• Новинка
C1002S САМ thermal transfer heat transfer printing machine advertising ballpoint pen pen LOGO printer 220V/110V

C1002S САМ thermal transfer heat transfer printing machine advertising ballpoint pen pen LOGO printer 220V/110V

резултат:
BGN 268.80

Брой продукти
Налично


DIY термички трансфер на топлина трансфер печатење машина за рекламирање пенкало ballpoint пенкало ЛОГОТО печатач 220 V/110 V 350 W
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производот се прикаже:
Производ параметри
Име на производ : пенкало притиснете C1002 S
Извоз пакување : 37*47*50cm
Производ тежина : 11 KGR
Топла плоча големина : 10*15 CM Производ моќ : 350 W Временски опсег : 0~999 секунди Температура опсег : 0~222 степени centigrade Работен напон : 220 V/110 V(110 V треба да се прилагоди)

Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Подробности

търговска марка:
LZHZXY
Стил:
Цвят
Режим На Ръчно Подаване На Хартия:
инструкция
За Поддръжка На Мрежата За Печат:
No
Двустранен печат:
No
Скорост На Печат:
8ppm
Номер На Модела:
C1002S
Напрежение:
220V
Тегло:
11kg
Приложение:
За Домашна Употреба
Вид На Интерфейса:
Друго
Тип:
теплопередача
Максимален Размер Хартия:
Друго
Воспользуйся:
теплопередача
Размер На Подгряващата Плоча:
10*15 см
Мощност на продукта:
350 W
Времеви Обхват:
0~999s
Температурен Диапазон:
0~222 градуса по Целзий
Напрежение:
110 / 220V(110V трябва персонализирани)
Номер На Продукта:
DL0399

Избор на купувачи

Нова поддръжка на множество езици, бар код скенер Usb лазерен бар код scanenr четец на бар кодовете от магазина на пазара

18.99 -10 % BGN 17.00

извор на светлина тип : 650 nm ласерски Поддржува баркод тип : UPCА ,UPCE,Индустриска 2 од 5,EAN8,EAN13,Кодекс 128,Code93,Code39,ISBN,Coda бар 125 и така натаму ...

4600шт мастилено-струйни лична карта дебелина 0,76 мм бели празни карти, използвани в мастилено-струен принтер Epson Dual side printable

588.80 -8 % BGN 542.00

Оваа цена е за : 4600pcs Двојна Двојно Страна Директни Инкџет Печатење на Празна Бела ПВЦ ID картички 0.76 мм дебел.Спакувани во една кутија.Тежина : 28kg...

Китай фабрика ин термопринтер подкрепа на облака печат на websocket Protocals GPRS

BGN 760.00

Кина фабрика iot термички печатач поддршка облак печатење websocket Protocals GPRSОбјектотПараметарПечатење параметарПечатење методТермички печатењеРезолуција203 DPI,8 точки / mmПечатење ширина72mm(576 точки)Брзина на печатењеОколу 250 mm / sИнтерфејсиСтандард : готовински фиока / USB интерфејсПо желба : сериски / паралелно / Ethernet портиФакултативна Безжична Комуникација : WiFi или BluetoothСтрана на владата / Поддршка(Изборен)Командата set / ESC / ПОС компатибилен командиСкладирањеRAM меморијаRAM меморија 8 M бајти, добиваат тампон зона 1 МИЛИОН бајтиФЛЕШФЛЕШ 4 M бајти, NV bitmap 256 K бајтизнациКинескиGB18030 24×24Зборови, бројкиASCII 9×17,12×24UserdefinedПоддршкаКод странициФакултативна меѓународен карактер поставува 45,ТРАДИЦИОНАЛЕН КИНЕСКИ,КИНЕСКИ,CP437 [U...

