• Новинка
500шт на Едро 3x150mm 6 Бял самостоятелно блокиране на пластмаса найлон кабелни превръзки тел Zip вратовръзка 18 килограма

500шт на Едро 3x150mm 6 Бял самостоятелно блокиране на пластмаса найлон кабелни превръзки тел Zip вратовръзка 18 килограма

резултат:
BGN 12.78

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 500 Парчиња.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
6" инчен 150mm X 3мм Кабел Жица Поштенски Врски бело, Само за Заклучување Најлон
* Количина : 500 компјутери
* Должина : 6"
* Кабел Вратоврска Ширина : 0.12" (3мм)
* Боја : бела
* Материјал : УВ Отпорни Најлон
* Обновливи - едноставно им помогнам на табот надолу со нокти или шрафцигер за ослободување на zip вратоврска
* Лесно да го инсталирате
* Флексибилен
* Ја намалува кабел штета и помага да се задржи професионален изглед
Пакетот вклучува :
* 500x 6" Zip Вратоврска Жица
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот превозот адреса. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за . Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!.

Подробности

Материал:
Найлон
Тип:
Самостоятелно Блокиране На Замъка
Номер На Модела:
3x150 мм

Избор на купувачи

8 м 6 мм, черно-бял 200 deg C висока температура off-Self обсадная тръба силиконовата смола сплетен стекловолоконный ръкав стекловолоконная тръба

BGN 10.40

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари8 M 6mm Црно Бела 200 Сте C Висока Температура offАвто Обвивка Цевка со Силиконска Смола Плетенка Стаклени Влакна Ракав Fiberglass ЦевкаW ithstand V oltage : Бела 1200 V,Црна 1500 V

OOTDTY Hot 100шт 26-10AWG разнообразни спойка ръкав Термоусадочное връзка челна тел+скоростната високо качество

28.32 -22 % BGN 22.00

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Опис 25pcs Бела (AWG 2624) 35pcs Црвено (AWG 2218) 30pcs Сина (AWG 1614) 10pcs Жолта (AWG 1210) Ro HS согласност...

3.2 мм 4.8 мм 6.4 мм 9.5 мм 15.4 мм 19.1 мм прозрачно лепило подплата свиване тръба 1 метър / лот

2.40 -17 % BGN 2.00

ОписМногу од 4 метри100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Ова е 4 нога / ЛОТ 3 : 1 Лепило Наредени Топлина се Смалуваат Цевки,можете да изберете 1 / 8"(3.2 mm), 3 / 16"(4.8 мм), 1 / 4"(6.4 милиметри), 5, 3 / 8"за дело(9,5 mm),5 / 8"(15.4 mm), 3 / 4"(19.1 mm) ,3.2 мм Дијаметар 3.2 mm (пред се намали >=3.6±0.3 mm, по целосно се намали 4.8 мм Дијаметар 3 / 16" (4.8 мм) (пред се намали =5.2±0.3 mm, по целосно се намали =1.8mm0.3мм) 6.4 мм Дијаметар 6.4 милиметри (пред се намали =6.9±0.4 mm, по целосно shrink2.3±0.4 mm) 9.5 мм Дијаметар 9.5 mm (пред се намали =10.0±0.4 mm, по целосно се намали=3.5±0.5 mm) 15.4 мм Дијаметар 15.4 mm (пред се намали =16±0.4 mm, по целосно shrink5.6±0.6 mm) 19.1 мм Дијаметар 19.1 mm (пред се намали >=19.6±0.5 mm, по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 4 нога / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.

100шт 3мм х 150мм черно-бял найлон пластмасов цип покритие обвивка на кабел линия вратовръзки тел самостоятелно блокиране 3 * 150мм

BGN 1.92

Опис на производот100pcs 3мм 150mm x црно бела Пластика, Најлон Zip Трим Заврши Кабел Јамка Врски Жица АвтоЗаклучување Ако било какви прашања или ви се потребни повеќе спецификации, ве молиме Email или Trade Manager за мене или Порака...

