• Новинка
Ретро слънчеви очила класически оптични рамки супер тънък ултра леки рамки за очила за четене, късогледство компютър анти-син

Ретро слънчеви очила класически оптични рамки супер тънък ултра леки рамки за очила за четене, късогледство компютър анти-син

резултат:
BGN 6.38
BGN 5.00 -22 %

Брой продукти
Налично


1-За Zobwn Оптички co.,ltd :
Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт STANRD ПРЕВОЗОТ // SAVER // ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ // E-Пакет // EMS // DHL / / ФЕДЕКС // Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно . Цена : повеќе квантитет ќе ги купите, повеќе попуст ќе го добиете!
2-Детал informtaion за производи :
Име на модел : ZB-EF1
Материјал : TR90 / ПЛАСТИКА
Постојат модел 1 вкупно 15 бои да се избере, ве молиме проверете ги следните детали слики.
MOQ : 1 BUC
3 -За производи слики :
4-Пакет Детали : (прилог фотографии)
5Плаќање & Испорака
Ние accpet плаќање преку T/T, Westen Union, Paypal, Зачувам, Alipay, L/C Moneygram
Ние претпочитаат Зачувам, полесно е и за нас.
Ние брод на светот во рок од 3 работни дена ofter плаќање е потврдено.( трае 24 часа, за да го потврдите вашето плаќање.
Ние брод на дадената адреса на . Твоето Полно име, compleate адреса и контакт број се потребни.
Ако наредби се врати за нецелосни информации адреса, ние не сме одговорни за тоа.
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух и e Packet. Тие обично се 15-26 дена во вашата земја. Понекогаш тоа ќе ви го одложи за лошите временски услови или сопствени проблеми. Ве молиме да бидете трпеливи.
Нормално, пакетот може да се следи во рок од 15 дена.
Ако не се/t добиете ittem во рок од 30 дена, pls нас контакт и ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Ако ви треба побрзо испорака, ние може да се испрати на стоките од страна на EMS, DHL, UPS-от, FEDEX (ќе треба дополнителни трошоци)
6Сопствени Даночни
Ние не признава било каква cutomes должност или данок, но ние ќе се потрудиме да ви помогне ако постои било царинска проблем со вашиот пакет.
Ние може да го прогласам за ниска вредност да им помогне на reuce вашиот данок, ве молиме да ни остават порака ако е потребно.
7Повратни информации :
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку вашиот задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!!
Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации.
Ако нашата стока или услуга не ги задоволи вас, ве молиме да ни даде шанса да се подобри пред отворањето на спорот. Ние секогаш се прави се потрудиме да ви помогне.
8Враќа
Предмети треба да бидат вратени за нас во рок од 7 дена од денот на приемот, доколку постои било каков проблем.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати неисправни објект.
Се врати ставки треба да вклучуваат orginal пакување и додатоци.
Превозот и предавање пријави се неповратни во секој случај.
9Политика На Враќање :
Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, продавачот ветува дека ќе може да се врати пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка) и да се добие целосна наплата. На враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас. Или, можете да изберете да го задржи производот и се согласувам на наплата на износот директно со продавачот.

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
ЗОБУН
Пол:
Унисекс
Материал На Рамката:
Пластмаса
Номер На Модела:
ZB-EF1

Избор на купувачи

Унисекс Сгъваеми Очила За Четене Сгънати Висящи +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4.0 F05

BGN 2.99

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола Боја : Црна / Црвена Сила : +1.00 / +1.50 / +2.00 / +2.50 / +3.00 / +3.50 / 4.00 Мал волумен, мала тежина, лесен за носење, во џебот или чантата, многу преносни, важат за мажите и жените на сите соодветни на старите лица...

Жените ретро секси очила рамка мода Котешко око прозрачни лещи дамски слънчеви очила

5.20 -23 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Заштитат очите од песок, ветер Стилски очила за надворешна активност, удобно да носат мала тежина и голема сила отпорност Добро за вашите пријатели или да си Спецификација : Тип : Наочари Одговара За : Унисекс Материјал : Метал & PC Големина : Вкупна ширина : 130mm Леќа Ширина : 51mm Рамка висина : 45mm Мост : 15mm Нога должина : 130mm Достапни бои : Црна,Сина,Hawksbill,Стакло,Розова,Хинап Црвена,Транспарентна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

3042 високо качество UV400 поляризирани уникален стил открит наклон цвят 2018 модни слънчеви очила за жени

BGN 25.60

Атрибути1.Поликарбонат ацетат очила рамка,со TAC поларизирани леќи.2 6 степен свиткување рамка, Тоа е пеперутка стил 3.ANSI Z87.12003&CE EN166 4.висока брзина влијание.На очила за сонце ќе бидат спакувани во полутранспарентно PC box, со микроткиво ткаенина за чистење...

