• Новинка
2 елемента нокти, гел-лак дълъг гел (UV-базов слой, UV-горния слой) гореща марка Esmalte гел-лак

2 елемента нокти, гел-лак дълъг гел (UV-базов слой, UV-горния слой) гореща марка Esmalte гел-лак

резултат:
BGN 23.36
BGN 19.00 -19 %

Брой продукти
Налично

Добредојдовте на нашата продавница,
уживајте во вашата шопинг време !!!
Ако сакате да нарачате боја гел,ве молиме цел на нив од другите линк :
Апликацијата Настава
Чекор 1 : Миење на рацете со течен сапун и вода.
Чекор 2 : Користење на почист да ги помине и отстранување на cuticle од ноктите плоча со cuticle тласкач.
Чекор 3 : Четкање база Гел (да се заштити боја дамки на ноктите), потоа лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди или LED светилка за 90 секунди.
Чекор 4 : Четкање впие исклучување гел лак, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.
Чекор 5 : Четкање впие исклучување гел лак повторно, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.
Чекор 6 : Четкање врвот грб, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.
Чекор 7 : Бришење на нокти со гел почиста да се направи тоа сјае.
Испорака
1) пратка ќе се организира во рамките на 72hours во нашата фабрика по плаќање одобрени.
2) W orldwide превозот од DHL express или Сингапур пост Воздух Mail достигне повеќето земји. поради царинска политика imparity "руски само може да брод од страна на Singaproe пост ," Сингапур пост може само да не повеќе од 24 шише. ако цел голема количина plz се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или порака приватно.И excepting Русија Поголемиот дел од земјата може да донесе Голема количина страна на курирската служба DHL. Ние Препорачуваме DHL брза испорака.
3) Важно : plz да не информираат колку Прогласи вредност што може да се направи во вашата нарачка, ние ќе го следат вашиот instrucation да напишете фактура и да ви помогне да aovid дополнителни даноци во царинската настан.
4)За Време На Испорака :
DHL трае 3-7 работни дена нормално, Сингапур пост трае 15-60 дена генерално. ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинење пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот пакет е прегледан.DHL е повеќе безбеден и побрзо. различни дестинација може да има разлика, Сингапур пост понекогаш може да потрае и до 60 дена поради разни фактори и надвор од нашата контрола, благодарам.
Плаќање
1)да ја прифатиме Alipay,Запад Union,Paypal,Сите големи кредитна картичка се прифатени преку Зачувам.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дневна по место на цел, побрзо плаќање порано пратката.
3)ако сакате да промените било информации на вашата нарачка plz дали контактирате со нас за побрзо пред пратката.
L&М е вашиот најдобар избор ако сте во потрага за сигурен parter да се направи нокти гел лукративна. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Подробности

Тип Елемент:
Гел За Нокти
Тип:
Гел-Лак
НЕТНО ТЕГЛО:
15 мл
Брой:
2 елемента
Номер На Модела:
002
Съставка:
Смола

Избор на купувачи

Clou Beaute изберете 1 цвят на ноктите с гел UV led лампа нокти, гел-лак Гел-лак дълъг Soak-off UV гел-лак

2.72 -26 % BGN 2.00

Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноСпецификација : Ве молиме имајте предвид дека dute да осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Купи 10181409, ве Молиме кликнете следат сликаКупи 14101535, ве Молиме кликнете следат сликаКупи 15381884, ве Молиме кликнете следат сликаОпис : Бренд : Clou BeauteКапацитет : 15 ml Обезбеди Висок Квалитет на КафеОф UV лак...

