• Новинка
Продукти connector изолация MK-ИПКТТД151ФДЖ ЛВ проницателни ,конектори Великобритания пронзения изолация

Продукти connector изолация MK-ИПКТТД151ФДЖ ЛВ проницателни ,конектори Великобритания пронзения изолация

резултат:
BGN 3.04

Брой продукти
Налично


Ако ви треба било кој друг стил на Изолација Пирсинг Конектори , ве Молиме кликнете Тука .
Главната Линија : 25-95mm2 Брз Детали за Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Бренд Име : MKELE Модел Број : МК-IPCTTD151 FJ Тип : Изолација пирсинг конектори, Пирсинг конектор за Апликација : Кабел Конектор, ABC кабел Пол : Женски Материјал : PA66 Боја : Црна OEM : Обезбедени Перформанси : Огноотпорни,водоотпорен Поврзување Ножеви/заби : Бакар Конзервирани или Месинг Конзервирани Допрете кабел : Изолиран Norminal Струја : 200 A Главна Линија : 25-95mm2 Пакување за Продажба Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 8 X10 X7 CM Еден бруто тежина : 0.22 KG Опис на Производот
Спецификација
IPC-Изолација Пирсинг Конектор
(1) IPC ( изолациони пирсинг менгеме) се погодни за поврзување hign-низок напон изолација линија која го цитирам допрете линија од главната линија, или поврзување на скокање диригент помеѓу две тензија фаза.
(2) Изолација конектор/пирсинг конектор/изолација пирсинг конектор(IPC) : Со специјално дизајнирани за контакт на забите и специјални изолација пластичен капак.
(3)Сите компоненти што се поврзани со пламен од пожар-retardant својства
(4)Користење на корозија-отпорни школка, борбата Против климатските промени, висок интензитет на ув материјали за изолација.
Принцип на Изолација Пирсинг Конектор
Инсталација на двојно еден insulatoin пирсинг конектор
Инсталација на двоен завртка insulatoin пирсинг конектор
Други изолација пирсинг конектор
Пакување & Испорака
Компанијата Информации
Производител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing - светски познатата град за ниско-напонски електрични апарати.
Прилагодено Дизајн на Производот OEM/ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива Цена на Нашата фабрика најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : причините за изборот на изолација piecring конектор
А : 1. Едноставна инсталација
Един биде гранка на кабел без разголување на изолација палто и заеднички се целосно изолирани. Направи гранка во случаен локација на кабел без сечењето на главниот кабел.Едноставен и сигурен installatiom, само треба ракав spanner,може да се инсталира со живо линија.
2. Безбедно користење
Заедничката има добра отпорност на нарушување,земјотресот,оган,влажни,електрохемиски корозија и стареењето,треба никакво одржување.Има успешно се користат за 30 години.
3. Економски Трошоци
Мали инсталација простор,освен трошоците на мостот и градежно земјиште.Во структурните апликација, има потреба не терминал кутија, делница кутија и да се врати жица на кабел,спаси кабел цена.Цената на кабли и стеги е помал од други напојување на системот.
П : примена на изолација piecring конектор

Подробности

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
MK-IPCTTD151FJ
търговска марка:
makerele
Материал:
PA66
Тип:
Изолационни пирсинговые конектори
Приложение:
Кабелен Конектор
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Тип:
Изолационни пиърсинг-съединители, пиърсинг-жак
Цвят:
Черен
OEM:
представен
Изпълнение:
Негорими, водоустойчив
Waling остриета/туристи:
Мед луженая или месинг луженая
кабел кран:
изолиран
Нормален Ток:
200А

Избор на купувачи

3,5 мм червен зелен жълт син черен бял прозрачен разнообразни свиване тръба тръба тел амбалажна самозалепваща буш нагревателен кабел

BGN 6.26

Избрани Топлина Се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Heatshrink Кабел3.5 MM20 MetersЦрвена Зелена Жолта Сина, Црна, Бела Транспарентна​

Безплатна доставка на 10 метра 3 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 5.60

Бесплатен превозот 10meters 3мм / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 3 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥3мм, дебелина на ѕид : 0.25 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 1.5 mm, дебелина на ѕид : 0.46± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

Материал: pa66 Mk-IPCJJC-4 автомобилни конектори,автомобилни електрически конектори, прокалывающий конектор изолация IPC

