• Новинка
Термопринтер малка Забележка принтер, касов апарат, принтер, Преносим USB интерфейс за принтер 220 В

Термопринтер малка Забележка принтер, касов апарат, принтер, Преносим USB интерфейс за принтер 220 В

резултат:
BGN 126.40

Брой продукти
Налично


Термички мала забелешка печатач каса печатач Преносни USB интерфејс печатач 220 V
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производ екранот
Пет предности
Производ параметри
Излез ширина на хартијата:80mm
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Подробности

търговска марка:
LZHZXY
Вид На Интерфейса:
USB
Стил:
Черно и бяло
Режим На Ръчно Подаване На Хартия:
Валковая Подаване
За Поддръжка На Мрежата За Печат:
Жичен
Двустранен печат:
No
Скорост На Печат:
20ppm
Номер На Модела:
XP-N160II
Воспользуйся:
термопринтер
Скорост На Печат Черно:
160мм/с
Расходный Материал Тип:
Термобумага
Напрежение:
220V
Приложение:
За Търговски Цели
Тип:
Друго
Максимален Размер Хартия:
Друго
Изходна широчина на хартията:
80mm

Избор на купувачи

Ръчно топлинна машина 3874 гумен пръстен стяга с двойно предназначение гребен сила машина офис файл специалната подвързваща машина

BGN 171.20

Обврзувачки Машина 3874 гумени прстен клип со двојна употреба Обврзувачки Машина Чешел Удирање Машина за Статистика Датотека Посветен Bookbinding МашинаСликата покажуваПроизвод параметриИме : гумени прстен обврзувачки машинаМодел : 3874Производот број : DL0359Број на обврзувачки дупки : 121 дупкиДупка тип : 3*8ммДупка проред : 14.3 mmПрилагодливи маргини : 2.56.5 mmмакс обврзувачки дебелина : 450 страници (70g)Удар капацитет : 25 страници (70g)Број на транспорт на нож : 21Тежина : околу 10.25 kgГолемина : 450*330*435mm​​Ве молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод"(368.42 долари), што ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по пристигнувањето , купувачот треба да се справи со царинење и плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

10 бр./лот Deli 0603 офис ножици 170 мм (6.7) от неръждаема стомана ножици дребно опаковка добре изглеждащи настолна ножица

BGN 31.97

Бренд : ДоставМодел : 0603Име : Office НожициСпец : 170 мм(6.7")Материјал : Не ' Рѓосувачки +ПластикаБоја : Случајни испоракаПакување вклучуваат : Ножици 10 Парчиња

