модела:
Слънчеви очила 1125
Широчина На Обектива:
52 мм
Лещи Материал:
Поликарбонат
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Мъже
Материал На Рамката:
Пластмаса
подходящи за формата на лицето:
Кръгло лице,дълго лице,с квадратно лице,овално лице
Сертификат На Продукта:
CE, FDA,UV400
Лещи Материал:
HD
Други Имена:
Слънчеви Очила, Eyewear, Eyeglasses
слънчеви очила стил:
класически слънчеви очила
Опаковка:
Торба от плат / кутия/плат влакна / отвертка Очила
Размер:
One size fit all face
Област На Приложение:
Пазаруване,Парти,Пътуване, Т Шоу,Шофиране
Коефициент На Пропускливост На Видимата Светлина:
99.9%
цвят на обектива:
снимка

Избор на купувачи

Моден дизайнер, ръчно изработени старинни Polit през цялата Кристал планински кристал, луксозни дамски слънчеви очила плажно парти дамски слънчеви очила oculos

30.98 -48 % BGN 16.00

Модниот Дизајнер на рачно изработени Гроздобер Polit &Круг Sungalsses Кристал&Кристал Луксузни дами очила за сонце, Плажа&Партија Жени

Ablibi мъжки бамбукови дървени слънчеви очила стари дървени занаяти женски сиви поляризирани слънчеви очила за жени очила в дървена кутия

55.98 -45 % BGN 31.00

дрвената рамкаПоларизиранаРачно изработени ДРВЕНИ очила за сонце Секој пар на очила за сонце е уникатен и направени од круша дрво ламинатни со природен восок слој...

Триъгълник Сгъваем Калъф За Очила Карикатура На Животните Очила Слънчеви Очила Кутия За Съхранение

4.48 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : Безбедно, Нетоксични, издржливи и долготрајни материјал Стилски и функционален дизајн кој овозможува случај да пропадне за лесни за складирање...

История марка дизайнер от големи кръгли слънчеви очила Жени 3 цвят на рамката GG големи слънчеви очила Дамски черни нюанси oculos redondo 50 мм

17.39 -42 % BGN 10.00

ПРИКАЗНА Бренд Дизајнер Големи Тркалезни очила за сонце Жените 3 Бои Рамка GG Прекумерно Сонцето Женски Очила Црни Нијанси oculos редондо 50 MM

Небьющаяся гъвкава, безопасна късогледство оптични очила рамка за очила детски TR90 рамка рамки за очила за деца младенческих момичета 8819

12.61 -29 % BGN 9.00

1 Супер Светло TR90 МатеријалTR90 (Пластични титаниум )е вид на полимерни материјали со меморија, може да го намали притисокот за вашите деца е носот мост...

VWKTUUN ПУ кожен калъф за очила Златна бутон дизайн очила Слънчеви очила кутия за жени, мъже очила, аксесоари

7.97 -12 % BGN 7.00

ПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас Пред исплата,pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и пост поштенски код,тел не е точно,благодарение толку многу за вашата cooperationsПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект...

Високо Качество На Бонбони С Цвят На Притежателя Точки Въже Силиконови Очила Очила Слънчеви Очила Каишка Кабел Титуляр За Деца

BGN 1.89

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Без Завртка, Bendable, Трајни, Флексибилни Најбезбедно Наочари Кабелот за Вашите Деца...

Дамска Мода На Червени Луксозни Очила За Четене Ретро Без Рамки +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300

46.38 -20 % BGN 37.00

Жените Мода Црвено Луксузни Читање Очила Ретро Rimless +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Меморија ТитаниумБоја : ЦрвенаСостојба : нова големина на Леќа : 55мм Мост : 18mm Храмот : 137mmВертикална : 30мм Рамка W idth : 136mmПред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.За насНие сме биле продажба на АЛИЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина...

2018 Нов прием на бамбукови слънчеви очила на Жените и мъжете мода популярни унисекс слънчеви очила ретро класически очила очила с UV 400 защита

25.26 -45 % BGN 14.00

Љубезно Внимание на сите купувачи:1,Pls остатокот увери дека сите слики во вид на снимање, Како снимањето светлина, агол ибоја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики!2, Откако ќе се направи нарачката и да добијат очила за сонце, Пред донесувањето на повратни информации,ако имате било какви прашања во врска со квалитетот, pls не hesitste да не контактирате директно, ниеќе одговор ПОБРЗО.3, Вашиот љубезно позитивни повратни информации ќе го промовира ни понуди подобра услуга за у.

ALOZ MICC нов прием на мода флип слънчеви очила на Жените и мъжете уникални извънгабаритни квадратни слънчеви очила мида два обектива очила Q344

17.12 -36 % BGN 11.00

1 Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.