Ablibi мъжки бамбукови дървени слънчеви очила стари дървени занаяти женски сиви поляризирани слънчеви очила за жени очила в дървена кутия

55.98 -45 % BGN 31.00

дрвената рамкаПоларизиранаРачно изработени ДРВЕНИ очила за сонце Секој пар на очила за сонце е уникатен и направени од круша дрво ламинатни со природен восок слој...

VWKTUUN ПУ кожен калъф за очила Златна бутон дизайн очила Слънчеви очила кутия за жени, мъже очила, аксесоари

7.97 -12 % BGN 7.00

ПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас Пред исплата,pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и пост поштенски код,тел не е точно,благодарение толку многу за вашата cooperationsПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект...

1бр слънчеви очила и чанта очила мека кърпа прах водоустойчив филтър чанта за носене нов пристигане

1.41 -29 % BGN 1.00

Опис : Очила за сонце Очила со Мека Крпа Прашина Торбичка торбичката за Новиот Само фрли вашиот нов очила во торба и тие ќе бидат заштитени од нечистотија и масло исто така може да се чисти вашиот леќи со оваа супер мек материјал, тоа не ќе нула вашиот леќи Одлична за употреба како mp3 плеер или мобилен телефон случај, како и На лесен начин да ги заштити вашите очила Големина : 17 x 9cm Боја : Ние ќе го испрати случајно се однесуваат на нашите акции, се надевам, ќе може да се разбере Количина : 1 buc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

История марка дизайнер от големи кръгли слънчеви очила Жени 3 цвят на рамката GG големи слънчеви очила Дамски черни нюанси oculos redondo 50 мм

17.39 -42 % BGN 10.00

ПРИКАЗНА Бренд Дизајнер Големи Тркалезни очила за сонце Жените 3 Бои Рамка GG Прекумерно Сонцето Женски Очила Црни Нијанси oculos редондо 50 MM

Магията на Дзин 2053 унисекс пълен ръб TR късогледство очила очила по рецепта очила с метална храм RX оптични рамки

BGN 19.18

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел еден пар на рецепт очила?Step1 : Цел на оптички рамка;Step2 : Изберат соодветни леќа;Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или email .И други барање...

Нов Горещ Дизайн На Очила За Нощно Виждане Поляризирани Слънчеви Очила Шофьорски Очила

6.06 -17 % BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет Видливи перспектива го оценувате : 90% Квалитет : со висок квалитет Стил : Класичен Мода очила за сонце Сила : Силна Спецификации : Мажите Дали поларизирана : Е поларизирани очила за АнтиУВ ниво : UV400 100% UV заштита на Леќите Материјал : поларизирани леќи Рамка Материјал : Алуминиум во Огледало нозе Материјал : Авион алуминиумлегура на магнезиум Погодни места : Возење, риболов, секојдневни секојдневен Ширина на челото рамка (за) : 14.5 cm Висина на челото рамка (за) : 3.9 cm Леќа Ширина (за) : 6.5 см Нога Должина (за) : 13.6 cm Боја : Како на сликите покажуваат Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Преносим Овалния Твърд Калъф За Очила Пакет Слънчеви Очила Кутия За Съхранение На Магнитна Закопчалка

4.80 -17 % BGN 4.00

Преносни Овална тежок Случај Очила Пакет очила за сонце Складирање Кутија Магнетни Затворање 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен и пренослив...

EAGWOO Pure Titanium Eyeglasses мъже без рамки предписани очила за четене късогледство очила с големи широки очила без рамки Очила 2052

BGN 111.98

ПРЕДМЕТ : ВКЛУЧУВААТ ТИТАНИУМ РАМКА + РЕЦЕПТ ЛЕЌИЛЕЌИ НА КАМЕРАТА : 1.61 ИЛИ 1.67 Г8 СУПЕР ЦВРСТИНА ОПТИЧКА ЛЕЌА, РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ КРИСТАЛ СЕЧЕЊЕ ТЕХНИКА, ВИСОК СТЕПЕН НА ПРЕНОС,ЛУКСУЗНИ ЧУВСТВОПодолу леќи за оптички : 1 / Рамка+1.61 Индекс леќи=пар (леќи за боја како реклама)2 / Рамка+1.67 Индекс леќи=пар (леќи за боја како реклама)3 / Рамка+1.61 Индекс Прогресивна леќи=пар( леќи за боја како реклама)4 / Рамка+1.61 Индекс Photochromic леќи=пар(Леќи по себе е ЈАСНО боја, која ќе транзит на СИВА или КАФЕАВА боја кога, итн.)Подолу Леќи За Боја За Вашата Изберете : Нашата продавница агли :

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.