• Новинка
3 бр./лот кухненски приспособления, инструменти за готвене белачка от неръждаема стомана Парер пръст отворен тип портокалова кора Оранжевото устройство

3 бр./лот кухненски приспособления, инструменти за готвене белачка от неръждаема стомана Парер пръст отворен тип портокалова кора Оранжевото устройство

резултат:
BGN 7.20
BGN 6.00 -17 %

Брой продукти
Налично


3pcs/многу Кујна Gadgets, Готвење Алатки нож за лупење од не ' Рѓосувачки Челик Parer Прст Тип на Отворен Портокалова Кора од Портокал Уред
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина:7.5*1.1*2.5 cm
Тежина : 13 g/Парче

Подробности

Тип:
Плодови И Зеленчукови Инструменти
документ:
ЕИО, CE / EU, SGS, CIQ, LFGB, FDA
Материал:
неръждаема стомана
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
търговска марка:
Хинайя
Тип На Плодови И Зеленчукови Инструменти:
Пилинг И Кора
Номер На Модела:
А5568

Избор на купувачи

Съобщение от неръждаема стомана, лимон, лайм, портокал сокоизстисквачка цитрусови плодове сокоизстисквачка кухня, бар кухненски робот притурка кухня T31 T31

8.38 -16 % BGN 7.00

Нерѓосувачки челик притиснете лимон вар портокал морнар Цитрус Изстискване кујна бар Процесор за Храна Gadget Кујна VHC16 T31 VHC16 T31Ве молиме имајте во предвид : Минималната цел количество : 1Кога вкупниот износ на налози

Търговия На Едро С Плодове, Зеленчуци Дърворезба Инструменти Пъпеш Лъжички Баллеры Кухненски Принадлежности От Неръждаема Стомана Безплатна Доставка

BGN 243.20

Промет на големо со Овошје и Зеленчук Резба Алатки Диња Топки Ballers од Нерѓосувачки Челик Кујнски Прибор Бесплатен Превозот Димензии : должина 3 CM, со дијаметар од 23.5 CMние ќе испорака боја случаен избор

Нов Прием На Cocina Cuisine Топка Dig Fruit Three Piece Многофункционален Нарязан Диня Лъжица Издълбани Ножове Кухненски Притурка

6.38 -6 % BGN 6.00

' Нова Пристигнување Cocina Кујна Топката Копаат Овошје Три Парче Мултифункционален Сече Лубеница Лажица Врежан Ножеви Кујна Gadget Големина : околу 2022cmДобредојдовте на нашата продавница...

200шт многофункционален плодов зеленчук инструмент за резба нож пъпеш лъжички баллеры от неръждаема стомана кухненски приспособления и аксесоари

BGN 451.20

200pcs Мултифункционален овошје зеленчук алатки резба машина диња топки ballers од нерѓосувачки челик кујнски gadget додатоци Димензии : должина 3 CM, со дијаметар од 23.5 CMние ќе испорака боја случаен избор

1 бр. топла високо качество на моркови спирала Slicer кухня рязане модели картофи нож за готвене аксесоари за дома джаджи

1.31 -24 % BGN 1.00

Напомени : ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!Стил : Современ ДомГолемина : 11*4cmМатеријал : ABS СмолаПоволни Сезона : Една ГодинаБоја : Портокал Зелена СинаМодел : СпиралаФункција : ПреносниФорма : Како На СликатаПол : УнисексУпотреба : Компир Морков CukeКоличина : 1 PCЗабелешка : ве Молиме овозможи боја разликата помеѓу објект и слика beause на светлината проблем.Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

1бр краставица Slicer красотата краставица маската нож за красота устройство притурка кухня инструмент, зеленчуци, плодов къдря Slicer OK 0349

2.53 -21 % BGN 2.00

Член име : Краставица SlicerМатеријал : ПП Пластични+Нерѓосувачки ЧеликБоја : како прилогГолемина : прибл 9x5x2.5cmЕдиница тежина : околу 50g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Многофункционален Жулиен белачка 2 в 1 неръждаема домати Slicer картофи, моркови, зеленчукови ренде кухненски принадлежности

