• Новинка
50 кутии/лот безворсовые кърпички за ноктите тампони, абсорбиращи подплънки полски гел, акрил съвети памук Отстраняване Cleaner 360pcs/box F0556XX

50 кутии/лот безворсовые кърпички за ноктите тампони, абсорбиращи подплънки полски гел, акрил съвети памук Отстраняване Cleaner 360pcs/box F0556XX

резултат:
BGN 223.98

Брой продукти
Налично


50boxes/многу Lint Слободни Помине Брише Влошки Мека Абсорбента полски Гел Акрилик Совети Памук Смена Почиста 360pcs/кутија F0556 XX
Опис На Производот :
1. Материјал : Памук, & Не-плетени ткаенини.
2. 360 парче парче кутија од висок квалитет lint слободни помине брише. Супер меки, силни, абсорбента и санитарни.
3.Одлично за нокти гел & отстранување на лак, погоден за маникир и педикир чистење, ефикасен и лесен за употреба.
4. Нокти првично и четка за чистење без да остават зад себе било влакна.
5. Најновата во професионални lint слободни санитарни крпи. Совршена алатка за професионална салони & домашна употреба, страшно подарок за девојки кои сакаат да помине уметност
Пакетот Вклучува : 50 Кутии,360pcs/ Кутија Помине Брише

Подробности

Тип Елемент:
Лакочистител
Брой:
Подложки За Нокти Кърпички
Номер На Модела:
Лакочистител
Съставка:
Обзавеждане За Нокти
НЕТНО ТЕГЛО:
Инструменти За Върховете На Ноктите
търговска марка:
Макартт
Тип:
Памук и нетъкан текстил

Избор на купувачи

150 бутилки Лот Brand New Gelpolish 7.3 ml Set Peel Off Top Coat Liquid Base Coat и UV Nail Products Акрил Гел Tools

456.00 -20 % BGN 365.00

1.Пакет листата : 1)1 Lot=25 Base Грб+25 Top Грб+100 Color гел2)Сите бои гел се ок3)Сите база на грб и горниот слој е во ред2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

Горещ Продажбата На Лак За Нокти, Пилинг Тиксо Основен Слой Грижа За Ноктите Течен Арт Латекс

2.56 -22 % BGN 2.00

ОписБои : Како што е прикажано на слики.Нето : 6ml.Материјал : Течност.Карактеристики : * Одлично за помине уметност ентузијаст.* Се однесува само, нека се исуши и излупете го.* Тоа не е голема и се остава неверојатен мирис на вашиот прст.* Да се создаде совршен нокти со оваа течност која се избегнува лак да дамка вашиот cuticle и прстите.Пакетот вклучува : 1 * Помине Уметност Кора Исклучите Лента.Нашите предности1...

Yiday 1бр кафе мус цвят на UV гел лак за нокти полупостоянный лак UV led лампа лепило Soak Off Lak Gellak ноктите маникюр, инструмент

BGN 0.91

Answer : ___________________________ Note : 1,Бидејќи ова е голем промотивен производ.Така ние го избере обичните испорака,без следење на информации...

Yiday 1бр лилаво, лилаво с UV-гел лак за нокти полупостоянный хибриден лак Soak Off Lak Gellak UV LED лампа лепило грим женски нокти

BGN 0.91

Answer : ___________________________ Note : 1,Бидејќи ова е голем промотивен производ.Така ние го избере обичните испорака,без следење на информации...

Тъмно сив пълни с върховете на ноктите удобни мат остри нокти Шило крайния продукт дълги на къси проекти чист пълен набор от административни нокти

BGN 2.85

Производ шопинг водич1, број : MJ12 2, боја : 14 бои на располагање 3, моделирање : МЈ серија е посочи(врв) дизајн (ве молиме погледнете го модел pictuer) 4, бројот : 24pcs / торба 5, ставете : предложената употреба на лажни нокти лепак (не во овој продажен асортиман) 6, слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимање Применливи опсегот1, нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избере2, употреба на сцена : девојка партија, бизнис банкет, мода paty​Show details ↓Пакување екранот ↓Воздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливиДоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​

6 бр. Безплатна доставка 15 мл. 0. 5 oz гел за нокти с UV гел на ноктите салон гел (4 цвята+1base+1top)

45.12 -22 % BGN 35.00

Добредојдовте во мојата продавницаОвој објект се 6pcs.4colors+1top грб+1base грбилиСите бои е во ред.L&М Серија Боја ШемаL&М е вашиот најдобар избор ако сте во потрага за сигурен parter да се направи нокти гел лукративна...

