• Новинка
EasyNail 5 бр. / компл. Маникюр Soak Off Polish Remove Rubber Finger Cap многократна употреба на гел-лак, акрил уши Лесно почистване премахване на амбалажна хартия

EasyNail 5 бр. / компл. Маникюр Soak Off Polish Remove Rubber Finger Cap многократна употреба на гел-лак, акрил уши Лесно почистване премахване на амбалажна хартия

резултат:
BGN 3.18
BGN 3.00 -6 %

Брой продукти
Налично

Опис Материјал : Пластични Клип Големина : App 5 X2cm, Количина : 5 Pcs/Пакет За вештачки нокти отстранување. Намали вишокот на ноктите. Ставање на впива влошки за вештачки нокти. Со користење на овој чувар infibulate вештачки нокти и влошки и одржување на 5 до 10 minuets. Пакетот вклучува :
1 пакет(5pcs) x Помине Уметност Впие Исклучување Клип Смена Алатка
Слики

Подробности

Цвят:
Ярко-Розово, Лилаво
Тип Елемент:
Лакочистител
Номер На Модела:
розово и лилаво
НЕТНО ТЕГЛО:
5шт
търговска марка:
Лесен За Нокти
Брой:
5шт
Съставка:
Дъвка
Тип:
Лакочистител
Брой:
5шт / комплект
Състояние:
Място на произход на стоката:
Китай (Континентален)
Тегло:
40 г/Комплект
Цвят:
розово и лилаво

Избор на купувачи

HHOT 1 pc False Finger маникюр Acrylic Model For Practice Makeup Trainer Нейлз инструменти за маникюр модел

BGN 0.75

100% Сосема нов и висок квалитет на Лажни нокти совети можат да се вметнат во прстите цврсто, без или со лепак, тогаш можете да дизајн и боја помине уметност модели на ноктите совети...

професионален 5pcs Scrub Style Лъжливи Нокти Display Natural / Transparent маникюр Practice UV Polish Gel Color False Нейлз Display

4.02 -0 % BGN 4.00

100% сосема нов Модел : како на сликата покажуваат Погодни за лак пракса и ноктите декорација display Item Type : Помине Уметност Опрема Материјал : Акрилна Боја : Природна / Транспарентен Пакетот вклучува : 5pcs Природни или Транспарентни Лажни Нокти Совети на Екранот ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки...

500шт разход на набор от фалшиви дълги върховете на ноктите изкуствени фалшиви нокти изкуство акрилен маникюр 3 цвята 3JU1

9.68 -38 % BGN 6.00

500 PCS Мешани Сет на Лажни Долги Нокти Совети Вештачки Лажни Ноктите Уметност на доградба на Акрилни НоктиФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетЗа професионални помине проширување и Помине Уметност сликарство дизајн.Мазно и лесно да се стави на и да ги отстраните.Боја : Бела,ЈасноМатеријал : ПВЦКоличина : 500 PCSИнструкции : Облекување : за поправка на обликот на нивните нокти, ако е поставено на парче на транспарентен помине поправка на најдобар краток, така што нема да се види преку парче од нивните нокти не изгледа добро.Кастрењето на мртвата кожа : По многу мртвите кожата, ноктите работ да се намали чистење, па лесно парче warped.Одбраната парче : парче изберат свој помине ширина како ширина на лента, не е погоден достапни датотека измена,десет прсти можат да бидат избрани.Врежани мелница : поднесување на тесен страна површината на природни нокти вертикална лесно roughened, така што на површината не е сјајна.Пакетот Вклучува : 500pcs Мешани Сет на Лажни Долги Нокти Совети Вештачки Лажни Ноктите Уметност на доградба на Акрилни Нокти1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Изкуствени дълги женски режийни ноктите Medium Blue Sky Matte Press-on Nails Full Cover маникюр инструменти салонные продукти

3.20 -6 % BGN 3.00

Вештачки Долго Дама Лажни Ноктите Медиум Небото Сино Мат Пресна Ноктите Целосно Покривање Нокти Алатки Салон Производи Помине совети количина : 24 парчиња ДУО страна лепило вклучени, без течен лепак...