2.10 -5 % BGN 2.00

Ако ви треба било кој друг стил на Изолација Пирсинг Конектори , ве Молиме кликнете Тука .Топ Количина(парчиња) : 1 Брз Детали за Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Бренд Име : MKELE Модел Број : МКIPCJJC4 Тип : Изолација Пирсинг Конектор, Пирсинг конектор за Апликација : Кабел Конектор, ABC кабел Пол : Женски Материјал : PA66 Боја : Црна Димензии : 46*52*87 MM Norminal Струја(A) : : 157 Главната Линија Дел(mm2) : : 50150 Гранка Линија Дел(mm2) : : 635(50) Пирсинг Длабочина(mm) : : 2.53.5 Гром Количина(парчиња) : : 1 Пакување за Продажба Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 6 X8 X5 CM Еден бруто тежина : 0.35 KG Опис на ПроизводотСпецификацијаIPCИзолација Пирсинг Конектор(1) IPC ( изолациони пирсинг менгеме) се погодни за поврзување hignнизок напон изолација линија која го цитирам допрете линија од главната линија, или поврзување на скокање диригент помеѓу две тензија фаза.(2) Изолација конектор / пирсинг конектор / изолација пирсинг конектор(IPC) : Со специјално дизајнирани за контакт на забите и специјални изолација пластичен капак.(3)Сите компоненти што се поврзани со пламен од пожарretardant својства(4)Користење на корозијаотпорни школка, борбата Против климатските промени, висок интензитет на ув материјали за изолација.Принцип на Изолација Пирсинг КонекторИнсталација на двојно еден insulatoin пирсинг конекторИнсталација на двоен завртка insulatoin пирсинг конекторДруги изолација пирсинг конекторПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива Цена на Нашата фабрика најчесто поставувани ПРАШАЊАП : причините за изборот на изолација piecring конекторА : 1...

650 бр./лот EC-2 4mm2 A-Z ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ английското писмо гъвкава печат ръкав тръба издател на мрежовия проводник на кабел маркер

BGN 21.92

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари650pcs / Многу ЕЗ2 4mm2 AZ ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ англиски Писмо Флексибилни Печати Ракав Цевка ЕтикетатаМрежа Wire Кабел За НапредокМодел Пресек Погоден Жица(mm) ID(Прибл.)(mm) Компјутери / Тркалаат ЕЗ0 1.5 mm 2 1.53.0 Φ3.0 1000 ЕЗ1 2.5 mm 2 2.64.2 Φ3.6 1000 ЕЗ2 4mm 2 3.67.4 Φ4.3 500 ЕЗ3 6mm 2 5.210 Φ4.5 350Пакет Содржина : 650pcs ЕЗ2 Кабел Маркери (Секоја Буква 25pcs)

Гореща продажба на нов продукт MK-IPCTTD441FJ easytaptm insulation piercing connector,sicame insulation piercing connectors

11.76 -6 % BGN 11.00

Ако ви треба било кој друг стил на Изолација Пирсинг Конектори , ве Молиме кликнете Тука .Главната Линија : 50185mm2 Брз Детали за Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Бренд Име : MKELE Модел Број : МКIPCTTD441 FJ Тип : Изолација пирсинг конектори, Пирсинг конектор за Апликација : Кабел Конектор, ABC кабел Пол : Женски Материјал : PA66 Боја : Црна OEM : Обезбедени Перформанси : Огноотпорни,водоотпорен Поврзување Ножеви / заби : Бакар Конзервирани или Месинг Конзервирани Допрете кабел : Изолиран Norminal Струја : 200 A Главна Линија : 50185mm2 Пакување за Продажба Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 13 X15 X10 CM Еден бруто тежина : 0.75 KG Опис на ПроизводотСпецификацијаIPCИзолација Пирсинг Конектор(1) IPC ( изолациони пирсинг менгеме) се погодни за поврзување hignнизок напон изолација линија која го цитирам допрете линија од главната линија, или поврзување на скокање диригент помеѓу две тензија фаза.(2) Изолација конектор / пирсинг конектор / изолација пирсинг конектор(IPC) : Со специјално дизајнирани за контакт на забите и специјални изолација пластичен капак.(3)Сите компоненти што се поврзани со пламен од пожарretardant својства(4)Користење на корозијаотпорни школка, борбата Против климатските промени, висок интензитет на ув материјали за изолација.Принцип на Изолација Пирсинг КонекторИнсталација на двојно еден insulatoin пирсинг конекторИнсталација на двоен завртка insulatoin пирсинг конекторДруги изолација пирсинг конекторПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива Цена на Нашата фабрика најчесто поставувани ПРАШАЊАП : причините за изборот на изолација piecring конекторА : 1...

