• Новинка
Кухненски Принадлежности За Везни От Неръждаема Стомана Skinner Кухня To Scale Кухненски Стоки Овощерезка Кухненски Инструменти Джаджи

Кухненски Принадлежности За Везни От Неръждаема Стомана Skinner Кухня To Scale Кухненски Стоки Овощерезка Кухненски Инструменти Джаджи

резултат:
BGN 3.86
BGN 3.00 -22 %

Брой продукти
Налично


Кујна додатоци од Нерѓосувачки челик скали Skinner Кујната за да се скала Кујна стоки Зеленчук машина Кујнски алатки Кујна gadgets Опис : Сосема Нов и Висок Квалитет со капак риба scaler. Исто така доаѓа со прикачен нож.
Риба scaler запира скали летање и да се избегнува хаос.
Со оваа алатка можете лесно и безбедно да се ослободи од риба скали.
БЕЗБЕДНА И ЕФИКАСНА АЛАТКА
Преносни и лесен за користење
Модерна ден кујна алатка
Боја : Испрати по случаен избор
Пакети, Вклучувајќи И
Квалитетот 1 вклучува :
1 риба scaler смена + прилог мал нож
(НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.)
Испорака :
1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.
2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .
3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.
4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-35 работни дена.EMS и DHL обично трае 5-10 работни дена.
5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.
Контакт :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.
3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
4.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.
5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум -6 : 00pm понеделник - Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.
Политика За Наплата :
1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот ако најдете било каков проблем со нашите производи.Ние ќе ја за слободни или враќање на плаќање за вас.
2.Ако објектот е дефектен во рок од 2 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на дефектни деца.
Повратни информации :
1. Сакате вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи.
2.Ние ја напушти 5 ѕвезди на нашите клиенти во секое време
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми (Откако ќе се донесе повратни информации, тоа не може да биде изменета повеќе).

Подробности

Цвят:
случаен цвят
търговска марка:
Маска за лице
Тип На Плодови И Зеленчукови Инструменти:
Дробилки И Слайсеры
Материал:
неръждаема стомана
документ:
CE / EU, CIQ, ЕИО, FDA, LFGB, SGS
Номер На Модела:
CF-19
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Тип:
Плодови И Зеленчукови Инструменти
Тип:
Плодови И Зеленчукови Инструменти
1:
кухненски принадлежности
2:
за кухни
3:
устройство
4:
Кухня
5:
зеленчуци
6:
кухненски инструменти
7:
cozinha
8:
Защита на ръчни инструменти
9:
accesorios de cocina

Избор на купувачи

Полезни плодове ананас белачка Бур слайсеры клип нож лесен ананас нож плодова салата инструменти кухненски принадлежности

1.50 -33 % BGN 1.00

Име : практична нерѓосувачки челик ананас ножМатеријал : нерѓосувачки челикГолемина : 13.3*1.8 cmПакување : ананас меч * 1 BUCДобредојдовте на нашата продавница...

WORTHBUY 304 неръждаема стомана чесън Съобщения с дървена дръжка чесън Мелница нож джинджифил натиснете Slicer кухня зеленчукови инструменти

25.12 -28 % BGN 18.00

WORTHBUY 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лук Притиснете Со Дрвена Рачка Лук Дробилката Машина Ѓумбир Притиснете Slicer Кујна Зеленчук АлаткиФункција : 1.Дрвена рачка на 304 нерѓосувачки челик лук притиснете.2.Брзо мелење надвор од лукот и ѓумбирот.Зачувај вашето време.3.304 нерѓосувачки челик материјал.Издржливи и не е лесно да ' рѓа.4.Гума дрвена рачка.Удобно се чувствуваат,не се лизга и здрави.5.Лесен за употреба и чиста.Кујната и ресторанот готвење добар помошник.Детали : Бренд Име : WORTHBUYСтил : КинескиМатеријал : 304 од не ' Рѓосувачки челик,ДрвениБоја : Сребрена,ЖолтаТежина : 235gГолемина : 17 x 5.5 cmПакетот Вклучува : 1 x Лук ПритиснетеПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Објектот ќе биде предаден во рок од 13 дена по целосната уплата.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Хонг Конг Воздух mail...

Неръждаема Стомана Ананас Белачка Машина Бур Slicer Белачка Нож Парер Ананас Слайсеры За Faminly Hotel

17.07 -24 % BGN 13.00

Опис На Производот : 1 Употреба : кора од ананас, лесно да го исечете.2 Материјал : нерѓосувачки челик3 Димензии(прибл.) : висина : 20cm / 7.87 во, ширина : 8cm / 3.15 во4...

