• Новинка
20pcs Поли Gel nail Polish Quick Building Мухъл Tips Нокти Dual Forms Finger Extension маникюр UV Builder Tool

20pcs Поли Gel nail Polish Quick Building Мухъл Tips Нокти Dual Forms Finger Extension маникюр UV Builder Tool

резултат:
BGN 1.87

Брой продукти
Налично


20pcs Поли Гел лак за Брзо Градење на Мувла Совети Помине Двојна Форми Прст Продолжување Помине Уметност УВ Градител Алатка
Спецификација :
Материјал : Висок квалитет ABS
Количина : прибл. 20 Компјутери
Големина : 10 различни големини, како на сликата покажува
Боја : Транспарентна
Пакет Содржина :
20 Компјутери Брзо Градење На Поли Гел Мувла Совети
Функција :
100% Сосема нов
Ултра-тенок, совршен избор за вашата помине модата
Лесен за употреба, прецизни, совршена декорација и долготрајни
Погодни за употреба со поли гел, акрилик апликации
Различни големини за да го изберете, погоден за повеќето луѓе
Може да додадете помине уметност декорации на ноктите и дизајн свој стил и модел!
За професионални салон или домашна употреба.
Како да го користите :
1. Датотека на површината на ноктите лесно
2. Се применуваат многу тенок слој на база на грб, и ја излечи, под УВ/LED светилка.
3. Одберете соодветна форма & големина лажни нокти совет.
4. Се применуваат Поли Гел на ноктите, мувла, користете помине уметност пенкало со чистење да се направи гел мазна.
5. Се држи до вашиот вистински помине и бидете сигурни дека тоа целосно plying-up, и лек под УВ/LED светилка.
6. Отстрани лажни нокти совет, трим обликот и полски вашиот ноктите.
7. Се применуваат горниот слој и ја излечи, под УВ/LED светилка.
8. Дизајн на вашите нокти со твоите задоволни модели.

Подробности

Тип Елемент:
Гел За Нокти
Номер На Модела:
AOC42425
търговска марка:
УР захар
Брой:
1 бр.
Тип:
UV-гел
Съставка:
Пластмаса
НЕТНО ТЕГЛО:
съвети мухъл
Брой накрайници на мухъл:
20pcs

Избор на купувачи

24шт френски съвети нокти дълги остри дизайн фалшиви нокти кафяв пълно покритие на фалшиви акрилни нокти художествени съвети

BGN 2.16

24 Компјутери / set Модата убави лажни ноктите Материјал : Акрилик 100% висок квалитет на нови производи се Направи вашите нокти да изгледаат повеќе привлечни и убава Секоја кутија има 24 лажни нокти (Забелешка : не помине лепак) Топло Совет : За соработка на двете страни среќни, ве молиме прочитајте го следново пред да нарачате...

Нов 24шт пънк Метал сребро сладък високо качество на пълно покритие на френски 3D ноктите на краката маникюр Kawai краката режийни ноктите [T130]

BGN 4.78

12pcs Топла Продажба Лажни Нокти За Возрасни 24pcs Топла Продажба Лажни Ноктите 24pcs Топла Продажба Лажни Нокти, Шминка Set / Професионални сенката за Очи ( Во Продажба ) Шминка Четки

Belen термален лак за нокти температурата Промяна на цвета на лак за нокти Nail Art Soak-Off гел лак за нокти прозрачен Verniz Art 7 ml

2.62 -24 % BGN 2.00

Карактеристики : * Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка;* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски;* За како полски, носи како гел, исклучен во минути;* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена;* Долготрајни за најмалку 23 недели, фантастична и супер светол нокти за вас;* Нема мелење...

Луксозен пръст 1бр 10 мл UV гел лак за нокти лак дълъг Soak Off UV Led лампа за дизайн на ноктите мода жените Нов

BGN 3.84

Опис на производот Бренд : Луксузни Прст Материјал : Смола Боја Серија : Суптилни Сугестии недостасуваш Серија Капацитет : 10ml Износ : 1pcs Тип : УВ Гел Стил : Впие исклучување УВ Гел лак Излечи : LED или УВ Ламба Траен Период : Над 30 дена Сертификати : SGS / MSDS / CE / Ro SH Погоден за салон или домашна употреба е Применливо Прилики : Забава / Празник / Секси клуб / Бар / Паб Карактеристики : 1...

240шт бонбони цвят акрилни съвети нокти режийни ноктите 10 цвята САМ маникюр пълно покритие маникюр продукт N204

BGN 12.58

240 Pcs Бонбони Боја на доградба на Акрилни Нокти Совети Лажни Ноктите 10 Бои DIY Помине Уметност Целосно Покривање Нокти Производ N204Спецификација : Количина : 1 Комплет=10 поставува= 240 компјутери ноктитеБоја : Како на сликата покажува(24pcs за секоја боја)Не вклучувајќи го и лепак .Функција : 100% сосема нов и добар квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни ноктиЧистење на површината на ноктите, употреба на лепак или лепак стап, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoat ако сакате, Погоден за лак / помине декорација екранотпластични ноктитеЗа професионално студио употреба или домашна употребаКако да се отстрани лажни ноктите1...

