• Новинка
Выдвиженческий икона на пеперудата метал, оформени с Кристал евтини обичай икони на емайла горещи продажба пин ревера сплав на цинк с катарама

Выдвиженческий икона на пеперудата метал, оформени с Кристал евтини обичай икони на емайла горещи продажба пин ревера сплав на цинк с катарама

резултат:
BGN 800.00
BGN 656.00 -18 %

Брой продукти
Налично


ние може да custom /OEM медали ,монети ,куче ознака ,настроената ,значки ,pin и така натаму (ако гостин треба обичај /OEM сопствено ЛОГО ,ве молиме ЛОГОТО фото датотека или примерок испратете ја на нашата ,ние може да произведе )
1) Големина : различна големина како по клиенти барање
2) Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте
3) Процес : Печат бакар / месинг / со тешко глеѓ боја исполнет ( имитација тешко глеѓ боја ),
со или без епоксидна domed,Гравирани месинг/нерѓосувачки stel/Алуминиум,
Печатени месинг/нерѓосувачки челик/алуминиум
4) Позлата : Може да биде злато , никел , бакар , црн никел,стари сребрен ,антички бронза и антички злато завршувањето
5) Боја : Сите бои се avaielable
6) Прилог : Разни видови на монтирање на задната страна
7) Минимална Количина : Без минимален лимит за било која нарачка
8) Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди
9)поле на примена : бизнис подароци, сувенири, подароци, промотивни материјали и така натаму
10) Примерок време : 3-5 дена
11) најголемиот Дел на олово-time : 10days
12) начин на Плаќање : Paypal може да биде прифатливо
13)Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред.
Примерок цел, исто така, е прифатливо, со нетрпение очекувам да истрага од вас!
Превозот : Сите налози се да користите Кина Пост, EMS, DHL, UPS-от и други меѓународни логистичка компанија испорака и плаќање 5-7 работни дена за испорака. Царинските надоместоци : Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. За квалитет : ние никогаш не падне превозот, секој детали на грбот е тесно прегледан и стрингови внимателно се отстранува за да бидете сигурни дека објектот е во совршена состојба пред тоа се испратени.

Подробности

Стил:
Народно Творчество
търговска марка:
CSYSCF
Материал:
Метални
Тема:
Домашни любимци
Регионална Функция:
US
is_customized:
Yes
Предмет на:
икони /жени на ревера
Цвят Покритие:
can custom /OEM
Логото OEM:
ДА, НИЕ МОЖЕМ ДА
Форма:
митническо/OEM
Дизайн:
can custom /OEM

Избор на купувачи

61 мм красив естествен ахат обхват на скъпоценен камък, кварц кристална топка изцеление

BGN 54.38

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме61mm ПРИРОДНИ ПРИЛИЧНО АХАТ СФЕРА скапоцен камен КВАРЦЕН КРИСТАЛ ТОПКАТА ЛЕКУВАЊЕМатеријалNatura кристалноТежина316.5 gДолжина61mmШирина61mmHighth61mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Магнити за хладилник Супер Марио смола магнити костюм за деца декорация на дома фигурки за декорация на стените Мариос куршуми тухли облак играчки

12.26 -2 % BGN 12.00

Фрижидер Магнети Супер Марио Смола Магнети Одговараат за Деца Дома Декорација Украси Фигурини Ѕид Marios Куршуми Тули Облак ИграчкиПердув : Овој модел може да се користи за да се фрижидер магнети , фигурини, телефон налепница ; тоа е добар играчки за деца ...

1845 WORLD COIN COPY БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА

4.48 -33 % BGN 3.00

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

0,22 паунда (100 г) johnstonotite Crtstal Original Rock Stone

BGN 12.78

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме0.22 lb (100g) johnstonotite Crtstal Оригинален Рок КаменМатеријалNatura кристалноТежина1000gДолжинаШиринаHighthПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1000 г, на едро натурален шарени Шеврон мечта аметист кристални пръчка точка лечебните камъни и кристали

BGN 99.18

Објектот се Објасни Име 1000g трговија на Големо ПРИРОДНИ Здружени Chevron Сон аметист КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ Материјал ПРИРОДНА Тежина 1000g Должина 5080mm Ширина 2030мм Hight mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