Многофункционален Жулиен белачка 2 в 1 неръждаема домати Slicer картофи, моркови, зеленчукови ренде кухненски принадлежности

6.37 -22 % BGN 5.00

1.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; 2.Анти лизга справи и трајни изградба 3.Што ќе ви овозможи да се создаде брзо и лесно julienned зеленчук јадења, кои изгледаат неверојатно 4.Совршен за пилинг Домати,zucchini, морков, parsnip, butternut сквош и сладок компир тестенини, кои се и здрави и забава 5.Повеќето вечери сакаат едноставен и симетрични изглед на нивната храна, така ние развивме нашите julienne сечилото да се даде најмногу, дури и намалување можно да се направи да изгледа добро Испорака : Кога ќе го поставите цел, Сите објекти ќе се организира превозот во рок од 7 работни дена по плаќање избришани...

Неръждаема стомана лимонена кора на сирене и подправки ренде бонус четка

5.89 -32 % BGN 4.00

Ако вашата цел повеќе од $15,Y ou може да добиете подарок.1, се Стави на производот што сакате да го купите во количката.2, Кликнете на "да добијат подарок" копчето ,додадете подарок за количката,а потоа ги плаќаат заедно.3, Ние ќе ги одземе цената на подарок во вашата нарачка.4,Ако не се купи подарок , ќе не може да подарок .4,нема попродажбата на политика за подароци.100% сосема нов и висок квалитет на Планирање површина направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, корозијаотпорни...

Търговия На Едро С Плодове, Зеленчуци Дърворезба Инструменти Пъпеш Лъжички Баллеры Кухненски Принадлежности От Неръждаема Стомана Безплатна Доставка

BGN 243.20

Промет на големо со Овошје и Зеленчук Резба Алатки Диња Топки Ballers од Нерѓосувачки Челик Кујнски Прибор Бесплатен Превозот Димензии : должина 3 CM, со дијаметар од 23.5 CMние ќе испорака боја случаен избор

Професионални сокове от неръждаема стомана портокалов сок от лимон, цитрусови плодове сокоизстисквачка плодов инструмент

12.16 -18 % BGN 10.00

Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки челик & Пластика.Дизајниран за кујна,готвење,надвор,дома мебел и др...

200шт многофункционален плодов зеленчук инструмент за резба нож пъпеш лъжички баллеры от неръждаема стомана кухненски приспособления и аксесоари

BGN 451.20

200pcs Мултифункционален овошје зеленчук алатки резба машина диња топки ballers од нерѓосувачки челик кујнски gadget додатоци Димензии : должина 3 CM, со дијаметар од 23.5 CMние ќе испорака боја случаен избор

Кухненски ножици нарязани зелен лук, нарязани на кухненски ножици от неръждаема стомана-офис ножици, ножици от неръждаема стомана

BGN 20.64

Пет слоеви од нерѓосувачки челик ножици исечете зелен кромид кромид сецкани зелен кромид исечете хартија кујна преработка на храна мулти храна

1бр краставица Slicer красотата краставица маската нож за красота устройство притурка кухня инструмент, зеленчуци, плодов къдря Slicer OK 0349

2.53 -21 % BGN 2.00

Член име : Краставица SlicerМатеријал : ПП Пластични+Нерѓосувачки ЧеликБоја : како прилогГолемина : прибл 9x5x2.5cmЕдиница тежина : околу 50g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Кухненски Приспособления Домати Slicer Стойки От Неръждаема Стомана Лук Притежателя Нож Зеленчуци, Плодове Инструменти За Приготвяне На Храна

3.31 -40 % BGN 2.00

Кујна Gadgets, Домати Slicer Стои Нерѓосувачки Челик Кромид Носителот Машина Зеленчук Овошје Готвење Алатки Карактеристики Кујна GadgetЛесно Нерѓосувачки Челик Кромид Носителот на Оваа корисна gadget не само што има кромид за вас (не повеќе stinky раце), но исто така и упатства вашиот нож за совршено дури и парчиња...