HHOT 1 pc False Finger маникюр Acrylic Model For Practice Makeup Trainer Нейлз инструменти за маникюр модел

BGN 0.75

100% Сосема нов и висок квалитет на Лажни нокти совети можат да се вметнат во прстите цврсто, без или со лепак, тогаш можете да дизајн и боја помине уметност модели на ноктите совети...

професионален 5pcs Scrub Style Лъжливи Нокти Display Natural / Transparent маникюр Practice UV Polish Gel Color False Нейлз Display

4.02 -0 % BGN 4.00

100% сосема нов Модел : како на сликата покажуваат Погодни за лак пракса и ноктите декорација display Item Type : Помине Уметност Опрема Материјал : Акрилна Боја : Природна / Транспарентен Пакетот вклучува : 5pcs Природни или Транспарентни Лажни Нокти Совети на Екранот ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки...

Нов Пристигане Роза Червен Чорап На Ноктите Съвети Метално Огледало Пълно Покритие Салон Акрилни Фалшиви Нокти На Краката На Жената Ежедневно Облекло, Аксесоари N1

2.27 -12 % BGN 2.00

торба торба торба торба торба торбаНови Пристигнување Црвена Роза Пети Помине Уметност Совети Метален Огледало Целосно Покривање Салон Акрилик Лажни Ноктите Жени Секојдневно Носат Прибор N14Без лепак вклучениЗдраво момци, оваа листа е за прсти, ако сакате да купите прст совети ве молиме одете да се провери во нашата продавницаОпис 100% сосема нов!!!Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување , шопинг покаже : )Лесен за употреба со лепак.Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во поголемиот дел пети ноктите.Пакетот вклучува : 24 Парчиња лажни прсти answer : ___________________________ Note : Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани...

Около 100шт производители на нокти с гел свалящ фолио памук маникюр Възкресението на доставка

11.01 -36 % BGN 7.00

Опис На Производот : Околу 100pcs Производители Помине Гел Отстранлив Фолија Памук Нокти Воскресение МатеријалиУпотреба : Отстрани фолија заврши со памучна подлога вклучениИстурете мала количина на ноктите производ смена врз подлогаБидете сигурни дека подлога покрие целиот поминеЗавиткајте во фолија околу раката цврсто, така што ноктите е цврсто coverd и го допре подлогаПочекајте 1012 минутиОтстрани фолија од прст ВнимателноИсчистете го вашиот маникирТип : Отстранување ОбвиваНето Тежина : 70gПакет тежина : 0.098 kgПакет Големина ( L x W x H ) : 11.00 x x 7.00 7.00 cm / 4.33 x 2.76 x 2.76 инчиПакет Содржина : 100pcs x Воскресение Фолија

Clou Beaute изберете 1 цвят на ноктите с гел UV led лампа нокти, гел-лак Гел-лак дълъг Soak-off UV гел-лак

2.72 -26 % BGN 2.00

Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноСпецификација : Ве молиме имајте предвид дека dute да осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Купи 10181409, ве Молиме кликнете следат сликаКупи 14101535, ве Молиме кликнете следат сликаКупи 15381884, ве Молиме кликнете следат сликаОпис : Бренд : Clou BeauteКапацитет : 15 ml Обезбеди Висок Квалитет на КафеОф UV лак...

Черен прозрачен гел лак за нокти с UV дълъг Soak Off LED гел, желе пудинг черно красотата на ноктите инструменти 10 мл Завързана лак

BGN 2.80

Artlalic 1pc 7.3 ml Секси Црна Чипка УВ Гел лак Професионални Ноктите полски Нокти за LED УВ ламба Гел Ноктите Уметност Гел Лак Нето Тежина : 7.3 mlПогодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти лажни нокти, природни нокти, итн.Помогне во зајакнувањето на вашите нокти со траен сјајна грб.Се применуваат УВ гел на ноктите и место под УВ ламба, се додека целосно суви.Погоден за професионална употреба или дома dayly употреба.Треба да се користи со УВ ламба.Пакет Се Вклучени : 1 x Шише Секси Црна Чипка УВ Гел лак.Почитувани Клиенти : Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура...

Новият 36-чисти цветове професионален UV-гел за нокти с UV-гел лак за нокти Комплект за маникюр разширяване на инструмент за красота

BGN 32.00

нови 36 Чиста Боја боја УВ Гел боја vu гел За Нокти Уметност ув гел лак поставува #3636Бренд нови : yes Бои : 36pcs бои Квалитет : со висок квалитет Stye : Чиста боја УВ гел Погоден : Помине Уметност,професионална употреба Професионални помине уметност УВ гел поставите Големина : 8ml нето тежина по Големо тенџере : поддршка Бесплатен превозот : да Предупредување : не се однесува на болка, воспалени или инфицирани нокти...

