• Новинка
WORTHBUY 304 неръждаема стомана чесън Съобщения с дървена дръжка чесън Мелница нож джинджифил натиснете Slicer кухня зеленчукови инструменти

WORTHBUY 304 неръждаема стомана чесън Съобщения с дървена дръжка чесън Мелница нож джинджифил натиснете Slicer кухня зеленчукови инструменти

резултат:
BGN 25.12
BGN 18.00 -28 %

Брой продукти
Налично


WORTHBUY 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лук Притиснете Со Дрвена Рачка Лук Дробилката Машина Ѓумбир Притиснете Slicer Кујна Зеленчук Алатки
Функција :
1.Дрвена рачка на 304 нерѓосувачки челик лук притиснете.
2.Брзо мелење надвор од лукот и ѓумбирот.Зачувај вашето време.
3.304 нерѓосувачки челик материјал.Издржливи и не е лесно да ' рѓа.
4.Гума дрвена рачка.Удобно се чувствуваат,не се лизга и здрави.
5.Лесен за употреба и чиста.Кујната и ресторанот готвење добар помошник.
Детали :
Бренд Име : WORTHBUY
Стил : Кинески
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик,Дрвени
Боја : Сребрена,Жолта
Тежина : 235g
Големина : 17 x 5.5 cm
Пакетот Вклучува :
1 x Лук Притиснете
Постојат многу методи за плаќање на располагање на како што Alipay,кредитни картички и така натаму.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по целосната уплата.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Хонг Конг Воздух mail. Овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде,Нормално на shippment на светот се користи да се земе 15 до 40 работни дена.(во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS,UPS-от,DHL,Fedex.Цената е повисока од стандардните поштарина.Ако сакате пост со Брзи класа логистика, ве молиме контактирајте со нас.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Подробности

Тип:
Плодови И Зеленчукови Инструменти
Материал:
неръждаема стомана
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
документ:
CE / EU,CIQ
Номер На Модела:
А22007
Тип На Плодови И Зеленчукови Инструменти:
Чесън Вестници
търговска марка:
WORTHBUY
Тегло:
235g
Размер:
17 x 5.5 cm
Цвят:
Сребрист, Жълт
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай
Приложими Хора:
Деца, Деца, Възрастни
Подходящ Случай :
Къмпинг, Пикник, Ресторант, Кухня И Дом
детайл 1:
чесън съобщение
детайл 2:
чеснокорезка
детайл от 3:
джинджифил съобщение
Стил:
Китайски

Избор на купувачи

Кухненски ножици нарязани зелен лук, нарязани на кухненски ножици от неръждаема стомана-офис ножици, ножици от неръждаема стомана

BGN 20.64

Пет слоеви од нерѓосувачки челик ножици исечете зелен кромид кромид сецкани зелен кромид исечете хартија кујна преработка на храна мулти храна

QuickDone кръг на тамбура Slicer овощерезка картофи Печени моркови на ренде сирене Slicer остриета от неръждаема стомана AKC6013

52.77 -26 % BGN 39.00

Карактеристики : Висока ефикасност на работа, се тресат 1 кругот е еднаква да се намали 12 пати.Карактеристики 3 различни видови на нерѓосувачки челик ножеви за избор на режење & сечење.Раката на оддалеченост од храна, Безбедно да се намали зеленчук да се направи парче и julienne.Силен остар нерѓосувачки челични ножеви, го прави лесно да се намали зеленчук и овошје и ќе трае со години.Опис : Производство : Shredders & SlicersМатеријал : ABS + Нерѓосувачки челик+PCБоја : Зелена,СинаГолемина : 26*11.5*24cmПакетот Вклучува : 1 X SlicersВе молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Многофункционален Жулиен белачка 2 в 1 неръждаема домати Slicer картофи, моркови, зеленчукови ренде кухненски принадлежности

6.37 -22 % BGN 5.00

1.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; 2.Анти лизга справи и трајни изградба 3.Што ќе ви овозможи да се создаде брзо и лесно julienned зеленчук јадења, кои изгледаат неверојатно 4.Совршен за пилинг Домати,zucchini, морков, parsnip, butternut сквош и сладок компир тестенини, кои се и здрави и забава 5.Повеќето вечери сакаат едноставен и симетрични изглед на нивната храна, така ние развивме нашите julienne сечилото да се даде најмногу, дури и намалување можно да се направи да изгледа добро Испорака : Кога ќе го поставите цел, Сите објекти ќе се организира превозот во рок од 7 работни дена по плаќање избришани...

