• Новинка
(30 бр. / лот) М 20 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 8-12 мм кабелна връзка разпределителните разпределителните кутия

(30 бр. / лот) М 20 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 8-12 мм кабелна връзка разпределителните разпределителните кутия

резултат:
BGN 23.06
BGN 21.00 -9 %

Брой продукти
Налично

30 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 30pcs M20 За 8мм ~ 12mm кабел Снабдување боја : Црна или Бела Материјал : IP68 УЛ најлон 6/6, оган оценка 94 v-2, стегање прстен е отпор од страна на гумени материјал. Карактеристики : 1. Стегање прстен на посебен дизајн, силна тензија, без оштетување на моторот. 2. Не треба да дезинтеграција на фиксна главата, кабел може да биде директно вметнат цврсто, заштеда на време и удобен. 3.Се користи за одредување на кабли, водоотпорен IP67.Специјален дизајн на стегање умре и гума дел, широк стегање опсег, силна протега отпор, без оштетување на кабли и уреди. 4.Без демонтажа, кабел може да биде вметната преку директно потоа се стегне лесно и заштеда на време. 5.Се применува за машини за контрола на кутии, дистрибуција панели, електрични апарати, машини, итн.

Подробности

Материал:
Найлон
Размер:
8-12mm
Номер На Модела:
М20
is_customized:
Yes
Ниво На Защита:
IP68

Избор на купувачи

500pcs / box 4. 0mm2 -6. 0mm2 10 различни стаи бял цвят 0-9 кабел маркер комплект

BGN 23.68

Производи име : Кабел за напредок 4.06.0mm2 бела бојаНапомена : овој линк од 4.0mm2 6.0mm2, pls изберете големина пред u цел.Производи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : 10 различни шарени и број3 : Големини : 4.0mm26.0mm24 : Количина : Број 09 секој 50pcs бела5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени imside дијаметар : 4.8 мм5.2 mm7 : Одговара на кабел : 4.06.0mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(500pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количина x Sizexsuit cablex Supplied diameterxnumber x боја )50pcs x 4.0mm2x4.8мм xnumber 09 секој 50pcs xwhite боја50pcs x 6.0mm2x5.2mm xnumber 09 секој 50pcs xwhite бојаПроизводи слика :

12mm найлон кръг пътя кръг кабелни скоби / кабел с пирон / телени скоби 100шт / чанта

BGN 0.94

12 MM Круг Пат Круг кабел клипови / кабел ноктите / жица клипови 100 PCS / торбаКарактеристики : 1 )Предмети се испраќаат од кина.·Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето земја ќе пристигне парцела in1025 работни дена.· Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето земја ќе пристигне парцела in715 работни дена.·Време на испорака зависи ondestination и други фактори, тоа може да трае до to30 работни дена.·Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

20X28 хранително-вкусовата силиконовата тръба маркуч тръба ID 20 mm OD 28 мм, нова с високо качество

12.80 -6 % BGN 12.00

Храна Одделение Силиконски Цевка Цевка ЦевкаID : 20.0±0.2 мм, OD : 28.0±0.2 ммБоја : ИзборДолжина : 1 метарТемпературата Опсег : 60 Сте.C~200 Сте.CТоа ќе биде една намали ако цел 2 или повеќе компјутери100% сосема нов и висок квалитетПревозотБесплатна надградба на DHL ако повеќе од 2 кг или плаќање над $100 .Гаранција & ReturnНие нудиме 12 месеци гаранција за квалитет.Се враќа само ќе бидат прифатени за неисправни item / неспоредлив опис.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.Превозот, Манипулативните и трошоци за Осигурување не се враќа.Замена ќе биде испратена по добивањето на враќање објект.Ако објектот не е достапна, на враќање ќе бидат издадени.

