• Новинка
8 инчов 200 mm X 3 mm кабел кабел Zip вратовръзки черно самостоятелно блокиране на найлон кабелна замазка

8 инчов 200 mm X 3 mm кабел кабел Zip вратовръзки черно самостоятелно блокиране на найлон кабелна замазка

резултат:
BGN 19.02

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 500 Парчиња.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
8" инчен 200mm X 3мм Кабел Жица Поштенски Врски Црна Само Заклучување Најлон Кабел вратоврска 500 PCSCable вратоврска
- Боја : Црна
- Димензија : 200 мм(8") x 3 mm
- Само за Заклучување кабел / жица врски
- Количина : 500 компјутери /торба
-ISO9001 : 2000 уверение, Ro Hs заверена
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот превозот адреса. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за . Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!

Подробности

Материал:
Найлон
Номер На Модела:
С-200 М
Тип:
Самостоятелно Блокиране На Замъка
Цвят:
Черен
измерване:
200 мм (8) x 3 мм
Брой:
500 бр. / лот
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Избор на купувачи

Безплатна доставка на 5 метра от 16 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 11.18

Бесплатен превозот 5meters 16mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 16 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥16mm, дебелина на ѕид : 0.4 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 8мм, дебелина на ѕид : 0.65± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

Нова гореща продажба 100шт 11мм~16мм компресия cable вводы черен водоустойчив IP68 M25*1.5 TRS щуцер Safty високо качество

BGN 99.20

100 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 100pcs M25*1.5 За 11mm ~ 16mm кабел Снабдување боја : Црна или бела боја,на пример може да изберете 100pcs црна или 100pcs бела,или ќе cann изберете 50pcs бели+ 50pcs црна,whateve...

(0,9 м/корен) 20 mm 25мм 30мм вътрешен диаметър PVC силикон стекловолоконный ръкав / спецификация: вътрешен диаметър 1мм-30мм

BGN 3.20

20 MM、25ММ、Внатрешен Дијаметар 30ММ ПВЦ силикони fiberglass sleeving ( 0.9 Метри / root)​Дебелина : 0 4 MM ГЛАСАЧКО место : внатрешен дијаметар на ПВЦ силикони fiberglass sleeving е под кружни цевки, Не ширина.

3.2 мм 4.8 мм 6.4 мм 9.5 мм 15.4 мм 19.1 мм прозрачно лепило подплата свиване тръба 1 метър / лот

2.40 -17 % BGN 2.00

ОписМногу од 4 метри100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Ова е 4 нога / ЛОТ 3 : 1 Лепило Наредени Топлина се Смалуваат Цевки,можете да изберете 1 / 8"(3.2 mm), 3 / 16"(4.8 мм), 1 / 4"(6.4 милиметри), 5, 3 / 8"за дело(9,5 mm),5 / 8"(15.4 mm), 3 / 4"(19.1 mm) ,3.2 мм Дијаметар 3.2 mm (пред се намали >=3.6±0.3 mm, по целосно се намали 4.8 мм Дијаметар 3 / 16" (4.8 мм) (пред се намали =5.2±0.3 mm, по целосно се намали =1.8mm0.3мм) 6.4 мм Дијаметар 6.4 милиметри (пред се намали =6.9±0.4 mm, по целосно shrink2.3±0.4 mm) 9.5 мм Дијаметар 9.5 mm (пред се намали =10.0±0.4 mm, по целосно се намали=3.5±0.5 mm) 15.4 мм Дијаметар 15.4 mm (пред се намали =16±0.4 mm, по целосно shrink5.6±0.6 mm) 19.1 мм Дијаметар 19.1 mm (пред се намали >=19.6±0.5 mm, по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 4 нога / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.

390 бр./лот A-Z ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ английското писмо 1. 5mm2 CAT 6 клип мрежа Ethernet тел номер етикети тръба кабел маркер

BGN 19.20

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 390pcs / Многу AZ ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ англиски Писмо 1.5mm2 МАЧКА 6 Клип Мрежата Ethernet Жица Број Етикета Цевка за Кабелска МаркерПакет Contect : 390pcs Кабел Маркери(Секоја Буква 15pcs )

Безплатна доставка на 10 метра 11 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 11.18

Бесплатен превозот 5meters 11mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 11 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥11mm, дебелина на ѕид : 0.3 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 5.5 мм, дебелина на ѕид : 0.6± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

Безплатна доставка на 10 метра 3 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 5.60

