• Новинка
F. J4Z марка дизайнер унисекс слънчеви очила за защита на очите гореща мода хладен флаг пластмасова рамка нюанси очила

F. J4Z марка дизайнер унисекс слънчеви очила за защита на очите гореща мода хладен флаг пластмасова рамка нюанси очила

резултат:
BGN 15.82
BGN 11.00 -30 %

Брой продукти
Налично


Пакет : торба+леќа платно

Подробности

Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Оптично Атрибут Лещи:
Фотохромный, огледален, UV400
Пол:
Жени
Широчина На Обектива:
52 мм
Лещи Материал:
Пластмаса
Стил:
Кръг
Височина На Обектива:
55 mm
търговска марка:
F. J4Z
Отдел Име:
Възрастен
Номер На Модела:
J6878
Материал На Рамката:
Пластмаса
Материал:
Метални
Формамодел:
според изображението
Състояние:
Нов, без етикети
Характеристика:
Защита UV400
Пакет:
чанта+плат на обектива

Избор на купувачи

Моден дизайнер, ръчно изработени старинни Polit през цялата Кристал планински кристал, луксозни дамски слънчеви очила плажно парти дамски слънчеви очила oculos

30.98 -48 % BGN 16.00

Модниот Дизајнер на рачно изработени Гроздобер Polit &Круг Sungalsses Кристал&Кристал Луксузни дами очила за сонце, Плажа&Партија Жени

Поляризирани Очила За Нощно Виждане Жълти Слънчеви Очила За Шофиране На Мъже, Жени Марката Дизайнерски Очила Очила Oculos 2018 WarBLade

15.97 -37 % BGN 10.00

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

класическа рамка с огледални слънчеви очила за жени брандираната обувки сиамски слънчеви очила за очите

14.37 -51 % BGN 7.00

1) Мы принимаем различные виды оплаты выше, являются основной способ оплаты, вы можете посмотреть 2) Aliepxress будет проверять ваш платеж в течение 24 часов...

Високо качество на 1.56 показател на пречупване прозрачни лещи на очите оптични очила персонализирате късогледство рецепта лещи

BGN 32.00

Функција : Количина : 1 / пар(2 ПАРЧИЊА)Индекс : 1.56Стил : AsphericalПол : Жените',Мажи, ДецаМатеријал : CR39 Смола.Ултратенок, Тврд, Отпорен на Облоги, АнтиРефлективен Облоги.леќи се со антирефлективен, UV Заштита, Супер Светло, Aspheric, Висока Јасно!Внимание : (леќа степен опсег : Сфера е од 0.00 ~ 12.00, Цилиндар е од 0.50 ~ 2.00, ако силата на вашиот рецепт е надвор од опсегот,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот и можеби ќе треба да се плати за разликата во цената на $20.00 по пар, како на леќи треба посебно прилагодување)Вие едноставно можете да ни испратите порака како што е подолу кога ќе го постави цел : Право (OD) : Сфера______ Cyl______ Оска______Лево (OS) : Сфера______ Cyl______ Оска______PD : ______mmона што е PD?Го препорачувам на ветер :

Ablibi мъжки бамбукови дървени слънчеви очила стари дървени занаяти женски сиви поляризирани слънчеви очила за жени очила в дървена кутия

55.98 -45 % BGN 31.00

дрвената рамкаПоларизиранаРачно изработени ДРВЕНИ очила за сонце Секој пар на очила за сонце е уникатен и направени од круша дрво ламинатни со природен восок слој...

3042 високо качество UV400 поляризирани уникален стил открит наклон цвят 2018 модни слънчеви очила за жени

BGN 25.60

Атрибути1.Поликарбонат ацетат очила рамка,со TAC поларизирани леќи.2 6 степен свиткување рамка, Тоа е пеперутка стил 3.ANSI Z87.12003&CE EN166 4.висока брзина влијание.На очила за сонце ќе бидат спакувани во полутранспарентно PC box, со микроткиво ткаенина за чистење...