8 мм червен зелен жълт син черен бял прозрачен разнообразни свиване тръба тръба метална обвивка изолационен ръкав нагревателен кабел

BGN 6.78

Избрани Топлина Се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Heatshrink Кабел8ММ10 MetersЦрвена Зелена Жолта Сина, Црна, Бела Транспарентна​

Безплатна доставка на 10 метра и 2.5 мм / син свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеупорните / свиване тръба / ROHS

BGN 5.60

Бесплатен превозот 10meters 2,5 mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 2.5 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥2,5 mm, дебелина на ѕид : 0.22 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 1.25 mm, дебелина на ѕид : 0.42± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

3.2 мм 4.8 мм 6.4 мм 9.5 мм 15.4 мм 19.1 мм прозрачно лепило подплата свиване тръба 1 метър / лот

2.40 -17 % BGN 2.00

ОписМногу од 4 метри100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Ова е 4 нога / ЛОТ 3 : 1 Лепило Наредени Топлина се Смалуваат Цевки,можете да изберете 1 / 8"(3.2 mm), 3 / 16"(4.8 мм), 1 / 4"(6.4 милиметри), 5, 3 / 8"за дело(9,5 mm),5 / 8"(15.4 mm), 3 / 4"(19.1 mm) ,3.2 мм Дијаметар 3.2 mm (пред се намали >=3.6±0.3 mm, по целосно се намали 4.8 мм Дијаметар 3 / 16" (4.8 мм) (пред се намали =5.2±0.3 mm, по целосно се намали =1.8mm0.3мм) 6.4 мм Дијаметар 6.4 милиметри (пред се намали =6.9±0.4 mm, по целосно shrink2.3±0.4 mm) 9.5 мм Дијаметар 9.5 mm (пред се намали =10.0±0.4 mm, по целосно се намали=3.5±0.5 mm) 15.4 мм Дијаметар 15.4 mm (пред се намали =16±0.4 mm, по целосно shrink5.6±0.6 mm) 19.1 мм Дијаметар 19.1 mm (пред се намали >=19.6±0.5 mm, по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 4 нога / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.

Нова гореща продажба 100шт 11мм~16мм компресия cable вводы черен водоустойчив IP68 M25*1.5 TRS щуцер Safty високо качество

BGN 99.20

100 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 100pcs M25*1.5 За 11mm ~ 16mm кабел Снабдување боја : Црна или бела боја,на пример може да изберете 100pcs црна или 100pcs бела,или ќе cann изберете 50pcs бели+ 50pcs црна,whateve...

1 м / лот 2: 1, ясно 0.6 мм и 0.8 мм 1 мм 1.5 мм 2 мм 2.5 мм Диаметър на свиване тръба Heatshrink тръба амбалажна тел високо качество

BGN 0.96

Официјалната големина, не актуелната дијаметар пред контракција, или вистински дијаметар по контракција!!!!! Купувачот треба да се однесуваат на детална спецификација табела во описот, и изберете соодветна големина...

50 бр. / опаковане. 3 * 120 мм високо качество width2. 5mm червен жълт зелен син бял цвят самоблокирующиеся пластмасови найлонови кабелни връзки, тел замазка

BGN 15.98

Производи име : најлон кабел вратоврскаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена, жолта, сина, зелена, бела, 5 боја за вашата го избере, ако у не инструкции, јас ќе испорака тоа случајно.3 : Големини : 2.5 X120mm4 : Ширина : 2,5 mm5 : Должина : 120mm4 : Количина : 50pcs5 : Материјал : Nylon66,94 V26 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree7 : Затегнувачка цврстина : 18lbs(8 KGS)8 : Должина : 4.7"(120mm)9 : Запаливост : Пламен Retardant10 : Производство спецификација : ISO900211 : Одобрување : UL Одобрени12 : Количина : 1 пакет(50pcs)13 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x ширина x должина x боја )50pcs x2.5mmx120mm xred жолта сино зелена бела 5 боја за вашата го избере, ако у не инструкции, јас ќе испорака на тоа, според мојата акции.Вкупна КОЛИЧИНА : 50 PCSПроизводи слика :

390 бр./лот A-Z ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ английското писмо 1. 5mm2 CAT 6 клип мрежа Ethernet тел номер етикети тръба кабел маркер

BGN 19.20

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 390pcs / Многу AZ ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ англиски Писмо 1.5mm2 МАЧКА 6 Клип Мрежата Ethernet Жица Број Етикета Цевка за Кабелска МаркерПакет Contect : 390pcs Кабел Маркери(Секоја Буква 15pcs )

C18 115x90x55MM водоустойчив капак прозрачен пластмасов електронна проектния кутия корпус на корпуса

6.77 -11 % BGN 6.00

Опис Димензии (надворешниот L*W*H) : 115mm(4.53")*90mm(3.54")*55мм(2.17") Димензии (внатрешно L*W) : 109mm(4.29")*84mm(3.31") Тешки мерач екструдиран пластична конструкција Изграденаво дупка се одржи коло Одлични перформанси водоотпорен Добро за електронски проекти, единици за напојување, студентски проекти, засилувачи и слично...