Бесплатен превозот 10meters 3мм / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 3 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥3мм, дебелина на ѕид : 0.25 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 1.5 mm, дебелина на ѕид : 0.46± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

12mm найлон кръг пътя кръг кабелни скоби / кабел с пирон / телени скоби 100шт / чанта

BGN 0.94

12 MM Круг Пат Круг кабел клипови / кабел ноктите / жица клипови 100 PCS / торбаКарактеристики : 1 )Предмети се испраќаат од кина.·Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето земја ќе пристигне парцела in1025 работни дена.· Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето земја ќе пристигне парцела in715 работни дена.·Време на испорака зависи ondestination и други фактори, тоа може да трае до to30 работни дена.·Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

50 бр. / опаковане. 3 * 120 мм високо качество width2. 5mm червен жълт зелен син бял цвят самоблокирующиеся пластмасови найлонови кабелни връзки, тел замазка

BGN 15.98

Производи име : најлон кабел вратоврскаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена, жолта, сина, зелена, бела, 5 боја за вашата го избере, ако у не инструкции, јас ќе испорака тоа случајно.3 : Големини : 2.5 X120mm4 : Ширина : 2,5 mm5 : Должина : 120mm4 : Количина : 50pcs5 : Материјал : Nylon66,94 V26 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree7 : Затегнувачка цврстина : 18lbs(8 KGS)8 : Должина : 4.7"(120mm)9 : Запаливост : Пламен Retardant10 : Производство спецификација : ISO900211 : Одобрување : UL Одобрени12 : Количина : 1 пакет(50pcs)13 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x ширина x должина x боја )50pcs x2.5mmx120mm xred жолта сино зелена бела 5 боја за вашата го избере, ако у не инструкции, јас ќе испорака на тоа, според мојата акции.Вкупна КОЛИЧИНА : 50 PCSПроизводи слика :

Материал: pa66 Mk-IPCJJC-4 автомобилни конектори,автомобилни електрически конектори, прокалывающий конектор изолация IPC

2.10 -5 % BGN 2.00

Ако ви треба било кој друг стил на Изолација Пирсинг Конектори , ве Молиме кликнете Тука .Топ Количина(парчиња) : 1 Брз Детали за Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Бренд Име : MKELE Модел Број : МКIPCJJC4 Тип : Изолација Пирсинг Конектор, Пирсинг конектор за Апликација : Кабел Конектор, ABC кабел Пол : Женски Материјал : PA66 Боја : Црна Димензии : 46*52*87 MM Norminal Струја(A) : : 157 Главната Линија Дел(mm2) : : 50150 Гранка Линија Дел(mm2) : : 635(50) Пирсинг Длабочина(mm) : : 2.53.5 Гром Количина(парчиња) : : 1 Пакување за Продажба Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 6 X8 X5 CM Еден бруто тежина : 0.35 KG Опис на ПроизводотСпецификацијаIPCИзолација Пирсинг Конектор(1) IPC ( изолациони пирсинг менгеме) се погодни за поврзување hignнизок напон изолација линија која го цитирам допрете линија од главната линија, или поврзување на скокање диригент помеѓу две тензија фаза.(2) Изолација конектор / пирсинг конектор / изолација пирсинг конектор(IPC) : Со специјално дизајнирани за контакт на забите и специјални изолација пластичен капак.(3)Сите компоненти што се поврзани со пламен од пожарretardant својства(4)Користење на корозијаотпорни школка, борбата Против климатските промени, висок интензитет на ув материјали за изолација.Принцип на Изолација Пирсинг КонекторИнсталација на двојно еден insulatoin пирсинг конекторИнсталација на двоен завртка insulatoin пирсинг конекторДруги изолација пирсинг конекторПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива Цена на Нашата фабрика најчесто поставувани ПРАШАЊАП : причините за изборот на изолација piecring конекторА : 1...