винил на режещия плотер 1100мм режещи плотери

1118.40 -5 % BGN 1062.00

Добредојдовте на нашата продавницамодел : LIW1100Хартија храна ширина : 1100mmВЕСТИ : За првите ПЕТ исплата овој месец,ние сме слободни privided софтвер Artcut вклучуваат (вредноста на $60)спецификации : Хартија Хранење Ширина : 1100mmМакс сечење Ширина : 1000mmСтиснете Ролери : 4Тежина : 26kgПакет : 139*43*39cmСечење Брзина : 10800mm / s 31.5 ips(инчен во секунда)Сечење Сила : 10g500gСтруктура : Сите Метални,Тешки,55 Ibs(GW)Сечилото Тип : Вртливата Стандард Ножеви (Компатибилен со Ролан Ножеви)Еден Метален Нож Носител, Една Метална Пен Носителот,и Три 45 Степен Ножеви ВклучениControl Panel : 2 Линии L CD Екранот,9 КопчињаРезолуција : 0.001Конекција : Сериски (РС 232) и USB конекторКомандата / Јазик : DMPL HPGL Компатибилни.Компатибилен со : Flexi,Sign Lab,Sign Cut,Art Cut,Win PCSign,Core Draw...Мотор Тип : Чекор МоторниНапојување : 220 / 110 V,50 / 60 Hz,45 WПрофесионални Кат Стандард : Алуминиум Застане со Две Топката Имајќи Хартијаодржување Ролки ( Вклучени $150 вредност)Додатоци : USB Кабел, Сериски Кабел,1 Пен Носителот,1 Сечилото Носителот,3 Лопати,1 Возач,прирачникГаранција : 2year S.Опис На Производот : Бесплатен превозот налепница сечење machiner / винил сечење плотер CE 2 Макс Сечење Широк : 630mm / 780 MM / 1000 MM / 1200 MM 3 ПРОЦЕСОРОТ Баферот : 1 M4 M 4 МОТОР Тип : Чекор Моторни 5 Јазик : HPGL / DMPL 6 Команда : Coreldraw,Flexi,Знак Лабораторија,Signcut,Artcut 7 Напојување : 110220 V,50 / 60 HZ,45 W 8 Порти : Сериски, USB Порта 9 Сечење Сила : 10g500g 10 Сечење Брзина : 10800 MM / S 11 Control Panel : LCD со сеопфатна икона corresponging меки копчиња 12 Стои : Алуминиум / челик стојат 13 Стандардни Додатоци : кабелот за Напојување,ножеви,ножот носителот пен носителот,startup водич прирачник за корисникот, Artcut се Она што можете да направите со оваа машина : 1.Направи налепници за автомобил деко, прозорец знак, затворен деко 2.Намалување кошула винил, како што се фудбал џерси броеви, имиња, итн за печатење на маици...

RD-M5 Handheld QR 2D Баркод Скенер Code Reader PDF417 codes USB scaning for POS sysytem

92.64 -18 % BGN 76.00

Рачни QR 2 D баркод Скенер Код Читач PDF417 кодови USB scaning за ПОС sysytem ТАM5Спецификации : Scannning Ефикасноста Карактеристики Извор на Светлина : индикатор светлото : 528 nm LED;осветлување : 630 nm Поле на Гледање : 34° V x 46° H Скенирање Агол : Roll 360°, на Теренот ±65°, Yaw ±60° Скенирање Перформанси 5mil(Код 39) 9.012.0 cm 13mil(100% UPC / EAN) 3.030.5 cm 20mil(Код 39) 3.042.0 cm 10mil (PDF417) 5.022.5 cm 10mil(Datamatrix) 5.224.0 cm Symbology Декодира Способност 1 D : UPC / EAN со supplementals, Кодекс 39, Кодекс 39 Целосна ASCII,Triоптички Кодекс 39, RSS варијанти, UCC / EAN 128, Кодекс 128,Шифра 128 Целосна ASCII, Кодекс 93, Codabar (NW1), Преклопувачки 2 од 5,Дискретни 2 од 5, MSI, Codell, IATA, Bookland EAN, Код 32 PDF417 : PDF417, micro PDF417 и композитни Поштенски кодови : САД Postnet и Планетата, ВЕЛИКА британија, Јапонија, Австралија, и холандски 2 D : Maxi Code, QR Код за Печатење Контраст : >25% Интерфејс : USB Слики Карактеристики на Сликата (Пиксели) : 0.35 Мегапикселна ,752 пиксели H x 480 пиксели V Графика Формат : Bitmap, Jpeg, Tiff Image Transfer Брзина : USB 1.1 : До 12 Megabits / s ,RS232 : До 115 кб baud rate Image Transfer Време : Типични за USB апликацијата е 0.2 секунди со компримиран Jpeg на 100 kb Физички Карактеристики / User Средина Напон и Струја : 5±10%V DC / 350 мр Оперативни Температура : 0° 50° C, Температура на Чување : 40° 70° C Влажност : 5% 95% Пад / Шок Спецификации : Withstands 2000g да конкретниКарактеристики : 1...