Винт за закрепване на кабелни връзки, STM-1, седловидное определяне на основата, на притежателя на кабелна замазки, Безплатна доставка 1000шт/чанта

BGN 51.20

1 Материјал : УЛ одобрени од Најлон 66, во согласност со ROHS животната средина, оган оценка 94 V22 Употреба : се поправи кабел со кабел вратоврска ,натпревар со заврткаОбјектот НемаH(mm)L(mm)W(mm)Т(mm)Б(mm)STM17.015.010.05.13.5

8 мм червен зелен жълт син черен бял прозрачен разнообразни свиване тръба тръба метална обвивка изолационен ръкав нагревателен кабел

BGN 6.78

Избрани Топлина Се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Heatshrink Кабел8ММ10 MetersЦрвена Зелена Жолта Сина, Црна, Бела Транспарентна​

50 бр. / опаковане. 4 * 200 мм-високо качество на width3. 5mm червен жълт зелен син бял цвят самоблокирующиеся пластмасови найлонови кабелни връзки, метална закопчалка-светк?

BGN 22.22

Производи име : најлон кабел вратоврскаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена, жолта, сина, зелена, бела, 5 боја за вашата го избере, ако у не инструкции, јас ќе испорака тоа случајно.3 : Големини : 3.5 X200mm4 : Ширина : 3,5 мм5 : Должина : 200mm4 : Количина : 50pcs5 : Материјал : Nylon66,94 V26 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree7 : Затегнувачка цврстина : 40lbs(18 KGS)8 : Должина : 8"(200mm)9 : Запаливост : Пламен Retardant10 : Производство спецификација : ISO900211 : Одобрување : UL Одобрени12 : Количина : 1 пакет(50pcs)13 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x ширина x должина x боја )50pcs x3.5mmx200mm xred жолта сино зелена бела 5 боја за вашата го избере, ако у не инструкции, јас ќе испорака на тоа, според мојата акции.Вкупна КОЛИЧИНА : 50 PCSПроизводи слика :

(0,9 м/корен) 20 mm 25мм 30мм вътрешен диаметър PVC силикон стекловолоконный ръкав / спецификация: вътрешен диаметър 1мм-30мм

BGN 3.20

20 MM、25ММ、Внатрешен Дијаметар 30ММ ПВЦ силикони fiberglass sleeving ( 0.9 Метри / root)​Дебелина : 0 4 MM ГЛАСАЧКО место : внатрешен дијаметар на ПВЦ силикони fiberglass sleeving е под кружни цевки, Не ширина.

Безплатна доставка на 30 метра диаметър 14 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 36.64

Бесплатен превозот 30meters 14mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 14 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥14mm, дебелина на ѕид : 0.35 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 7mm, дебелина на ѕид : 0.65± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

50 бр./опаковане. DS178 8 * 300 мм ширина 5.1 mm бърз самостоятелно блокиране на Бял найлон кабелни превръзки тел Zip вратовръзка Безплатна доставка Русия

6.48 -7 % BGN 6.00

50 Pcs / пакет DS178 8*300мм Ширина 5.1 mm Брз Автозаклучување Бела Најлон Кабел Врски Жица Zip Вратоврска Бесплатен Превозот РусијаПакетот Вклучува : 50pcsМодел : 8 X 300ммШирина : 5.1 мм Должина : 300мм Дебелина : 1.2 mmМатеријал : PA66, ниту еден рециклиран материјалМакс применуваат сила : 28kgТоа е и за нови производи, ги продаваат во загуба ...

Нова гореща продажба 100шт 11мм~16мм компресия cable вводы черен водоустойчив IP68 M25*1.5 TRS щуцер Safty високо качество

BGN 99.20

100 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 100pcs M25*1.5 За 11mm ~ 16mm кабел Снабдување боја : Црна или бела боја,на пример може да изберете 100pcs црна или 100pcs бела,или ќе cann изберете 50pcs бели+ 50pcs црна,whateve...