Безплатна доставка на 10 метра и 2.5 мм / син свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеупорните / свиване тръба / ROHS

BGN 5.60

Бесплатен превозот 10meters 2,5 mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 2.5 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥2,5 mm, дебелина на ѕид : 0.22 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 1.25 mm, дебелина на ѕид : 0.42± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

8 м 6 мм, черно-бял 200 deg C висока температура off-Self обсадная тръба силиконовата смола сплетен стекловолоконный ръкав стекловолоконная тръба

BGN 10.40

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари8 M 6mm Црно Бела 200 Сте C Висока Температура offАвто Обвивка Цевка со Силиконска Смола Плетенка Стаклени Влакна Ракав Fiberglass ЦевкаW ithstand V oltage : Бела 1200 V,Црна 1500 V

Безплатна доставка на 30 метра диаметър 14 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 36.64

Бесплатен превозот 30meters 14mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 14 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥14mm, дебелина на ѕид : 0.35 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 7mm, дебелина на ѕид : 0.65± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

1000 бр./лот EC-2 4mm2 0-9 Letter Pattern Print PVC гъвкава арабска цифра ръкав вдлъбната тръба издател на тел мрежов кабел маркер

BGN 14.08

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари1000pcs / Многу ЕЗ2 4mm2 09 Писмо за Печатење Шема ПВЦ Флексибилни арапски Бројки Ракав Конкавна Цевка Етикета Жица Мрежен Кабел за НапредокМодел Пресек Погоден Жица(mm) ID(Прибл.)(mm) Компјутери / Тркалаат ЕЗ0 1.5 mm 2 1.53.0 Φ3.0 1000 ЕЗ1 2.5 mm 2 2.64.2 Φ3.6 1000 ЕЗ2 4mm 2 3.67.4 Φ4.3 500 ЕЗ3 6mm 2 5.210 Φ4.5 350Пакет Содржина : 100pcs ЕЗ2 Број "0" Црна100pcs ЕЗ2 Бројот "1" Браун100pcs ЕЗ2 Бројот "2" Пинк100pcs ЕЗ2 Бројот "3" О опсег100pcs ЕЗ2 Бројот "4" Y ellow100pcs ЕЗ2 Бројот "5" Зелена100pcs ЕЗ2 Бројот "6" Б lue100pcs ЕЗ2 Бројот "7" R ед100pcs ЕЗ2 Бројот "8" G rey100pcs ЕЗ2 Бројот "9" W hite

500шт на Едро 3x150mm 6 Бял самостоятелно блокиране на пластмаса найлон кабелни превръзки тел Zip вратовръзка 18 килограма

BGN 12.78

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 500 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.6" инчен 150mm X 3мм Кабел Жица Поштенски Врски бело, Само за Заклучување Најлон* Количина : 500 компјутери* Должина : 6"* Кабел Вратоврска Ширина : 0.12" (3мм)* Боја : бела* Материјал : УВ Отпорни Најлон* Обновливи едноставно им помогнам на табот надолу со нокти или шрафцигер за ослободување на zip вратоврска* Лесно да го инсталирате* Флексибилен* Ја намалува кабел штета и помага да се задржи професионален изгледПакетот вклучува : * 500x 6" Zip Вратоврска ЖицаИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

Винт за закрепване на кабелна замазки STM-2, седловидное определяне на основата, на притежателя на кабелна замазки, Безплатна доставка 500шт/чанта

BGN 52.80

1 Материјал : УЛ одобрени од Најлон 66, во согласност со ROHS животната средина, оган оценка 94 V22 Употреба : се поправи кабел со кабел вратоврска ,натпревар со заврткаОбјектот НемаH(mm)L(mm)W(mm)Т(mm)Б(mm)STM2923.016.09.06

8 мм червен зелен жълт син черен бял прозрачен разнообразни свиване тръба тръба метална обвивка изолационен ръкав нагревателен кабел

BGN 6.78

Избрани Топлина Се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Heatshrink Кабел8ММ10 MetersЦрвена Зелена Жолта Сина, Црна, Бела Транспарентна​

3,5 мм червен зелен жълт син черен бял прозрачен разнообразни свиване тръба тръба тел амбалажна самозалепваща буш нагревателен кабел

BGN 6.26

Избрани Топлина Се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Heatshrink Кабел3.5 MM20 MetersЦрвена Зелена Жолта Сина, Црна, Бела Транспарентна​

500pcs / box 4. 0mm2 -6. 0mm2 10 различни стаи бял цвят 0-9 кабел маркер комплект

BGN 23.68

Производи име : Кабел за напредок 4.06.0mm2 бела бојаНапомена : овој линк од 4.0mm2 6.0mm2, pls изберете големина пред u цел.Производи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : 10 различни шарени и број3 : Големини : 4.0mm26.0mm24 : Количина : Број 09 секој 50pcs бела5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени imside дијаметар : 4.8 мм5.2 mm7 : Одговара на кабел : 4.06.0mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(500pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количина x Sizexsuit cablex Supplied diameterxnumber x боја )50pcs x 4.0mm2x4.8мм xnumber 09 секој 50pcs xwhite боја50pcs x 6.0mm2x5.2mm xnumber 09 секој 50pcs xwhite бојаПроизводи слика :

