• Новинка
20 париров / много гореща продажба ПИЛАТЕН Crystal колагенът Маска на очите стикер анти-стареене, анти-подпухналостта хидратираща грижа за кожата на очите 6 грама / чифт

20 париров / много гореща продажба ПИЛАТЕН Crystal колагенът Маска на очите стикер анти-стареене, анти-подпухналостта хидратираща грижа за кожата на очите 6 грама / чифт

резултат:
BGN 15.92

Брой продукти
Налично


Кристал колаген око маска
НАПОМЕНА : една торба еден пар=2 парчиња
Рок на траење : 2 години
Ефикасност :
1) го Елиминира темни кругови и фини линии - 100% Колаген и други minerials присутни во рамките на око маска, брзина-up мобилен & колаген подмладување. Ова зголемување на еластичноста во око контура, додека намалување на око торби и проблеми, како што се темни прстени & фини линии.
2) Ублажување на Заморот на очите
3)Природен колаген кој доаѓа од кактус растение е примарна состојка. Брзо, продира во кожата,се чувствува како кожата и непосреден смисла на кревање и зацврстување.
Насоки :
1) Очисти и сува вашето лице
2) Кора надвор од пластични од eyepatch
3) Место на закрпи под око
4) КОРИСТЕЊЕ 2-3 пати неделно, ќе се применуваат за 30 минути
5) Отстранување на дамки, НЕ повторна употреба нив
Importants :
1) да се Избегне со користење на лузна област или чувствителна кожа
2) Престане да го користи ако искуство непријатност
3) да се Чува далеку од децата
4) не користи 1 patch за повеќе од 12 часа
Пакувањето вклучува : 20 пара * око маски

Подробности

Воспользуйся:
Очите
Тип Елемент:
Лечение И Маска
Съставка:
колаген
Номер На Модела:
20 париров
Номер На Сертификат:
Грижа За Кожата Около Очите
търговска марка:
ПИЛАТЕН
документ:
GZZZ
Характеристика:
Moisturizing, Тъмен Кръг, Забеливая, Anti-Puffiness Anti -- Узряване
Пол:
Унисекс
НЕТНО ТЕГЛО:
6 г / чифт
Държава / регион на производство:
Китай

Избор на купувачи

1бр Красота Грижи за кожата на лицето Маска за лице лист влага козметика, избелване на контрол на маслото на кожата, бръчки, акне, премахване на маската xgrj

1.76 -43 % BGN 1.00

Антинавремено Moisturuzing.Масло Контрола Збогатен со Moisturizers Белење & Масло контрола.Длабоко навлажнувачки и навремено мазнење 4 Видови за да изберете Детали : Нашето лице маска составена главно од состојки, вклучувајќи чисто природни екстракти .1020 минути, состојки во оваа маска постепено ќе се стопи под температурата на телото и се апсорбира директно од клетки на кожата преку проширени пори; обезбедување на дополнителни елементи, како што навлажнувачки фактор, различни видови на витамини и ефективни активни состојки.Веднаш чувствуваат непосредна мека и moisturized изглед...

PETITFEE Black Pearl Gold Hydrogel Eye Patch 60 бр гел маска за грижа за кожата разрежда черно око фини линии маска за очи попълване

28.24 -19 % BGN 23.00

PETITFEE Црниот Бисер Злато Hydrogel Око Печ 60 компјутери Гел Маска за нега на кожата се Разредува Црно Око Фини Линии Око Маска Надополнување корејски КозметикаОпис на производотСодржи Бисер богата со амино киселини, минерали, Злато помага циркулацијата на крвта.Богата суштина со зелен чај, mugowrt, tangerine дрво семе, lycopodium annotinum annotinum и ботанички состојки.Го очистат и да даде светла тонот на кожата.Обезбеди влага и исхрана за чувствителни очите.Растворлив во печ со суштината содржина апсорбира врз кожата, додека чистење.Природна маска тип со природни гел состојки.1...

1бр Черна Маска на бамбукови въглища за Отстраняване на черни точки на носа на лицето си маска за лице Порите ленти разликата пилинг намаляване на порите xgrj

4.30 -30 % BGN 3.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^За Нега На Кожата Вшмукување Црна Маска Бамбус Јаглен Blackhead Смена Носот Лицето На Лицето Маска Пора Лента Кинење Пилинг Намали Порите'

465 Черна Течна Очна Линия Писалка Молив Козметика Водоустойчива Очна Линия Грим Красотата На U2 V2

2.69 -26 % BGN 2.00

Спецификација : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет !Matiral : Пластични Круг Пенкало + Течност EyelinerБоја : ЦрнаКапацитет : 2mlНето Тежина : 30 gРок на траење : 2 ГодиниОбјектот Вклучува : 1 X Eyeliner Молив

COSRX Acne Pimple Master Patch 4X24 петна грижи за кожата на лицето Anti Acne Pimple Blemish Treatment Acne Отстраняване Korea Cosmetic

34.96 -17 % BGN 29.00

COSRX Акни Pimple Господар Печ 24patches * 4sheet Лицето за Нега на Кожата, Против Акни Pimple Третман Blemish Акни Смена Оригинални Кореја КозметичкиСтарата верзија ,Нова верзија случаен испоракаОпис : Штити повредени или на нестабилниот регион од влошува и ја одржува влажноста на кожата за побрзо закрепнување...