10 бр./лот Deli 0603 офис ножици 170 мм (6.7) от неръждаема стомана ножици дребно опаковка добре изглеждащи настолна ножица

BGN 31.97

Бренд : ДоставМодел : 0603Име : Office НожициСпец : 170 мм(6.7")Материјал : Не ' Рѓосувачки +ПластикаБоја : Случајни испоракаПакување вклучуваат : Ножици 10 Парчиња

46и 55 прави 4x3 led display big video wall advertising lcd multi media player totem digital signage video wall

BGN 56160.00

Samsung 46"55" прави 4x3 led дисплеј голема видео ѕид рекламирање lcd multi media player тотем digital signage видео ѕид LED ДисплеиСпецификацииМодел Бр.AM55" панели " Видео ЅидПанел Големина55' LG НЕ LCD Екран со LED осветлување(со тесни рамки 5.3 mm)Размерот16 : 9Максимална Резолуција За Поддршка1920×1080(H×V)Боја8 Bit,16.7 MОсветленоста (nits)450cd / м2Контрастот4000 : 1Визуелна Агол (H / V)178°(H) / 178°(V)Време На Одговор6msЖивот(часот)>60,000(часот)Влез и излезDVI1HDMI1Г15 RGB Влез(VGA)1YUV / YPb PR1(3x BNC)S(YC)1(2x BNC)Композитен Видео Влез / (AV)3(3x BNC)Composite Video Излез2(2x BNC)АУДИО ВЛЕЗ1Сплит ЕкранотПоддршка Слика во Слика(PIP / POP / PAP)МоќностНапојувањеAC100 V~240 VМаксимална Потрошувачка На Енергија230 WРежим На Потрошувачката На ЕнергијаТемператураРаботна Температура0°C~50°CРаботна Влажност20%80%Димензија1215.3×686.1mmx131mmВидео Ѕидот Процесор КонтролерМодел Бр.MVP817 WDVI во1HDMI во1VGA во1Композитен Видео Влез / (AV)1(BNC)Composite Video Излез1(BNC)Контрола на јачина на текст и јамка надворRS232(RJ458)Сплит ЕкранотСпорт Слика во Слика (PIP / POP)Работна температура0°C~55°Cработна влажност10%~90% RHAC напон за напојување100240 V / 50, 60 Hzпотрошувачка на енергијаМакс 300 W,според различни Екран моделиДимензија338×295×60(mm)ТежинаОколу 3,5 КИЛОГРАМИProduct Overview : Ø Употреба индустриски одделение и стручните НЕ LCD спојување екран, наменета за индустриска следење и мултимедијални информации на екранот за да се постигне сигнал спојување екранот и да се постигне сигнал сплит екранот, прозорци, superimposing, крстот екран, зумирање и други посебни прикажува...

Най-ниската цена на цена на производителя 4,0 инча 4G Android 5.1 1D баркод скенер индустриални PDA устройства с Wifi / GPS/BT4. 0

464.00 -10 % BGN 418.00

Најевтиниот Фабрика цена 4.0 инчен 4 G Андроид 5.1 1 D баркод Скенер Индустриски PDA Со Wifi / GPS / BT4.0Основната Функција : Андроид 5.1 OS / 4 G ФЛОПИLTE / WCDMA / GSM / 2 G RAM меморија+8 G ROM 2.4 G&5 G WIFI / Bluetooth / GPS / 8 MP камера со флеш Основните баркод читач тип : 1 D баркод (поддршка EAN13 / EAN8 / UPC / Code 39 / JAN13 / Code 11) Конкурентност : Факултативен конфигурација : 2 D, NFC(13.56 М), LF(125 K / 134.2 К), Psam Со 4.0 инчен екран на допир и копчињата со броеви подлога, мобилен телефон outlook и лесно да се работи...

RD-M5 Handheld QR 2D Баркод Скенер Code Reader PDF417 codes USB scaning for POS sysytem

