• Новинка
25 мм, на рула 2,5 см*1 м Черен кука и контур на самозалепващи Закопчалката силна Лента кука и контур adesive Лента самозалепващи ленти

25 мм, на рула 2,5 см*1 м Черен кука и контур на самозалепващи Закопчалката силна Лента кука и контур adesive Лента самозалепващи ленти

резултат:
BGN 3.97

Брой продукти
Налично


2 Ролни 2.5 cm*1m Црна Кука и Јамка Само Лепило Fastener Силна Лента Кука и Јамка лепило sugru Лента ремени лепило
Со лепак тип најлон за прицврстување на лента се користи за облека, чевли и капи, торби за кожни производи рачно изработени крпа уметност отворено

Подробности

Цвят:
бяла широчина, Черен Широчина
Номер На Модела:
JY032333
is_customized:
Yes
Материал:
Найлон
Тип:
подвижна
Цвят:
черен, бял
Размер:
width25mm, дължина за 1meter
Брой:
2 ролка
Дизайн:
обръч + контур
Материал:
Найлон
Тип:
Вид На Шиене

Избор на купувачи

Високо качество на IP68 PG7-PG36 за кабел 3-55mm CE водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор включва о-пръстени или плоска шайба

46.67 -49 % BGN 24.00

1.Имаме 2 бои , Бела и ЦрнаВе молиме имајте во предвид она што боја ви треба , ИЛИ ние ќе ги испрати Бела до вас .2...

1.25 32 мм, оплетена разтегателен ръкав за защита на кабел черен ПАТ 20 метра

BGN 11.02

10 СТАПКИ НА 1.25" ПРОШИРУВАЊЕ СО ЦРНА SLEEVINGИнсталирате на вашиот жици внатре sleeving да се исчисти вашиот снопови и заштита од chafing.Материјалот е непроменета со водата и ќе не фатат влага.Ова ќе им даде на вашиот инсталација многу професионални изгледаат опуштено дијаметар е 3 / 32 прошири тоа е 1 / 4".ФУНКЦИЈА : Лесен и ФлексибиленНамалувања Лесно со Топла Нож или запалка приклучок заЕфикаснаВисоко Отпорни На АбразијаХемиски и Органски ИнертниКонтинуирано Температурата на работа : 70°C до 125°CТопење Температура Од 250°CСе КОРИСТИ во системите за домашна забава, аудиовизуелна, електроника, морски и индустриски жица ангажира апликации, вклучуваат висока видливост заштита за жици, кабли, црева, извори и синџири каде цена ефикасност и издржливост се критични.На Flexo домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Плетенка Sleeving намалувања лесно и чисто со топла нож и еднаш ќе се инсталира, ќе се подобрат и да се заштити било жица, црево или кабел апликација.Ако сте купување на повеќе од 1 должина од 10 Метри ние ќе обезбеди дека објектот во една континуирана должина !

15 мм, Диаметър на прозрачни Полиолефиновой свиване тръба 10 метра 32,8 ft

BGN 14.43

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125°C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар15mm / 0.59"(Пред Намалување)7.5 mm / 0.295"(По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1 Должина (Прибл.) 10 M / 32.8 ft Боја Јасно

Безплатна доставка-високо качество на 100 бр./лот 8*450 мм топка замък от неръждаема стомана кабелна замазка без покритие кабелни превръзки с дебелина 0,25 мм

47.76 -6 % BGN 45.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 8*450 ммДебелина : 0.25 mm

4m polyolefin свиване тръба Sleeving 2: 1 Shrink Ratio dia 30mm

11.18 -11 % BGN 10.00

Многу тенок ѕид цевки добра заштита за температура чувствителни компоненти.Ниска се намали temp ја подобрува ефикасноста на производството.Погоден за разни електрична изолација и поврзувачи на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или на крајотракување, електрична жица, изолација и искористување на електрична жица, корозијадоказ за метални прачки или цевки, и антена заштита.Име На Производ : Топлина Shrinkable Цевка;Запаливост : "ФОЛКСВАГЕН" 1Дијаметар : 30ММСе Намали Соодносот : 2 : 1Должина (Прибл.) : 4 MБоја : ЦрнаМатеријал : Полиолефин;Тежина : 70gПакет Содржина : 1 x Топлина Shrinkable ЦевкаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

5 стойност 1000шт Бял найлон кабел кабел Zip вратовръзки кабел Tie4, 6, 6, 8

BGN 24.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1000 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.5 вредност 1000pcs Бела Најлон Кабел Жица Поштенски Врски Кабел Вратоврска 3.8", 5.7" ,5.9",8" Боја : БелаСамо за Заклучување кабел / жица врски Количина : 1000 PCS / многу ISO9001 : 2000 уверение, Ro Hs заверена96mm(4") X 2mm (Lx W) 200pcs150mm(6") X 2mm (Lx W) 200pcs145mm(6") X 3мм (Lx W) 200pcs200mm(8") X3mm (Lx W) 200pcs200mm(8") 4mm X (Lx W) 200pcsИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

20 бр M12 пластмасови 3-6, 5 mm Диаметър водоустойчив кабелен вход конектор

BGN 3.97

Се користи за одредување на кабли, IP68 водоотпорен Специјален дизајн на стегање умре и гума дел , широк стегање опсег, силна протега отпор, без оштетување на кабли и уреди...