20X28 хранително-вкусовата силиконовата тръба маркуч тръба ID 20 mm OD 28 мм, нова с високо качество

12.80 -6 % BGN 12.00

Храна Одделение Силиконски Цевка Цевка ЦевкаID : 20.0±0.2 мм, OD : 28.0±0.2 ммБоја : ИзборДолжина : 1 метарТемпературата Опсег : 60 Сте.C~200 Сте.CТоа ќе биде една намали ако цел 2 или повеќе компјутери100% сосема нов и висок квалитетПревозотБесплатна надградба на DHL ако повеќе од 2 кг или плаќање над $100 .Гаранција & ReturnНие нудиме 12 месеци гаранција за квалитет.Се враќа само ќе бидат прифатени за неисправни item / неспоредлив опис.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.Превозот, Манипулативните и трошоци за Осигурување не се враќа.Замена ќе биде испратена по добивањето на враќање објект.Ако објектот не е достапна, на враќање ќе бидат издадени.

Безплатна доставка на 5 метра от 16 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 11.18

Бесплатен превозот 5meters 16mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 16 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥16mm, дебелина на ѕид : 0.4 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 8мм, дебелина на ѕид : 0.65± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

50 бр. / опаковане. 3 * 120 мм високо качество width2. 5mm червен жълт зелен син бял цвят самоблокирующиеся пластмасови найлонови кабелни връзки, тел замазка

BGN 15.98

Производи име : најлон кабел вратоврскаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена, жолта, сина, зелена, бела, 5 боја за вашата го избере, ако у не инструкции, јас ќе испорака тоа случајно.3 : Големини : 2.5 X120mm4 : Ширина : 2,5 mm5 : Должина : 120mm4 : Количина : 50pcs5 : Материјал : Nylon66,94 V26 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree7 : Затегнувачка цврстина : 18lbs(8 KGS)8 : Должина : 4.7"(120mm)9 : Запаливост : Пламен Retardant10 : Производство спецификација : ISO900211 : Одобрување : UL Одобрени12 : Количина : 1 пакет(50pcs)13 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x ширина x должина x боја )50pcs x2.5mmx120mm xred жолта сино зелена бела 5 боја за вашата го избере, ако у не инструкции, јас ќе испорака на тоа, според мојата акции.Вкупна КОЛИЧИНА : 50 PCSПроизводи слика :

Винт за закрепване на кабелна замазки STM-2, седловидное определяне на основата, на притежателя на кабелна замазки, Безплатна доставка 500шт/чанта

BGN 52.80

1 Материјал : УЛ одобрени од Најлон 66, во согласност со ROHS животната средина, оган оценка 94 V22 Употреба : се поправи кабел со кабел вратоврска ,натпревар со заврткаОбјектот НемаH(mm)L(mm)W(mm)Т(mm)Б(mm)STM2923.016.09.06

3 м, черно, сребристо бяло оранжево червен 55 мм, широчина 35 мм, Диаметър на 4 бр. пакет AAA батерия изолация PVC свиване тръба свиване тръба

BGN 10.24

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариОбјектот боја Цел Сега ААА 17mm Ширина 11mm Кол Јасна Црвена Зелена Сребро Портокал ААА 17mm Ширина 11mm Кол Бела Црна, Жолта Зелена Сина ААА 55мм Ширина 35mm Кол Црна, Сребрена Бела Портокал Црвено ААА 55мм Ширина 35mm Кол Жолта Зелена Сина Јасно ААА 17mm Ширина 46mm Должина Јасно Сино Зелена Жолта Светлина Greeb ААА 17mm Ширина 46mm Должина на Црвено Црн Сребро Бела Портокал3 M Црна, Сребрена Бела Портокал Црвено 55мм Ширина 35mm Кол 4pcs Пакет AAA Батерија Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали ЦевкаОдговара за 4 x AAA Батерија Вкупна Должина 3 M Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 55мм Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Дијаметар 35 MM Нето Тежина 150g Пакет Содржина 3 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

