• Новинка
(20 бр. / лот) M25 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 13-18 мм кабелен разпределителен комутатор жичен кутия

(20 бр. / лот) M25 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 13-18 мм кабелен разпределителен комутатор жичен кутия

резултат:
BGN 28.34
BGN 24.00 -15 %

Брой продукти
Налично

20 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 20pcs M25 За 13mm ~ 18mm кабел Снабдување боја : Црна или Бела Материјал : IP68 УЛ најлон 6/6, оган оценка 94 v-2, стегање прстен е отпор од страна на гумени материјал. Карактеристики : 1. Стегање прстен на посебен дизајн, силна тензија, без оштетување на моторот. 2. Не треба да дезинтеграција на фиксна главата, кабел може да биде директно вметнат цврсто, заштеда на време и удобен. 3.Се користи за одредување на кабли, водоотпорен IP67.Специјален дизајн на стегање умре и гума дел, широк стегање опсег, силна протега отпор, без оштетување на кабли и уреди. 4.Без демонтажа, кабел може да биде вметната преку директно потоа се стегне лесно и заштеда на време. 5.Се применува за машини за контрола на кутии, дистрибуција панели, електрични апарати, машини, итн.

Подробности

Материал:
Найлон
търговска марка:
Монгер
Размер:
13-18mm
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
M25
Ниво На Защита:
IP68

Избор на купувачи

Безплатна доставка-високо качество на 100 бр./лот 8*450 мм топка замък от неръждаема стомана кабелна замазка без покритие кабелни превръзки с дебелина 0,25 мм

47.76 -6 % BGN 45.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 8*450 ммДебелина : 0.25 mm

Безплатна доставка-високо качество на 100 бр./лот 8 мм x 500 мм най-добрият 304 клас топка за заключване самостоятелно блокиране от неръждаема стомана Zip кабелни превръзк

50.11 -4 % BGN 48.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 8*500mmДебелина : 0.25 mm

0.9 m / лот YL446b 6 мм Диаметър ръкави стекловолоконная тръба на захранващия кабел втулка кабели устойчиви на висока температура Безплатна доставка за Продажба BG

1.50 -33 % BGN 1.00

Вклучува : 0.9 m ( Пречник од 6 MM)висока температура : 125 ℃падот на напон : 1500 v на собна температура забелешка : боја е случаен ,ако сакате 2m или многу ,нејзините Не се поврзани...

30шт тел cable конектори найлон червено клещи електрически проводник клеми 22-16 AWG изолирани стыковые конектори, съединителни клеми

BGN 2.86

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Издржливи се целосно изолирани најлон задник конектори.Овие се со висок квалитет конектори со вистински позлатен бакар core не, како и други конектори направени од калај или месинг.Тие имаат најголемо спроводливост и ќе се одржи најсилните crimp.Пакет се Вклучени : 30pcs Конектор ( Црвено )

Безплатна доставка високо качество на 10 метра/лот Трехпроводное криптиране 16 мм черно разтегателен ракита тръба на окото тъкани ПАТ ракита тръба

26.96 -4 % BGN 26.00

Бесплатен Превозот Висока Густина Проширување со Плетенка / Плетенка Sleeving, 16mm Црно 10 метри Проширувач Спирала Кабел за Управување Опис : Одлична флексибилност и висока затегнувачка цврстина температурата на работа спектар на 70°C до +150°C Лесни Високо отпорни на абразија Rotfree / габа доказ Користи за вашиот дом, како и индустриски цели Доведе испис може да се преземат од било која точка како плетенка може да биде лесно да се отвори и повторно затворени Леснотија на монтирање на своите пролетта назад акција Спецификација : Дијаметар : 16 мм Должина : 10 m Материјал : ПЕТ ( Полиетилен терефталат) КОЛИЧИНА...

