• Новинка
6 x 9.6 304 неръждаема стомана Хмел паяк филтър, цедка 300 микрона окото доморощенное бира, вино

6 x 9.6 304 неръждаема стомана Хмел паяк филтър, цедка 300 микрона окото доморощенное бира, вино

резултат:
BGN 37.76

Брой продукти
Налично

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Големина(Дијаметар x Височина) : 15.24x24.5cm,6" x 9.6"
Филтер големина : 300 Micron Мрежа
Примена : homebrew пиво
Филтер има околу 10-15oz хоп, но зависи од тоа колку длабоко филтерот е во вриење.
Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други релевантни производи!

Подробности

Размер:
15. 24x24. 5cm

Избор на купувачи

Теплоэнергетическая печка с най-вентилатор за дърва / подаде дървена горелка /камина-екологично спестяване на гориво 17%

127.97 -37 % BGN 81.00

Црна Топлина Електричен Шпорет Врвот Вентилатор За Мал Простор За Дрво / Log Режач / Камин Шпорет ЕкоПријателскиВовед : Топлина напојува фанови дизајниран да циркулира на топол воздух преку надвор од вашата соба...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.