Безплатна доставка на 10 метра от 7 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 8.80

Бесплатен превозот 10meters 7mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 7 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥7mm, дебелина на ѕид : 0.3 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 3.5 mm, дебелина на ѕид : 0.58± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

1000 бр./лот EC-2 4mm2 0-9 Letter Pattern Print PVC гъвкава арабска цифра ръкав вдлъбната тръба издател на тел мрежов кабел маркер

BGN 14.08

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари1000pcs / Многу ЕЗ2 4mm2 09 Писмо за Печатење Шема ПВЦ Флексибилни арапски Бројки Ракав Конкавна Цевка Етикета Жица Мрежен Кабел за НапредокМодел Пресек Погоден Жица(mm) ID(Прибл.)(mm) Компјутери / Тркалаат ЕЗ0 1.5 mm 2 1.53.0 Φ3.0 1000 ЕЗ1 2.5 mm 2 2.64.2 Φ3.6 1000 ЕЗ2 4mm 2 3.67.4 Φ4.3 500 ЕЗ3 6mm 2 5.210 Φ4.5 350Пакет Содржина : 100pcs ЕЗ2 Број "0" Црна100pcs ЕЗ2 Бројот "1" Браун100pcs ЕЗ2 Бројот "2" Пинк100pcs ЕЗ2 Бројот "3" О опсег100pcs ЕЗ2 Бројот "4" Y ellow100pcs ЕЗ2 Бројот "5" Зелена100pcs ЕЗ2 Бројот "6" Б lue100pcs ЕЗ2 Бројот "7" R ед100pcs ЕЗ2 Бројот "8" G rey100pcs ЕЗ2 Бројот "9" W hite

Винт за закрепване на кабелни връзки, STM-1, седловидное определяне на основата, на притежателя на кабелна замазки, Безплатна доставка 1000шт/чанта

BGN 51.20

1 Материјал : УЛ одобрени од Најлон 66, во согласност со ROHS животната средина, оган оценка 94 V22 Употреба : се поправи кабел со кабел вратоврска ,натпревар со заврткаОбјектот НемаH(mm)L(mm)W(mm)Т(mm)Б(mm)STM17.015.010.05.13.5

3.2 мм 4.8 мм 6.4 мм 9.5 мм 15.4 мм 19.1 мм прозрачно лепило подплата свиване тръба 1 метър / лот

2.40 -17 % BGN 2.00

ОписМногу од 4 метри100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Ова е 4 нога / ЛОТ 3 : 1 Лепило Наредени Топлина се Смалуваат Цевки,можете да изберете 1 / 8"(3.2 mm), 3 / 16"(4.8 мм), 1 / 4"(6.4 милиметри), 5, 3 / 8"за дело(9,5 mm),5 / 8"(15.4 mm), 3 / 4"(19.1 mm) ,3.2 мм Дијаметар 3.2 mm (пред се намали >=3.6±0.3 mm, по целосно се намали 4.8 мм Дијаметар 3 / 16" (4.8 мм) (пред се намали =5.2±0.3 mm, по целосно се намали =1.8mm0.3мм) 6.4 мм Дијаметар 6.4 милиметри (пред се намали =6.9±0.4 mm, по целосно shrink2.3±0.4 mm) 9.5 мм Дијаметар 9.5 mm (пред се намали =10.0±0.4 mm, по целосно се намали=3.5±0.5 mm) 15.4 мм Дијаметар 15.4 mm (пред се намали =16±0.4 mm, по целосно shrink5.6±0.6 mm) 19.1 мм Дијаметар 19.1 mm (пред се намали >=19.6±0.5 mm, по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 4 нога / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.