Луксозен пръст 1бр 10 мл UV гел лак за нокти лак дълъг Soak Off UV Led лампа за дизайн на ноктите мода жените Нов

BGN 3.84

Опис на производот Бренд : Луксузни Прст Материјал : Смола Боја Серија : Суптилни Сугестии недостасуваш Серија Капацитет : 10ml Износ : 1pcs Тип : УВ Гел Стил : Впие исклучување УВ Гел лак Излечи : LED или УВ Ламба Траен Период : Над 30 дена Сертификати : SGS / MSDS / CE / Ro SH Погоден за салон или домашна употреба е Применливо Прилики : Забава / Празник / Секси клуб / Бар / Паб Карактеристики : 1...

HHOT 1 pc False Finger маникюр Acrylic Model For Practice Makeup Trainer Нейлз инструменти за маникюр модел

BGN 0.75

100% Сосема нов и висок квалитет на Лажни нокти совети можат да се вметнат во прстите цврсто, без или со лепак, тогаш можете да дизајн и боја помине уметност модели на ноктите совети...

24шт бонбони овални фалшиви нокти Розов прекрасен кръг изкуствени нокти съвети нокти сладък ежедневен стил 008X

BGN 1.81

24pcs Бонбони Овална Лажни Ноктите Розова Прекрасна Круг Помине на Вештачки Нокти Совети Слатка Секојдневно Стил 008 XСпецификација : Количина : 1 Комплет=24pcs ноктитеБоја : Како на сликата покажуваНе вклучувајќи го и лепак .Функција : 100% сосема нов и добар квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни ноктиЧистење на површината на ноктите, употреба на лепак или лепак стап, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoat ако сакате, Погоден за лак / помине декорација екранотпластични ноктитеЗа професионално студио употреба или домашна употребаКако да се отстрани лажни ноктите1...

24 бр./компл. лъскава бежова акрилни фалшиви нокти дълги квадратни САМ гел бонбони режийни ноктите лесно да използвате P01M

1.71 -42 % BGN 1.00

24pcs / set Сјајна Беж Акрилик Лажни Нокти Долги Плоштадот DIY Гел Бонбони Лажни Ноктите Лесно да се користи P01 MСекој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепакПовеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднашСе носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува...

Ноктите акрилен прах блясък на прах 12 цвята/бр декорация на нокти инструменти

6.05 -17 % BGN 5.00

Пакет Содржи : 1 X 12 Бои Помине Уметност Декорација (12 девојче бои од страна на случаен избор)Производ во боја бидејќи на печатење хроматските аберации, се земе материјал објект какоБесплатен ПревозотКина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 1525 работни дена откако ќе бидат поставени...

yayoge поли гел лак полски набор от Polygel kit Quick Builder Удължаване на ноктите твърд гел камуфлаж UV LED четка лак за нокти съвети

1.81 -45 % BGN 1.00

Poly Gel е ситевоедно формула за совршена работа конзистентност Не мономер, без мешање, не ликвидност, формулата им овозможува да работат како брзо колку што сакате...

професионален 5pcs Scrub Style Лъжливи Нокти Display Natural / Transparent маникюр Practice UV Polish Gel Color False Нейлз Display

4.02 -0 % BGN 4.00

100% сосема нов Модел : како на сликата покажуваат Погодни за лак пракса и ноктите декорација display Item Type : Помине Уметност Опрема Материјал : Акрилна Боја : Природна / Транспарентен Пакетот вклучува : 5pcs Природни или Транспарентни Лажни Нокти Совети на Екранот ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки...

Черен прозрачен гел лак за нокти с UV дълъг Soak Off LED гел, желе пудинг черно красотата на ноктите инструменти 10 мл Завързана лак

BGN 2.80

Artlalic 1pc 7.3 ml Секси Црна Чипка УВ Гел лак Професионални Ноктите полски Нокти за LED УВ ламба Гел Ноктите Уметност Гел Лак Нето Тежина : 7.3 mlПогодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти лажни нокти, природни нокти, итн.Помогне во зајакнувањето на вашите нокти со траен сјајна грб.Се применуваат УВ гел на ноктите и место под УВ ламба, се додека целосно суви.Погоден за професионална употреба или дома dayly употреба.Треба да се користи со УВ ламба.Пакет Се Вклучени : 1 x Шише Секси Црна Чипка УВ Гел лак.Почитувани Клиенти : Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура...

