• Новинка
Годни за консумация на мастило принтер изкуство напитки кафе, принтер, кафе, храна и напитки печатна машина за автоматично приготвяне на кафе / чай и бисквити принт?

Годни за консумация на мастило принтер изкуство напитки кафе, принтер, кафе, храна и напитки печатна машина за автоматично приготвяне на кафе / чай и бисквити принт?

резултат:
BGN 1468.82
BGN 1322.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Јастиви мастило печатач Уметност Пијалаци Кафе Печатач кафе, Храна и Пијалаци за Печатење Машина, Авто Кафе/Чај/ Колачиња Печатач
- ПРОИЗВОД Детални ШОУ
Safe пакет :
нашите CE сертификација за кафе печатач :
Предности :
1.High-speed брзина на печатење, на 20-годишна возраст/30 години по чаша.
2.Усвојување на напредни технологии.
3.Мастило што се користи е за Јадење Мастило!4*100ml јастиви мастило може да се печати околу 2000-3000 чаши кафе,цената е многу ниска.
4.тоа може да се печати на млеко, кафе, пијалоци, и млеко, колачи, чоколади, и др, но ве молиме имајте предвид, површината треба да биде бела или со пена, така на сликата може да остане добро!
5.Тоа е многу лесно да се работи, оваа машина,Ние ќе ви испратиме едно ЦД со настава Видео за слободен,кога ќе примите нашите машини да ви помогне да започнете бизнис.
6.ние ќе понудиме најдобрите по-продажба на услуги. И ако има било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме нашата моќ за да ги задоволат вашите потреби!
7.Имаме 110 V и 220 V кафе печатач сега,не треба трансформатор,може да се користи директно во секоја земја.
Спецификација На Нашите Јастиви Мастило Печатач :
Име Јастиви Мастило Печатач Број на Модел на Кафе печатач Апликација
Тоа може да се печати на млеко, кафе, пијалоци, и млеко, колачи, чоколади, и др Max.Димензии на печатење 110*110 mm Max.Резолуција 600*600 DPI Печатач Главата За HP 803 Автоматско Одделение Полу-Автоматска Мастило Тип Јастиви Мастило, Мастило Боја C / M / Y / K за Печатење Висина од 80 мм Брзината на Печатење 15s/30 години по чаша Мастило Систем Кертриџ Температура 10-35 целзиусови степени,Влажност, 20%-80% Врска USB2.0 ВИСОКА БРЗИНА / WIFI конекција е задолжително Моќ Бараат AC220/110 V Компјутерски Систем WINDOWS SYSTEM Н W/G. W 18 KG / 22 KG Печатач големина 41*43*47 CM Пакување големина 53*50*54 CM
Пакет вклучуваат: 1 buc* целосно печатач машина 4 групи* Игла и шприц 1 сет* Фотоелектрически висина сензор&switch 1 buc* USB оригинални моќ кабел 2 компјутери* (Напред и назад)сензор&switch 2 Групи* Празни Касети се Фокусира на Печатач и Печатач потрошен материјал ,ние сме ЕДЕН што го барате !

Подробности

Двустранен печат:
No
Напрежение:
100-240V
Тип:
Мастилено-струен принтер
Вътрешна Памет:
Няма
търговска марка:
Олои
Скорост На Цветен Печат:
20ppm
Стил:
Цвят
Режим На Ръчно Подаване На Хартия:
инструкция
Дата На Стартиране:
2015
Вид На Интерфейса:
USB
Скорост На Печат:
20ppm
За Поддръжка На Мрежата За Печат:
Безжичен
Скорост На Печат Черно:
30ppm
Макс. Разделителна способност:
600dpi
Номер На Модела:
кафе принтер 002
Приложение:
За Търговски Цели
Максимален Размер Хартия:
диаметър 110мм
Приложение:
Той може да печата на мляко, кафе, напитки, млечни шейкове, тортах, шоколадови шоколади
За Поддръжка На Мрежата За Печат:
кабелна / безжична връзка
Номер На Модела:
кафе принтер
Качество:
Високо качество
тип мастило:
годни за консумация на мастило
Цвят На Мастилото:
C / M / Y / K
Напрежение:
100-240V
Скорост На Печат:
15С/30С на чаша
връзка:
Високоскоростна връзка USB2. 0 / по избор WIFI
Компютърна система:
Система Windows

Избор на купувачи

добър ефект, но ниската цена на печатна машина тениски размер А3 евтина веднага към принтера дрехи

BGN 3184.00

добар ефект, но ниска цена A3 големина тмаица печатење машина евтини директно на облека печатач Предност на текстилни печатач1.Haiwn текстилни дигитално печатење серија производи се користи за индустриското производство...

