• Новинка
341*249*180 мм ABS защитен материал пластмаса фланец водоустойчив корпус оборудване за безопасност IP68 степента на сигурност на преносим кутия за инструменти

341*249*180 мм ABS защитен материал пластмаса фланец водоустойчив корпус оборудване за безопасност IP68 степента на сигурност на преносим кутия за инструменти

резултат:
BGN 147.20
BGN 125.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Тип : запечатени водоотпорен алатка опрема случај
Забелешка : имаме три бои на овој комплет, А2(црна) A3(сива) A4(портокал). Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате. Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .
Опис на производот :
1, Itmes : IP68 водоотпорен пластични алатка случај
2, боја : 3 бои (А2-црна,A3-сива боја,А4-портокалова)
3, големина : 341x249x180mm
4, Материјал : ABS заштита на животната средина материјал
5, Тежина : 3 kg
производ карактеристики :
1, со независни од пакување кутија, картон. 2, со силиконски печат (обезбедува водоотпорни перформанси), и инсталиран. 3, затворено е опремен со висок квалитет сунѓерот пополнување, и е опремен со назад рака. 4, производи усвојат брзо отворање и затворање на заклучување, безбеден и удобен, што има висок притисок копчето за ослободување под дршка. 5, производот е со висока јачина (на дебелината на ѕидот е многу густа ). 6, производот материјал е нов пластични суровини. 7, услуга и обработка : производот боја може да биде нарачана. Производот може да биде изменета и процесот делумно како клиент 's барање. На исечок serive може да биде испорачана. 8, сертификација на производи : IP68 ленти на германски сертификација SGS сертификација. Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на куќиште.

Подробности

Тип:
Случай
is_customized:
Yes
Материал:
Пластмаса
Размер:
341*249*180mm
Номер На Модела:
BEC18004
Името на елемент :
калъф за инструменти
Материал:
Материал за опазване на околната среда ABS
Цвят:
Три Цвята
Способността да се:
OEM собствена фабрика направени по поръчка
документ:
RoHS, ISO9001
Функция:
Водоустойчив, прахоустойчив антикоррозийный
Работна Температура:
От 40-ТЕ до 120С
Място на произход на стоките:
Гуандун, Китай (континентален)
Приложение:
Електронни И Инструмент На Корпуса

Избор на купувачи

Гореща разпродажба!M2500 Шанхай Tricases factory style waterproof ПП hard tool cases with pre-cut cube foam

BGN 152.00

Жешка!M2500 Шангај Tricases фабрика нов стил водоотпорен PP тешко алатка случаиДетали & Описи : Име на Модел M2500 Надворешната Димензија (L*W*D) 587*358*221mm Внатрешната Димензија (L*W*D) 525*297*192mm Тип на вдп херметички shockproof случај Водоотпорен IP67 Материјал Инженер PP дебелина на Ѕид 4.5 мм Процес шприц Гаранција Животвреме гаранција Тежина(празен) 5.1 kg Волумен 29.94 L Пловни Max.(kg) 39.64 kg Тркала и се Повлече прачка Да Бои Црна / Жолта / Зелена Спектар Temperture(°C) 40~90 °CПовеќе Производи : Тест & Сертификати : ASTM IP67 ФЕДSTD101 CASTM D 4169 ATA300STANAG4280 МИЛИ C4150МИЛИSTD810 F512.4Нашата Фабрика :

Инструменти за съхранение на полезност чанта 1бр Оксфорд платно мултифункционален водоустойчив за по-малки метални части с дръжки за носене

BGN 7.30

Карактеристики : Флексибилност, квалитет и сигурен,трајни Лесен за носење, мали димензии, мала тежина Широко се користи во комбинација со едни со други, имаат различни користи за Подобрување на работа ефикасност, заштита алатки, преносни алатка за полнење Спецификација : Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина Боја : Црна,Црвена,Зелена Големина : 240*85*70mm Забелешка : Pls дозволете 12cm грешки во мерењето...

1 бр. нов многоцветен 10 слота клетки преносим бижута кутия за инструменти контейнер пръстен електронни детайли винт мъниста компонент кутия за съхранение

BGN 0.94

Карактеристики : Тежина : 31g Големина : 128*65*20mm Направен од висококвалитетни PP материјал, тоа е издржлив и се отпорни...

Количка за съхранение на захранващо SMT модел CP6 L800*W600*H1100 за машини за избора и местата на FUJI

