• Новинка
(2 бр./лот) 8 Ома 2 Вата 50 мм говорител вътрешен магнитен 18 мм магнитен 20 мм Дебелина на черната шапка

(2 бр./лот) 8 Ома 2 Вата 50 мм говорител вътрешен магнитен 18 мм магнитен 20 мм Дебелина на черната шапка

резултат:
BGN 4.53
BGN 4.00 -12 %

Брой продукти
Налично


(2 парчиња/многу) 8 ohm 2 W 50 MM Говорникот Внатрешни Магнетни 18 MM Магнетни 20 MM Дебелина Црна Шапка
**** Физичката мапа ****

Подробности

търговска марка:
JU-HIWOR
Тип:
говорител
Номер На Модела:
8 ОМ2 W
Диаметър на:
50мм
Спецификация:
8 ОМ2 W
Дебелина на:
20 mm

Избор на купувачи

(20 бр./лот) 1,8 ома 25 W жично алуминиев корпус резистор, 25 Вата.

BGN 56.00

1.8 OHM 25 Watts Wirewound Алуминиум Сместен Отпорници.Количина : 20 парчиња.Max работен напон : 220 V.Max преоптоварување напон : 220 V.Го издржат напонот : 800 V.Отпор толеранција : +5%Големина : L1=27mm, L2=18mm, W1=20, W2=28mm, H2=15.3 mmЗабелешка : Сликите се 4 OHM примерок.Превозот : 1...

300 бр. / лот SMD резистор + / -5% 0805 62K 1/8 W съпротивление чип нов оригинален чип фиксиран резистор

BGN 1.57

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНовиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Превозот Информации : 1...

Оригинален 6.2 ohm 2W 1% бразда потопяема метален филмът аксиален резистор 6.2 ohm 2W резистори

BGN 0.94

Опис на производотAxialМетал Филм ОтпорникОтпорот6.2 ohmWattage, Отценети2 WТолеранција1%ПакетAxialТипМетал Филм ОтпорникНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

(20 бр. / лот) 0,68 ω 25 W жично алуминиев резистор, 25 Вата.

BGN 56.00

0.68 OHM 25 Watts Wirewound Алуминиум Сместен Отпорници.Количина : 20 парчиња.Max работен напон : 220 V.Max преоптоварување напон : 220 V.Го издржат напонот : 800 V.Отпор толеранција : +5%Големина : L1=27mm, L2=18mm, W1=20, W2=28mm, H2=15.3 mmЗабелешка : Сликите се 4 OHM примерок.Превозот : 1...

(20 бр./лот) 500 Ω 25 W жично алуминиев резистор, 25 Вата.

BGN 56.00

500 OHM 25 Watts Wirewound Алуминиум Сместен Отпорници.Количина : 20 парчиња.Max работен напон : 220 V.Max преоптоварување напон : 220 V.Го издржат напонот : 800 V.Отпор толеранција : +5%Големина : L1=27mm, L2=18mm, W1=20, W2=28mm, H2=15.3 mmЗабелешка : Сликите се 4 OHM примерок.Превозот : 1...

9PCS EB333 добро качество 200v680uf радиално гмуркане алуминиеви електролитни кондензатори 200V 680uf допускане на 20% от размера на 22x40MM

BGN 16.80

Опис На ПроизводотВисок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори200v 680uf големина : 22*40 MM680uf 200vНапон Номинална 200v Capacitance 680uf Толеранција 20% Големина / Димензија 22 mm Висина Седиште (Макс) 40 mm за Монтажа Тип Преку ДупкаНАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА : Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле,напојување,трансформатор,конектори, итн.Нашата Силна ЛинијаПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБАМикропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рспет 232интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,multichannel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,притисок и сензор на температура,безжични производиПроверка пред испраќањеСовршен ПакетПо продажба на услуги

1PCS EC502 добро качество 63v6800uf радиални потопяеми алуминиеви електролитни кондензатори 63v 6800uf допускане на 20% от размера на 30x35MM

BGN 5.42

Опис На ПроизводотВисок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори63v 6800uf големина : 30*35 MM6800uf 63vНапон Номинална 63v Capacitance 6800uf Толеранција 20% Големина / Димензија 30 mm Висина Седиште (Макс) 35 mm за Монтажа Тип Преку ДупкаНАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА : Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле,напојување,трансформатор,конектори, итн.Нашата Силна ЛинијаПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБАМикропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рспет 232интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,multichannel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,притисок и сензор на температура,безжични производиПроверка пред испраќањеСовршен ПакетПо продажба на услуги

(2 бр./лот) 0.1 Ω 25 W жично алуминиев корпус резистор, 25 Вата.

