• Новинка
3042 високо качество UV400 поляризирани уникален стил открит наклон цвят 2018 модни слънчеви очила за жени

3042 високо качество UV400 поляризирани уникален стил открит наклон цвят 2018 модни слънчеви очила за жени

резултат:
BGN 25.60

Брой продукти
Налично


Атрибути
1.Поликарбонат ацетат очила рамка,со TAC поларизирани леќи.
2. 6 степен свиткување рамка, Тоа е пеперутка стил 3.ANSI Z87.1-2003&CE EN166 4.висока брзина влијание.
На очила за сонце ќе бидат спакувани во полу-транспарентно PC box, со микро-ткиво ткаенина за чистење. Големина информации :
57-17-134-39 mm
Поларизирани леќи на камерата :
Пакување случај :

Подробности

цвят на рамката:
черно, лилаво, бордо, кафяв
Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Стил:
Пеперуда
Пол:
Жени
Височина На Обектива:
39 мм
Номер На Модела:
3042
Широчина На Обектива:
57 мм
Оптично Атрибут Лещи:
Поляризирана, UV400, наклон
Лещи Материал:
Полярен
Отдел Име:
Възрастен
търговска марка:
Шералор
Материал На Рамката:
Пластмаса
Стил:
дамски модни слънчеви очила
Цвят Лещи:
градиентный сив цвят
Оптично Атрибут Лещи:
Поляризирана
цвят на рамката:
черно, сиво, кафе, бордо
Материал На Рамката:
чист поликарбонат
Характеристика:
Анти-удар
Разпадането на дограма:
4 степени на огъване
Размер:
57-17-134-39 mm

Избор на купувачи

Високо Качество На Бонбони С Цвят На Притежателя Точки Въже Силиконови Очила Очила Слънчеви Очила Каишка Кабел Титуляр За Деца

BGN 1.89

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Без Завртка, Bendable, Трајни, Флексибилни Најбезбедно Наочари Кабелот за Вашите Деца...

Жените ретро секси очила рамка мода Котешко око прозрачни лещи дамски слънчеви очила

5.20 -23 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Заштитат очите од песок, ветер Стилски очила за надворешна активност, удобно да носат мала тежина и голема сила отпорност Добро за вашите пријатели или да си Спецификација : Тип : Наочари Одговара За : Унисекс Материјал : Метал & PC Големина : Вкупна ширина : 130mm Леќа Ширина : 51mm Рамка висина : 45mm Мост : 15mm Нога должина : 130mm Достапни бои : Црна,Сина,Hawksbill,Стакло,Розова,Хинап Црвена,Транспарентна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Нов Горещ Дизайн На Очила За Нощно Виждане Поляризирани Слънчеви Очила Шофьорски Очила

6.06 -17 % BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет Видливи перспектива го оценувате : 90% Квалитет : со висок квалитет Стил : Класичен Мода очила за сонце Сила : Силна Спецификации : Мажите Дали поларизирана : Е поларизирани очила за АнтиУВ ниво : UV400 100% UV заштита на Леќите Материјал : поларизирани леќи Рамка Материјал : Алуминиум во Огледало нозе Материјал : Авион алуминиумлегура на магнезиум Погодни места : Возење, риболов, секојдневни секојдневен Ширина на челото рамка (за) : 14.5 cm Висина на челото рамка (за) : 3.9 cm Леќа Ширина (за) : 6.5 см Нога Должина (за) : 13.6 cm Боја : Како на сликите покажуваат Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1бр слънчеви очила и чанта очила мека кърпа прах водоустойчив филтър чанта за носене нов пристигане

1.41 -29 % BGN 1.00

Опис : Очила за сонце Очила со Мека Крпа Прашина Торбичка торбичката за Новиот Само фрли вашиот нов очила во торба и тие ќе бидат заштитени од нечистотија и масло исто така може да се чисти вашиот леќи со оваа супер мек материјал, тоа не ќе нула вашиот леќи Одлична за употреба како mp3 плеер или мобилен телефон случај, како и На лесен начин да ги заштити вашите очила Големина : 17 x 9cm Боја : Ние ќе го испрати случајно се однесуваат на нашите акции, се надевам, ќе може да се разбере Количина : 1 buc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Магията на Дзин 2053 унисекс пълен ръб TR късогледство очила очила по рецепта очила с метална храм RX оптични рамки

BGN 19.18

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел еден пар на рецепт очила?Step1 : Цел на оптички рамка;Step2 : Изберат соодветни леќа;Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или email .И други барање...

2014 горещи продажба на мъжки слънчеви очила модерен поляризирани очила момче Спорт шофиране Очила мъжки слънчеви очила PL35

BGN 16.80

PL32 очила за сонце со Пластична рамка и 0.74 mm Поларизирана lense, која има три видови на боја на рамката : Мат црно, Мат браун и Shinning Црна...

История на луксозни слънчеви очила мъжете марка дизайнер е по-голяма рамка квадратни слънчеви очила на супер звезда женски мъжки огледалото очила oculos amarelo

BGN 17.98

ПРИКАЗНА Луксузни очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Голема Рамка Плоштадот Сонце Очила Супер Ѕвезда Женски Машки Огледало Наочари oculos amarelo

VWKTUUN ПУ кожен калъф за очила Златна бутон дизайн очила Слънчеви очила кутия за жени, мъже очила, аксесоари

7.97 -12 % BGN 7.00

ПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас Пред исплата,pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и пост поштенски код,тел не е точно,благодарение толку многу за вашата cooperationsПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект...

Триъгълник Сгъваем Калъф За Очила Карикатура На Животните Очила Слънчеви Очила Кутия За Съхранение

4.48 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : Безбедно, Нетоксични, издржливи и долготрајни материјал Стилски и функционален дизајн кој овозможува случај да пропадне за лесни за складирање...

Дълги Пазител На Мъжки Слънчеви Очила Поляризирани Лещи Унисекс Слънчеви Очила С Висока Разделителна Способност Eyewears Мъжки Шофиране Аксесоари 2018 Нов Стилен

10.64 -44 % BGN 6.00

Долго Чувар на Модниот Бренд Поларизирани Очила за СонцеПОЛАРИЗИРАНИ ЛЕЌИ специјализирани мулти слој леќа дизајнирани за филтрирање и блокирање на над 99.96% од отсјајНаПоларизирани леќи блокови од интензивна хоризонтална рефлексии (на сјајот) со тоа што вертикално ориентирана филтер слојвградени во објективот, обезбедувајќи максимална удобност и подобрена видливост...

История марка дизайнер от големи кръгли слънчеви очила Жени 3 цвят на рамката GG големи слънчеви очила Дамски черни нюанси oculos redondo 50 мм

17.39 -42 % BGN 10.00

ПРИКАЗНА Бренд Дизајнер Големи Тркалезни очила за сонце Жените 3 Бои Рамка GG Прекумерно Сонцето Женски Очила Црни Нијанси oculos редондо 50 MM

Небьющаяся гъвкава, безопасна късогледство оптични очила рамка за очила детски TR90 рамка рамки за очила за деца младенческих момичета 8819

12.61 -29 % BGN 9.00

1 Супер Светло TR90 МатеријалTR90 (Пластични титаниум )е вид на полимерни материјали со меморија, може да го намали притисокот за вашите деца е носот мост...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.