92.64 -18 % BGN 76.00

Рачни QR 2 D баркод Скенер Код Читач PDF417 кодови USB scaning за ПОС sysytem ТАM5Спецификации : Scannning Ефикасноста Карактеристики Извор на Светлина : индикатор светлото : 528 nm LED;осветлување : 630 nm Поле на Гледање : 34° V x 46° H Скенирање Агол : Roll 360°, на Теренот ±65°, Yaw ±60° Скенирање Перформанси 5mil(Код 39) 9.012.0 cm 13mil(100% UPC / EAN) 3.030.5 cm 20mil(Код 39) 3.042.0 cm 10mil (PDF417) 5.022.5 cm 10mil(Datamatrix) 5.224.0 cm Symbology Декодира Способност 1 D : UPC / EAN со supplementals, Кодекс 39, Кодекс 39 Целосна ASCII,Triоптички Кодекс 39, RSS варијанти, UCC / EAN 128, Кодекс 128,Шифра 128 Целосна ASCII, Кодекс 93, Codabar (NW1), Преклопувачки 2 од 5,Дискретни 2 од 5, MSI, Codell, IATA, Bookland EAN, Код 32 PDF417 : PDF417, micro PDF417 и композитни Поштенски кодови : САД Postnet и Планетата, ВЕЛИКА британија, Јапонија, Австралија, и холандски 2 D : Maxi Code, QR Код за Печатење Контраст : >25% Интерфејс : USB Слики Карактеристики на Сликата (Пиксели) : 0.35 Мегапикселна ,752 пиксели H x 480 пиксели V Графика Формат : Bitmap, Jpeg, Tiff Image Transfer Брзина : USB 1.1 : До 12 Megabits / s ,RS232 : До 115 кб baud rate Image Transfer Време : Типични за USB апликацијата е 0.2 секунди со компримиран Jpeg на 100 kb Физички Карактеристики / User Средина Напон и Струја : 5±10%V DC / 350 мр Оперативни Температура : 0° 50° C, Температура на Чување : 40° 70° C Влажност : 5% 95% Пад / Шок Спецификации : Withstands 2000g да конкретниКарактеристики : 1...

Ръчно топлинна машина 3874 гумен пръстен стяга с двойно предназначение гребен сила машина офис файл специалната подвързваща машина

BGN 171.20

Обврзувачки Машина 3874 гумени прстен клип со двојна употреба Обврзувачки Машина Чешел Удирање Машина за Статистика Датотека Посветен Bookbinding МашинаСликата покажуваПроизвод параметриИме : гумени прстен обврзувачки машинаМодел : 3874Производот број : DL0359Број на обврзувачки дупки : 121 дупкиДупка тип : 3*8ммДупка проред : 14.3 mmПрилагодливи маргини : 2.56.5 mmмакс обврзувачки дебелина : 450 страници (70g)Удар капацитет : 25 страници (70g)Број на транспорт на нож : 21Тежина : околу 10.25 kgГолемина : 450*330*435mm​​Ве молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод"(368.42 долари), што ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по пристигнувањето , купувачот треба да се справи со царинење и плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Термопринтер малка Забележка принтер, касов апарат, принтер, Преносим USB интерфейс за принтер 220 В

BGN 126.40

Термички мала забелешка печатач каса печатач Преносни USB интерфејс печатач 220 VАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотПет предностиПроизвод параметриИзлез ширина на хартијата:80mmЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

45 градуса Roland режещи плотери нож винил нож нож бърза доставка

33.58 -5 % BGN 32.00

Добредојдовте дојде нашата продавницасечење плотер сечилотоКоличина : Три компјутериТреба купи 3pcs најмалку.се надевам дека ќе може да се разбере.Спецификација : Технички податоци : Сечење материјал со дебелина 0.25 mmДијаметар : 2mm(0.08") / Должина : 23mm(0.91")Достапни во 30,45 и 60 степен, 0.25 mm форумотМатеријал : 8990% Wc / 1011%КоРигидност : 91,5 HRAКршење на сила : 40004200 N / mm 21pcs / пакет

Многоезична версия на таблет A3 размери AR - T500 тениска принтер DTG печат оборудване

BGN 3184.00

Мултијазична верзија flatbed а3 димензии ART500 т кошула DTG печатач за печатење машиниОпис На Производот1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

Ръчно топлинна машина YX-3 сила машина и хартиена мостова машина кадър файл пробивна машина