DUOLVQI чесън нож зеленчукова плодов привкус на хеликоптера ръчни месомелачки кухненски инструменти с кухненски ръчно кухненски робот

22.83 -39 % BGN 14.00

DUOLVQI Лук Машина Зеленчук Овошје Пресврт Шредер Рачна Мелница за Месо Кујнски Алатки Кујна Прирачник Процесор за ХранаАко може да се плати од страна на ТТ, Запад Унија, Кредитна Картичка или било трансфер кој Escow соработуваат! Стоката нормално испрати во 2 работни дена, а ние нормално се провери секој производ пред да го испратите! Вашиот клиент место цел во вашата продавница или вебсајтот Ќе се одржи на истата цел во нашата продавница и да се задржи добивката, Ние ќе испратиме цел да вашите клиенти директноНа стока од Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае околу 1045 дена,Европските Земји, вообичаено може да се добие во рок од 20 дена...

Мулти Тамбура Овощерезка Белачка Нож За Зеленчуци Инструменти С 5 Остриета Моркови Нож Ренде Хеликоптер Кухненски Приспособления Инструменти

BGN 20.58

Мулти Mandoline Зеленчук Slicer Нож За Лупење Grater Зеленчук Машина Алатки Со 5 Ножеви Морков Машина Хеликоптер Кујнски ПриборФункција : ОДЛИЧНА KITKEN GRATER...

5 слоя неръждаема стомана Кухня със ситно нарязан зелен лук ножица изрежете офис шлайфане САМ занаят ножици

BGN 7.92

Почитувани купувачот, ако не ја прими стоката или стоката се оштетени, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде разумно решение...

Съобщение от неръждаема стомана, лимон, лайм, портокал сокоизстисквачка цитрусови плодове сокоизстисквачка кухня, бар кухненски робот притурка кухня T31 T31

8.38 -16 % BGN 7.00

Нерѓосувачки челик притиснете лимон вар портокал морнар Цитрус Изстискване кујна бар Процесор за Храна Gadget Кујна VHC16 T31 VHC16 T31Ве молиме имајте во предвид : Минималната цел количество : 1Кога вкупниот износ на налози

QuickDone неръждаема стомана, Ябълка, Круша, а пробовземното търговска клас на прибори за готвене на плодове, зеленчуци ядрото на ядрото Отстраняване AKC5034

BGN 7.97

ОписГолемина : 21x2x8cmМатеријал :Нерѓосувачки ЧеликПакетот вклучува1 PCS X Јаболко, Круша CorerЗа Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка...

Мулти Тамбура Овощерезка Ренде Белачка Зеленчуци Режещите Инструменти С 5 Остриета Моркови Нож Хеликоптер Кухненски Принадлежности

22.38 -24 % BGN 17.00

Мулти Mandoline Зеленчук Slicer Нож За Лупење Grater Зеленчук Машина Алатки Со 5 Ножеви Морков Машина Хеликоптер Кујнски ПриборФункција : ОДЛИЧНО KITKEN GRATER...

Нов Прием На Ренде От Неръждаема Стомана Лъжица За Джинджифил, Чесън, Лимонена Кора Кухненски Приспособления И Аксесоари

11.04 -37 % BGN 7.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотНови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Grater Лажица Ѓумбир За Лук Лимон Zester Кујна Gadgets, За ДодатоциПовеќенаменски флексибилна алатка која ви овозможува да решетки, уништи, кора од лимон или едноставно да се поттикне ѓумбир чајФункција : Направени од високо обврска не ' рѓосувачки челик, трајни и rustproofРешетки ѓумбир / лук лесно, исто така, може да биде и сад и директно се стави на ѓумбир во храна или пиење...

Нов Картофено Пюре Инструменти От Неръждаема Стомана Картофелемялка Професионално Заснемане На Тел Пишеща Машина -30

7.30 -32 % BGN 5.00

Нови Пире од Компири Алатки Нерѓосувачки Челик Компир Masher Професионална Контрола Жица Masher Опис Секогаш потребни садови utensil за било кујната Може да mesh варен зеленчук или дури и ориз и сладолед Лесно да се Чисти и Удобни за Користење Најдобри компир masher! Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 25*6cm 1 x Компир MasherНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

1 бр. силиконови зеленчуци и плодове четка белачка лека четка за почистване на картофи, моркови, джинджифил нескользящая Огнеупорни мат

BGN 1.98

Здраво на сите, добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат,ако се направи наредби, внимание дека цел помалку од $ 7 не можеше да се следи, но брзина е истата, ќе пристигнат на време...

