• Новинка
Оксфорд Платно За Съхранение На Водоустойчив Ръчен Инструмент Чанта Винтове, Пирони, Бормашина Метални Детайли, Риболов, Пътуване, Грим Организатор Чанта За Носен?

Оксфорд Платно За Съхранение На Водоустойчив Ръчен Инструмент Чанта Винтове, Пирони, Бормашина Метални Детайли, Риболов, Пътуване, Грим Организатор Чанта За Носен?

резултат:
BGN 5.76
BGN 3.00 -48 %

Брой продукти
Налично


Електричар Оксфорд Складирање Алатка Чанта Полна Боја Спојки Патент Поправка Завртки Вежба Организатор
Карактеристики :
Моден верзија на тип : концизен, но не и едноставна, високо-одделение Оксфорд ткаенина материјал,извонреден квалитет;
Исклучителен дизајн : дарежлив, едноставни модни;
Лесно да се носат : Пробив тежок,Корисна удобен.
Спецификации :
Материјал : Оксфорд ткаенина
Големина : 28 X 20 X 10cm/11.02 X 7.87 Х 3.94"
Цел : Складирање Алатка Торба
Стил : Како што е прикажано
Боја : Црна,сина,зелена,црвена,портокалова
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Складирање Алатка Чанта
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

търговска марка:
аллоэт
Номер На Модела:
Чанта За Съхранение На Инструменти
Материал:
Плат Оксфорд
is_customized:
Yes
Тип:
Чанта
Размер:
28 X 20 X 10cm/11.02 X 7.87 X 3.94
Цвят:
Черен, син, зелен, червен, оранжев

Избор на купувачи

9 * 14 см кафяв крафт-хартия / алуминиево фолио клапан светкавица дребно опаковка пакет чанта с Цип Lock чанта дребно амбалаж за съхранение на хранителни продукти

12.80 -6 % BGN 12.00

Опис на производот Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај, накит одлуки, занаети, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање на Материјалот : Kraft Хартија и Алуминиумска Фолија за пакување листа : 50pcs / многу 9x14cm кеси...

2017 популярен DJI Case водоустойчив IP67 защитен калъф за DJI phantom 4 или Ronin-m

BGN 382.40

2017 популарни DJI СЛУЧАЈ водоотпорен IP67 заштитни случај за DJI фантом 4 или Roninm Име на Моделапарат M2620 Надворешната Димензија (L*W*D) 570*418*285mm Внатрешната Димензија (L*W*D) 508*356*254mm Тип на вдп херметички shockproof случај Водоотпорен IP67 Материјал Инженер PP дебелина на Ѕид 4.5 мм Процес шприц Гаранција Животвреме гаранција Тежина(празен) 6.9 kg Волумен 45.93 L Пловни Max.(kg) 58.93 kg Тркала и се Повлече прачка Да Бои Црна / Жолта / Зелена Спектар Temperture(°C) 40~90°CКако светот е повеќе лоши временски услови , Кога луѓето ги користат во прецизни инструменти во градско , неизбежно ќе се судрите со шок, вода, киселина и алкално корозија или притисок разлика предизвикани од прекумерна пукна итн...

подови чанта за инструменти сгъваема чанта за съхранение на вода, 5л/10л син цвят преносим контейнер за питейна вода

6.38 -37 % BGN 4.00

5 L / 10 L Отворено Количка за Виткање Расклопна Вода за Пиење Торба за во Автомобил Вода Превозникот Контејнер заОтворено Кампување Пешачење Пикник BBQОпис : Голем завртка капа затворање со рачка, лесно да се носатОдличен додаток за надворешна кампување пешачење пикник BBQ итнКапацитет : 5 L,10 LБоја : синаМатеријал : Храна одделение ЈПТемпературата опсег : 0°C до 80°CГолемина на : 5 L : Прибл...

Гореща разпродажба!M2500 Шанхай Tricases factory style waterproof ПП hard tool cases with pre-cut cube foam

BGN 152.00

Жешка!M2500 Шангај Tricases фабрика нов стил водоотпорен PP тешко алатка случаиДетали & Описи : Име на Модел M2500 Надворешната Димензија (L*W*D) 587*358*221mm Внатрешната Димензија (L*W*D) 525*297*192mm Тип на вдп херметички shockproof случај Водоотпорен IP67 Материјал Инженер PP дебелина на Ѕид 4.5 мм Процес шприц Гаранција Животвреме гаранција Тежина(празен) 5.1 kg Волумен 29.94 L Пловни Max.(kg) 39.64 kg Тркала и се Повлече прачка Да Бои Црна / Жолта / Зелена Спектар Temperture(°C) 40~90 °CПовеќе Производи : Тест & Сертификати : ASTM IP67 ФЕДSTD101 CASTM D 4169 ATA300STANAG4280 МИЛИ C4150МИЛИSTD810 F512.4Нашата Фабрика :

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.