650 бр./лот EC-2 4mm2 A-Z ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ английското писмо гъвкава печат ръкав тръба издател на мрежовия проводник на кабел маркер

BGN 21.92

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари650pcs / Многу ЕЗ2 4mm2 AZ ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ англиски Писмо Флексибилни Печати Ракав Цевка ЕтикетатаМрежа Wire Кабел За НапредокМодел Пресек Погоден Жица(mm) ID(Прибл.)(mm) Компјутери / Тркалаат ЕЗ0 1.5 mm 2 1.53.0 Φ3.0 1000 ЕЗ1 2.5 mm 2 2.64.2 Φ3.6 1000 ЕЗ2 4mm 2 3.67.4 Φ4.3 500 ЕЗ3 6mm 2 5.210 Φ4.5 350Пакет Содржина : 650pcs ЕЗ2 Кабел Маркери (Секоја Буква 25pcs)

20X28 хранително-вкусовата силиконовата тръба маркуч тръба ID 20 mm OD 28 мм, нова с високо качество

12.80 -6 % BGN 12.00

Храна Одделение Силиконски Цевка Цевка ЦевкаID : 20.0±0.2 мм, OD : 28.0±0.2 ммБоја : ИзборДолжина : 1 метарТемпературата Опсег : 60 Сте.C~200 Сте.CТоа ќе биде една намали ако цел 2 или повеќе компјутери100% сосема нов и висок квалитетПревозотБесплатна надградба на DHL ако повеќе од 2 кг или плаќање над $100 .Гаранција & ReturnНие нудиме 12 месеци гаранција за квалитет.Се враќа само ќе бидат прифатени за неисправни item / неспоредлив опис.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.Превозот, Манипулативните и трошоци за Осигурување не се враќа.Замена ќе биде испратена по добивањето на враќање објект.Ако објектот не е достапна, на враќање ќе бидат издадени.

Продукти connector изолация MK-ИПКТТД151ФДЖ ЛВ проницателни ,конектори Великобритания пронзения изолация

BGN 3.04

Ако ви треба било кој друг стил на Изолација Пирсинг Конектори , ве Молиме кликнете Тука .Главната Линија : 2595mm2 Брз Детали за Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Бренд Име : MKELE Модел Број : МКIPCTTD151 FJ Тип : Изолација пирсинг конектори, Пирсинг конектор за Апликација : Кабел Конектор, ABC кабел Пол : Женски Материјал : PA66 Боја : Црна OEM : Обезбедени Перформанси : Огноотпорни,водоотпорен Поврзување Ножеви / заби : Бакар Конзервирани или Месинг Конзервирани Допрете кабел : Изолиран Norminal Струја : 200 A Главна Линија : 2595mm2 Пакување за Продажба Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 8 X10 X7 CM Еден бруто тежина : 0.22 KG Опис на ПроизводотСпецификацијаIPCИзолација Пирсинг Конектор(1) IPC ( изолациони пирсинг менгеме) се погодни за поврзување hignнизок напон изолација линија која го цитирам допрете линија од главната линија, или поврзување на скокање диригент помеѓу две тензија фаза.(2) Изолација конектор / пирсинг конектор / изолација пирсинг конектор(IPC) : Со специјално дизајнирани за контакт на забите и специјални изолација пластичен капак.(3)Сите компоненти што се поврзани со пламен од пожарretardant својства(4)Користење на корозијаотпорни школка, борбата Против климатските промени, висок интензитет на ув материјали за изолација.Принцип на Изолација Пирсинг КонекторИнсталација на двојно еден insulatoin пирсинг конекторИнсталација на двоен завртка insulatoin пирсинг конекторДруги изолација пирсинг конекторПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива Цена на Нашата фабрика најчесто поставувани ПРАШАЊАП : причините за изборот на изолација piecring конекторА : 1...

1 м / лот 2: 1, ясно 0.6 мм и 0.8 мм 1 мм 1.5 мм 2 мм 2.5 мм Диаметър на свиване тръба Heatshrink тръба амбалажна тел високо качество

BGN 0.96

Официјалната големина, не актуелната дијаметар пред контракција, или вистински дијаметар по контракција!!!!! Купувачот треба да се однесуваат на детална спецификација табела во описот, и изберете соодветна големина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.