Нов Прием На Cocina Cuisine Топка Dig Fruit Three Piece Многофункционален Нарязан Диня Лъжица Издълбани Ножове Кухненски Притурка

6.38 -6 % BGN 6.00

' Нова Пристигнување Cocina Кујна Топката Копаат Овошје Три Парче Мултифункционален Сече Лубеница Лажица Врежан Ножеви Кујна Gadget Големина : околу 2022cmДобредојдовте на нашата продавница...

1бр мини сладки пластмасови приспособления ръчна сокоизстисквачка ръчно натиснете Плодове Портокал цитрусови плодове сокоизстисквачка лимон сокоизстисквачка к?

4.06 -26 % BGN 3.00

Карактеристики : Мултифункција овошје лимон овошје морнар;Едноставен за ракување и лесно може да го носи;Спецификации : Име на производ : Прирачник Лимон Овошје Зеленчук Сок Extractor Кујна Морнар АлаткаМатеријал : ПП среден и TPO рачкаПроизвод големина : 16.5 X 8.5 cm / 6.50 X 3.35"Пакувањето на производот : OPP вреќаПроизвод тежина : околу 80gБоја : зелена, сива јагленОперативен режим : упатствоФункција : овошје лимон морнар extractorПримена : за дома, канцеларијаСтил : креативно, едноставно1 X Морнар Extractor

Добър 8 бр./компл. от неръждаема стомана пъзел плодове овощерезка кухненски инструменти цвете форма фондан сладкарски изделия мухъл

6.35 -6 % BGN 6.00

8pcs / Set Нерѓосувачки Челик Загатка за Овошје и Зеленчук Машина Кујнски Алатки Цвет Форма Фондан Тесто МувлаПроизвод Information:[Количество] : 8pcs / Set[Материјал] : Нерѓосувачки Челик[Боја] : Случајни Превозот[Пакување] : Вшмукување картичка[Вшмукување Картичка Големина] : 18.5*16*5cmAnswer : ___________________________ Note : Оваа големина се однесува на најголемиот производ големина и најмалите производ големина во пакет.

Многофункционален 360 Градуса Ротари От Неръждаема Стомана, Ренде Кухня Парер Slicer Притурка Плодове И Зеленчуци Инструменти

7.94 -12 % BGN 7.00

Мултифункционален 360 Степени Ротари Нерѓосувачки Челик Graters Кујна Parer Slicer Gadget Овошје & Растителни АлаткиКарактеристики : 100% нов и висок квалитет3 вида на ножеви ги задоволат вашите различни барања.360 степени rotatable ножеви, погодно да се промени.Остри и конвексни страни да лупам овошје.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, slushing и издржливи.Животна срединапријателски пластичен држач, удобно ракасе чувствуваат.Виси, за складирање, заштеда на простор.Материјал : ПП + TPR + 420 нерѓосувачки челикГолемина : 7.3 * 14.5 cmПакетот Вклучува : 1 x нож за лупење (не вклучувајќи овошје и зеленчук)Здраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

1бр нова мода от неръждаема стомана ръчно натиснете лимон сокоизстисквачка сокоизстисквачка orange е цитрусов натиснете сок от плодове Вар кухня и бар инструменти OK 0

BGN 7.81

Член Име : Лимон Изстискване Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 21x6.8cm Боја : сребро Стил : како прилог Единица тежина : околу 185g / pc Пакет се Вклучени : 1 XSqueezer Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1 бр. горещ картоф на спирала моркови парче Slicer машина за рязане на краставица Спирализатор кухненски приспособления, инструменти и аксесоари

2.53 -21 % BGN 2.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Удобен Зеленчукова Спирализатор На Ренде Краставици, Кухненски Инструменти, Приспособления За Приготвяне На Храна

23.84 -41 % BGN 14.00

[xlmodel][производи][43023][xlmodel][производи][8888] Погоди ви се допаѓа[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Опис на ПроизводотКујна Gadgets Корисна Зеленчук Spiralizer Grater Готвење АлаткиСпецификација : 100% сосема нов и висок квалитетГолемина : 21x8.5x8.5cm, ве молиме проверете ја големината детали во фото листаМатеријал : ABS+нерѓосувачки челикПогоден за : краставица,тиква,морков,компир,итнПакетот вклучува : 1 * Зеленчук спирала grater[xlmodel][производи][42770][xlmodel][производи][42770][xlmodel][производи][42770] најпопуларниот Купувачот СоветиДраг Пријател, ако сте Russion клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !Плаќање1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.