6.37 -22 % BGN 5.00

1.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; 2.Анти лизга справи и трајни изградба 3.Што ќе ви овозможи да се создаде брзо и лесно julienned зеленчук јадења, кои изгледаат неверојатно 4.Совршен за пилинг Домати,zucchini, морков, parsnip, butternut сквош и сладок компир тестенини, кои се и здрави и забава 5.Повеќето вечери сакаат едноставен и симетрични изглед на нивната храна, така ние развивме нашите julienne сечилото да се даде најмногу, дури и намалување можно да се направи да изгледа добро Испорака : Кога ќе го поставите цел, Сите објекти ќе се организира превозот во рок од 7 работни дена по плаќање избришани...

QuickDone неръждаема стомана, Ябълка, Круша, а пробовземното търговска клас на прибори за готвене на плодове, зеленчуци ядрото на ядрото Отстраняване AKC5034

BGN 7.97

ОписГолемина : 21x2x8cmМатеријал :Нерѓосувачки ЧеликПакетот вклучува1 PCS X Јаболко, Круша CorerЗа Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка...

Удобен Зеленчукова Спирализатор На Ренде Краставици, Кухненски Инструменти, Приспособления За Приготвяне На Храна

23.84 -41 % BGN 14.00

[xlmodel][производи][43023][xlmodel][производи][8888] Погоди ви се допаѓа[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Опис на ПроизводотКујна Gadgets Корисна Зеленчук Spiralizer Grater Готвење АлаткиСпецификација : 100% сосема нов и висок квалитетГолемина : 21x8.5x8.5cm, ве молиме проверете ја големината детали во фото листаМатеријал : ABS+нерѓосувачки челикПогоден за : краставица,тиква,морков,компир,итнПакетот вклучува : 1 * Зеленчук спирала grater[xlmodel][производи][42770][xlmodel][производи][42770][xlmodel][производи][42770] најпопуларниот Купувачот СоветиДраг Пријател, ако сте Russion клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !Плаќање1...

Добър 8 бр./компл. от неръждаема стомана пъзел плодове овощерезка кухненски инструменти цвете форма фондан сладкарски изделия мухъл

6.35 -6 % BGN 6.00

8pcs / Set Нерѓосувачки Челик Загатка за Овошје и Зеленчук Машина Кујнски Алатки Цвет Форма Фондан Тесто МувлаПроизвод Information:[Количество] : 8pcs / Set[Материјал] : Нерѓосувачки Челик[Боја] : Случајни Превозот[Пакување] : Вшмукување картичка[Вшмукување Картичка Големина] : 18.5*16*5cmAnswer : ___________________________ Note : Оваа големина се однесува на најголемиот производ големина и најмалите производ големина во пакет.

1бр Longming Home нов зеленчуци картофи керамична белачка кухненски инструменти моркови белачка кора скорост на нож кухненски аксесоар KX 196

2.06 -3 % BGN 2.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чистиМашина за миење садови безбедноЧлен име : нож за лупење ОвошјеМатеријал : Керамички+PP ПластикаБоја : портокалова,зелена,розоваГолемина : 13x5cmЕдиница тежина : околу 33g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нови Кухненски Приспособления От Неръждаема Стомана Apple Кътър Slicer Зеленчуци, Плодове Инструменти Кухненски Принадлежности

288.00 -20 % BGN 230.00

Кујна Gadgets, Од Не ' Рѓосувачки Челик Apple Машина Slicer Зеленчук Овошје Алатки Кујнски ПриборСпецификација : 100% бенд нов и висок квалитетМатеријал : висок обврска не ' рѓосувачки челикБоја : сребренаГолемина : 15cm ( Должина ) x 11 см ( Ширина ), погодни за парче apple дијаметар помал од 9 смЛесно да се чистиМашина за миење садови безбедноПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

QuickDone кръг на тамбура Slicer овощерезка картофи Печени моркови на ренде сирене Slicer остриета от неръждаема стомана AKC6013

