• Новинка
Пудайер Грим Лъскава Течна Очна Линия Козметика Водоустойчив Сребърен Златен Червен Блестящо Очна Линия Метален Блясък Грим

Пудайер Грим Лъскава Течна Очна Линия Козметика Водоустойчив Сребърен Златен Червен Блестящо Очна Линия Метален Блясък Грим

резултат:
BGN 3.31
BGN 3.00 -9 %

Брой продукти
Налично


ОПИС :
Име На Производ : Сјајот Течни Eyeliner Шминка
Боја : како на сликата Пакет Содржина : 1pcs eyeliner ВНИМАНИЕ : За Надворешна Употреба Само.Избегнувајте Контакт Со Очите.Ве Молиме Да Ја Сместите Под Сенката На Животната Средина И Да Се Чува Вон Дофат На Деца.
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница.
3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.
Превозот : 1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 4-6 работна недела, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање! 2.Можете да изберете од Express Стандард, Малезија препорачана Пошта, Кина Пост Регистрирани Парцела, Хонг Конг Регистрирани Парцела, како и обично, тоа трае 4-6 недели, можете исто така да изберете Epacket, тие ќе бидат побрзо, можете исто така да изберете локација за подигнување и EMS, Fedex, тие Се брза, ако сакате да ги примате, како е можно поскоро, тоа ќе биде вашиот најдобар избор.Но, ние само ќе се одговорни за некои од трошоците за превозот, ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест ,ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $300.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса .
Се врати и повратни информации :
Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!

Подробности

Тип:
Молив за очи
Полза:
Бързо / бърза суха, дълготраен, естествен, лесен за носене
Номер На Модела:
течна очна линия
Текстът на:
течност
Водоустойчив / Водоустойчив:
ДА
Брой:
1бр
Съставка:
течност
НЕТНО ТЕГЛО:
4,5 гр
Размер:
Full Size
търговска марка:
пудайер

Избор на купувачи

Безплатен частен марка в насипно състояние, но трябва да отговарят на изискванията вижте нашата политика за мерцающая червило жените грим на устните козметична че

BGN 1276.80

ако сакате нашата фабрика да се направи СЛОБОДЕН приватни етикета : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се исполнат условите и да разговара со нас во врска со вашето лого, во спротивно објектот ќе се брод надвор како слика...

12 бр. / лот пътуване комплект дълъг водоустойчив матово червило с гланц за устни демо комплект от 12 цвята устните долива се до марката LAMUSELAND L18L12

18.85 -42 % BGN 11.00

Опис На ПроизводотКарактеристики : Brand New & Висок квалитет Преносни големина, лесно да се носат Погоден за професионална употреба или домашна употреба...

24 цвят NICEFACE нов водоустойчив грим пигменти червена метална червило, Секси дълга гладко кадифе матово червило

BGN 2.64

24 Боја NICEFACE Нова Шминка Водоотпорен Пигменти Црвена Металик Кармин Секси Долготрајни Мазна Сомот Мат Усни СтапКарактеристики : Brand New & Висок квалитет...

1 бр. водоустойчива, течна очна линия Молив супер черна очна линия писалка дълъг професионален грим очна линия козметика Foonbe

2.10 -5 % BGN 2.00

САД $ 1.88 / парчеСАД $ 1.99 2.32 / парчеСАД $ 1.81 / парчеСАД $ 1.62 / setСАД $ 2.86 / парчеСАД $ 1.98 / парче1pcs Водоотпорен Течни Eyeliner Молив Супер Црно Око Лагер Пенкало долготрајна шминка професионални eyeliner козметика FoonbeСпецификација : Капацитет : 2.5 g / еезКоличина : 1pcsConcealer Боја : ЦрнаФункција : 100% сосема нов и висок квалитетПакет Содржина : 1 buc Foonbe eyelinerИспорака1...

IMAGIC Gel Eyeliner Pencil Retractable Pen 24 Waterproof Shape Makeup Non-smudge Long Lasting Black Eye liner четки

6.16 -35 % BGN 4.00

Опис : Бренд:IMAGIC 100% сосема нов и висок квалитет Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да бидат креативни, лесно да одговара Употреба со молив острилка Отпорни на масла, пот и солзи...