6 бр. Безплатна доставка UV лак за нокти с UV гел-60 цвята UV гел лак за нокти една стъпка гел лак е на разположение 15 мл 0,4 грама Soak off

41.60 -28 % BGN 30.00

Добредојдовте во мојата продавница Лесно Исклучување Бесплатен Превозот УВ&LED Помине Гел.DHL испорача време (36 дена)Сингапур Пост испорача време за 1monthмојата продавница вебсајт е : H e y! N e w arr јас proval d ucts!Еден Чекор Гел лак, Нема потреба основата и врвот грб Квалитетот #1 : без Растворувач,Витамини, Хранливи материи Квалитетот #2 : Проток добро, мазна површина,Цврсти убаво бои, Без намалување, Без брчки Сертификат : SGS,MSDS,CE,Природата Смола Оваа точка имам 6 компјутери многу1...

600шт френски фалшиви съвети за изкуство на ноктите пълен кръг акрил UV гел съвети за нокти фигура къса кръгла корона фалшиви ABS ноктите прозрачна

8.30 -28 % BGN 6.00

торба Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

3 бутилки за красота жълт цвят UV втвърдяване на гел лак за нокти живопис за Nailart акрилен комплект за нокти професионален Soak Off САМ G

20.80 -18 % BGN 17.00

1.Пакет листата : 1)1 Lot=никаков 3 Боја2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

Горещ Продажбата На Лак За Нокти, Пилинг Тиксо Основен Слой Грижа За Ноктите Течен Арт Латекс

2.56 -22 % BGN 2.00

ОписБои : Како што е прикажано на слики.Нето : 6ml.Материјал : Течност.Карактеристики : * Одлично за помине уметност ентузијаст.* Се однесува само, нека се исуши и излупете го.* Тоа не е голема и се остава неверојатен мирис на вашиот прст.* Да се создаде совршен нокти со оваа течност која се избегнува лак да дамка вашиот cuticle и прстите.Пакетот вклучува : 1 * Помине Уметност Кора Исклучите Лента.Нашите предности1...

UV Nail Gel Tools Builder за създаване на научно-фантастичен Кристал френски ефект на ноктите прозрачна бяла розово + UV покритие + базов гел

2.11 -5 % BGN 2.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Високиот квалитет во Боја : Розова, Бела, Јасна Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите / акрилни нокти / природни нокти / итн...

yayoge поли гел лак полски набор от Polygel kit Quick Builder Удължаване на ноктите твърд гел камуфлаж UV LED четка лак за нокти съвети

1.81 -45 % BGN 1.00

Poly Gel е ситевоедно формула за совршена работа конзистентност Не мономер, без мешање, не ликвидност, формулата им овозможува да работат како брзо колку што сакате...

Изкуствени дълги женски режийни ноктите Medium Blue Sky Matte Press-on Nails Full Cover маникюр инструменти салонные продукти

3.20 -6 % BGN 3.00

Вештачки Долго Дама Лажни Ноктите Медиум Небото Сино Мат Пресна Ноктите Целосно Покривање Нокти Алатки Салон Производи Помине совети количина : 24 парчиња ДУО страна лепило вклучени, без течен лепак...

500шт разход на набор от фалшиви дълги върховете на ноктите изкуствени фалшиви нокти изкуство акрилен маникюр 3 цвята 3JU1

9.68 -38 % BGN 6.00

500 PCS Мешани Сет на Лажни Долги Нокти Совети Вештачки Лажни Ноктите Уметност на доградба на Акрилни НоктиФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетЗа професионални помине проширување и Помине Уметност сликарство дизајн.Мазно и лесно да се стави на и да ги отстраните.Боја : Бела,ЈасноМатеријал : ПВЦКоличина : 500 PCSИнструкции : Облекување : за поправка на обликот на нивните нокти, ако е поставено на парче на транспарентен помине поправка на најдобар краток, така што нема да се види преку парче од нивните нокти не изгледа добро.Кастрењето на мртвата кожа : По многу мртвите кожата, ноктите работ да се намали чистење, па лесно парче warped.Одбраната парче : парче изберат свој помине ширина како ширина на лента, не е погоден достапни датотека измена,десет прсти можат да бидат избрани.Врежани мелница : поднесување на тесен страна површината на природни нокти вертикална лесно roughened, така што на површината не е сјајна.Пакетот Вклучува : 500pcs Мешани Сет на Лажни Долги Нокти Совети Вештачки Лажни Ноктите Уметност на доградба на Акрилни Нокти1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.