• Новинка
Принтер проверка XP-C76IIH преносим малък билетный машина два с матричен принтер Dot Matrix Printer Triple dot matrix printer 220V/110V

Принтер проверка XP-C76IIH преносим малък билетный машина два с матричен принтер Dot Matrix Printer Triple dot matrix printer 220V/110V

резултат:
BGN 147.20

Брой продукти
Налично


Игла приемот Печатач Висок квалитет преносни мали билет машина за Двајца со dot matrix печатач Тројна точка матрица печатач 220 V/110 V
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производ екранот
Избор Вовед :
Изберете една : USB Испратите ролна хартија + лента + билет печатење на образец
Изберете два : паралелни порт Испратите ролна хартија + лента + билет печатење на образец
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Подробности

Цвят:
110В, 220V
търговска марка:
LZHZXY
Вид На Интерфейса:
USB
Тип:
Точкова матрица
Стил:
Черно и бяло
Режим На Ръчно Подаване На Хартия:
Валковая Подаване
За Поддръжка На Мрежата За Печат:
No
Двустранен печат:
No
Скорост На Печат:
20ppm
Номер На Модела:
XP-C76IIH
Воспользуйся:
термопринтер
Расходный Материал Тип:
этикеточная хартия
Напрежение:
220V
Приложение:
За Търговски Цели
Максимален Размер Хартия:
Друго

Избор на купувачи

A4 Precision Photo Ротационен Нож За Хартия На Гилотина Машинка За Подстригване Художествени Занаяти

BGN 19.18

A4 Прецизност Фото Ротари Хартија Машина Гилотина Тример Уметности И ЗанаетиОПИС НА ПРОИЗВОДОТБоја : Сребрена ЦрнаМатеријал : ABSГолемина : 35cm x 10cm x 2,2 смБрој на сечење хартија : 35 компјутери (70g)Сечење дебелина : 120 mmСечење ширина : 300ммКарактеристики : Преносни и мала тежина се Погодни за А4 Добра хартија ножици алатка за дома и во канцеларија, се Погодни за сечење до 5 листови на 80g хартија одеднаш...

Плосък принтер за печат на торта за десерт / Milktea / кафе / шоколад безплатно изпращане на tablet PC

2015.98 -10 % BGN 1814.00

Flatbed Печатач За Печатење Торта Десерт / Milktea / Кафе / Чоколадо за слободни испрати таблет КОМПЈУТЕРИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТПроизвод функција : 1.Со ова јадење кафе печатач , ние може да се печати слика и текст директно од кафе, колачи, бонбони ,колачи итн .2.Со HP печати ја главата , многу брз и стабилен .3.Се користи за јадење мастило, 100% безбедно.4.Тоа ќе го користи stepper моторни не треба спојки со повеќе моќ да се вози на машина за да се кандидира и на напон ќе биде 110240 Voltage .5.клиентот може да го скенира QR код, и го испрати слика од неговиот мобилен телефон софтвер да печатите директно.6.20*15cm печатење платформа , тоа може да печатите 12cups како опција, исто така, со друга храна, за да печатите како што Macaroon,кафе итн .7.Ако сакате да работат видео,ве молиме контактирајте ме,јас ќе ви испрати видео.8.Тоа е многу лесно да се работи, оваа машина,Ние ќе ви испратиме едно ЦД со настава Видео за слободен,кога ќе примите нашите машини да ви помогне да започнете бизнис.9...

PA03670-E985 входната тава входен отвор блок тава за хартия тренч в събирането на Chuter Unit за Fujitsu fi-7160 fi-7260 fi-7180 fi-7280

44.78 -15 % BGN 38.00

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА ЈАС ТРЕБА ДА ВЕ ИНФОРМИРАМЕ НЕКОИ ТОЧКИ : 1) АКО ЦЕЛ СТОКИ ЧИЈА ВРЕДНОСТ Е ПОВЕЌЕ ОД РЕДОВНО, НИЕ ЌЕ ГО ИСПРАТИ СТРАНА НА КУРИРСКАТА СЛУЖБА DHL / ФЕДЕКС / ЕМС...