BGN 560.00

SMT Фидер за Складирање Количка CP6 модел L800*W600*H1100 за FUJI Изберете и Место МашинаИме на производ : FUJI Фидер за Складирање КоличкаОпис На Производот : 35 / Слој, 2 Слоеви.Применливи Модели : модел CP6Употреба : За ставање внесувач,внесувач подготовка однапред,Внесувач Промет продавница да ја Зголемите продуктивноста.Широко се користи во SMT производство работилница фидер промет и пласман,место мирно, слобода да се земе стави,се движат по случаен избор или фиксен.Материјал : Користење на нерѓосувачки челик материјал,архитектура, дизајнирана со висока цврстина плоштадот помине, автомобилот тело е светло и силен,издржлив.Четири 3инчен casters,со две сопирачки,двете активности,погодно да се движат;Квалитет : со Користење на напредна технологија на заварување, заварување,замени традиционалните рачно заварување,Сечење казна,заварување без заварување,уредни,не брус,по исполнет фидер рамката не е деформирано,целата фирма,лесен, силен, издржлив;Технологија : Челик умре удар направени фидер за позиционирање плоча, и имаат ист принцип со SMT ФИДЕР платформа поставена , за да се постигне совршена положба, на најдобрите употреба на големи кружни, за да се избегне акутна агол, дизајн е поделена на горните и долните два слоја, по инсталиран фидер солидна изглед, со заземјување синџир, ефективни антистатички;Фидер автомобил карактеристики : Внесувач автомобил направен од нерѓосувачки челик обработка, телото се силни, лесни, трајни, флексибилни, целокупната фидер поставување платформа се користи рачно заварување процеси , се инсталира антистатички towline може да се помести со сопирачки...

341 * 249*130мм IP68 ударопрочная запечатани защита водоустойчив защитен калъф платно чанта за инструменти мултифункционална пластмасова кутия за инструменти

134.40 -15 % BGN 114.00

Тип : запечатени водоотпорен алатка опрема случајОпис на производот : 1, Itmes : IP68 водоотпорен куќиште случај2, боја : Сива3, големина : 341x249x130mm4, Материјал : ABS заштита на животната средина материјал5, Тежина : 2.7 кгпроизвод карактеристики : 1, со независни од пакување кутија, картон...

подови чанта за инструменти сгъваема чанта за съхранение на вода, 5л/10л син цвят преносим контейнер за питейна вода

6.38 -37 % BGN 4.00

5 L / 10 L Отворено Количка за Виткање Расклопна Вода за Пиење Торба за во Автомобил Вода Превозникот Контејнер заОтворено Кампување Пешачење Пикник BBQОпис : Голем завртка капа затворање со рачка, лесно да се носатОдличен додаток за надворешна кампување пешачење пикник BBQ итнКапацитет : 5 L,10 LБоја : синаМатеријал : Храна одделение ЈПТемпературата опсег : 0°C до 80°CГолемина на : 5 L : Прибл...

9 * 14 см кафяв крафт-хартия / алуминиево фолио клапан светкавица дребно опаковка пакет чанта с Цип Lock чанта дребно амбалаж за съхранение на хранителни продукти

12.80 -6 % BGN 12.00

Опис на производот Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај, накит одлуки, занаети, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање на Материјалот : Kraft Хартија и Алуминиумска Фолија за пакување листа : 50pcs / многу 9x14cm кеси...

Продажба на едро 100 бр./лот 9x12 см бял drawable organza Коледа сватбен подарък чанти бижута опаковка drawable organza дамски чанти и чанта

7.98 -12 % BGN 7.00

Опис на производот Предиво ќеси кои припаѓаат рачно изработени пакување, конец, интерфејси и други прашања е неизбежна...

6*9 см, антистатичен екранировка чанта ESD антистатични пакет чанта с Цип Zipper Lock Top водоустойчив Самостоятелно Seal антистатична торбичка за съхранение чанта

11.20 -11 % BGN 10.00

Опис на производот Дебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 60 * 90 MM;Внатре Големина : 50 * 75ММ;Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 510ММ; Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

2017 популярен DJI Case водоустойчив IP67 защитен калъф за DJI phantom 4 или Ronin-m

BGN 382.40

2017 популарни DJI СЛУЧАЈ водоотпорен IP67 заштитни случај за DJI фантом 4 или Roninm Име на Моделапарат M2620 Надворешната Димензија (L*W*D) 570*418*285mm Внатрешната Димензија (L*W*D) 508*356*254mm Тип на вдп херметички shockproof случај Водоотпорен IP67 Материјал Инженер PP дебелина на Ѕид 4.5 мм Процес шприц Гаранција Животвреме гаранција Тежина(празен) 6.9 kg Волумен 45.93 L Пловни Max.(kg) 58.93 kg Тркала и се Повлече прачка Да Бои Црна / Жолта / Зелена Спектар Temperture(°C) 40~90°CКако светот е повеќе лоши временски услови , Кога луѓето ги користат во прецизни инструменти во градско , неизбежно ќе се судрите со шок, вода, киселина и алкално корозија или притисок разлика предизвикани од прекумерна пукна итн...

Оксфорд Платно За Съхранение На Водоустойчив Ръчен Инструмент Чанта Винтове, Пирони, Бормашина Метални Детайли, Риболов, Пътуване, Грим Организатор Чанта За Носен?

5.76 -48 % BGN 3.00

Електричар Оксфорд Складирање Алатка Чанта Полна Боја Спојки Патент Поправка Завртки Вежба ОрганизаторКарактеристики : Моден верзија на тип : концизен, но не и едноставна, високоодделение Оксфорд ткаенина материјал,извонреден квалитет;Исклучителен дизајн : дарежлив, едноставни модни;Лесно да се носат : Пробив тежок,Корисна удобен.Спецификации : Материјал : Оксфорд ткаенинаГолемина : 28 X 20 X 10cm / 11.02 X 7.87 Х 3.94"Цел : Складирање Алатка ТорбаСтил : Како што е прикажаноБоја : Црна,сина,зелена,црвена,портокаловаЗабелешки : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.