BGN 244.80

Bookbinding машина YX3 удирање машина обврзувачки машина персонал датотека машина за дупчење датотека обврзувачки машина Слика покажуваПроизвод параметриИме : Датотека bookbinding машинаМодел : YX3Производот број : DL0314Обврзувачки дебелина : 4 CMсечење хартија дебелина : 1 MMAnswer : ___________________________ Note : Кинески и англиски инструкции​Ве молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод"(368.42 долари), што ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако пратката од експрес, по пристигнувањето , купувачот треба да се справи со царинење и плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Advanced New Design t-shirt printing cheap t shirt printing a3 6 color support white ink

BGN 3184.00

Напредни Новиот Дизајн на маица печатење евтини т риза печатење а3 6 боја поддршка бело мастило Предност на текстилни печатач1.Haiwn текстилни дигитално печатење серија производи се користи за индустриското производство...

добър ефект, но ниската цена на печатна машина тениски размер А3 евтина веднага към принтера дрехи

BGN 3184.00

добар ефект, но ниска цена A3 големина тмаица печатење машина евтини директно на облека печатач Предност на текстилни печатач1.Haiwn текстилни дигитално печатење серија производи се користи за индустриското производство...

SL200 A4 горещо и студено ламиниране на документ фотохартия карта картина живопис ламинатор за министерството на вътрешните работи на ЕС

54.08 -6 % BGN 51.00

SL200 A4 Топла и Ладна Laminating Машина Документ Фото Хартија Картички Слика Сликарство Laminator за Домашна Канцеларија ЕУЛадно & топла laminator за фото, хартија, документот и слично со А4 големина...

Термопринтер за pos система, 80 мм, с интерфейс на паричния кутия поддръжка на usb и сериен с автоматичен нож

BGN 99.04

Термички печатач за пос системот 80mm со парични фиока интерфејс поддршка на usb и серискиот со автомашинаОбјектотПараметарПечатење параметарПечатење методТермички печатењеРезолуција203 DPI,8 точки / mmПечатење ширина72mm(576 точки)Брзина на печатењеОколу 250 mm / sИнтерфејсиСтандард : готовински фиока / USB интерфејсПо желба : сериски / паралелно / Ethernet портиФакултативна Безжична Комуникација : WiFi или BluetoothСтрана на владата / Поддршка(Изборен)Командата set / ESC / ПОС компатибилен командиСкладирањеRAM меморијаRAM меморија 8 M бајти, добиваат тампон зона 1 МИЛИОН бајтиФЛЕШФЛЕШ 4 M бајти, NV bitmap 256 K бајтизнациКинескиGB18030 24×24Зборови, бројкиASCII 9×17,12×24UserdefinedПоддршкаКод странициФакултативна меѓународен карактер поставува 45,ТРАДИЦИОНАЛЕН КИНЕСКИ,КИНЕСКИ,CP437 [U...