500pcs / box 4. 0mm2 -6. 0mm2 10 различни стаи бял цвят 0-9 кабел маркер комплект

BGN 23.68

Производи име : Кабел за напредок 4.06.0mm2 бела бојаНапомена : овој линк од 4.0mm2 6.0mm2, pls изберете големина пред u цел.Производи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : 10 различни шарени и број3 : Големини : 4.0mm26.0mm24 : Количина : Број 09 секој 50pcs бела5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени imside дијаметар : 4.8 мм5.2 mm7 : Одговара на кабел : 4.06.0mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(500pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количина x Sizexsuit cablex Supplied diameterxnumber x боја )50pcs x 4.0mm2x4.8мм xnumber 09 секој 50pcs xwhite боја50pcs x 6.0mm2x5.2mm xnumber 09 секој 50pcs xwhite бојаПроизводи слика :

12mm найлон кръг пътя кръг кабелни скоби / кабел с пирон / телени скоби 100шт / чанта

BGN 0.94

12 MM Круг Пат Круг кабел клипови / кабел ноктите / жица клипови 100 PCS / торбаКарактеристики : 1 )Предмети се испраќаат од кина.·Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето земја ќе пристигне парцела in1025 работни дена.· Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето земја ќе пристигне парцела in715 работни дена.·Време на испорака зависи ondestination и други фактори, тоа може да трае до to30 работни дена.·Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Безплатна доставка на 10 метра 11 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 11.18

Бесплатен превозот 5meters 11mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 11 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥11mm, дебелина на ѕид : 0.3 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 5.5 мм, дебелина на ѕид : 0.6± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

Безплатна доставка и 2 метра ширина 60 мм dia38mm 18650 батерия ръкав / син PVC свиване тръба / 18650 батерия ръкав

BGN 6.24

Бесплатен превозот 2meters ширина 60mm dia38mm 18650 батерии ракав / СИНО ПВЦ топлина shrinkable цевка / батерија 18650 ракавИме на производ : ПВЦ намали цевка; Спецификации : изедначување ширина 60mm (дијаметар 38mm), со дебелина на ѕид од 0.1 mm; се Препорачува Употреба : батерија 18650 пакет три паралелни производ фонт пакет, како што е прикажано; се Смалуваат температура : 80 c; Температура опсег : 40 ц ~ 105 c; Температура оценка : 105 c; Намалување : ≥48 ± 5%; Номинална напон : 300 V; Пакување : 200 метри / roll; Факултативна мултибоја : црна, сина, црвена, транспарентна; Карактеристики на Производот : одлична заштита на животната средина, изолација, стабилни перформанси, ниска се намали температурата, намалување и брз; Примена : Широко се користат во electrolytic кондензатори, батерии, електронски компоненти, осветлување, ПРЕДВОДЕНА pin, шише пакети и така натаму, да се одигра beautifying покривки, изолација, влага, корозија, прашина ефект; Употреба Совет : Ние препорачуваме користење на топол воздух пиштол топлина се смалуваат.

C18 115x90x55MM водоустойчив капак прозрачен пластмасов електронна проектния кутия корпус на корпуса

6.77 -11 % BGN 6.00

Опис Димензии (надворешниот L*W*H) : 115mm(4.53")*90mm(3.54")*55мм(2.17") Димензии (внатрешно L*W) : 109mm(4.29")*84mm(3.31") Тешки мерач екструдиран пластична конструкција Изграденаво дупка се одржи коло Одлични перформанси водоотпорен Добро за електронски проекти, единици за напојување, студентски проекти, засилувачи и слично...

OOTDTY Hot 100шт 26-10AWG разнообразни спойка ръкав Термоусадочное връзка челна тел+скоростната високо качество

28.32 -22 % BGN 22.00

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Опис 25pcs Бела (AWG 2624) 35pcs Црвено (AWG 2218) 30pcs Сина (AWG 1614) 10pcs Жолта (AWG 1210) Ro HS согласност...

15x20 храни силиконова тръба маркуч ID 15mm OD 20mm ново най-високо качество

7.20 -3 % BGN 7.00

Храна Одделение Силиконски Цевка Цевка ЦевкаID : 15.0±0.2 мм, OD : 20.0±0.2 ммБоја : ЈасноДолжина : 1 метарТемпературата Опсег : 60 Сте.C~200 Сте.CТоа ќе биде една намали ако цел 2 или повеќе компјутери100% сосема нов и висок квалитетПревозотБесплатна надградба на DHL ако повеќе од 2 кг или плаќање над $100 .Гаранција & ReturnНие нудиме 12 месеци гаранција за квалитет.Се враќа само ќе бидат прифатени за неисправни item / неспоредлив опис.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.Превозот, Манипулативните и трошоци за Осигурување не се враќа.Замена ќе биде испратена по добивањето на враќање објект.Ако објектот не е достапна, на враќање ќе бидат издадени.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.