Горещ Продажбата На Лак За Нокти, Пилинг Тиксо Основен Слой Грижа За Ноктите Течен Арт Латекс

2.56 -22 % BGN 2.00

ОписБои : Како што е прикажано на слики.Нето : 6ml.Материјал : Течност.Карактеристики : * Одлично за помине уметност ентузијаст.* Се однесува само, нека се исуши и излупете го.* Тоа не е голема и се остава неверојатен мирис на вашиот прст.* Да се создаде совршен нокти со оваа течност која се избегнува лак да дамка вашиот cuticle и прстите.Пакетот вклучува : 1 * Помине Уметност Кора Исклучите Лента.Нашите предности1...

6 бр Gelartist Nail Gel Polish Soak Off Gel 30 дни на дълготрайни UV гел цветни Лакове Наир Art сиви цветове серия

43.20 -14 % BGN 37.00

Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат .1.Пакет листата : 1)Било 6 бои гел се ок2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени.

240шт бонбони цвят акрилни съвети нокти режийни ноктите 10 цвята САМ маникюр пълно покритие маникюр продукт N204

BGN 12.58

240 Pcs Бонбони Боја на доградба на Акрилни Нокти Совети Лажни Ноктите 10 Бои DIY Помине Уметност Целосно Покривање Нокти Производ N204Спецификација : Количина : 1 Комплет=10 поставува= 240 компјутери ноктитеБоја : Како на сликата покажува(24pcs за секоја боја)Не вклучувајќи го и лепак .Функција : 100% сосема нов и добар квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни ноктиЧистење на површината на ноктите, употреба на лепак или лепак стап, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoat ако сакате, Погоден за лак / помине декорација екранотпластични ноктитеЗа професионално студио употреба или домашна употребаКако да се отстрани лажни ноктите1...

Акрилни кръгли режийни ноктите прозрачна модни овални нокти съвети за дизайн на ноктите, нова кабинковия продукт 24шт CX

1.84 -46 % BGN 1.00

Акрилик Круг Лажни Ноктите Транспарентен Мода Овална Помине Помине Дизајн Совети Нов Салон Производ 24pcs CXСпецификација : Количина : 1 Комплет=24pcs ноктитеБоја : Како на сликата покажуваНе вклучувајќи го и лепак .Функција : 100% сосема нов и добар квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни ноктиЧистење на површината на ноктите, употреба на лепак или лепак стап, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoat ако сакате, Погоден за лак / помине декорација екранотпластични ноктитеЗа професионално студио употреба или домашна употребаКако да се отстрани лажни ноктите1...

Новият 36-чисти цветове професионален UV-гел за нокти с UV-гел лак за нокти Комплект за маникюр разширяване на инструмент за красота

BGN 32.00

нови 36 Чиста Боја боја УВ Гел боја vu гел За Нокти Уметност ув гел лак поставува #3636Бренд нови : yes Бои : 36pcs бои Квалитет : со висок квалитет Stye : Чиста боја УВ гел Погоден : Помине Уметност,професионална употреба Професионални помине уметност УВ гел поставите Големина : 8ml нето тежина по Големо тенџере : поддршка Бесплатен превозот : да Предупредување : не се однесува на болка, воспалени или инфицирани нокти...

CoKEKOU истинско здраве нетоксичен гел за нокти гол series color лак за нокти млечно кафяво гол розов гол color light therapy

6.24 -4 % BGN 6.00

wyприклучокstartЖешка Стока$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.73 $4.98$4.73 $4.98$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.31 $4.68$4.73 $4.98wyприклучоккрајДобредојде ! Ве Молиме Имајте Во ПредвидКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи.ние избравме обичните испорака, без следење на информации.Под нормални околности, пристигнување време за : 30од 60 дена.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики,Ако умот вас, немојте да го купат...