BGN 10.40

0.1 OHM 25 Watts Wirewound Алуминиум Сместен Отпорници.Количина : 2 парчиња.Max работен напон : 220 V.Max преоптоварување напон : 220 V.Го издржат напонот : 800 V.Отпор толеранција : +5%Големина : L1=27mm, L2=18mm, W1=20, W2=28mm, H2=15.3 mmЗабелешка : Сликите се 4 OHM примерок.Превозот : 1...

(2 бр./лот) 0.1 Ω 50 W жично алуминиев корпус резистор 50 Вата.

BGN 11.18

0.1 OHM 50 W Wirewound Алуминиум Сместен Отпорници.Количина : 2 парчиња.Max работен напон : 300 V.Max преоптоварување напон : 300 V.Го издржат напонот : 800 V.Отпор толеранција : +5%Големина : L1=50mm, L2=40mm, W1=20, W2=28mm, H2=15.3 mmЗабелешка : Сликите се 10 OHM примерок.Превозот : 1...

(2 бр./лот) 300 Ома 50 W жично алуминиев резистор 50 Вата.

BGN 11.18

300 50 OHM W Wirewound Алуминиум Сместен Отпорници.Количина : 2 парчиња.Max работен напон : 300 V.Max преоптоварување напон : 300 V.Го издржат напонот : 800 V.Отпор толеранција : +5%Големина : L1=50mm, L2=40mm, W1=20, W2=28mm, H2=15.3 mmЗабелешка : Сликите се 10 OHM примерок.Превозот : 1...

(20 бр./лот) 3 ω 25 W жично алуминиев корпус резистор, 25 Вата.

BGN 56.00

3 OHM 25 Watts Wirewound Алуминиум Сместен Отпорници.Количина : 20 парчиња.Max работен напон : 220 V.Max преоптоварување напон : 220 V.Го издржат напонот : 800 V.Отпор толеранција : +5%Големина : L1=27mm, L2=18mm, W1=20, W2=28mm, H2=15.3 mmЗабелешка : Сликите се 4 OHM примерок.Превозот : 1...

оригинални RVQ24YN03-20F B502 B103 половината от вала сверхдлинный срок услуга 2 W единния ротационен потенциометър въглеродна филм гърне x 10шт

190.08 -5 % BGN 181.00

100% Оригинални RVQ24 YN0320 F B502 B103 Половина Вратило Ултрадолг Живот 2 W Еден Ротари Јаглерод Филм Potentiometer Тенџере x 10 PCS

Оригинален 270k ohm 2W 1% бразда потопяема метален филмът аксиален резистор 270kohm 2W резистори

BGN 0.94

Опис на производотAxialМетал Филм ОтпорникОтпорот270 KohmWattage, Отценети2 WТолеранција1%ПакетAxialТипМетал Филм ОтпорникНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

(20 бр./лот) 3,3 ω 25 W жично алуминиев резистор, 25 Вата.

BGN 56.00

3.3 OHM 25 Watts Wirewound Алуминиум Сместен Отпорници.Количина : 20 парчиња.Max работен напон : 220 V.Max преоптоварување напон : 220 V.Го издржат напонот : 800 V.Отпор толеранција : +5%Големина : L1=27mm, L2=18mm, W1=20, W2=28mm, H2=15.3 mmЗабелешка : Сликите се 4 OHM примерок.Превозот : 1...

(20 бр./много) 0.1 Ω 25 W жично алуминиев корпус резистора, 25 Вата.

BGN 56.00

0.1 OHM 25 Watts Wirewound Алуминиум Сместен Отпорници.Количина : 20 парчиња.Max работен напон : 220 V.Max преоптоварување напон : 220 V.Го издржат напонот : 800 V.Отпор толеранција : +5%Големина : L1=27mm, L2=18mm, W1=20, W2=28mm, H2=15.3 mmЗабелешка : Сликите се 4 OHM примерок.Превозот : 1...

Оригинален 0,75 ω 2 W 1% бразда потопяема метален филмът аксиален резистор 0,75 ω 2 W резистори

1.18 -15 % BGN 1.00

12171 1Опис на производотAxialМетал Филм ОтпорникОтпорот0.75 ohmWattage, Отценети2 WТолеранција1%ПакетAxialТипМетал Филм ОтпорникНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

640pcs1 / 2W 1% 1 ω ~ 10 m ома-метален филмът резистор асорти комплект, пакет от 64 стойност ,10шт всяка стойност

BGN 22.64

Добредојдовте на нашата Продавница !!!1 / 2 W 1% 1 Ohm ~ 10 M Ohm Метал Филм Отпорник Избрани за Полнење64 Вредности ,10pcs Секоја вредностСпецификација : Моќност : 1 / 2 W Capacitor Опсег : 1Ω~10Ω Capacitor Толеранција : ±5%...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.