Удобен Зеленчукова Спирализатор На Ренде Краставици, Кухненски Инструменти, Приспособления За Приготвяне На Храна

23.84 -41 % BGN 14.00

[xlmodel][производи][43023][xlmodel][производи][8888] Погоди ви се допаѓа[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Опис на ПроизводотКујна Gadgets Корисна Зеленчук Spiralizer Grater Готвење АлаткиСпецификација : 100% сосема нов и висок квалитетГолемина : 21x8.5x8.5cm, ве молиме проверете ја големината детали во фото листаМатеријал : ABS+нерѓосувачки челикПогоден за : краставица,тиква,морков,компир,итнПакетот вклучува : 1 * Зеленчук спирала grater[xlmodel][производи][42770][xlmodel][производи][42770][xlmodel][производи][42770] најпопуларниот Купувачот СоветиДраг Пријател, ако сте Russion клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !Плаќање1...

1 бр. силиконови зеленчуци и плодове четка белачка лека четка за почистване на картофи, моркови, джинджифил нескользящая Огнеупорни мат

BGN 1.98

Здраво на сите, добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат,ако се направи наредби, внимание дека цел помалку од $ 7 не можеше да се следи, но брзина е истата, ќе пристигнат на време...

Нови Кухненски Приспособления От Неръждаема Стомана Apple Кътър Slicer Зеленчуци, Плодове Инструменти Кухненски Принадлежности

288.00 -20 % BGN 230.00

Кујна Gadgets, Од Не ' Рѓосувачки Челик Apple Машина Slicer Зеленчук Овошје Алатки Кујнски ПриборСпецификација : 100% бенд нов и висок квалитетМатеријал : висок обврска не ' рѓосувачки челикБоја : сребренаГолемина : 15cm ( Должина ) x 11 см ( Ширина ), погодни за парче apple дијаметар помал од 9 смЛесно да се чистиМашина за миење садови безбедноПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

1бр мини сладки пластмасови приспособления ръчна сокоизстисквачка ръчно натиснете Плодове Портокал цитрусови плодове сокоизстисквачка лимон сокоизстисквачка к?

4.06 -26 % BGN 3.00

Карактеристики : Мултифункција овошје лимон овошје морнар;Едноставен за ракување и лесно може да го носи;Спецификации : Име на производ : Прирачник Лимон Овошје Зеленчук Сок Extractor Кујна Морнар АлаткаМатеријал : ПП среден и TPO рачкаПроизвод големина : 16.5 X 8.5 cm / 6.50 X 3.35"Пакувањето на производот : OPP вреќаПроизвод тежина : околу 80gБоја : зелена, сива јагленОперативен режим : упатствоФункција : овошје лимон морнар extractorПримена : за дома, канцеларијаСтил : креативно, едноставно1 X Морнар Extractor

Мулти Тамбура Овощерезка Белачка Нож За Зеленчуци Инструменти С 5 Остриета Моркови Нож Ренде Хеликоптер Кухненски Приспособления Инструменти

BGN 20.58

Мулти Mandoline Зеленчук Slicer Нож За Лупење Grater Зеленчук Машина Алатки Со 5 Ножеви Морков Машина Хеликоптер Кујнски ПриборФункција : ОДЛИЧНА KITKEN GRATER...

DUOLVQI чесън нож зеленчукова плодов привкус на хеликоптера ръчни месомелачки кухненски инструменти с кухненски ръчно кухненски робот

22.83 -39 % BGN 14.00

DUOLVQI Лук Машина Зеленчук Овошје Пресврт Шредер Рачна Мелница за Месо Кујнски Алатки Кујна Прирачник Процесор за ХранаАко може да се плати од страна на ТТ, Запад Унија, Кредитна Картичка или било трансфер кој Escow соработуваат! Стоката нормално испрати во 2 работни дена, а ние нормално се провери секој производ пред да го испратите! Вашиот клиент место цел во вашата продавница или вебсајтот Ќе се одржи на истата цел во нашата продавница и да се задржи добивката, Ние ќе испратиме цел да вашите клиенти директноНа стока од Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае околу 1045 дена,Европските Земји, вообичаено може да се добие во рок од 20 дена...

Професионални сокове от неръждаема стомана портокалов сок от лимон, цитрусови плодове сокоизстисквачка плодов инструмент

12.16 -18 % BGN 10.00

Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки челик & Пластика.Дизајниран за кујна,готвење,надвор,дома мебел и др...