ААА + щастливо дърво!!! Естествено доста зелено дърво 88g H7.08 авантюрина кристално

BGN 47.98

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИмеААА+ Среќен Дрво!!! Природна Убава Зелена Aventurine Кристал Бисер Дрво 88g H7.08"МатеријалNatura кристалноТежина88 GДолжина120 MMШирина110 MMHighth180 MMПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Океан яспис полиран палмова камък изцеление Мадагаскар минерален образец на енергията Рейки исцеляющий подарък

62.38 -29 % BGN 44.00

Добредојдовте на нашата продавница!Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !Опис : N аме ОКЕАНОТ ЏАСПЕР Полиран Дланка Камен Тежина 190g Големина 63x60x30mm Боја зелена Функција колекција

215 г Натурален груб amazonite Crystal Камък минерален образец на Мадагаскар

BGN 33.58

Објектот се Објасни Име 215g Природна, Груба Amazonite Кристал Камен Минерални Примероци Мадагаскар Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 215g Должина mm Ширина мм Hight mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

44 мм естествена красива Агатовая обхват на скъпоценен камък кварцов кристална топка изцеление 111,7 г

BGN 22.38

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме44mm ПРИРОДНИ ПРИЛИЧНО АХАТ СФЕРА скапоцен камен КВАРЦЕН КРИСТАЛ ТОПКАТА ЛЕКУВАЊЕМатеријалNatura кристалноТежина111.7 gДолжина44mmШирина44mmHighth44mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

80-100 Г+ ААА+ + + НАТУРАЛЕН ЧЕРЕН ТУРМАЛИН CRYSTAL КАМЪК ОРИГИНАЛ

BGN 15.98

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме80100g ААА+++ ПРИРОДНИ ЦРНИОТ ТУРМАЛИН КРИСТАЛ КАМЕН ОРИГИНАЛНИОТМатеријалNatura кристалноТежина80100gДолжинаШиринаHighthПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нова емайл SCJ316 домашен любимец мишка, ключодържател форма на декоративна бижутерия кутия ключодържател

BGN 20.78

Новите емајл SCJ316 животинско глувчето trinket форма декоративни jewerly trinket кутијаСпецификации : Димензии : 5.4*2.8*4.5 cm Тежина : 108g материјал : pewter легури ,rhinestones ,емајл масло ,магнети во боја : златна плоча со multicoloured глеѓ различни дизајни се достапни ОЕМ добредојде клиенти дизајни добредојдовте злато кромид во прав опфатениКарактеристики : Оваа ставка е прецизно направена од казна pewter, е страна емајлирани и потоа lavishly инкрустирани со кристали од страна на квалификувани занаетчии...

Аметистовое дърво богато дърво богато дърво жълто Кристално дърво кристални люлка.

BGN 15.98

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 350380g Должина 140mm Ширина мм Hight mm Плаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

180gNatural красив син Кристал Апатита камък Естествен груб минерален образец

BGN 36.78

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 180g Должина mm Ширина мм Hight mm Плаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

230 гр натурален полиран Лунна светлина Кристали скъпоценен камък изцеление

BGN 35.18

Објектот се Објасни Име 230g Природни Полиран Месечината Кристал Gem Камен Исцелување Материјал природни Кристал Тежина 230g Должина 65mm Ширина 4050мм Hight mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

Натурален лабрадорит топката Crystal Камък бижута топката 900г-1000г безплатна доставка

BGN 175.97

детали за производотПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена...

300 г натурален небето син калцит кристални яйце обхват на топката изцеление безплатна доставка

BGN 36.48

детали за производотПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена...

за еднократна употреба бутилка от 330 мл от liquid парфюм спрей аерозолен опаковка да се използват за изпълнители 96 бр / кашон на едро с помпа, клапани

BGN 12.64

ние можеме да снабдување на целиот сет со дупки или не со дупки1 празно шише 2 вентили 3 пумпа у можете да контактирате со услуга тим.Домаќинство аеросол диспензерот прилагодливи lcd автоматско тајмингот на воздухот фармацевт ароматичните машина aeterna темјан машина парфемкарактеристики : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.