MIZHSE UV гел лак за нокти, гел лакове комплект за гел лак гума гел за нокти лепило дълъг Vernis Полуфинал Permanent UV

3.17 -37 % BGN 2.00

MIZHSE ВпиеОф УВ Помине Гел полскиСпецификации : * Бренд Име : MIZHSE* Материјал : УВ Лекува Смола* Јачина : 7 ML / 0.25 оз* Нето Тежина : 25g* Сертификација : MSDS, SGS* Лекување на Алатки : УВ Ламбата и спрејот, LED Светилка, UV / LED Светилка CCFLКарактеристики : * Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски* За како полски, носи како Гел, исклучен во минути* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена* Долготрајни за најмалку 20 дена, фантастична и супер светол нокти за вас.Квалитетот е наш 1 приоритет.1...

Маникюр Tools коктейл трицветна магически наклон лак за нокти Комплект 3 бутилки по 1 комплект женски грим нокти комплект L03

4.99 -20 % BGN 4.00

Помине Уметност Алатки Коктел Трибоја Магија Тебе лак Сет 3 Шишиња 1 Сет На Жените Помине Makeup за Полнење Caratteristica : 100% brandnew и Висок квалитет...

Beau Gel 1бр 10 мл Soak Off Finish Seal Coat No Избършете Топ гел лак дълъг тънък герметизирующий слой за нокти с UV гел лакове

4.08 -26 % BGN 3.00

Beau Гел 1pcs 10ml Впие Исклучување Заврши Печат Грб Не ги Избрише Врвот Гел Лак Долготрајни парична Казна Запечатување Слој За Нокти УВ Гел Лакови Волумен : 10ml Карактеристики : * Погоден Светилка : УВ / LED Светилка* Сертификат : MSDS, SGS, CE* Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски* За како полски, носи како Гел, исклучен во минути* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена* Долготрајни за најмалку 23 недели, фантастична и супер светол нокти за вас.* Нема мелење...

24 бр Безплатна доставка гел-лак за нокти, стикери UV-лампи (22 цвята+1 плот+1 база) цветни Лакове траен маникюр

150.40 -22 % BGN 117.00

1 ) 1 lot=22 бои+1 врвот грб+1 база Или капут2) СИТЕ бои е во ред Или 3) Сите горниот слој и база грб е во ред Или 4) ве Молиме, изберете бои од боја шемаПретпазливост!Ве молиме оставете порака за нас кои бои број што сакате! ! !

BORN PRETTY 3 цвята термален гел лак за нокти 10 мл температура на Промяна на цвят Soak Off UV гел лак маникюр Nail Art лак

6.06 -17 % BGN 5.00

Спецификација : Јачина на звук : 10mlКоличина : 1 ШишеБоја : Како на сликите покажуваатAnswer : ___________________________ Note : BP11 и БП12 се Две Боја Термални Гел, Не ТриПакет Содржина : 1 Шише Термички Впие Исклучување УВ Гел полскиФункција : 100% нов мало и висок квалитетПогодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти и природни нокти, итн.Професионална употреба : Чекор 1 : Чисти Нокти, тогаш скрати ноктите површина како нормален нокти процес.Чекор 2 : Целосно се тресат до полска, тоа може да се направи полски боја биде избалансиран...

200 бр фабрика продава на Едро художествен гел лак за нокти база най-горния слой на най-добрите цветен лепило за нокти в козметичен пакет от 3 до 8 дни бърза доставка

584.00 -20 % BGN 467.00

1.Пакет листата : 1)1 Lot=25 Base Грб+25 Top Грб+150 Color гел2)Сите бои гел се ок3)Сите база на грб и горниот слој е во ред2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

Бонбони червени режийни ноктите мода генитални акрилни фалшиви ноктите къси шипове на ноктите съвети пълно покритие САМ маникюр продукти

1.98 -49 % BGN 1.00

Бонбони Црвено Лажни Ноктите Мода Посочи Акрилик Лажни Нокти Краток Stiletto Ноктите Совети Целосно Покривање DIY Нокти ПроизводиОпис На Производот Детали : 1 производ = 24pcs ноктите, Без лепак вклучени100% Сосема нов и висок квалитет.Убава бонбони боја на ноктите , се вклопи во било каде да се носат.ние имаме многу стил за да изберете, plz проверите на нашата продавницата за повеќе!

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.