нов продукт планшетная печатна машина веднага към принтера субстрат A4 UV

BGN 3184.00

нов производ flatbed печатење машина директно да супстрат печатач A4 УВАпликацииУВ flatbed печатач не е предмет на какви било материјални ограничувања,може да се печати на дрво ,стакло,кристали ,ПВЦ,ABS,акрил ,метал,пластика,камен ,кожа ,текстил и други текстилни површината за печатење во боја .Без разлика дали тоа е едноставен блок боја шема ,колор шема или модел има градација боја ,може да се печатат откако ќе заврши,нема плоча ,не копирате и да го повтори на хроматографија ,шарени ,lifelike,слика водоотпорен ,сончање,трајни,не избледи,лесни за работа ,печатење на слики, брзо ,целосно во согласност со печатење на индустриски стандарди.Ниска цена ,може да се широко се користат во посебни печатење печатење на екран индустрија ,подарок преработувачката индустрија ,сигнализацијата индустрија,стакло печатење индустрија ,персоналните печатење индустрија ,и др.и висок квалитет ниска цена производи ,апликации се многу широка .Нашата предност1.Лесно да се работи ,нашите печатач има автоматски нагоре и надолу систем и опрема со висок квалитет на сензори,може да се открие широчината на објекти најсоодветен за печатење ,за заштита на млазницата.2.Нашите печатач има континуирана мастило снабдување систем ,од традиционалните мастило шише линк повеќе едноставен и лесен ,намалување на губење на мастило.3.УВ LED усвојување на најновата LED ладна светлина технологија, без зрачење, Светловеднаш без да се загреете,ниска печатење на материјална површина, температура и без деформација.во Споредба со традиционалните жива светилка, УВ flatпанел принтери, не содржат жива, исто така, нема да произведе озонската, побезбедно,и повеќе животната средина.нашите печатач опрема вода, систем за ладење ,може да брзо ладење ув ламба температура, заштита на печатење објект.4.Нашите печатач е добро направен ,употреба на високо квалитетен челик школка ,добра текстура ,носатотпорни .5.ако треба да масовно производство ,ние исто така, обезбеди сопствени мувла услуга ,што ќе ви овозможи да се постигне масовно производство.6.печати погодно и сува веднаш,не треба било предтретман може да постигне добри резултати од печатењето;за стакло и ceremics ,ако сакате да се постигне повеќе од 3 години не исчезнат ,ние исто така, обезбеди висок квалитет слој течност .Спецификација на ARLED Mini6 Модел ARУВ LED Mini6 Големина 160mm X297mm Спецификации 500mm×520mm×360 mm(W*L*H) Боја на владата CMYKLMLC / CMYK+2 W / CMYK+2 V Нето тежина 40 Kg Бруто тежина 45kg брзината на печатење 115sec( A4 фото) печати висина 165mm(прилагодливи, OEM цел) глава за печатење чистење метод на автоматско печатење резолуција 5760dpi*1440dpi медиуми лична карта .кожа ...

Принтер проверка XP-C76IIH преносим малък билетный машина два с матричен принтер Dot Matrix Printer Triple dot matrix printer 220V/110V

BGN 147.20

Игла приемот Печатач Висок квалитет преносни мали билет машина за Двајца со dot matrix печатач Тројна точка матрица печатач 220 V / 110 VАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотИзбор Вовед : Изберете една : USB Испратите ролна хартија + лента + билет печатење на образецИзберете два : паралелни порт Испратите ролна хартија + лента + билет печатење на образецЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

многофункционална мультяшная мобилна делото priniting machine mini eco solvent printer

BGN 2384.00

мулти цел цртан филм мобилни покрие priniting машина мини еко растворувач печатачНАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА(ЕКО) 1.Haiwn еко растворувач печатач печатите само за цврсти материјали, како телефонот случај,кожа, акрилик, пенкало и сл.? Може исто така, печатење на текстил? Haiwn принтери се мултифункционални принтери : Со пополнување на еко растворувач мастило, печатач, исто така може да се печати на телефонот случај, пенкало, гитара зема,топче за голф, кожа, акрилик, итн...

PA03670-E985 входната тава входен отвор блок тава за хартия тренч в събирането на Chuter Unit за Fujitsu fi-7160 fi-7260 fi-7180 fi-7280

44.78 -15 % BGN 38.00

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА ЈАС ТРЕБА ДА ВЕ ИНФОРМИРАМЕ НЕКОИ ТОЧКИ : 1) АКО ЦЕЛ СТОКИ ЧИЈА ВРЕДНОСТ Е ПОВЕЌЕ ОД РЕДОВНО, НИЕ ЌЕ ГО ИСПРАТИ СТРАНА НА КУРИРСКАТА СЛУЖБА DHL / ФЕДЕКС / ЕМС...

A4 Precision Photo Ротационен Нож За Хартия На Гилотина Машинка За Подстригване Художествени Занаяти

BGN 19.18

A4 Прецизност Фото Ротари Хартија Машина Гилотина Тример Уметности И ЗанаетиОПИС НА ПРОИЗВОДОТБоја : Сребрена ЦрнаМатеријал : ABSГолемина : 35cm x 10cm x 2,2 смБрој на сечење хартија : 35 компјутери (70g)Сечење дебелина : 120 mmСечење ширина : 300ммКарактеристики : Преносни и мала тежина се Погодни за А4 Добра хартија ножици алатка за дома и во канцеларија, се Погодни за сечење до 5 листови на 80g хартија одеднаш...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.