• Новинка
1PC KRV205 ултра-интелигентен робот домакински автоматично ефективен прахосмукачка

1PC KRV205 ултра-интелигентен робот домакински автоматично ефективен прахосмукачка

резултат:
BGN 163.68
BGN 156.00 -5 %

Брой продукти
Налично


1 PC KRV205 Ултра-Тенок Интелигентен Робот Домаќинство
Автоматско Ефикасна Правосмукалка
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Карактеристики :
1. тенка тело : 27 СМ * 8 Cm : Лесно оди под креветот, троседот и други мебел да ги собереш првут,прав и полен
2. Помал шум : 55d B :
3. Двојно страна четка
4. анти-капка анти-отежнуваат сензори
5. Едно-копче pression да ги тргнеме на прашина бин
6. Флексибилни браник пред штити машина, исто така, мебел
7. Авто-стоп кога се крена
8. Четири чистење правци : случајни, спирала, по должината на ѕидот, polygonal

Подробности

дистанционно управление:
No
търговска марка:
ZJMZYM
Функция:
Почистване, Метене И Засмукване Тип
Маршрут Почистване:
Плановия Тип
Чанта Или Без Торба:
Без торбичка
Дължина на кабела (м):
Безжичен
Мощност (W):
Тип:
Циклон
Търговски Вид:
Почистване На Домакински
Инсталация:
Робот
Специална Смукателна Дюза:
Почистете Дюзата Събрание На Прах Циклон
LCD дисплей:
No
Номер На Модела:
КРВ205
Напрежение На Тока (В):
19 W
силата на:
19 W
Филтър капацитет:
450 мл
Напрежение На Тока (В):
110В/220V
is_customized:
Yes
Номер На Продукта:
g015

Избор на купувачи

Авто прахосмукачка за монтирани на превозното средство чистящая машина малка ръчна чанта утино-Клювастый Пылеулавливающий инструмент PV-1200AC-A9

184.00 -5 % BGN 175.00

Автомобил со Правосмукалка ВозилоМонтирани Чистење Машина Мали рачни Прашина Колектор ПаткаНаплатен Собирање на Прашина Алатки PV1200 ACA9Priduct ФункцијаДетали за производот име на производ : автомобил чистење напон : 12 V моќност : 80 W модел : PC1200 AVA9 вакуум тип : Рачни операција часови : 30min прашина собирање капацитет : 440ml на воздухот : 1060 L / мим вшмукување : 360mm кабелот за напојување должина : 5m Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе ги организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

1PC 6L неръждаема стомана 110V / 220V 6L perfect Industry Heated ултразвукова пречистване на нагревател, таймер за пречистване на чистящая машина

BGN 243.66

1 PC 6 L Нерѓосувачки Челик 110 V / 220 V 6 L совршен Индустрија Загрева Ултразвукови Почиста Грејач Тајмер Почиста Чистење МашинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажуваОпис

Битова безжична прахосмукачка ORB48EB-A9 ръчно тъпо акумулаторна топка прахосмукачка 4.8 V 8W

145.60 -5 % BGN 138.00

Домаќинство Cordless Правосмукалка ORB48 EBA9 рачен muteбатерија топката правосмукалка 4.8 V 8 WСликата покажува : Опис : Тежина : 0.76 kgВшмукување : 374mmВакуум воздушниот волумен : 935 литри / минутаМоќност : 8 WБатеријата Напон : 4.8 VНапон : 220 VЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

1PC 110V/220V PS-10T 70W 2Л ултразвукови почистващи машини печатна платка част на лаборатория за пречистване / електронни продукти и т.н

72.70 -5 % BGN 69.00

1 PC 110 V / 220 V PS10 T 70 W 2 L Ултразвукови чистење на машини колоодборот делови лабораторија cleaner / електронски производи, итнНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика шоуДетали за производот : ОписДобро чистење ефикасност за индустриски професионални апликација : Накит ултразвукови почиста, стоматолошки ултразвукови чистење, Skymen ултразвукови почиста , LPs рекорд ултразвукови почиста ,оптичка леќа ултразвукови почиста ,овошје ултразвукови почиста ,зеленчук ултразвукови почиста ,голф ултразвукови почиста, PCB индустриски ултразвукови почиста, тетоважа ултразвукови чистење, дигитални ултразвукови почиста, голем резервоар ултразвукови почиста машина, ултразвукови чистење машина, пиштол ултразвукови почиста, дигитални ултразвукови чистење опрема, immesible ултразвучно transducers, branson ултразвукови чистење, ултразвук систем, ултразвучно бањи, ултразвукови почистаСјајна слика за домаќинството и за лична употреба откако се чисти : 1.Инкџет печатачглави, фоки, антички монети, значки, вентили, машина млазници,2.Есцајг...

Перална машина ултразвук на входния сигнал на рамената на преносим промишлени ултразвукови чист GENENG GZ-1012 вибриращ

BGN 2054.40

Контактирајте со насВе молиме не двоумете се да ме контактирате доколку ви треба дополнителни информацииWhatsapp / Tel : +8618025853042Веб : Адреса : 5 H,Beifang Junyi Бизнис Центар, Baoan Fuyong Област,Шенжен,Кина (Копно)

(На кораб от BG CN) Робот-мойщик прозорци anti-falling smart window glass cleaner wall cleaner робот-прахосмукачка

BGN 220.80

2,карактеристики на Производот : Важни Безбедносни Мерки На ПретпазливостПред да го користите овој производ, ве молиме прочитајте ги сите инструкцииПредупредување1...