Търговия На Едро С Плодове, Зеленчуци Дърворезба Инструменти Пъпеш Лъжички Баллеры Кухненски Принадлежности От Неръждаема Стомана Безплатна Доставка

BGN 243.20

Промет на големо со Овошје и Зеленчук Резба Алатки Диња Топки Ballers од Нерѓосувачки Челик Кујнски Прибор Бесплатен Превозот Димензии : должина 3 CM, со дијаметар од 23.5 CMние ќе испорака боја случаен избор

1бр краставица Slicer красотата краставица маската нож за красота устройство притурка кухня инструмент, зеленчуци, плодов къдря Slicer OK 0349

2.53 -21 % BGN 2.00

Член име : Краставица SlicerМатеријал : ПП Пластични+Нерѓосувачки ЧеликБоја : како прилогГолемина : прибл 9x5x2.5cmЕдиница тежина : околу 50g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Неръждаема стомана лимонена кора на сирене и подправки ренде бонус четка

5.89 -32 % BGN 4.00

Ако вашата цел повеќе од $15,Y ou може да добиете подарок.1, се Стави на производот што сакате да го купите во количката.2, Кликнете на "да добијат подарок" копчето ,додадете подарок за количката,а потоа ги плаќаат заедно.3, Ние ќе ги одземе цената на подарок во вашата нарачка.4,Ако не се купи подарок , ќе не може да подарок .4,нема попродажбата на политика за подароци.100% сосема нов и висок квалитет на Планирање површина направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, корозијаотпорни...

1 бр. топла високо качество на моркови спирала Slicer кухня рязане модели картофи нож за готвене аксесоари за дома джаджи

1.31 -24 % BGN 1.00

Напомени : ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!Стил : Современ ДомГолемина : 11*4cmМатеријал : ABS СмолаПоволни Сезона : Една ГодинаБоја : Портокал Зелена СинаМодел : СпиралаФункција : ПреносниФорма : Како На СликатаПол : УнисексУпотреба : Компир Морков CukeКоличина : 1 PCЗабелешка : ве Молиме овозможи боја разликата помеѓу објект и слика beause на светлината проблем.Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

3 бр./лот кухненски приспособления, инструменти за готвене белачка от неръждаема стомана Парер пръст отворен тип портокалова кора Оранжевото устройство

7.20 -17 % BGN 6.00

3pcs / многу Кујна Gadgets, Готвење Алатки нож за лупење од не ' Рѓосувачки Челик Parer Прст Тип на Отворен Портокалова Кора од Портокал УредМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина:7.5*1.1*2.5 cmТежина : 13 g / Парче

Добър 8 бр./компл. от неръждаема стомана пъзел плодове овощерезка кухненски инструменти цвете форма фондан сладкарски изделия мухъл

6.35 -6 % BGN 6.00

8pcs / Set Нерѓосувачки Челик Загатка за Овошје и Зеленчук Машина Кујнски Алатки Цвет Форма Фондан Тесто МувлаПроизвод Information:[Количество] : 8pcs / Set[Материјал] : Нерѓосувачки Челик[Боја] : Случајни Превозот[Пакување] : Вшмукување картичка[Вшмукување Картичка Големина] : 18.5*16*5cmAnswer : ___________________________ Note : Оваа големина се однесува на најголемиот производ големина и најмалите производ големина во пакет.

5 слоя неръждаема стомана Кухня със ситно нарязан зелен лук ножица изрежете офис шлайфане САМ занаят ножици

BGN 7.92

Почитувани купувачот, ако не ја прими стоката или стоката се оштетени, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде разумно решение...

Полезни плодове ананас белачка Бур слайсеры клип нож лесен ананас нож плодова салата инструменти кухненски принадлежности

1.50 -33 % BGN 1.00

Име : практична нерѓосувачки челик ананас ножМатеријал : нерѓосувачки челикГолемина : 13.3*1.8 cmПакување : ананас меч * 1 BUCДобредојдовте на нашата продавница...

CTREE 1бр банан Slicer шредер машина пластмасов банан салата да направи инструмент плодове наденица зърнени храни нож пластмасов банан нарежете инструменти C1

BGN 2.26

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Намали банана / краставица во дури и парчиња Совршен за овошна салата, печење и повеќе Материјал : пластични Големина : 25cm x7cm НЕКОИ СОВЕТИ : 1) Пред исплата , ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, проверете ја големината и бојата е она што го сакате.Ако најдете грешка, ве молиме контактирајте со нас! 2) Генерално, производите ќе се испрати во рамките 13 дена по исплата потврди и обработени од страна на Aliexpress...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.