1.5 мм червен зелен жълт син черен бял прозрачен разнообразни свиване тръба тръба метална обвивка изолационен ръкав нагревателен кабел

BGN 49.60

Избрани Топлина Се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Heatshrink Кабел1.5 MM200 MetersЦрвена Зелена Жолта Сина, Црна, Бела Транспарентна​

1roll 4MM2 PVC 4.5 mm ID White Handwriting Ferrule Printing Machine Number Plum Tube Тел Sleeve Blank Кабел Marker

BGN 39.84

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари1roll 4mm2 ПВЦ 4.5 mm ID Бела Ракопис Ferrule Печатење Машина Број Слива Цевка Жица Ракав Празно Кабел за НапредокПакет Содржина : 1 тркалаат 4 mm2 Кабел Маркер (90m / roll)Spec ID Должина 0.5mm2 Φ1.5mm 170m 0.75mm2 Φ2mm 150m 1mm2 Φ2.5mm 130m 1.5mm2 Φ3mm 110m 2.5mm2 Φ3.5mm 100 4mm2 Φ4.5mm 90m 6mm2 Φ5mm 70m 8mm2 Φ6mm 50m 10mm2 Φ8mm 30m 16mm2 Φ10mm 23m

Кабелен скоба R-тип 1/2 - прозрачен (опаковка от 100 скоби) 13.2 mm

BGN 5.60

РТип на Кабел се Стега 1 / 2" Јасно (Пакување од 100 Стеги)Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена...

4m polyolefin свиване тръба Sleeving 2: 1 Shrink Ratio dia 30mm

11.18 -11 % BGN 10.00

Многу тенок ѕид цевки добра заштита за температура чувствителни компоненти.Ниска се намали temp ја подобрува ефикасноста на производството.Погоден за разни електрична изолација и поврзувачи на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или на крајотракување, електрична жица, изолација и искористување на електрична жица, корозијадоказ за метални прачки или цевки, и антена заштита.Име На Производ : Топлина Shrinkable Цевка;Запаливост : "ФОЛКСВАГЕН" 1Дијаметар : 30ММСе Намали Соодносот : 2 : 1Должина (Прибл.) : 4 MБоја : ЦрнаМатеријал : Полиолефин;Тежина : 70gПакет Содржина : 1 x Топлина Shrinkable ЦевкаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

20 бр M12 пластмасови 3-6, 5 mm Диаметър водоустойчив кабелен вход конектор

BGN 3.97

Се користи за одредување на кабли, IP68 водоотпорен Специјален дизајн на стегање умре и гума дел , широк стегање опсег, силна протега отпор, без оштетување на кабли и уреди...

1бр MT010-8 еластична Вълшебна Лента ширина 7.5 см и дължина 100 см кабелна замазка като опора на китката/колан/пояс креп еластична превръзка

11.79 -7 % BGN 11.00

Пријателски Потсетник Почитувани клиенти : Доколку наредбата не надминува 5 долари , ние ќе го избере економска логистика , Тоа не може да го пратите на испорака на информации, транспорт и испорака треба долго време , лесно можат да се изгубат пакети на половина пат, Со цел да се осигура точноста на логистика и нашата помош, ве Молиме да купите вистински вкупниот износ на објектот над $5 (може да се купи различни производи, заедно),Еластична Магија ЛентаШирина : 7.5 cmДолжина : 100cmКако врвка за околу Supportor / Корселе / Girdles (работи добро)Пакет : 1 PCSМатеријал : полиестер предиво ткаени за + гума појас, има скалабилност.УПОТРЕБА : може да се користи во играчки, спортска опрема, багаж, медицинска опрема додатоци,исто така, може да се користи за тенок појас, исто така, може да се користи за занимаваат...

Безплатна доставка-високо качество на 100 бр./лот 304 кабелни връзки от неръждаема стомана 8*400 мм морска метален вратовръзка

44.00 -5 % BGN 42.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 8*400mmДебелина : 0.25 mm

Кабелни превръзки 100шт 20 mm самоклеящийся кабелна тел Zip Равенство Mounts инсталация основа скоби скоба

BGN 9.58

Кабел Врски 100 PCS 20mm Само Лепило Кабел Жица Zip Вратоврска Месеци Монтажа База Стеги Клип метарКарактеристики : Боја и Големина на : 20x20mm (Црно / Бели), 25x25mm (Црно / Бели ), 30x30mm ( Црно / Бели );Забелешка : ве Молиме љубезно ни остави БЕЛЕШКА наведувајќи ја вашата омилена Боја и Големина, инаку ќе го испратите во Случаен избор.Овие лепило кабел поддржан вратоврска месеци се совршени за било која апликација, каде жица треба да бидат безбедно монтирани без оштетување на монтирање на површината...