10 бр./лот Deli 0603 офис ножици 170 мм (6.7) от неръждаема стомана ножици дребно опаковка добре изглеждащи настолна ножица

BGN 31.97

Бренд : ДоставМодел : 0603Име : Office НожициСпец : 170 мм(6.7")Материјал : Не ' Рѓосувачки +ПластикаБоја : Случајни испоракаПакување вклучуваат : Ножици 10 Парчиња

15 мин винил нож автоматичен контурный режещи плотери с Wi-Fi и камера с авто безплатна доставка

1273.60 -5 % BGN 1210.00

Добредојдовте дојде нашата продавница Модел : LisuCT15 Max хартија хранење ширина : 490mm Макс сечење ширина : 390mm Оваа машина има wifi и камерата автоматски се намали Забелешка : Оваа машина има две боја,една боја е зелена боја,другата е бела боја,па ве молиме изберете што боја ви се допаѓа...

винил на режещия плотер 1100мм режещи плотери

1118.40 -5 % BGN 1062.00

Добредојдовте на нашата продавницамодел : LIW1100Хартија храна ширина : 1100mmВЕСТИ : За првите ПЕТ исплата овој месец,ние сме слободни privided софтвер Artcut вклучуваат (вредноста на $60)спецификации : Хартија Хранење Ширина : 1100mmМакс сечење Ширина : 1000mmСтиснете Ролери : 4Тежина : 26kgПакет : 139*43*39cmСечење Брзина : 10800mm / s 31.5 ips(инчен во секунда)Сечење Сила : 10g500gСтруктура : Сите Метални,Тешки,55 Ibs(GW)Сечилото Тип : Вртливата Стандард Ножеви (Компатибилен со Ролан Ножеви)Еден Метален Нож Носител, Една Метална Пен Носителот,и Три 45 Степен Ножеви ВклучениControl Panel : 2 Линии L CD Екранот,9 КопчињаРезолуција : 0.001Конекција : Сериски (РС 232) и USB конекторКомандата / Јазик : DMPL HPGL Компатибилни.Компатибилен со : Flexi,Sign Lab,Sign Cut,Art Cut,Win PCSign,Core Draw...Мотор Тип : Чекор МоторниНапојување : 220 / 110 V,50 / 60 Hz,45 WПрофесионални Кат Стандард : Алуминиум Застане со Две Топката Имајќи Хартијаодржување Ролки ( Вклучени $150 вредност)Додатоци : USB Кабел, Сериски Кабел,1 Пен Носителот,1 Сечилото Носителот,3 Лопати,1 Возач,прирачникГаранција : 2year S.Опис На Производот : Бесплатен превозот налепница сечење machiner / винил сечење плотер CE 2 Макс Сечење Широк : 630mm / 780 MM / 1000 MM / 1200 MM 3 ПРОЦЕСОРОТ Баферот : 1 M4 M 4 МОТОР Тип : Чекор Моторни 5 Јазик : HPGL / DMPL 6 Команда : Coreldraw,Flexi,Знак Лабораторија,Signcut,Artcut 7 Напојување : 110220 V,50 / 60 HZ,45 W 8 Порти : Сериски, USB Порта 9 Сечење Сила : 10g500g 10 Сечење Брзина : 10800 MM / S 11 Control Panel : LCD со сеопфатна икона corresponging меки копчиња 12 Стои : Алуминиум / челик стојат 13 Стандардни Додатоци : кабелот за Напојување,ножеви,ножот носителот пен носителот,startup водич прирачник за корисникот, Artcut се Она што можете да направите со оваа машина : 1.Направи налепници за автомобил деко, прозорец знак, затворен деко 2.Намалување кошула винил, како што се фудбал џерси броеви, имиња, итн за печатење на маици...