MENOW 72 бр./лот козметични Kissproof матово червило набор от грим Batom молив за устни дълготраен ефект водоустойчив Червило молив

144.00 -30 % BGN 101.00

MENOW 72 Pcs / многу Козметички Kissproof Мат Кармин Поставите Шминка Batom Усна Молив Долготраен Ефект Водоотпорен Кармин КредаОПИС : ГЕРМАНИЈА ТЕХНОЛОГИЈАДАВА ЧИСТ, ИНТЕНЗИВНА & ПРОЗРАЧНА БОЈА.СО ЛЕСНА ТЕКСТУРА.ДЕКА ГЛАЈД МОДЕЛИ НА УСНИТЕ БЕЗ НИКАКОВ НАПОР.КАРАКТЕРИСТИКИ НА КРЕМ & ХРАНЛИВА ФОРМУЛА.СОЗДАВА SATINY, ЖИВ & ЗАВОДЛИВА POUT.КВАЛИТЕТОТ НА ОВОЈ UNBOXED ОБЈЕКТОТ ЌЕ СЕ КАКО СВЕЖА И ВИСТИНСКИ КАКО НА ОРИГИНАЛНОТО ПАКУВАЊЕ.Потребни СОСТОЈКИ : 2ETHYLHEXYL PALMITATE6.90%, ISOPROPYLMYRISTATE6.10%,POLYISOBUTENE12.88%, КАКАО BUTTER8.70%, CANAUBA WAX8.80%,CERESINE WAX21.70%, SILICONWAX4.60%, MICA7.60%, TALC3.80%,TOCOPHERYL ACETATE3.80%, IRONOXIDE15%, МЕТИЛСТАВ BEN0.08%, PROPYLPARE BEN0.04%.Опис : Секоја девојка има покаже својата убавина по бојаРазлични бои на кармини се на вашиот изберетеСо долготрајни претрупан боја задржи усните меки и moisturizedЛесно да одговара на облека,заличи вашето расположение и осветлена вашето лицеОбјектот Специфики : Боја : Како на сликата шоуКарактеристики : ВодоотпоренТип : Усна СјајПакетот Вклучува : 72 Pcs MN КарминНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.2.Ние не сме одговорни за царински давачки.3.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел...

FOCALLURE 18 цвята блясък сенки за очи козметични грим диамантени устните без грим на очите пигмент на прах

7.18 -30 % BGN 5.00

FOCALLURE 12 Бои, Сјај Сенката за Очи Козметички Шминка Дијамант Усни Лабава Шминка Очите Пигмент во Прав FA37Опис : Високо концентрирана изгубат боја во прав што содржи состојки за да им помогне тоа да се придржуваат на кожата.Да се создаде еден суптилен миење на боја или интензивен ефект...

Безплатен частен марка на едро, но трябва да отговарят на изискванията, вижте нашата политика 3 цвята/комплект матово червило пигменти представляват секси

BGN 1276.80

ако сакате нашата фабрика да се направи СЛОБОДЕН приватни етикета : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се исполнат условите и да разговара со нас во врска со вашето лого, во спротивно објектот ќе се брод надвор како слика...

Водоустойчив мат течна червило дълготраен блясък за устни, червило JU14 dropship

3.15 -5 % BGN 3.00

Водоотпорен Мат Течен Кармин Долготраен Кармин Усна СјајВовед : 100% Сосема нов и висок квалитет!Големина : 6ml Содржина : 1pc Забелешка : сликата прикажана е застапеноста на објектот, ќе добиете од достапните многу...

Музика цвете от три части автоматична очна линия, четка и боя крем вежди 3 цвята

7.20 -31 % BGN 5.00

​Боја : Како се појави во слика на Нашите производи се направени во кина фабриката, но квалитетот е многу добар !! 100% висок квалитет! Најниска Цена! Не пропуштајте! ние се поголеми фабрика за Шминка!Најниска Цена!Врвот ! Добредојдовте на Мало и големо! СИТЕ НОВИ! Јас, исто така се продаваат овие предмети : Руменило, Веѓата Моливи, Сенката за Очи,Eyeliner,Кармин,Шминка Четки,Маскара,Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да се Меша било предмети заедно од мојата продавница...