100шт 8 Бял самостоятелно блокиране на пластмасов кабел на основата на мълния кабелни превръзки панти

BGN 2.38

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 100 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.100 Pcs 8" Бела АвтоЗаклучување, Пластичен Кабел Поштенски Врски Кабел Јамка Врски Материјал : Пластични Боја : Бела Мерење : 8инчен должина Количина : 100pcs / торба Автозаклучување кабел вратоврска, изработени од пластика, најлон.Одлично за организирање на кабли за системите, A / V опрема и повеќе...

IMC Hot 100 бр зелен пластмасов кабел Zip вратовръзка затегнете приключи 3x100 мм

BGN 1.71

МОС Hot 100 Компјутери Зелените Пластични Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 3x100mmРазноврсна Кабел Вратоврска е направен од пластични материјали, обврзувачки кабел цврсто и безбедно заклучен, одлична за домашни апликација.Без професионална алатка е потребно, тоа може да биде вметната преку директно потоа се стегне лесно и заштеда на времеГолемина : 3x100mmБоја : Зелена

Безплатна доставка високо качество 100шт 4. 6mmx450mm 304 материал неръждаема стомана Китай регулируема кабелна замазка с дебелина 0,25 мм кабел

31.78 -6 % BGN 30.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 4.6*450 ммДебелина : 0.25 mm

20pcs национален стандарт вратовръзка 8 * 200 мм-найлон 66 пластмасови кабелни превръзки кабелни превръзки с продажба на едро

BGN 2.77

Материјали : the UL одобрени nylon66material,оган rating94 V2,киселина,отпорност на корозија,добра изолација,не стареење,силни носивоста.Температурата на работа : 40o Cto85o C

100шт 4x200 4 * 200 мм (ширина 3.6 мм) Червен Син Черен Зелен Nylon66 Мрежата Електрически Проводник Ред Цип Самоблокирующаяся Кабелна Замазка

BGN 11.20

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари100pcs 4x200 4*200mm (3.6 mm Ширина) Црвена Сина, Црна, Зелена Nylon66 Мрежна Електрична Жица String Zip Fastener АвтоЗаклучување Кабел Вратоврска1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црвена или Сина или Црна или Зелена3 : Спецификација : 4x200mm4 : Ширина : 3.6 mm5 : Должина : 200mm4 : Количина : 100 компјутери5 : Материјал : Nylon666 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree

Високо качество на IP68 PG7-PG36 за кабел 3-55mm CE водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор включва о-пръстени или плоска шайба

46.67 -49 % BGN 24.00

1.Имаме 2 бои , Бела и ЦрнаВе молиме имајте во предвид она што боја ви треба , ИЛИ ние ќе ги испрати Бела до вас .2...

2 м, бял, червен 91 мм ширина 58 мм, Диаметър на отделението блок САМ изолация защитен кожух PVC свиване тръба свиване тръба

BGN 10.08

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари2 M Бели Црвени 91mm Ширина 58mm Кол Батеријата Пакет DIY Изолација Заштитна Обвивка ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable ЦевкаОдговара заБатеријата Вкупна Должина 2м Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 91mm Дијаметар 58mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 2 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

1M Red Bue 150mm Width 95mm Диаметър Battery Pack САМ изолация защитен калъф PVC свиване тръба свиване тръба

BGN 10.24

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари1 M Црвено Bue 150mm Ширина 95mm Кол Батеријата Пакет DIY Изолација Заштитни Случај ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable ЦевкаОдговара заБатеријата Вкупна Должина 1m Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина Дијаметар од 150mm 95mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.2 мм Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 1 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

Безплатна доставка високо качество 100шт 8mmx150mm неръждаема стомана Zip кабелни превръзки заключване вратовръзка приключи

27.04 -4 % BGN 26.00

Точка име : Нерѓосувачки Челик Кабел ВратоврскаМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 8*150mmДебелина : 0.25 mm

XNEMON 1m прозрачен корпус Lipo батерия PVC свиване тръба модел аксесоари за акумулаторни филм 35/40/75/96/135/164 мм

2.43 -59 % BGN 1.00

Опис : Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевка големина : 35 / 40 / 75 / 96 / 135 / 164mm(изборен) Температура опсег : 55 ~ 125 степенНоминална напон : 600 V Производ во боја : транспарентна Карактеристики : Одлични заштита на животната средина, изолација, мека, стабилни перформанси, ниска се намали температурата, намалување брзо...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.