Гореща продажба на нов продукт MK-IPCTTD441FJ easytaptm insulation piercing connector,sicame insulation piercing connectors

11.76 -6 % BGN 11.00

Ако ви треба било кој друг стил на Изолација Пирсинг Конектори , ве Молиме кликнете Тука .Главната Линија : 50185mm2 Брз Детали за Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Бренд Име : MKELE Модел Број : МКIPCTTD441 FJ Тип : Изолација пирсинг конектори, Пирсинг конектор за Апликација : Кабел Конектор, ABC кабел Пол : Женски Материјал : PA66 Боја : Црна OEM : Обезбедени Перформанси : Огноотпорни,водоотпорен Поврзување Ножеви / заби : Бакар Конзервирани или Месинг Конзервирани Допрете кабел : Изолиран Norminal Струја : 200 A Главна Линија : 50185mm2 Пакување за Продажба Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 13 X15 X10 CM Еден бруто тежина : 0.75 KG Опис на ПроизводотСпецификацијаIPCИзолација Пирсинг Конектор(1) IPC ( изолациони пирсинг менгеме) се погодни за поврзување hignнизок напон изолација линија која го цитирам допрете линија од главната линија, или поврзување на скокање диригент помеѓу две тензија фаза.(2) Изолација конектор / пирсинг конектор / изолација пирсинг конектор(IPC) : Со специјално дизајнирани за контакт на забите и специјални изолација пластичен капак.(3)Сите компоненти што се поврзани со пламен од пожарretardant својства(4)Користење на корозијаотпорни школка, борбата Против климатските промени, висок интензитет на ув материјали за изолација.Принцип на Изолација Пирсинг КонекторИнсталација на двојно еден insulatoin пирсинг конекторИнсталација на двоен завртка insulatoin пирсинг конекторДруги изолација пирсинг конекторПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива Цена на Нашата фабрика најчесто поставувани ПРАШАЊАП : причините за изборот на изолација piecring конекторА : 1...

Безплатна доставка на 5 метра от 16 мм / синя свиване тръба / 600 / 2:1 / огнеустойчиви / свиване тръба / ROHS

BGN 11.18

Бесплатен превозот 5meters 16mm / намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Спецификации : 16 (внатрешен дијаметар пред намалената : ≥16mm, дебелина на ѕид : 0.4 ± 0.20 мм, целосно повече внатре дијаметар : ≤ 8мм, дебелина на ѕид : 0.65± 0.25 mm); Целосна обнова температура : 110 C; Температура опсег : 55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

Винт за закрепване на кабелна замазки STM-2, седловидное определяне на основата, на притежателя на кабелна замазки, Безплатна доставка 500шт/чанта

BGN 52.80

1 Материјал : УЛ одобрени од Најлон 66, во согласност со ROHS животната средина, оган оценка 94 V22 Употреба : се поправи кабел со кабел вратоврска ,натпревар со заврткаОбјектот НемаH(mm)L(mm)W(mm)Т(mm)Б(mm)STM2923.016.09.06

3,5 мм червен зелен жълт син черен бял прозрачен разнообразни свиване тръба тръба тел амбалажна самозалепваща буш нагревателен кабел

BGN 6.26

Избрани Топлина Се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Heatshrink Кабел3.5 MM20 MetersЦрвена Зелена Жолта Сина, Црна, Бела Транспарентна​

OOTDTY Hot 100шт 26-10AWG разнообразни спойка ръкав Термоусадочное връзка челна тел+скоростната високо качество

28.32 -22 % BGN 22.00

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Опис 25pcs Бела (AWG 2624) 35pcs Црвено (AWG 2218) 30pcs Сина (AWG 1614) 10pcs Жолта (AWG 1210) Ro HS согласност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.