500шт разход на набор от фалшиви дълги върховете на ноктите изкуствени фалшиви нокти изкуство акрилен маникюр 3 цвята 3JU1

9.68 -38 % BGN 6.00

500 PCS Мешани Сет на Лажни Долги Нокти Совети Вештачки Лажни Ноктите Уметност на доградба на Акрилни НоктиФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетЗа професионални помине проширување и Помине Уметност сликарство дизајн.Мазно и лесно да се стави на и да ги отстраните.Боја : Бела,ЈасноМатеријал : ПВЦКоличина : 500 PCSИнструкции : Облекување : за поправка на обликот на нивните нокти, ако е поставено на парче на транспарентен помине поправка на најдобар краток, така што нема да се види преку парче од нивните нокти не изгледа добро.Кастрењето на мртвата кожа : По многу мртвите кожата, ноктите работ да се намали чистење, па лесно парче warped.Одбраната парче : парче изберат свој помине ширина како ширина на лента, не е погоден достапни датотека измена,десет прсти можат да бидат избрани.Врежани мелница : поднесување на тесен страна површината на природни нокти вертикална лесно roughened, така што на површината не е сјајна.Пакетот Вклучува : 500pcs Мешани Сет на Лажни Долги Нокти Совети Вештачки Лажни Ноктите Уметност на доградба на Акрилни Нокти1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Нов Пристигане Роза Червен Чорап На Ноктите Съвети Метално Огледало Пълно Покритие Салон Акрилни Фалшиви Нокти На Краката На Жената Ежедневно Облекло, Аксесоари N1

2.27 -12 % BGN 2.00

торба торба торба торба торба торбаНови Пристигнување Црвена Роза Пети Помине Уметност Совети Метален Огледало Целосно Покривање Салон Акрилик Лажни Ноктите Жени Секојдневно Носат Прибор N14Без лепак вклучениЗдраво момци, оваа листа е за прсти, ако сакате да купите прст совети ве молиме одете да се провери во нашата продавницаОпис 100% сосема нов!!!Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување , шопинг покаже : )Лесен за употреба со лепак.Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во поголемиот дел пети ноктите.Пакетот вклучува : 24 Парчиња лажни прсти answer : ___________________________ Note : Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани...

6 бр. Безплатна доставка UV лак за нокти с UV гел-60 цвята UV гел лак за нокти една стъпка гел лак е на разположение 15 мл 0,4 грама Soak off

41.60 -28 % BGN 30.00

Добредојдовте во мојата продавница Лесно Исклучување Бесплатен Превозот УВ&LED Помине Гел.DHL испорача време (36 дена)Сингапур Пост испорача време за 1monthмојата продавница вебсајт е : H e y! N e w arr јас proval d ucts!Еден Чекор Гел лак, Нема потреба основата и врвот грб Квалитетот #1 : без Растворувач,Витамини, Хранливи материи Квалитетот #2 : Проток добро, мазна површина,Цврсти убаво бои, Без намалување, Без брчки Сертификат : SGS,MSDS,CE,Природата Смола Оваа точка имам 6 компјутери многу1...

Около 100шт производители на нокти с гел свалящ фолио памук маникюр Възкресението на доставка

11.01 -36 % BGN 7.00

Опис На Производот : Околу 100pcs Производители Помине Гел Отстранлив Фолија Памук Нокти Воскресение МатеријалиУпотреба : Отстрани фолија заврши со памучна подлога вклучениИстурете мала количина на ноктите производ смена врз подлогаБидете сигурни дека подлога покрие целиот поминеЗавиткајте во фолија околу раката цврсто, така што ноктите е цврсто coverd и го допре подлогаПочекајте 1012 минутиОтстрани фолија од прст ВнимателноИсчистете го вашиот маникирТип : Отстранување ОбвиваНето Тежина : 70gПакет тежина : 0.098 kgПакет Големина ( L x W x H ) : 11.00 x x 7.00 7.00 cm / 4.33 x 2.76 x 2.76 инчиПакет Содржина : 100pcs x Воскресение Фолија

UV Nail Gel Tools Builder за създаване на научно-фантастичен Кристал френски ефект на ноктите прозрачна бяла розово + UV покритие + базов гел

2.11 -5 % BGN 2.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Високиот квалитет во Боја : Розова, Бела, Јасна Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите / акрилни нокти / природни нокти / итн...