SM-9120 отлична работа високочувствителния расшифровывая модул четец баркод oem / лазер блок почистване 1d баркод за проекта супермаркет

BGN 206.40

СМ9120 Одлична работа високо чувствителни декодирање на оем баркод читач модул / баркод скенер 1d ласер за супермаркет проектотДетали1.20 линии / 5 насока скенирање2.32 БитПРОЦЕСОР3.Видлив ласерски диоди 650nm4.1500 скенира / Втор5.RS232,се КРИЕШЕ USB,КБ Интерфејси Поддржани6.0.127 mm(5mil)@Код 93,Минимум7.Тежина : 680g8.Кабел Должина : 2m9.CE ,ROSHКарактеристики1)Поддршка и omniнасока и еденлинија скенирање2)20 ласерско скенирање линија направи скенирање стапка до 1500 скенирање / s и 75 скенирање / s на една линија скенирање режим omniнасочен баркод скенер машина3)авторазвиена декодер чип и високи перформанси omniнасочен баркод скенер4)хардвер технологија за декодирање omniнасочен omniнасочен баркод скенер5)Поддршка на Тастатурата, RS232, USB интерфејс порта.6)Поддршка на повеќе од 20 земји' тастатура излез.КарактеристикиОписИзвор на светлинаВисоки перформанси ласерски диоди 650nmBeeper ОперацијаПрограмабилни тон & гласностПРОЦЕСОРОТ32 Bit хардвер декодерСкенирање на чекање20scan линии ,5 насочен скенирањеТип на скенирањеOmnidirectional и една линија скенирањеВизуелни ПоказателиДве LED боја (сина & црвена)Длабочина на Полето0220mm за 0.33 mm UPC / EAN 100% ИнтерфејсUSB.RS232,Тастатура оптоварувањебрзина на скенирање1500scans / втор ,75 скенирање линии во секунда една линијаскенирање линии20linesМинимална резолуција0.127 mm(5mil)@Кодекс 39, КОМПЈУТЕРИ=90%Printe разлика>30%(UPC / EAN 100% )ФизичкиDimemsion155*150*75mmтежина680gдолжина на кабел2 MЕлектричниВлезен Напон5 VDC ± 10%Оперативен тековната270m AРежим на власт?1.0 wБезбедностКласа ЛасерCDRH класа II,IEC 608251 класа 1EMCCE EN55022 Б, Делот 15 од FCC Класа B, VCCI, BSMIЖивотната срединаТемпературата на работа0 ° C~50 ° C(32 ° F122 ° F)Оперативен влажност5%~95%релативна влажност, некондензирањеТемпература на чување20 ° C~+60 ° C(4 ° F140 ° F)Нивото На Светлината4500 LuxКапкиДизајнирани да издржат 1.0 m капкиДекодирање способностUPC / EAN / ЈАНУАРИ, UPC / EAN со ребалансот, ЈАН 8& ЈАН 13 ISBN / ISSN, EAN,Кодот39, Кодекс 39, со целосна ASCII, Кодекс 93, Кодекс 128,Codabar (NM7),trioptic Кодекс 39,MSI / Plessy, Преклопувачки 2 од 5 (ITF), Анексот 2 од 5,ИАТА Код,Кина, Поштенски Код,Код 32, Индустриска 2 од 5, Стандард 2 од 5,discrete2 на 5,Матрица 2 од 5, Кодекс 11,UPC / EAN RSS, RSS ariants.

Популярният принтер на тениски, направи си САМ A3 веднага към печатната машина облекла, дрехи

BGN 3184.00

Популарната DIY A3 Т Кошула Печатачот Директно На Облека Облека Печатење МашинаПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

Пластмасов Печатна Машина За Самоличност На Мастилено-Струен Тип Принтер А3 Ултравиолетова С Цена На Цена На Производителя

BGN 4784.00

пластична картичка за идентификација инкџет печатач тип a3 ув печатач со фабрика ценаПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

58 мм термопанельный принтер TTL или RS232 интерфейс издател и разписка вградена печатна машина подкрепа на банката автоматична машина

BGN 54.40

58mm термички панел печатач TTL или RS232 интерфејс етикета и приемот вградени печатење машина поддршка банка авто машинаФункцијаl Smart изгледl Лесно вчитување на хартијаl Ниско ниво на бучава термички печатењеl Различни интерфејси факултативнаl Предниот панел се направи хартија замена лесноl Лесно се вградени за да сите видови на инструменти и метриl Може да ги поддржи Max...

