• Новинка
250Pcs/пакет 8*300mm highquality Width 5mm color white Factory Standard Self-locking Plastic Nylon Cable Ties,Тел Zip Равенство

250Pcs/пакет 8*300mm highquality Width 5mm color white Factory Standard Self-locking Plastic Nylon Cable Ties,Тел Zip Равенство

резултат:
BGN 20.00

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 250 Парчиња.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Нашите производи се сертифицирани од страна на SGS,детали за SGS извештај
се наоѓаат на дното на веб страницата.
Детален Вовед : Нашата најлон кабел врски се направени од Најлон 66, со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и.
Количините на кабелот врски може да има некои грешки од -2% до 2%.
Се надевам дека ќе може да се разбере. И ве молиме да обрнете внимание на овој линк е само за 8*300 бела Фабрика стандард најлон кабел врски и производот ширината е 5 MM
250 КОМПЈУТЕРИ 14" инчен 350x5mm Бела Поштенски Врски Само за Заклучување Најлон Кабел вратоврска
- Боја : Бела
- Димензија : 350mm(14") x 5mm (Lx W))
-Само за Заклучување кабел / жица врски
- Количина : 250 PCS/ многу
- ISO9001 : 2000 уверение, Ro Hs заверена

Подробности

Тип:
Самостоятелно Блокиране На Замъка
Номер На Модела:
350х5мм
Материал:
Найлон
Цвят:
Бял
БРОЙ:
250 бр. / лот

Избор на купувачи

12mm найлон кръг пътя кръг кабелни скоби / кабел с пирон / телени скоби 100шт / чанта

BGN 0.94

12 MM Круг Пат Круг кабел клипови / кабел ноктите / жица клипови 100 PCS / торбаКарактеристики : 1 )Предмети се испраќаат од кина.·Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето земја ќе пристигне парцела in1025 работни дена.· Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето земја ќе пристигне парцела in715 работни дена.·Време на испорака зависи ondestination и други фактори, тоа може да трае до to30 работни дена.·Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

100 бр./лот 8 * 400 мм и високо качество на ширина 7,6 мм черно-бял цвят самостоятелно блокиране на пластмаса найлон кабелни превръзки тел Zip Равенство lock равенство

BGN 19.20

Боја : Црна или Бела (ве Молиме забелешка она што боја ви треба,ако не се забелешка,ние ќе ви испратиме во ramdon,ви Благодариме~)Пакет : 100pcs / многуШирина : 7,6 милиметриLenghth : 400mmТИППАКЕТШИРИНА(mm)КУПУВАЊЕ5*200500 PCS / МНОГУ4.65*350250 PCS / МНОГУ4.68*350100 PCS / МНОГУ7.68*400100 PCS / МНОГУ7.68*500100 PCS / МНОГУ7.6

Безплатна доставка на 10 метра 3 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 5.60

Бесплатен превозот 10meters 3мм / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 3 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥3мм, дебелина на ѕид : 0.25 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 1.5 mm, дебелина на ѕид : 0.46± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

3,5 мм червен зелен жълт син черен бял прозрачен разнообразни свиване тръба тръба тел амбалажна самозалепваща буш нагревателен кабел

BGN 6.26

Избрани Топлина Се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Heatshrink Кабел3.5 MM20 MetersЦрвена Зелена Жолта Сина, Црна, Бела Транспарентна​

500шт на Едро 3x150mm 6 Бял самостоятелно блокиране на пластмаса найлон кабелни превръзки тел Zip вратовръзка 18 килограма

BGN 12.78

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 500 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.6" инчен 150mm X 3мм Кабел Жица Поштенски Врски бело, Само за Заклучување Најлон* Количина : 500 компјутери* Должина : 6"* Кабел Вратоврска Ширина : 0.12" (3мм)* Боја : бела* Материјал : УВ Отпорни Најлон* Обновливи едноставно им помогнам на табот надолу со нокти или шрафцигер за ослободување на zip вратоврска* Лесно да го инсталирате* Флексибилен* Ја намалува кабел штета и помага да се задржи професионален изгледПакетот вклучува : * 500x 6" Zip Вратоврска ЖицаИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

3.2 мм 4.8 мм 6.4 мм 9.5 мм 15.4 мм 19.1 мм прозрачно лепило подплата свиване тръба 1 метър / лот