(20 бр. / лот) M25 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 13-18 мм кабелен разпределителен комутатор жичен кутия

28.34 -15 % BGN 24.00

20 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 20pcs M25 За 13mm ~ 18mm кабел Снабдување боја : Црна или Бела Материјал : IP68 УЛ најлон 6 / 6, оган оценка 94 v2, стегање прстен е отпор од страна на гумени материјал...

Безплатна доставка-високо качество на 100 бр./лот 304 кабелни връзки от неръждаема стомана 8*400 мм морска метален вратовръзка

44.00 -5 % BGN 42.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 8*400mmДебелина : 0.25 mm

1бр MT010-8 еластична Вълшебна Лента ширина 7.5 см и дължина 100 см кабелна замазка като опора на китката/колан/пояс креп еластична превръзка

11.79 -7 % BGN 11.00

Пријателски Потсетник Почитувани клиенти : Доколку наредбата не надминува 5 долари , ние ќе го избере економска логистика , Тоа не може да го пратите на испорака на информации, транспорт и испорака треба долго време , лесно можат да се изгубат пакети на половина пат, Со цел да се осигура точноста на логистика и нашата помош, ве Молиме да купите вистински вкупниот износ на објектот над $5 (може да се купи различни производи, заедно),Еластична Магија ЛентаШирина : 7.5 cmДолжина : 100cmКако врвка за околу Supportor / Корселе / Girdles (работи добро)Пакет : 1 PCSМатеријал : полиестер предиво ткаени за + гума појас, има скалабилност.УПОТРЕБА : може да се користи во играчки, спортска опрема, багаж, медицинска опрема додатоци,исто така, може да се користи за тенок појас, исто така, може да се користи за занимаваат...

Безплатна доставка високо качество на 10 метра/лот Трехпроводное криптиране 16 мм черно разтегателен ракита тръба на окото тъкани ПАТ ракита тръба

26.96 -4 % BGN 26.00

Бесплатен Превозот Висока Густина Проширување со Плетенка / Плетенка Sleeving, 16mm Црно 10 метри Проширувач Спирала Кабел за Управување Опис : Одлична флексибилност и висока затегнувачка цврстина температурата на работа спектар на 70°C до +150°C Лесни Високо отпорни на абразија Rotfree / габа доказ Користи за вашиот дом, како и индустриски цели Доведе испис може да се преземат од било која точка како плетенка може да биде лесно да се отвори и повторно затворени Леснотија на монтирање на своите пролетта назад акција Спецификација : Дијаметар : 16 мм Должина : 10 m Материјал : ПЕТ ( Полиетилен терефталат) КОЛИЧИНА...

Кабелни превръзки 100шт 20 mm самоклеящийся кабелна тел Zip Равенство Mounts инсталация основа скоби скоба

BGN 9.58

Кабел Врски 100 PCS 20mm Само Лепило Кабел Жица Zip Вратоврска Месеци Монтажа База Стеги Клип метарКарактеристики : Боја и Големина на : 20x20mm (Црно / Бели), 25x25mm (Црно / Бели ), 30x30mm ( Црно / Бели );Забелешка : ве Молиме љубезно ни остави БЕЛЕШКА наведувајќи ја вашата омилена Боја и Големина, инаку ќе го испратите во Случаен избор.Овие лепило кабел поддржан вратоврска месеци се совршени за било која апликација, каде жица треба да бидат безбедно монтирани без оштетување на монтирање на површината...

100шт 8 Бял самостоятелно блокиране на пластмасов кабел на основата на мълния кабелни превръзки панти

BGN 2.38

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 100 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.100 Pcs 8" Бела АвтоЗаклучување, Пластичен Кабел Поштенски Врски Кабел Јамка Врски Материјал : Пластични Боја : Бела Мерење : 8инчен должина Количина : 100pcs / торба Автозаклучување кабел вратоврска, изработени од пластика, најлон.Одлично за организирање на кабли за системите, A / V опрема и повеќе...

2 м Червено Бяло 125 мм ширина 80 мм Диаметър на отделението блок САМ изолация защитен кожух PVC свиване тръба свиване тръба

BGN 12.64

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари2 M Црвено Бели 125mm Ширина 80mm Кол Батеријата Пакет DIY Изолација Заштитна Обвивка ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable ЦевкаОдговара заБатеријата Вкупна Должина 2м Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 125mm Дијаметар 80mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 2 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

XNEMON 1m прозрачен корпус Lipo батерия PVC свиване тръба модел аксесоари за акумулаторни филм 35/40/75/96/135/164 мм

2.43 -59 % BGN 1.00

Опис : Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевка големина : 35 / 40 / 75 / 96 / 135 / 164mm(изборен) Температура опсег : 55 ~ 125 степенНоминална напон : 600 V Производ во боја : транспарентна Карактеристики : Одлични заштита на животната средина, изолација, мека, стабилни перформанси, ниска се намали температурата, намалување брзо...

Безплатна доставка високо качество 100шт 8mmx150mm неръждаема стомана Zip кабелни превръзки заключване вратовръзка приключи

27.04 -4 % BGN 26.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 8*150mmДебелина : 0.25 mm

Mylb-100шт пластмасова тел Buddle кабелна замазка определяне на седлото черен

7.41 -6 % BGN 7.00

Лесно и едноставно да се поправи ова Планината Седло со завртка користи и безбедна жица снопови со најлон кабел вратоврска користи.Uasage : Прво, се качи на седло со шрафови, а потоа користете кабел врски со вратоврска кабли или жици.Седлооблик дизајн го прави кабел одредување биде уште полесно.Лесно и едноставно да се поправи ова Планината Седло со завртка користи и безбедна жица снопови со најлон кабел вратоврска користи...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.