ICYCHEER маникюр, педикюр, маникюр инструмент файл тренировки дръжка електрическа машина набор от ЕС щепсел

BGN 15.66

Предмети : Помине Уметност ДодатоциСпецификации : Карактеристики : Collets тип : 2.4 mmНапон : AC 220240 V (ЕУ приклучок) 50 HZПроменлива брзина контрола : 18000 ВРТЕЖИ во минута до 20.000 ВРТЕЖИ во минутаМала Тежина и ПреносливНоктите вежба може да се користи за природни нокти како и вештачки ноктиСовршен за професионални или домашна употребаОваа алатка е дизајн за carver, engrave, rout...

2 елемента нокти, гел-лак дълъг гел (UV-базов слой, UV-горния слой) гореща марка Esmalte гел-лак

23.36 -19 % BGN 19.00

Добредојдовте на нашата продавница,уживајте во вашата шопинг време !!!Ако сакате да нарачате боја гел,ве молиме цел на нив од другите линк : Апликацијата НаставаЧекор 1 : Миење на рацете со течен сапун и вода.Чекор 2 : Користење на почист да ги помине и отстранување на cuticle од ноктите плоча со cuticle тласкач.Чекор 3 : Четкање база Гел (да се заштити боја дамки на ноктите), потоа лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди или LED светилка за 90 секунди.Чекор 4 : Четкање впие исклучување гел лак, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.Чекор 5 : Четкање впие исклучување гел лак повторно, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.Чекор 6 : Четкање врвот грб, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.Чекор 7 : Бришење на нокти со гел почиста да се направи тоа сјае.Испорака1) пратка ќе се организира во рамките на 72hours во нашата фабрика по плаќање одобрени.2) W orldwide превозот од DHL express или Сингапур пост Воздух Mail достигне повеќето земји...

Новият 36-чисти цветове професионален UV-гел за нокти с UV-гел лак за нокти Комплект за маникюр разширяване на инструмент за красота

BGN 32.00

нови 36 Чиста Боја боја УВ Гел боја vu гел За Нокти Уметност ув гел лак поставува #3636Бренд нови : yes Бои : 36pcs бои Квалитет : со висок квалитет Stye : Чиста боја УВ гел Погоден : Помине Уметност,професионална употреба Професионални помине уметност УВ гел поставите Големина : 8ml нето тежина по Големо тенџере : поддршка Бесплатен превозот : да Предупредување : не се однесува на болка, воспалени или инфицирани нокти...

Clou Beaute изберете 1 цвят на ноктите с гел UV led лампа нокти, гел-лак Гел-лак дълъг Soak-off UV гел-лак

2.72 -26 % BGN 2.00

Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноСпецификација : Ве молиме имајте предвид дека dute да осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Купи 10181409, ве Молиме кликнете следат сликаКупи 14101535, ве Молиме кликнете следат сликаКупи 15381884, ве Молиме кликнете следат сликаОпис : Бренд : Clou BeauteКапацитет : 15 ml Обезбеди Висок Квалитет на КафеОф UV лак...

24шт френски съвети нокти дълги остри дизайн фалшиви нокти кафяв пълно покритие на фалшиви акрилни нокти художествени съвети

BGN 2.16

24 Компјутери / set Модата убави лажни ноктите Материјал : Акрилик 100% висок квалитет на нови производи се Направи вашите нокти да изгледаат повеќе привлечни и убава Секоја кутија има 24 лажни нокти (Забелешка : не помине лепак) Топло Совет : За соработка на двете страни среќни, ве молиме прочитајте го следново пред да нарачате...