Очарователен 12 чисти цвята акрилни дизайн нокти с UV гел UV лампа за втвърдяване на ноктите с гел Безплатна доставка

15.98 -12 % BGN 14.00

Нови УВ Гел Ноктите УВ Градител Гел Транспарентен Јасно Помине Гел за Нокти Совети Лепак За нокти продолжување бесплатен превозот САД$ 5.89 / парче12 бои / set сјајна сјајот на ноктите гел впие на Spangles помине уметност ув гел за arcylic помине употреба Со УВ Ламба 12 боја четириleafed детелина сјајот помине уметност декорација мода прекрасна 3d помине уметност Професионална шминка постави јасни бела розова ув гел за чистење плус помине четка за нокти форма кристал првенство Помине уметност алатки за жените Про Лицето за Нега на Шминка Konjac Сунѓерот Blender се Меша Мазна Esponja Прав Издувам Беспрекорна Убавина Фондацијата 24 Садови Флуоресцентни Сјајот на Бојата Градител Сјајот УВ Гел Сјајна Нокти Гел Мода Гел лак Бесплатен Превозот САД$ 18.16 / set18 Бои Лента за Сјај на Ноктите Уметност Декорација Мода Нокти Сјајот Помине Уметност Алатка За Сјај на Ноктите Помине Уметност полски Смена Акрилик Гел Смена Потреби Ноктите Cleanning 16М / Set Неплетени ткаенини Нови 12 Чиста Бои 1 СЕТ Помине Уметност УВ Гел Светилка Солидификационно Помине Гел Бесплатен ПревозотПакет : 12 X чиста боја ув гел

Хелоуин Cosplay Дълги Нокти Изкуство

BGN 11.04

Сосема нов и висок qualtiy Совршен избор за вашата помине модата, Со цел да се гарантира квалитетот, ве молиме изберете продава од Озборувања Помине Повеќе изненадување ,ве молиме да пребарувате или кликнете на Озборувања помине storefront Секој пакет доаѓа со 24chips со 10different големини!

ABS пластмаса фантазия супер дълъг фетиш дължина акрилни нокти

BGN 11.04

Сосема нов и висок qualtiy Совршен избор за вашата помине модата, Со цел да се гарантира квалитетот, ве молиме изберете продава од Озборувања Помине Повеќе изненадување ,ве молиме да пребарувате или кликнете на Озборувања помине storefront Секој пакет доаѓа со 24chips со 10different големини!

Gelfavor 7ml Pure Color Series No. 1323-1465 цветове лак за нокти UV LED Gel Polish Long-lasting Soak Off UV Polish Gel лак

3.98 -50 % BGN 2.00

GELFAVOR ВпиеОф УВ Помине Гел лак 7ml / 0.25 оз Ние ги извршуваат врвен квалитет цело време Светлина, мирис (само горниот слој и фондацијата имаат умерена мирис), што се применува само органски текстура за да се заштити вашето здравје...

Belen термален лак за нокти температурата Промяна на цвета на лак за нокти Nail Art Soak-Off гел лак за нокти прозрачен Verniz Art 7 ml

2.62 -24 % BGN 2.00

Карактеристики : * Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка;* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски;* За како полски, носи како гел, исклучен во минути;* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена;* Долготрајни за најмалку 23 недели, фантастична и супер светол нокти за вас;* Нема мелење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.