Принтер проверка XP-C76IIH преносим малък билетный машина два с матричен принтер Dot Matrix Printer Triple dot matrix printer 220V/110V

BGN 147.20

Игла приемот Печатач Висок квалитет преносни мали билет машина за Двајца со dot matrix печатач Тројна точка матрица печатач 220 V / 110 VАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотИзбор Вовед : Изберете една : USB Испратите ролна хартија + лента + билет печатење на образецИзберете два : паралелни порт Испратите ролна хартија + лента + билет печатење на образецЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

многофункционална мультяшная мобилна делото priniting machine mini eco solvent printer

BGN 2384.00

мулти цел цртан филм мобилни покрие priniting машина мини еко растворувач печатачНАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА(ЕКО) 1.Haiwn еко растворувач печатач печатите само за цврсти материјали, како телефонот случај,кожа, акрилик, пенкало и сл.? Може исто така, печатење на текстил? Haiwn принтери се мултифункционални принтери : Со пополнување на еко растворувач мастило, печатач, исто така може да се печати на телефонот случај, пенкало, гитара зема,топче за голф, кожа, акрилик, итн...

нов продукт планшетная печатна машина веднага към принтера субстрат A4 UV

BGN 3184.00

нов производ flatbed печатење машина директно да супстрат печатач A4 УВАпликацииУВ flatbed печатач не е предмет на какви било материјални ограничувања,може да се печати на дрво ,стакло,кристали ,ПВЦ,ABS,акрил ,метал,пластика,камен ,кожа ,текстил и други текстилни површината за печатење во боја .Без разлика дали тоа е едноставен блок боја шема ,колор шема или модел има градација боја ,може да се печатат откако ќе заврши,нема плоча ,не копирате и да го повтори на хроматографија ,шарени ,lifelike,слика водоотпорен ,сончање,трајни,не избледи,лесни за работа ,печатење на слики, брзо ,целосно во согласност со печатење на индустриски стандарди.Ниска цена ,може да се широко се користат во посебни печатење печатење на екран индустрија ,подарок преработувачката индустрија ,сигнализацијата индустрија,стакло печатење индустрија ,персоналните печатење индустрија ,и др.и висок квалитет ниска цена производи ,апликации се многу широка .Нашата предност1.Лесно да се работи ,нашите печатач има автоматски нагоре и надолу систем и опрема со висок квалитет на сензори,може да се открие широчината на објекти најсоодветен за печатење ,за заштита на млазницата.2.Нашите печатач има континуирана мастило снабдување систем ,од традиционалните мастило шише линк повеќе едноставен и лесен ,намалување на губење на мастило.3.УВ LED усвојување на најновата LED ладна светлина технологија, без зрачење, Светловеднаш без да се загреете,ниска печатење на материјална површина, температура и без деформација.во Споредба со традиционалните жива светилка, УВ flatпанел принтери, не содржат жива, исто така, нема да произведе озонската, побезбедно,и повеќе животната средина.нашите печатач опрема вода, систем за ладење ,може да брзо ладење ув ламба температура, заштита на печатење објект.4.Нашите печатач е добро направен ,употреба на високо квалитетен челик школка ,добра текстура ,носатотпорни .5.ако треба да масовно производство ,ние исто така, обезбеди сопствени мувла услуга ,што ќе ви овозможи да се постигне масовно производство.6.печати погодно и сува веднаш,не треба било предтретман може да постигне добри резултати од печатењето;за стакло и ceremics ,ако сакате да се постигне повеќе од 3 години не исчезнат ,ние исто така, обезбеди висок квалитет слој течност .Спецификација на ARLED Mini6 Модел ARУВ LED Mini6 Големина 160mm X297mm Спецификации 500mm×520mm×360 mm(W*L*H) Боја на владата CMYKLMLC / CMYK+2 W / CMYK+2 V Нето тежина 40 Kg Бруто тежина 45kg брзината на печатење 115sec( A4 фото) печати висина 165mm(прилагодливи, OEM цел) глава за печатење чистење метод на автоматско печатење резолуција 5760dpi*1440dpi медиуми лична карта .кожа ...