пръстен желязо мостова машина пълен нож двойна макара виси настолен календар ръчен перфоратор топлинна машина 1 бр.

BGN 761.60

W3121 железо прстен обврзувачки машина целосна нож двојно серпентина виси биро календар Прирачник Удар машина bookbinding машина 1pcСликата покажуваПроизвод параметриИме : железо прстен обврзувачки машинаБрој На Модел : W3121Производот број : DL0352Удар метод : ПрирачникPunchthickness : 25 листовиОбврзувачки дебелина : 2280 листовиМаргини : ПрилагодливТежина : околу беа 25,5 кгГолемина : 510*420*720mmAnswer : ___________________________ Note : Кинески и англиски инструкции​Ве молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

плотер за рязане на стикерной филм

798.40 -5 % BGN 758.00

Добредојдовте на нашата продавницамодел : LIW720Хартија храна ширина : 720mmВЕСТИ : За првите ПЕТ исплата овој месец,ние сме слободни privided софтвер Artcut вклучуваат (вредноста на $60)Опис На Производот : Бесплатен превозот налепница сечење machiner / винил сечење плотер CE 2 Макс Сечење Широк : 630mm / 780 MM / 1000 MM / 1200 MM 3 ПРОЦЕСОРОТ Баферот : 1 M4 M 4 МОТОР Тип : Чекор Моторни 5 Јазик : HPGL / DMPL 6 Команда : Coreldraw,Flexi,Знак Лабораторија,Signcut,Artcut 7 Напојување : 110220 V,50 / 60 HZ,45 W 8 Порти : Сериски, USB Порта 9 Сечење Сила : 10g500g 10 Сечење Брзина : 10800 MM / S 11 Control Panel : LCD со сеопфатна икона corresponging меки копчиња 12 Стои : Алуминиум / челик стојат 13 Стандардни Додатоци : кабелот за Напојување,ножеви,ножот носителот пен носителот,startup водич прирачник за корисникот, Artcut се Она што можете да направите со оваа машина : 1.Направи налепници за автомобил деко, прозорец знак, затворен деко 2.Намалување кошула винил, како што се фудбал џерси броеви, имиња, итн за печатење на маици...

Годни за консумация на мастило принтер изкуство напитки кафе, принтер, кафе, храна и напитки печатна машина за автоматично приготвяне на кафе / чай и бисквити принт?

1468.82 -10 % BGN 1322.00

Јастиви мастило печатач Уметност Пијалаци Кафе Печатач кафе, Храна и Пијалаци за Печатење Машина, Авто Кафе / Чај / Колачиња Печатач ПРОИЗВОД Детални ШОУ Safe пакет : нашите CE сертификација за кафе печатач : Предности : 1.Highspeed брзина на печатење, на 20годишна возраст / 30 години по чаша.2.Усвојување на напредни технологии.3.Мастило што се користи е за Јадење Мастило!4*100ml јастиви мастило може да се печати околу 20003000 чаши кафе,цената е многу ниска.4.тоа може да се печати на млеко, кафе, пијалоци, и млеко, колачи, чоколади, и др, но ве молиме имајте предвид, површината треба да биде бела или со пена, така на сликата може да остане добро!5.Тоа е многу лесно да се работи, оваа машина,Ние ќе ви испратиме едно ЦД со настава Видео за слободен,кога ќе примите нашите машини да ви помогне да започнете бизнис.6.ние ќе понудиме најдобрите попродажба на услуги...

добър ефект, но ниската цена на печатна машина тениски размер А3 евтина веднага към принтера дрехи

BGN 3184.00

добар ефект, но ниска цена A3 големина тмаица печатење машина евтини директно на облека печатач Предност на текстилни печатач1.Haiwn текстилни дигитално печатење серија производи се користи за индустриското производство...