5 бр. / лот овце животни серия маска за лице хидратиращ подхранващ хидратиращ маски за лице контрол масло облекчи кожата маска за лице

25.98 -46 % BGN 14.00

5 Pcs / Многу Овци Животинско Серија Хидратантна Маска Негување Хидратантен Лице Маски Масло Контрола Заличи на Кожата на Лицето Маска

5PCS 3*3cm Gold Foil Mask Sheet Spa 24-каратово Злато Face Mask Thailand Beauty Salon Equipment Anti-Wrinkle Face Lift Beauty Care

BGN 8.00

Големина : 3cm x 3cm (1.18 инчи х 1.18 инчи) (Мала Големина лесен за користење) Количеството : 1,5,10,50,100,200,500,1000,2000,3000,4000,5000,10000,15000,20000,25000 и 30000 Sheets / Пакет Ова злато се произведува производот како посебен златна фолија која е испарува и потоа во собата повторно.24 K Злато 999 / 1000 ќе полека seep откако ќе rupped со вашиот прст и, конечно, disapear од вашата рака...

2017 Красотата На Една Жена Козметична Цветна Очна Линия Водоустойчива Четка, Молив Очна Линия Грим Инструменти

3.30 -39 % BGN 2.00

2017 Убавината На Жените Козметички Шарени Eyeliner Водоотпорен Четка Молив Око Лагер Шминка Алатки Карактеристики : 100% нов и висок квалитет !Боја : Како на сликите покажуваатEyeliner е еден брз Течност лесно и креативен начин да се земе вашето око шминка за да на следното ниво.Сјај природни, парична казна четка направи, око контура повеќе шарм направи, двојно око повеќе светла сонце ДобраБлаг пилинг Чистење, перење не, лагер сите може да биде солзаБоја Лесен, водоотпорен, и долготрајни вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави дупка содоказПерформанси парична казна Око Лагер Eyeliner Трајни течниНето Тежина : 8g1 x течни EyelinerНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Anti-Aging Anti-Wrinkle Pack 25 грама 5Sorts маска за лице на прах морска минерална кал колаген розов шоколад хиалуронова киселина

BGN 19.20

АнтиСтареење, АнтиНавремено Пакет 25g 5 Sorts Лицето Маска Прав DIY Море Минерална Кал Колаген Зголеми Чоколадо Хијалуронска КиселинаОваа маска прав сет вклучува 5 топла видови на маска прав во нашата продавница, секој вид на буре има различни efect на кожата.Чоколадна маска во прав може да се намалат порите,го прават кожата мазна како свила;Море минерална кал маска има голем ефект за длабоко чистење, отстранување на нечистотијата под кожата на лицето;Роуз маска,прав е extraced од свежо рози, многу може да им го негуваат кожата, подобрување на досадна и темна кожа, направи кожа на лицето како убава како цвет;Нема потреба да се зборува за ефекти на Колаген и Хијалуронска, како што сите знаеме дека и двете од нив се направи значителен придонес за АНТИНАВРЕМЕНО и АНТИСТАРЕЕЊЕТО, навлажнувачкиможете слободно да го избере во прав за да се DIY маска, и да уживаат во голем обраснат на лице спа остане само дома!Пакет Се Вклучени : 1.25 g Зголеми Маска2.25 g Хијалуронска Aciad Маска3.25 g Колаген Маска4.25 g Море Минерална Кал Маска5...

3шт Crystal колаген маска за устни мембрана устните удерживающая влагата Маска мощен хидратиращ копър бръчки устните Enhancer

3.17 -37 % BGN 2.00

3pcs Кристал Колаген Усна Маска Усна Мембрана Одржување на Влага Маска Моќен Навлажнувачки Суштината Навремено Усни Подобрувач Главни компоненти : колаген, амино киселини навлажнувачки фактор, глицерин, природни овошни киселини, витамин Е, хијалуронска киселина...

Розови листенца маска за лице хидратиращ стареене успокояваща розови листенца, салон за красота, обзавеждане, търговия на едро, 1 кг

BGN 140.80

Ливчиња од роза Лице Хидрантни Маска Против Стареење W / Благотворно Ливчиња од Роза Салон за Убавина Опрема трговија на Големо 1 KgПроизвод ефикасност : црн чај екстракт содржи богата со витамин Ц, се врати на грчката Guanghua кожата, текстура, веднаш поправка на кожата, и да го оставите вашето лице, ако вода кристално јасни...

BIOAQUA 10 бр. / лот хидратиращ тъмен кръг маска за очи против стареене на кожата хидратиращи мокри облекчи маска за очи, Грижа за кожата с предавателна

12.61 -21 % BGN 10.00

BIOAQUA 10 компјутери / многу Навлажнувачки Темно Круг Око Маска Против Стареење Хидратантен Влажна Заличи Очи Маска за Нега на Кожата со КутијаЗабелешка : овој производ со metail кутија, и 10 компјутери око маска во кутија.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.