Нова поддръжка на множество езици, бар код скенер Usb лазерен бар код scanenr четец на бар кодовете от магазина на пазара

18.99 -10 % BGN 17.00

извор на светлина тип : 650 nm ласерски Поддржува баркод тип : UPCА ,UPCE,Индустриска 2 од 5,EAN8,EAN13,Кодекс 128,Code93,Code39,ISBN,Coda бар 125 и така натаму ...

10 бр./лот Deli 0603 офис ножици 170 мм (6.7) от неръждаема стомана ножици дребно опаковка добре изглеждащи настолна ножица

BGN 31.97

Бренд : ДоставМодел : 0603Име : Office НожициСпец : 170 мм(6.7")Материјал : Не ' Рѓосувачки +ПластикаБоја : Случајни испоракаПакување вклучуваат : Ножици 10 Парчиња

3-инчов топлинна плащане квитанционный принтер поддръжка на руски език с usb порт пълна функция cut pos

BGN 113.60

3 инчен термички платежна приемот на печатач за поддршка на руски јазик со usb порт целосна намали функција посПечатење методДиректна термичкаПечати ширина72mmКолона капацитет384 точки / линијаБрзина на печатење130mm / sИнтерфејсUSBПечатење на хартија57.5±0.5 mm×φ60mmЛинија проред3.75 mm (Прилагодливи со команди)Колона број58mm хартија : Буквите A 32 колони / Font Б 42 колони / Кинески,традиционален Кинески 16 колониКарактер големинаANK,Фонт На:1.5×3.0 mm(12×24 точки) Фонт Б:1.1×2.1 mm(9×17 точки)Кинески,традиционален Кинески : 3.0×3.0 mm(24×24 точки)Баркод КарактерПродолжувањекарактерлистPC347(Стандард Европа)、Катакана、PC850(Повеќејазична)、PC860(португалски)、PC863(Канадафранцуски)、PC865(Нордиските)、Западна Европа、грчки、хебрејски、Источна Европа、Иран、WPC1252、PC866(Кирилица#2)、PC852(Latin2)、PC858、Iran II、латвиски、арапски、PT151(1251)итн....

NETUM Highquality Waterproof IP67 Barcode Scanner поддържа непрекъснато сканиране четец 32 битов преносим USB A4 баркод за POS система

68.78 -8 % BGN 63.00

ИнфоNETUM Висок Квалитет IP67 Водоотпорен баркод Скенер Поддржува Континуирано Скенирање Читателот 32 Bit Преносни USB A4 БарКод за ПОС Системот Hanldheld баркод Скенер USB Код Читач Цена на баркодот(1)...

Prefessional impressora manufacture осигурява принтер тениски размер A3 с одобрен CE

BGN 3184.00

Prefessional impressora производство обезбеди A3 големина т кошула печатач со CE одобреноПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

Плосък принтер за печат на торта за десерт / Milktea / кафе / шоколад безплатно изпращане на tablet PC

2015.98 -10 % BGN 1814.00

Flatbed Печатач За Печатење Торта Десерт / Milktea / Кафе / Чоколадо за слободни испрати таблет КОМПЈУТЕРИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТПроизвод функција : 1.Со ова јадење кафе печатач , ние може да се печати слика и текст директно од кафе, колачи, бонбони ,колачи итн .2.Со HP печати ја главата , многу брз и стабилен .3.Се користи за јадење мастило, 100% безбедно.4.Тоа ќе го користи stepper моторни не треба спојки со повеќе моќ да се вози на машина за да се кандидира и на напон ќе биде 110240 Voltage .5.клиентот може да го скенира QR код, и го испрати слика од неговиот мобилен телефон софтвер да печатите директно.6.20*15cm печатење платформа , тоа може да печатите 12cups како опција, исто така, со друга храна, за да печатите како што Macaroon,кафе итн .7.Ако сакате да работат видео,ве молиме контактирајте ме,јас ќе ви испрати видео.8.Тоа е многу лесно да се работи, оваа машина,Ние ќе ви испратиме едно ЦД со настава Видео за слободен,кога ќе примите нашите машини да ви помогне да започнете бизнис.9...