O. TWO. O Eye Makeup спирала за мигли фалшиви мигли грим водоустойчива козметика удължаване на очите спирала за мигли Кърлинг

10.24 -41 % BGN 6.00

започнетекрајотO ДВЕ.О Око Шминка Маскара Лажни Трепки Направите Водоотпорен Козметика Издолжување Очи, Маскара ВиткањеВодадоказ и дупка со доказ;Долгоноси боја во длабока;Совршен за двете професионална употреба или лична употреба;Зголемување остро и долго, направи што повеќе шармантен.Ексклузивно Масло слободни формула и убав подарок за осетливи очи, ги отстранува лесно.Детали : Бренд : O...

Waterdrop Cosmetic Puff Makeup Foundation Sponge Puffs Powder Liquid Blender Smooth Make Up Sponges Cosmetic Puff

2.94 -32 % BGN 2.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^​ Убавина Шминка Мини Waterdrop Шминка Фондацијата Сунѓерот Puffs Прав Течни Blender Мазна Сочинуваат Сунѓери Козметички ИздувамФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДава беспрекорна фондацијата апликација секој пат...

2017 Rushed New Sobrancelha Eyebrow Bioaqua Brand Professional Eyebrow Kit Powder + Wax Palette Makeup Shadow Подобрител Brush

5.90 -15 % BGN 5.00

опис на производот BIOAQUA Бренд за Професионална Комплет Веѓа во Прав + Веѓа Восок Палета шминка веѓа прав Сенка Палета Подобрувач + шминка ЧеткаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Мека Powdery веѓа обликувањето формула доаѓа во комплет со свои четки, за лесна апликација...

Novo Silky Professional Single Color Matte Eyeshadow Palette Makeup Matte Eye Shadow Soft Tactility Eye Make Up

BGN 4.90

Функција : Единствен хармоничен фактор и супер казна тенок слој на прашина,за униформа шминка,полна боја траен nondiscolouring,не фати вртоглавица,bleary очи сјајна боја.Свилен прав квалитет,меки tactility,ви донесе совршен шминка чувство.Употреба на метод : Dab мала количина на светлина, боја, со сенката за очи стапови, blotted од целиот окото штекер, боја е исчезнат во долниот дел...

1бр жени сенки за очи молив очна линия козметични грим блясък за секси очна линия 6 Цвят очна линия Молив

1.76 -43 % BGN 1.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^Сенки Молив Eyeliner Козметички Шминка сјајот секси Око лагер 6 Боја100% сосема нов и висок квалитетбоја : како на сликата шоуДолжина : 13cmТаму е 23% разлика според упатство за мерење...

Grow Big Cosmetic Puff Sponge BB Egg Makeup Blending Sponge Puff Face Powder Foundation мека гъба цветна живопис

2.83 -29 % BGN 2.00

Расте Големи Козметички Издувам Сунѓерот ББ Јајце Шминка Меша Сунѓерот Плескавици, Лице во Прав Фондацијата Мек Сунѓер Шарени СликаОбјектот информации 1...

Високо качество на популярни 10шт грим двойно края сенки за очи очна линия, четка гъба апликатор инструмент ar12dropship

2.82 -29 % BGN 2.00

10 Pcs Шминка Двојно крајот Сенката за Очи Eyeliner Четка Сунѓерот Апликатори АлаткаКарактеристики : Нов & Висок квалитет.Совршен за двете професионална употреба или лична употреба.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Професионален квалитет на четка која е основите ви треба за дневни апликацииПогоден за Професионална употреба или Домашна употреба.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Големина : 7.7 cm.Пакет Се Вклучени : 10 PCS ТОРБА Сенката за Очи Четка

Гореща продажба на Фондацията Make-up Cosmetic Length Extension Long Curling Eyelash Black Waterproof mascara Rimel

3.02 -34 % BGN 2.00

2016 година Топла Продажба на Фондацијата шминка Козметички Должина Продолжување Долго Виткање Eyelash Црна Водоотпорен Rimel МаскараОпис : Карактеристики : Водадоказ и дупка содоказДолгоноси боја во длабока, светлечки пигменти, кои имаат за до 12 часаДизајнирани со Четка за Јачина на звук, Завиткан удари со камшикСе отстрани со топла водаСпецификации : Пигмент Боја : ЦрнаEyeliner Нето Тежина : 1.5 gМаскара Нето Тежина : 7.6 gПроизвод Тежина : 40g Szie : 10.7 cm Пакет Големина : 11*2.7*2.7 cmПакет Се Вклучени : 1pcs * Rimel Маскара