Най-ниската цена на цена на производителя 4,0 инча 4G Android 5.1 1D баркод скенер индустриални PDA устройства с Wifi / GPS/BT4. 0

464.00 -10 % BGN 418.00

Најевтиниот Фабрика цена 4.0 инчен 4 G Андроид 5.1 1 D баркод Скенер Индустриски PDA Со Wifi / GPS / BT4.0Основната Функција : Андроид 5.1 OS / 4 G ФЛОПИLTE / WCDMA / GSM / 2 G RAM меморија+8 G ROM 2.4 G&5 G WIFI / Bluetooth / GPS / 8 MP камера со флеш Основните баркод читач тип : 1 D баркод (поддршка EAN13 / EAN8 / UPC / Code 39 / JAN13 / Code 11) Конкурентност : Факултативен конфигурација : 2 D, NFC(13.56 М), LF(125 K / 134.2 К), Psam Со 4.0 инчен екран на допир и копчињата со броеви подлога, мобилен телефон outlook и лесно да се работи...

Многоезична версия на таблет A3 размери AR - T500 тениска принтер DTG печат оборудване

BGN 3184.00

Мултијазична верзија flatbed а3 димензии ART500 т кошула DTG печатач за печатење машиниОпис На Производот1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

Машина за пренос на топлина печат на цилиндрите високо налягане Auplex двойна плоча 40*50CM въздушно дори за крупноразмерных натиск дрехи

BGN 1207.68

40*50 CM Двојно плоча Пневматски Auplex Висок Притисок во Цилиндарот па Дури и Печатење преносот на Топлината Машина за големи димензии облека ПритискаКупувачот забелешки : За сите земји кои машина цената е иста...

Нова поддръжка на множество езици, бар код скенер Usb лазерен бар код scanenr четец на бар кодовете от магазина на пазара

18.99 -10 % BGN 17.00

извор на светлина тип : 650 nm ласерски Поддржува баркод тип : UPCА ,UPCE,Индустриска 2 од 5,EAN8,EAN13,Кодекс 128,Code93,Code39,ISBN,Coda бар 125 и така натаму ...

нов продукт планшетная печатна машина веднага към принтера субстрат A4 UV

BGN 3184.00

нов производ flatbed печатење машина директно да супстрат печатач A4 УВАпликацииУВ flatbed печатач не е предмет на какви било материјални ограничувања,може да се печати на дрво ,стакло,кристали ,ПВЦ,ABS,акрил ,метал,пластика,камен ,кожа ,текстил и други текстилни површината за печатење во боја .Без разлика дали тоа е едноставен блок боја шема ,колор шема или модел има градација боја ,може да се печатат откако ќе заврши,нема плоча ,не копирате и да го повтори на хроматографија ,шарени ,lifelike,слика водоотпорен ,сончање,трајни,не избледи,лесни за работа ,печатење на слики, брзо ,целосно во согласност со печатење на индустриски стандарди.Ниска цена ,може да се широко се користат во посебни печатење печатење на екран индустрија ,подарок преработувачката индустрија ,сигнализацијата индустрија,стакло печатење индустрија ,персоналните печатење индустрија ,и др.и висок квалитет ниска цена производи ,апликации се многу широка .Нашата предност1.Лесно да се работи ,нашите печатач има автоматски нагоре и надолу систем и опрема со висок квалитет на сензори,може да се открие широчината на објекти најсоодветен за печатење ,за заштита на млазницата.2.Нашите печатач има континуирана мастило снабдување систем ,од традиционалните мастило шише линк повеќе едноставен и лесен ,намалување на губење на мастило.3.УВ LED усвојување на најновата LED ладна светлина технологија, без зрачење, Светловеднаш без да се загреете,ниска печатење на материјална површина, температура и без деформација.во Споредба со традиционалните жива светилка, УВ flatпанел принтери, не содржат жива, исто така, нема да произведе озонската, побезбедно,и повеќе животната средина.нашите печатач опрема вода, систем за ладење ,може да брзо ладење ув ламба температура, заштита на печатење објект.4.Нашите печатач е добро направен ,употреба на високо квалитетен челик школка ,добра текстура ,носатотпорни .5.ако треба да масовно производство ,ние исто така, обезбеди сопствени мувла услуга ,што ќе ви овозможи да се постигне масовно производство.6.печати погодно и сува веднаш,не треба било предтретман може да постигне добри резултати од печатењето;за стакло и ceremics ,ако сакате да се постигне повеќе од 3 години не исчезнат ,ние исто така, обезбеди висок квалитет слој течност .Спецификација на ARLED Mini6 Модел ARУВ LED Mini6 Големина 160mm X297mm Спецификации 500mm×520mm×360 mm(W*L*H) Боја на владата CMYKLMLC / CMYK+2 W / CMYK+2 V Нето тежина 40 Kg Бруто тежина 45kg брзината на печатење 115sec( A4 фото) печати висина 165mm(прилагодливи, OEM цел) глава за печатење чистење метод на автоматско печатење резолуција 5760dpi*1440dpi медиуми лична карта .кожа ...