VWKTUUN ПУ кожен калъф за очила Златна бутон дизайн очила Слънчеви очила кутия за жени, мъже очила, аксесоари

7.97 -12 % BGN 7.00

ПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас Пред исплата,pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и пост поштенски код,тел не е точно,благодарение толку многу за вашата cooperationsПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект...

Триъгълник Сгъваем Калъф За Очила Карикатура На Животните Очила Слънчеви Очила Кутия За Съхранение

4.48 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : Безбедно, Нетоксични, издржливи и долготрајни материјал Стилски и функционален дизајн кој овозможува случај да пропадне за лесни за складирање...

Хром, сребро и Кристал жълто 2 чифта сменяеми лещи за половината якета XLJ вентилирани слънчеви очила рамка, UVA & UVB защита

42.70 -11 % BGN 38.00

Замена на Леќи за Половина Јакна XLJ VentedОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита Од Полно Зраци**АнтиРефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување**Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода**Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој**Супериорна Острина & Контраст**Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди**Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни**Набавка Не Вклучува Рамка*ВажноАко се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои...

Kachawoo във формата на сърце слънчеви очила жени vintage мода червен, бежов голям котешко око Слънчеви очила, аксесоари за дамите 2018 лято

7.97 -25 % BGN 6.00

Kachawoo срце облик на очила за сонце жените гроздобер мода црвено беж голема мачка очи сонце очила додатоци за дами 2018 лето.

HEJIE Fashion Women Rimless Против Blue Лъчи очила за четене твърди рамка покритие на обектива диоптър +1.0~ + 4.0 BD-PURPL

BGN 15.98

HEJIE Мода Мажи Жени Rimless Анти Сини Зраци Читање Очила УлтраВисока светлина Јасно Слој Анти Нула АнтиОтсјај Леќа Диоптрија +1.0~+4.0 BDВИОЛЕТОВА​Виолетова

Agstum Безплатна доставка полумесец мъже жени увийте около врата сгъваеми очила очила за четене очилата

37.65 -36 % BGN 24.00

Материјал : Метални+ПластикаМодел : 889Пол : УНИСЕКСБоја : 1colorsСостојба : НоваГолемина : 47mm / 1.58 инченМост : 21mm / 0.83 инченХрамот : 130mm / 5.12 инченВисина : 24mm / 0.94 инченШирина : 134mm / 5.28 инченAGSTUM Обезбеди квалитетот и ексфабрика цена читање очила и услуги на клиентитеРамката за повеќето удобно се вклопуваат достапна денес во прилог на сигурен издржливостГолема модна половина месечината читање очила дизајнКАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИВрвен квалитет на рамкаАкрилни Леќа и Optically точниДали сте во потрага за читање очила за канцеларијата или дома...

Ретро слънчеви очила класически оптични рамки супер тънък ултра леки рамки за очила за четене, късогледство компютър анти-син

6.38 -22 % BGN 5.00

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

История на луксозни слънчеви очила мъжете марка дизайнер е по-голяма рамка квадратни слънчеви очила на супер звезда женски мъжки огледалото очила oculos amarelo

BGN 17.98

ПРИКАЗНА Луксузни очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Голема Рамка Плоштадот Сонце Очила Супер Ѕвезда Женски Машки Огледало Наочари oculos amarelo

Магията на Дзин 2053 унисекс пълен ръб TR късогледство очила очила по рецепта очила с метална храм RX оптични рамки

BGN 19.18

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел еден пар на рецепт очила?Step1 : Цел на оптички рамка;Step2 : Изберат соодветни леќа;Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или email .И други барање...

ALOZ MICC нов прием на мода флип слънчеви очила на Жените и мъжете уникални извънгабаритни квадратни слънчеви очила мида два обектива очила Q344

17.12 -36 % BGN 11.00

1 Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.