• Новинка
Кунг-фу бебе малък монах чай за домашни любимци игра керамични декорация на дома аксесоари Yixing чай домашен любимец украса глина K026

Кунг-фу бебе малък монах чай за домашни любимци игра керамични декорация на дома аксесоари Yixing чай домашен любимец украса глина K026

резултат:
BGN 7.97

Брой продукти
Налично


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА JUSEN ЧАЈ ПОСТАВИ ПРОДАВНИЦА
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Инаку, ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
3. Ве молиме пополнете во правилен поштенски код, инаку, не можеме да ја пратите пратката.
Во врска со оваа точка :
·Име : Yixing Чај Милениче Буда Украси
·Материјал : Виолетова глина
·Функција : Прирачник за изработка, Висока температура отпорни
·Употреба : Дома декорација, чај постави додатоци
·Пакет се вклучени : 1 buc на Пурпурна Глина чај домашно милениче
Чај домашно милениче, Како што самото име имплицира : тоа е миленичиња кои се напојуваат од чај, претежно отпуштен од виолетови глина или кал Ченг ракотворби , Пред пиење чај или останатите чаша чај капе .Од ден на ден, чај милениче ќе биде топло, пријатно, чај вкус потопуваат
За плаќање :
За Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на e Packet/E-емс во рок од 24 часа ( дена).
Тоа нормално се зема 10-45 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.
Обично други couriers само треба 3-7 дена. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други couriers.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
За данок на
Даноци и давачки не се вклучени во hte објект цена или на превозот обвиненија.
Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина, тоа е ваша одговорност е да се реши тоа.
И било какви други прашања pls контактирајте со нас. Ви благодариме.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш.

Подробности

търговска марка:
YUSEN
Материал:
Purpurea Глина
Стил:
Традиционен Китайски Език
Тема:
Хората
Регионална Функция:
Китай
Материал:
Purpurea Глина
Техника:
Ръчна изработка
Име:
Чай Комплект За Декорация На Дома
Продукти:
Yixing Чай Домашен Любимец Буда Украса
Произход:
Окръг Дэхуа, провинция Фудзиен в Китай
Вид Съдове За Пиене:
Китайски чай кунг фу аксесоари
Тип:
Китайски Буда Yixing
Тип Комплект:
едно парче комплект
Техника:
Ръчно рисувани
Използването на:
Украса От Чаено Сервиза Начало Декор На Масата

Избор на купувачи

Името на компанията доставка сайт characte печат на лого подгоняйте размер на бутилки дизайн творчество напечатанная Коприна параван Индивидуално Опарники направи с?

BGN 96.00

Ова е линкот е за Снабдување со Името на Компанијата вебСајт characte Дизајн на ЛОГОТО Свила Печатење на Екран Прилагодите Шише Големина КреативностНе Плаќаат пред да Контактирате со Нас !★ можеме да печатени Лого / company name / pattem / писмо на шишиња или Corks★ можеме да Прилагодено Шишиња за многу големина★.Имавме Професионални Фабрика Производство на најдобрите шишиња Во Кина!★.Ние Гарантираме сите мои клиенти ќе ги добијат пакет безбедно да се во добра состојба и добар квалитет на предмети★.Брза Испорака Може да се Добијат Парцели 720 Дена, што е Нормално !★.Пад на Превозот било Каде ако ви треба !★ Ако не го добиете вашиот пакет во 45 дена од превозот,ние може да ја пакет или целосна наплата на пари.★ Ако имате било какви прашања, не двоумете се да ме контактирате.1.она што е услов за печатени?купи повеќе од 1000 шишиња или вашата нарачка повеќе од 500usd2.што се трошоците за печатени60usd3.Колку долго за печатени45days4.ако шишето воопшто не големината ние треба ?ние може да го Прилагодите големина за васАко имате било какви прашања, не двоумете се да ме контактирате.ви благодариме најдобри желби

Европейската 24-каратово злато фолио чиста Златна банкнота празнични подаръци 200 евро банкноти пари позлатени фалшиви пари за колекции 10шт

22.08 -50 % BGN 11.00

Име : Европската 24k Златна Фолија Чиста Златна Злато Банкноти Празник Подароци 200 Евра Забелешка Пари Злато Позлатен Лажни Пари за Збирки 10pcsМатеријал : ПЕТ обложено со златоТехника : Позлатен, ВрежанГолемина : оригинална големинаТежина : околу 7g / еез`1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.2...

3шт 19*21 мм ясно на нов, празен стъклен Кристал глобус бутилка с 8 мм капак стъклен флакон с висулка стъклен купол капака колие направи си сам бижута

BGN 8.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 21*19mm Количина : 3 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

50шт 30 мм двойно дупка топка стъклен глобус цвете мъниста делото очите на жени набор от стъклен флакон с висулка колие направи си сам glassw купол банки изводи

48.00 -4 % BGN 46.00

стакло шишенцето големина : 30мм50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте на нашата продавница :

620 г флуорит Естествен кварцов кристал Еднорог хипокампуса ръчна дърворезба изцеление

BGN 191.98

Производи Детали : Материјал : природни flourite кристалниот череп Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : цевка употреба : дома декорација Предмет : Боја : јасно големина : 1112 cm тежина : околу 600800 k g Регионални Функција : Кина Бренд Име : залагаат Накит Број на Модел : 0000 Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!производи слика :

20pcs 12mm празен Глобус стъкло кръгла бутилка пръстен, медальон висулка стъклен флакон топката мехур купол колие направи си сам сватбен подарък аксесоар

13.60 -4 % BGN 13.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 12 милиметри Кол : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

натурална пустиня Роза Crystal Камък проба селенит Кристали, лечебен камък, гипс цвете декор на масата

47.98 -29 % BGN 34.00

Добредојдовте на нашата продавница!Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !Опис : N аме ПУСТИНАТА Кристално ЗГОЛЕМИ Камен Тежина 145g Големина 89x49x45mm Боја Жолт песок Функција колекција

Цитрин-премиум блясък клас А кувыркающиеся камъни-1/2 килограм

BGN 31.98

CITRINE Премија Блесок " А " Одделение Падна Камења 1 / 2 ФунтиА " Одделение Рака Избрани CitrineУбава Боја и Јасност со Супериорен СјајИзбрани Камен ГолеминиСветски Лидер во Карпи и Минерали

18 * 25 мм водослива GlassCabochon перо снимки смесеният модел е подходящ основна настройка За украса бижута Flatback 16 бр./лот

4.27 -6 % BGN 4.00

Информација За Производот : Материјал : СтаклоВнатрешна Големина : 13x18mm,18x25mmСовети : слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.1...

Безплатна доставка 1бр бронзова монета, 40 мм древен стил на Маите, метална монета колекционерски монети, подаръци за Рожден Ден

13.76 -27 % BGN 10.00

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Бесплатен Превозот 1pc Бронзена Монета, 40mm Антички Стил Маја Метална Паричка Колекционерски Монети Роденден ПодароциМатеријал : цинк легураТехника : Позлатен, ВрежанДимензии : 4cm кол, Дебелина : 3ммТежина : околу 40g / pc1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.2...

природни полирани водни растения Crystal Агата Мадагаскар подарък енергия Рейки лечебна колекция от образци на минерали

30.38 -31 % BGN 21.00

Добредојдовте на нашата продавница!Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !Опис : N аме Водни Растенија Ахат Тежина 73g Големина 68 X51 X16mm Боја бела и црна Функција колекција

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.