9928 15L електрическа мини-Шредер файл Шредер ленти офис у дома висока мощност електрически хеликоптер 220 v/60 W шредер хартия 1.6 m/мин

91.20 -5 % BGN 87.00

9928 15 L Електрични Мини Шредер Датотеката Шредер Лента Office Home Висока Моќност ЕлектричниУништувањето 220 V / 60 W хартија шредер 1.6 m / minЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : хартија шредерМодел : 9928Напон : 220 VМоќност : 60 WХартија тапан капацитет : 15 LСечење брзина : 1.6 m / minКонтинуираното работно време : > 5minПакување големина : 34.5*22*37cmТежина : 5.3 kg1, скршени по гранули доверливост добра shredders2, не заземаат премногу простор на десктоп не влијае на вашиот нормален канцеларија3, континуирано работно време , дизајнот на прегревање заштита од преоптоварување4, светлина, звук светлина 50 d B, не влијае на канцеларија5, дизајн на безбедно функционирање прекинувач, остатокот увери дека безбедно користење6, убава боја и убава, може да ви даде опуштени и среќни канцеларија на животната средина

висококачествен принтер тениски дрехи А3 с логото на дни на Благодарността

BGN 3184.00

висок квалитет a3 облека т кошула печатач со за денот на Благодарноста дена логотоПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

винил на режещия плотер 1100мм режещи плотери

1118.40 -5 % BGN 1062.00

Добредојдовте на нашата продавницамодел : LIW1100Хартија храна ширина : 1100mmВЕСТИ : За првите ПЕТ исплата овој месец,ние сме слободни privided софтвер Artcut вклучуваат (вредноста на $60)спецификации : Хартија Хранење Ширина : 1100mmМакс сечење Ширина : 1000mmСтиснете Ролери : 4Тежина : 26kgПакет : 139*43*39cmСечење Брзина : 10800mm / s 31.5 ips(инчен во секунда)Сечење Сила : 10g500gСтруктура : Сите Метални,Тешки,55 Ibs(GW)Сечилото Тип : Вртливата Стандард Ножеви (Компатибилен со Ролан Ножеви)Еден Метален Нож Носител, Една Метална Пен Носителот,и Три 45 Степен Ножеви ВклучениControl Panel : 2 Линии L CD Екранот,9 КопчињаРезолуција : 0.001Конекција : Сериски (РС 232) и USB конекторКомандата / Јазик : DMPL HPGL Компатибилни.Компатибилен со : Flexi,Sign Lab,Sign Cut,Art Cut,Win PCSign,Core Draw...Мотор Тип : Чекор МоторниНапојување : 220 / 110 V,50 / 60 Hz,45 WПрофесионални Кат Стандард : Алуминиум Застане со Две Топката Имајќи Хартијаодржување Ролки ( Вклучени $150 вредност)Додатоци : USB Кабел, Сериски Кабел,1 Пен Носителот,1 Сечилото Носителот,3 Лопати,1 Возач,прирачникГаранција : 2year S.Опис На Производот : Бесплатен превозот налепница сечење machiner / винил сечење плотер CE 2 Макс Сечење Широк : 630mm / 780 MM / 1000 MM / 1200 MM 3 ПРОЦЕСОРОТ Баферот : 1 M4 M 4 МОТОР Тип : Чекор Моторни 5 Јазик : HPGL / DMPL 6 Команда : Coreldraw,Flexi,Знак Лабораторија,Signcut,Artcut 7 Напојување : 110220 V,50 / 60 HZ,45 W 8 Порти : Сериски, USB Порта 9 Сечење Сила : 10g500g 10 Сечење Брзина : 10800 MM / S 11 Control Panel : LCD со сеопфатна икона corresponging меки копчиња 12 Стои : Алуминиум / челик стојат 13 Стандардни Додатоци : кабелот за Напојување,ножеви,ножот носителот пен носителот,startup водич прирачник за корисникот, Artcut се Она што можете да направите со оваа машина : 1.Направи налепници за автомобил деко, прозорец знак, затворен деко 2.Намалување кошула винил, како што се фудбал џерси броеви, имиња, итн за печатење на маици...

Печат На Принтер За Малкия Размер На Uv Върху Дървена Таблетка На Печатна Машина За Формат A3

BGN 4784.00

мали ув печатач дрво печатач ув flatbed печатење машина а3Производи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

JM880 Time Printer Hotel Parking Meter Time Stamping Machine Document Transiver Printing time machinde 110-220v 1бр

BGN 392.00

JM880 Време Печатач Хотел Паркинг Метар Време Сузбивање Машина Документ Transceiver Печатење време machinde 110220v 1pcСликата покажуваПроизвод параметриИме : Време ПечатачотМодел : JM880Производот број : DL0380Напон : 110220 V (5060 Hz)Влажност опсег : 2080% RHTenp.опсег : 040°CНето тежина : околу 1.4 kgБруто тежина : околу 2kgПроизводот Категорија : Печати на часовникотУпотреба на животната средина : ограничена внатрешна апликација прашина на животната средина, избегнувајте директна сончева светлинаГолемина : 164*145*172mmAnswer : ___________________________ Note : Кинески и англиски инструкции​Ве молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.