600шт френски фалшиви съвети за изкуство на ноктите пълен кръг акрил UV гел съвети за нокти фигура къса кръгла корона фалшиви ABS ноктите прозрачна

8.30 -28 % BGN 6.00

торба Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

20pcs Поли Gel nail Polish Quick Building Мухъл Tips Нокти Dual Forms Finger Extension маникюр UV Builder Tool

BGN 1.87

20pcs Поли Гел лак за Брзо Градење на Мувла Совети Помине Двојна Форми Прст Продолжување Помине Уметност УВ Градител АлаткаСпецификација : Материјал : Висок квалитет ABSКоличина : прибл...

Хелоуин Cosplay Дълги Нокти Изкуство

BGN 11.04

Сосема нов и висок qualtiy Совршен избор за вашата помине модата, Со цел да се гарантира квалитетот, ве молиме изберете продава од Озборувања Помине Повеќе изненадување ,ве молиме да пребарувате или кликнете на Озборувања помине storefront Секој пакет доаѓа со 24chips со 10different големини!

UV Nail Gel Tools Builder за създаване на научно-фантастичен Кристал френски ефект на ноктите прозрачна бяла розово + UV покритие + базов гел

2.11 -5 % BGN 2.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Високиот квалитет во Боја : Розова, Бела, Јасна Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите / акрилни нокти / природни нокти / итн...

10шт VOG 5D Cat Eye Gel гел-лак 6 мл с високо качество и безплатна доставка гел-лак

BGN 38.08

Пакетот содржи : 10pcs боја гел(Ве молиме имајте во предвид : ве Молам, ве молиме оставете порака за да се информирате на бои што сакате или што мора да се испорача во случаен избор.)1...

CoKEKOU истинско здраве нетоксичен гел за нокти гол series color лак за нокти млечно кафяво гол розов гол color light therapy

6.24 -4 % BGN 6.00

wyприклучокstartЖешка Стока$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.73 $4.98$4.73 $4.98$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.31 $4.68$4.73 $4.98wyприклучоккрајДобредојде ! Ве Молиме Имајте Во ПредвидКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи.ние избравме обичните испорака, без следење на информации.Под нормални околности, пристигнување време за : 30од 60 дена.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики,Ако умот вас, немојте да го купат...

Очарователен 12 чисти цвята акрилни дизайн нокти с UV гел UV лампа за втвърдяване на ноктите с гел Безплатна доставка

15.98 -12 % BGN 14.00

Нови УВ Гел Ноктите УВ Градител Гел Транспарентен Јасно Помине Гел за Нокти Совети Лепак За нокти продолжување бесплатен превозот САД$ 5.89 / парче12 бои / set сјајна сјајот на ноктите гел впие на Spangles помине уметност ув гел за arcylic помине употреба Со УВ Ламба 12 боја четириleafed детелина сјајот помине уметност декорација мода прекрасна 3d помине уметност Професионална шминка постави јасни бела розова ув гел за чистење плус помине четка за нокти форма кристал првенство Помине уметност алатки за жените Про Лицето за Нега на Шминка Konjac Сунѓерот Blender се Меша Мазна Esponja Прав Издувам Беспрекорна Убавина Фондацијата 24 Садови Флуоресцентни Сјајот на Бојата Градител Сјајот УВ Гел Сјајна Нокти Гел Мода Гел лак Бесплатен Превозот САД$ 18.16 / set18 Бои Лента за Сјај на Ноктите Уметност Декорација Мода Нокти Сјајот Помине Уметност Алатка За Сјај на Ноктите Помине Уметност полски Смена Акрилик Гел Смена Потреби Ноктите Cleanning 16М / Set Неплетени ткаенини Нови 12 Чиста Бои 1 СЕТ Помине Уметност УВ Гел Светилка Солидификационно Помине Гел Бесплатен ПревозотПакет : 12 X чиста боја ув гел

24шт бонбони овални фалшиви нокти Розов прекрасен кръг изкуствени нокти съвети нокти сладък ежедневен стил 008X

BGN 1.81

24pcs Бонбони Овална Лажни Ноктите Розова Прекрасна Круг Помине на Вештачки Нокти Совети Слатка Секојдневно Стил 008 XСпецификација : Количина : 1 Комплет=24pcs ноктитеБоја : Како на сликата покажуваНе вклучувајќи го и лепак .Функција : 100% сосема нов и добар квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни ноктиЧистење на површината на ноктите, употреба на лепак или лепак стап, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoat ако сакате, Погоден за лак / помине декорација екранотпластични ноктитеЗа професионално студио употреба или домашна употребаКако да се отстрани лажни ноктите1...