1pc Magical Halo Finishing Powder Matte Loose Powder Waterproof Brighten Concealer Oil-control Грунд Seting Powder With Puff

5.68 -30 % BGN 4.00

Магичен Ореол долготрајни лабава прав шминка проѕирен прав масло контролаприродни состојки за поставување прав заличи водоотпорен козметичкиКарактеристики : Бренд Име : Магичен ОреолТип : Лабава правПроизвод : Покрие сите лабава правCharacterictics : Concealer , да заличи , шминка буквар ги красатСпецификација : Бренд : Магичен ОреолТежина : 55gБрој на модел : MH1632Боја : 01, 02, 03Екстензии : 3 годиниЦел Корисникот : Сите луѓеВнимание : 1.ве молиме да се стави сенка, да се избегне висока температура, може да бидат зафатени со влажна бидат погодени со влага,па како да не се расипат.2.Ве молиме кај доенчиња и мали деца не може да се добиени, со цел да се избегне јадење.3.Случај по употребата ако имате било какви алергии, ве молам, престанете да го користите веднаш и да се консултирате со вашиот лекар.Пакет Содржина : Лабава во прав * 1 BucИзвестувањеПлаќање1...

Палитра сенки за очи 1бр/лот 24 цвят матов и блестящ Shdow сенки за очи, грим ES2581 Net 21.6 g

BGN 10.21

Производи ЕкранотОпис на Продажбата Единица : 1pcs / пакет;Тежина : 0.106 kg / a; 0.106 kg / кутија; Должина : 160mm; width : 103mm; дебелина : 20mm;Превозот1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;3)...

1бр марката черно водоустойчива очна линия козметични красота гел очна линия с четка лесно да се носи очна линия писалка молив грим на очите

3.18 -37 % BGN 2.00

1 PC Бренд Црна Водоотпорен Eyeliner Естетската Убавина Гел Eyeliner Со Четка за Лесно да се Носат Око Лагер Пенкало, Молив Шминка на Очите

Ucanbe Professional Eye Brow Makeup 2 Color Eye Shadow Eyebrow Powder With Brush Eyebrow Cake Dark Brown Make Up Palette Set Kit

4.24 -29 % BGN 3.00

Ucanbe Професионални Око Веѓата Шминка 2 Бојата На Сенката За Очи Веѓа Во Прав Со ЧеткаВеѓа Торта Темно Кафеава Боја Сочинуваат Палета Поставени КомплетКарактеристики : Бренд : UcanbeНето тежина : 3gБоја : 4 боиПредности : Голема лепливоста, долготрајни, Стерео, Водоотпорен / Пот доказКарактеристики : Извонредна боја, парична казна и мазна текстура во правТоа може да ги привлече повеќе димензионални око форма,со деликатна моќ квалитет, лесно боење и долготрајна шминка.Usages : 1...

1бр тиква-образна форма на прах козметична Издувам триизмерен латекс грим красотата инструменти 3MAR16dropship

2.66 -25 % BGN 2.00

1 PC Gourd во Облик на Прав Козметички Издувам ТриДимензионални Латекс Шминка за Убавина Алатки Levert DropshipФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCМатеријал : СунѓеротВисок Големина : 4.6 cm / 1.82"Дијаметар Големина : 3.2 cm / 1.26Ви даде беспрекорна фондацијата апликација секој пат.Не ленти и без области со премногу шминка или премалку.Make up Blender Сунѓерот , ќе се применуваат за тоа како ПроАко се користи на дневна основа, ние го препорачуваме миење на сунѓерот еднаш неделно со блага чистење.Бебе шампон или било ниско sudsing сапун ќе работат...

Очна линия прибиращ се молив 2 елемента черен и бял течен молив за очи водоустойчив молив за очи дръжка E695

6.82 -12 % BGN 6.00

Производите се Прикаже Опис за продажба единици : 2 парчиња / кутија; Тежина : 1.2 g * 2; 0.007 kg / a,0.089 kg / кутија;Должина : 148 мм; ширина : 0.9 mm; Дебелина : 45 mm;Превозот1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји2) 2kg или повеќе : EMS Бесплатен Превозот; Освен далечински земји3)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.