плотер за рязане на стикерной филм

798.40 -5 % BGN 758.00

Добредојдовте на нашата продавницамодел : LIW720Хартија храна ширина : 720mmВЕСТИ : За првите ПЕТ исплата овој месец,ние сме слободни privided софтвер Artcut вклучуваат (вредноста на $60)Опис На Производот : Бесплатен превозот налепница сечење machiner / винил сечење плотер CE 2 Макс Сечење Широк : 630mm / 780 MM / 1000 MM / 1200 MM 3 ПРОЦЕСОРОТ Баферот : 1 M4 M 4 МОТОР Тип : Чекор Моторни 5 Јазик : HPGL / DMPL 6 Команда : Coreldraw,Flexi,Знак Лабораторија,Signcut,Artcut 7 Напојување : 110220 V,50 / 60 HZ,45 W 8 Порти : Сериски, USB Порта 9 Сечење Сила : 10g500g 10 Сечење Брзина : 10800 MM / S 11 Control Panel : LCD со сеопфатна икона corresponging меки копчиња 12 Стои : Алуминиум / челик стојат 13 Стандардни Додатоци : кабелот за Напојување,ножеви,ножот носителот пен носителот,startup водич прирачник за корисникот, Artcut се Она што можете да направите со оваа машина : 1.Направи налепници за автомобил деко, прозорец знак, затворен деко 2.Намалување кошула винил, како што се фудбал џерси броеви, имиња, итн за печатење на маици...

NETUM Highquality Waterproof IP67 Barcode Scanner поддържа непрекъснато сканиране четец 32 битов преносим USB A4 баркод за POS система

68.78 -8 % BGN 63.00

ИнфоNETUM Висок Квалитет IP67 Водоотпорен баркод Скенер Поддржува Континуирано Скенирање Читателот 32 Bit Преносни USB A4 БарКод за ПОС Системот Hanldheld баркод Скенер USB Код Читач Цена на баркодот(1)...

Нов UV led плосък принтер A3 печат размер калъф за телефон печатна машина

BGN 4784.00

Нови УВ Led Flatbed Печатач А3 Димензии на Печатење Телефон Случај Печатење МашинаПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

Advanced New Design t-shirt printing cheap t shirt printing a3 6 color support white ink

BGN 3184.00

Напредни Новиот Дизајн на маица печатење евтини т риза печатење а3 6 боја поддршка бело мастило Предност на текстилни печатач1.Haiwn текстилни дигитално печатење серија производи се користи за индустриското производство...

3M Industrial Серво Кътър plotter 3M cutting plotter Серво Controlled 3M Светлоотразителни Film Cutting Plotter Price, Industrial Cutt

4798.40 -5 % BGN 4558.00

Добредојдовте на нашиот нашата продавницаМодел : LISU3 M1350 F 3 M 3 M Индустриски Серво Машина Директно на USB, plug and play, без USB драјверите се потребни; Работи на Mac системи со Signcut софтвер; Windows 7 и 8 компатибилен во Моментов, 3 M и AVERY DENNISON Дијамант и увезени супер рефлексивни филмови се повеќе и повеќе широко се користи во Кина, па дури и на целиот свет...

45 градуса Roland режещи плотери нож винил нож нож бърза доставка

33.58 -5 % BGN 32.00

Добредојдовте дојде нашата продавницасечење плотер сечилотоКоличина : Три компјутериТреба купи 3pcs најмалку.се надевам дека ќе може да се разбере.Спецификација : Технички податоци : Сечење материјал со дебелина 0.25 mmДијаметар : 2mm(0.08") / Должина : 23mm(0.91")Достапни во 30,45 и 60 степен, 0.25 mm форумотМатеријал : 8990% Wc / 1011%КоРигидност : 91,5 HRAКршење на сила : 40004200 N / mm 21pcs / пакет

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.