Нов UV led плосък принтер A3 печат размер калъф за телефон печатна машина

BGN 4784.00

Нови УВ Led Flatbed Печатач А3 Димензии на Печатење Телефон Случај Печатење МашинаПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

58 мм термопанельный принтер TTL или RS232 интерфейс издател и разписка вградена печатна машина подкрепа на банката автоматична машина

BGN 54.40

58mm термички панел печатач TTL или RS232 интерфејс етикета и приемот вградени печатење машина поддршка банка авто машинаФункцијаl Smart изгледl Лесно вчитување на хартијаl Ниско ниво на бучава термички печатењеl Различни интерфејси факултативнаl Предниот панел се направи хартија замена лесноl Лесно се вградени за да сите видови на инструменти и метриl Може да ги поддржи Max...

RD-M5 Handheld QR 2D Баркод Скенер Code Reader PDF417 codes USB scaning for POS sysytem

92.64 -18 % BGN 76.00

Рачни QR 2 D баркод Скенер Код Читач PDF417 кодови USB scaning за ПОС sysytem ТАM5Спецификации : Scannning Ефикасноста Карактеристики Извор на Светлина : индикатор светлото : 528 nm LED;осветлување : 630 nm Поле на Гледање : 34° V x 46° H Скенирање Агол : Roll 360°, на Теренот ±65°, Yaw ±60° Скенирање Перформанси 5mil(Код 39) 9.012.0 cm 13mil(100% UPC / EAN) 3.030.5 cm 20mil(Код 39) 3.042.0 cm 10mil (PDF417) 5.022.5 cm 10mil(Datamatrix) 5.224.0 cm Symbology Декодира Способност 1 D : UPC / EAN со supplementals, Кодекс 39, Кодекс 39 Целосна ASCII,Triоптички Кодекс 39, RSS варијанти, UCC / EAN 128, Кодекс 128,Шифра 128 Целосна ASCII, Кодекс 93, Codabar (NW1), Преклопувачки 2 од 5,Дискретни 2 од 5, MSI, Codell, IATA, Bookland EAN, Код 32 PDF417 : PDF417, micro PDF417 и композитни Поштенски кодови : САД Postnet и Планетата, ВЕЛИКА британија, Јапонија, Австралија, и холандски 2 D : Maxi Code, QR Код за Печатење Контраст : >25% Интерфејс : USB Слики Карактеристики на Сликата (Пиксели) : 0.35 Мегапикселна ,752 пиксели H x 480 пиксели V Графика Формат : Bitmap, Jpeg, Tiff Image Transfer Брзина : USB 1.1 : До 12 Megabits / s ,RS232 : До 115 кб baud rate Image Transfer Време : Типични за USB апликацијата е 0.2 секунди со компримиран Jpeg на 100 kb Физички Карактеристики / User Средина Напон и Струја : 5±10%V DC / 350 мр Оперативни Температура : 0° 50° C, Температура на Чување : 40° 70° C Влажност : 5% 95% Пад / Шок Спецификации : Withstands 2000g да конкретниКарактеристики : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.