Черен прозрачен гел лак за нокти с UV дълъг Soak Off LED гел, желе пудинг черно красотата на ноктите инструменти 10 мл Завързана лак

BGN 2.80

Artlalic 1pc 7.3 ml Секси Црна Чипка УВ Гел лак Професионални Ноктите полски Нокти за LED УВ ламба Гел Ноктите Уметност Гел Лак Нето Тежина : 7.3 mlПогодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти лажни нокти, природни нокти, итн.Помогне во зајакнувањето на вашите нокти со траен сјајна грб.Се применуваат УВ гел на ноктите и место под УВ ламба, се додека целосно суви.Погоден за професионална употреба или дома dayly употреба.Треба да се користи со УВ ламба.Пакет Се Вклучени : 1 x Шише Секси Црна Чипка УВ Гел лак.Почитувани Клиенти : Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура...

24 бр./компл. лъскава бежова акрилни фалшиви нокти дълги квадратни САМ гел бонбони режийни ноктите лесно да използвате P01M

1.71 -42 % BGN 1.00

24pcs / set Сјајна Беж Акрилик Лажни Нокти Долги Плоштадот DIY Гел Бонбони Лажни Ноктите Лесно да се користи P01 MСекој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепакПовеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднашСе носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува...

Акрилни кръгли режийни ноктите прозрачна модни овални нокти съвети за дизайн на ноктите, нова кабинковия продукт 24шт CX

1.84 -46 % BGN 1.00

Акрилик Круг Лажни Ноктите Транспарентен Мода Овална Помине Помине Дизајн Совети Нов Салон Производ 24pcs CXСпецификација : Количина : 1 Комплет=24pcs ноктитеБоја : Како на сликата покажуваНе вклучувајќи го и лепак .Функција : 100% сосема нов и добар квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни ноктиЧистење на површината на ноктите, употреба на лепак или лепак стап, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoat ако сакате, Погоден за лак / помине декорација екранотпластични ноктитеЗа професионално студио употреба или домашна употребаКако да се отстрани лажни ноктите1...

yayoge поли гел лак полски набор от Polygel kit Quick Builder Удължаване на ноктите твърд гел камуфлаж UV LED четка лак за нокти съвети

1.81 -45 % BGN 1.00

Poly Gel е ситевоедно формула за совршена работа конзистентност Не мономер, без мешање, не ликвидност, формулата им овозможува да работат како брзо колку што сакате...

Около 100шт производители на нокти с гел свалящ фолио памук маникюр Възкресението на доставка

11.01 -36 % BGN 7.00

Опис На Производот : Околу 100pcs Производители Помине Гел Отстранлив Фолија Памук Нокти Воскресение МатеријалиУпотреба : Отстрани фолија заврши со памучна подлога вклучениИстурете мала количина на ноктите производ смена врз подлогаБидете сигурни дека подлога покрие целиот поминеЗавиткајте во фолија околу раката цврсто, така што ноктите е цврсто coverd и го допре подлогаПочекајте 1012 минутиОтстрани фолија од прст ВнимателноИсчистете го вашиот маникирТип : Отстранување ОбвиваНето Тежина : 70gПакет тежина : 0.098 kgПакет Големина ( L x W x H ) : 11.00 x x 7.00 7.00 cm / 4.33 x 2.76 x 2.76 инчиПакет Содржина : 100pcs x Воскресение Фолија

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.