52.77 -26 % BGN 39.00

Карактеристики : Висока ефикасност на работа, се тресат 1 кругот е еднаква да се намали 12 пати.Карактеристики 3 различни видови на нерѓосувачки челик ножеви за избор на режење & сечење.Раката на оддалеченост од храна, Безбедно да се намали зеленчук да се направи парче и julienne.Силен остар нерѓосувачки челични ножеви, го прави лесно да се намали зеленчук и овошје и ќе трае со години.Опис : Производство : Shredders & SlicersМатеријал : ABS + Нерѓосувачки челик+PCБоја : Зелена,СинаГолемина : 26*11.5*24cmПакетот Вклучува : 1 X SlicersВе молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Неръждаема стомана диня Slicer двойно края на размера на Водещата лъжица сладолед Ballers пъпеш лъжичка кулинария инструмент кухненски принадлежности

2.06 -3 % BGN 2.00

Нерѓосувачки Челик Лубеницата Slicer Двојно крајот Големина на Овошје Лажица И сладолед Ballers Диња Лажичка Готвење Алатка Кујнски ПриборОпис : Предмет : Ffruit лажица Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : 18 * 3.1 cm Тежина : 35 gПроизводи вклучуваат : 1 X PC Диња BallerФункција : Сосема нов и висок квалитет...

1 компл. 3 в 1 лъжичка диня Баскетболист рейнджъри Slicer пъпеш умен плодов нож делител копаят топката Дърва нож в кухнята OK 0494

BGN 6.05

Член Име : 3pcs / set Овошје Corers Материјал : ФДУ ABS+PP+Нерѓосувачки Челик Големина : 21x6.5cm Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 110g / pc Пакет се Вклучени : 1 XFruit Corers Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Мулти Тамбура Овощерезка Белачка Нож За Зеленчуци Инструменти С 5 Остриета Моркови Нож Ренде Хеликоптер Кухненски Приспособления Инструменти

BGN 20.58

Мулти Mandoline Зеленчук Slicer Нож За Лупење Grater Зеленчук Машина Алатки Со 5 Ножеви Морков Машина Хеликоптер Кујнски ПриборФункција : ОДЛИЧНА KITKEN GRATER...

Нов Прием На Ренде От Неръждаема Стомана Лъжица За Джинджифил, Чесън, Лимонена Кора Кухненски Приспособления И Аксесоари

11.04 -37 % BGN 7.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотНови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Grater Лажица Ѓумбир За Лук Лимон Zester Кујна Gadgets, За ДодатоциПовеќенаменски флексибилна алатка која ви овозможува да решетки, уништи, кора од лимон или едноставно да се поттикне ѓумбир чајФункција : Направени од високо обврска не ' рѓосувачки челик, трајни и rustproofРешетки ѓумбир / лук лесно, исто така, може да биде и сад и директно се стави на ѓумбир во храна или пиење...

Кухненски ножици нарязани зелен лук, нарязани на кухненски ножици от неръждаема стомана-офис ножици, ножици от неръждаема стомана

BGN 20.64

Пет слоеви од нерѓосувачки челик ножици исечете зелен кромид кромид сецкани зелен кромид исечете хартија кујна преработка на храна мулти храна

Нов Картофено Пюре Инструменти От Неръждаема Стомана Картофелемялка Професионално Заснемане На Тел Пишеща Машина -30

7.30 -32 % BGN 5.00

Нови Пире од Компири Алатки Нерѓосувачки Челик Компир Masher Професионална Контрола Жица Masher Опис Секогаш потребни садови utensil за било кујната Може да mesh варен зеленчук или дури и ориз и сладолед Лесно да се Чисти и Удобни за Користење Најдобри компир masher! Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 25*6cm 1 x Компир MasherНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Кухненски Приспособления Домати Slicer Стойки От Неръждаема Стомана Лук Притежателя Нож Зеленчуци, Плодове Инструменти За Приготвяне На Храна

3.31 -40 % BGN 2.00

Кујна Gadgets, Домати Slicer Стои Нерѓосувачки Челик Кромид Носителот Машина Зеленчук Овошје Готвење Алатки Карактеристики Кујна GadgetЛесно Нерѓосувачки Челик Кромид Носителот на Оваа корисна gadget не само што има кромид за вас (не повеќе stinky раце), но исто така и упатства вашиот нож за совршено дури и парчиња...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.