1000 бр./лот EC-2 4mm2 0-9 Letter Pattern Print PVC гъвкава арабска цифра ръкав вдлъбната тръба издател на тел мрежов кабел маркер

BGN 14.08

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари1000pcs / Многу ЕЗ2 4mm2 09 Писмо за Печатење Шема ПВЦ Флексибилни арапски Бројки Ракав Конкавна Цевка Етикета Жица Мрежен Кабел за НапредокМодел Пресек Погоден Жица(mm) ID(Прибл.)(mm) Компјутери / Тркалаат ЕЗ0 1.5 mm 2 1.53.0 Φ3.0 1000 ЕЗ1 2.5 mm 2 2.64.2 Φ3.6 1000 ЕЗ2 4mm 2 3.67.4 Φ4.3 500 ЕЗ3 6mm 2 5.210 Φ4.5 350Пакет Содржина : 100pcs ЕЗ2 Број "0" Црна100pcs ЕЗ2 Бројот "1" Браун100pcs ЕЗ2 Бројот "2" Пинк100pcs ЕЗ2 Бројот "3" О опсег100pcs ЕЗ2 Бројот "4" Y ellow100pcs ЕЗ2 Бројот "5" Зелена100pcs ЕЗ2 Бројот "6" Б lue100pcs ЕЗ2 Бројот "7" R ед100pcs ЕЗ2 Бројот "8" G rey100pcs ЕЗ2 Бројот "9" W hite

100шт вътрешен диаметър 2,5 мм черен дължина 10 см всяка изолация свиване тръба тел кабелна обвивка

BGN 2.80

Должината на секоја Цевки е 10cm.Се намали температурата опсег : 90~120°CТемпературата на работа опсег : 55125°CРадијална се намали Соодносот : 2 : 1Ние, исто така, имаат и други бои ,ве молиме контактирајте со нас ако треба!!!

C18 115x90x55MM водоустойчив капак прозрачен пластмасов електронна проектния кутия корпус на корпуса

6.77 -11 % BGN 6.00

Опис Димензии (надворешниот L*W*H) : 115mm(4.53")*90mm(3.54")*55мм(2.17") Димензии (внатрешно L*W) : 109mm(4.29")*84mm(3.31") Тешки мерач екструдиран пластична конструкција Изграденаво дупка се одржи коло Одлични перформанси водоотпорен Добро за електронски проекти, единици за напојување, студентски проекти, засилувачи и слично...

38x44 прозрачна храни силиконова тръба маркуч тръба ID38mm OD 44 ново най-високо качество

20.48 -7 % BGN 19.00

Храна Одделение Силиконски Цевка Цевка ЦевкаID : 38.0±0.2 мм, OD : 44.0±0.2 ммБоја : ЈасноДолжина : 1 метарТемпературата Опсег : 60 Сте.C~200 Сте.CТоа ќе биде една намали ако цел 2 или повеќе компјутери100% сосема нов и висок квалитетПревозотБесплатна надградба на DHL ако повеќе од 2 кг или плаќање над $100 .Гаранција & ReturnНие нудиме 12 месеци гаранција за квалитет.Се враќа само ќе бидат прифатени за неисправни item / неспоредлив опис.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.Превозот, Манипулативните и трошоци за Осигурување не се враќа.Замена ќе биде испратена по добивањето на враќање објект.Ако објектот не е достапна, на враќање ќе бидат издадени.

390 бр./лот A-Z ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ английското писмо 1. 5mm2 CAT 6 клип мрежа Ethernet тел номер етикети тръба кабел маркер

BGN 19.20

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 390pcs / Многу AZ ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ англиски Писмо 1.5mm2 МАЧКА 6 Клип Мрежата Ethernet Жица Број Етикета Цевка за Кабелска МаркерПакет Contect : 390pcs Кабел Маркери(Секоја Буква 15pcs )

650 бр./лот EC-2 4mm2 A-Z ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ английското писмо гъвкава печат ръкав тръба издател на мрежовия проводник на кабел маркер

BGN 21.92

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари650pcs / Многу ЕЗ2 4mm2 AZ ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ англиски Писмо Флексибилни Печати Ракав Цевка ЕтикетатаМрежа Wire Кабел За НапредокМодел Пресек Погоден Жица(mm) ID(Прибл.)(mm) Компјутери / Тркалаат ЕЗ0 1.5 mm 2 1.53.0 Φ3.0 1000 ЕЗ1 2.5 mm 2 2.64.2 Φ3.6 1000 ЕЗ2 4mm 2 3.67.4 Φ4.3 500 ЕЗ3 6mm 2 5.210 Φ4.5 350Пакет Содржина : 650pcs ЕЗ2 Кабел Маркери (Секоја Буква 25pcs)

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.