2.40 -17 % BGN 2.00

ОписМногу од 4 метри100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Ова е 4 нога / ЛОТ 3 : 1 Лепило Наредени Топлина се Смалуваат Цевки,можете да изберете 1 / 8"(3.2 mm), 3 / 16"(4.8 мм), 1 / 4"(6.4 милиметри), 5, 3 / 8"за дело(9,5 mm),5 / 8"(15.4 mm), 3 / 4"(19.1 mm) ,3.2 мм Дијаметар 3.2 mm (пред се намали >=3.6±0.3 mm, по целосно се намали 4.8 мм Дијаметар 3 / 16" (4.8 мм) (пред се намали =5.2±0.3 mm, по целосно се намали =1.8mm0.3мм) 6.4 мм Дијаметар 6.4 милиметри (пред се намали =6.9±0.4 mm, по целосно shrink2.3±0.4 mm) 9.5 мм Дијаметар 9.5 mm (пред се намали =10.0±0.4 mm, по целосно се намали=3.5±0.5 mm) 15.4 мм Дијаметар 15.4 mm (пред се намали =16±0.4 mm, по целосно shrink5.6±0.6 mm) 19.1 мм Дијаметар 19.1 mm (пред се намали >=19.6±0.5 mm, по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 4 нога / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.

650 бр./лот EC-2 4mm2 A-Z ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ английското писмо гъвкава печат ръкав тръба издател на мрежовия проводник на кабел маркер

BGN 21.92

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари650pcs / Многу ЕЗ2 4mm2 AZ ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ англиски Писмо Флексибилни Печати Ракав Цевка ЕтикетатаМрежа Wire Кабел За НапредокМодел Пресек Погоден Жица(mm) ID(Прибл.)(mm) Компјутери / Тркалаат ЕЗ0 1.5 mm 2 1.53.0 Φ3.0 1000 ЕЗ1 2.5 mm 2 2.64.2 Φ3.6 1000 ЕЗ2 4mm 2 3.67.4 Φ4.3 500 ЕЗ3 6mm 2 5.210 Φ4.5 350Пакет Содржина : 650pcs ЕЗ2 Кабел Маркери (Секоја Буква 25pcs)

(0,9 м/корен) 20 mm 25мм 30мм вътрешен диаметър PVC силикон стекловолоконный ръкав / спецификация: вътрешен диаметър 1мм-30мм

BGN 3.20

20 MM、25ММ、Внатрешен Дијаметар 30ММ ПВЦ силикони fiberglass sleeving ( 0.9 Метри / root)​Дебелина : 0 4 MM ГЛАСАЧКО место : внатрешен дијаметар на ПВЦ силикони fiberglass sleeving е под кружни цевки, Не ширина.

Безплатна доставка на 10 метра и 2.5 мм / син свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеупорните / свиване тръба / ROHS

BGN 5.60

Бесплатен превозот 10meters 2,5 mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 2.5 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥2,5 mm, дебелина на ѕид : 0.22 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 1.25 mm, дебелина на ѕид : 0.42± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

8 м 6 мм, черно-бял 200 deg C висока температура off-Self обсадная тръба силиконовата смола сплетен стекловолоконный ръкав стекловолоконная тръба

BGN 10.40

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари8 M 6mm Црно Бела 200 Сте C Висока Температура offАвто Обвивка Цевка со Силиконска Смола Плетенка Стаклени Влакна Ракав Fiberglass ЦевкаW ithstand V oltage : Бела 1200 V,Црна 1500 V

Безплатна доставка на 30 метра диаметър 14 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 36.64

Бесплатен превозот 30meters 14mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 14 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥14mm, дебелина на ѕид : 0.35 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 7mm, дебелина на ѕид : 0.65± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

100шт вътрешен диаметър 2,5 мм черен дължина 10 см всяка изолация свиване тръба тел кабелна обвивка

BGN 2.80

Должината на секоја Цевки е 10cm.Се намали температурата опсег : 90~120°CТемпературата на работа опсег : 55125°CРадијална се намали Соодносот : 2 : 1Ние, исто така, имаат и други бои ,ве молиме контактирајте со нас ако треба!!!

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.