Geneng GZ-1036 ултразвукова пречистване на входяща вибрация прът шок нож мухъл обезмаслител дънна платка очистительная машина

BGN 3772.80

Контактирајте со насВе молиме не двоумете се да ме контактирате доколку ви треба дополнителни информацииWhatsapp / Tel : +8618025853042Веб : Адреса : 5 H,Beifang Junyi Бизнис Центар, Baoan Fuyong Област,Шенжен,Кина (Копно)

Машина за ултразвук почистване на 15l честота регулируема бижута от стъкло за обзавеждане на печатна платка мухъл метал обезмасляващ Ултразвукова вана

BGN 556.80

Најдобар Продавање На Производ15 L Ултразвукови Почиста Прилагодливи Моќ Дигитален Тајмер & Грејач Контрола со CEза Авто Делови Коло Б oard Метален Хардвер Делови Голф Лабораториски Инструменти Карактеристики : 1...

1бр цифров DSA50-GL1 110/220 В ултразвукова пречистване от неръждаема стомана 1.8 л регулируема безплатна кошница

129.12 -5 % BGN 123.00

Дигитални Ултразвукови Почиста од не ' Рѓосувачки Челик ултразвучно бањаСликата покажува : Достапни За : * Очила и рачни часовници : оптички рамки,очила за сонце,види синџири,водоотпорен часовници и др.;* Накит : ѓердани,прстени,обетки,белегзии и др.;* Стоки : електрични хлапак глави,жилети,протези,чешли,четки за заби и др.;* Канцелариски материјал : пенкало глави,печатач глави,инкџет касети,заптивки и слично;* Метални статии : види делови,антички монети,значки,машина млазници и др.;* Метални dishware : предници,ножеви,лажици и слСпецификации :

Прахосмукачка Начало легло клещи колектор UV Acarus убийството на прахосмукачка за битови матрак клещи-убийство

126.40 -47 % BGN 67.00

Правосмукалка Дома Кревет Грините Колектор УВ AcarУбиството Правосмукалка за Дома Душек ГринитеУбивајќиЗа Првите 5 клиенти, ние ќе ви ги даде пет филтри и четка како подарок : )Оваа правосмукалка е наменета исклучиво за кревет, перница, троседот, тепих и така натаму.Основната Функција : 1...

Оригиналът на XIAOMI MI робот прахосмукачка Начало автоматична подметальная прах стерилизират смарт планираното управление на мобилно приложение

558.38 -0 % BGN 558.00

Ставка Детали ОписЗа ДАНОК : Ние продавачот не е одговорен за царински давачки и какви било давачки ,нашата цена само вклучуваат цена на производот и превозот на трошоците...

Ултразвуково почистване на неръждаема стомана Цифров честотата 42 khz печатна платка механични бижута ултразвукова пречистване на

110.18 -5 % BGN 105.00

Ултразвукови Чистење Нерѓосувачки Челик Дигитални 42khz Фреквенција PCB Механички Накит Ултразвукови ПочистаСликата покажува : Спецификации : Материјал : нерѓосувачки челикФреквенција : 42 KHzВласта го оценувате : 70 W(220 V)Облик, големина : 290 x 220 x 184 mm ( L x W x H )Внатрешни димензии : 195 x 165 x 65 mm ( L x W x H )Пакување големина(cm) : 331 x 252 x 216 mm ( L x W x H )Нето тежина : 2.25 kgПакување тежина : 2.65 kg

Нов прием на ултразвукова чистящая машина JP-010B Jewellery ултразвукова Cleaner 2Л 220V

97.12 -5 % BGN 92.00

Нови Пристигнување Ултразвукови Чистење Машина ЈП010 B Накит Ултразвукови Почиста 2 L 220 VPricture покажува : Може да одговара за овие : опис : Добро чистење ефикасност за индустриски професионални апликација : Накит ултразвукови почиста, стоматолошки ултразвукови чистење, Skymen ултразвукови почиста , LPs рекорд ултразвукови почиста ,оптичка леќа ултразвукови почиста ,овошје ултразвукови почиста ,зеленчук ултразвукови почиста ,голф ултразвукови почиста, PCB индустриски ултразвукови почиста, тетоважа ултразвукови чистење, дигитални ултразвукови почиста, голем резервоар ултразвукови почиста машина, ултразвукови чистење машина, пиштол ултразвукови почиста, дигитални ултразвукови чистење опрема, потопна ултразвучно transducers, подводни ултразвучно трансдуцерот, branson ултразвукови чистење, ултразвук систем, ултразвучно бањи, ултразвукови почистаСјајна слика за домаќинството и за лична употреба откако се чисти : 1.Есцајг...

1pc 2Л 60W 110/220V ултразвукова пречистване от неръждаема стомана + измиване на кошница / дръжката за управление на отопление ултразвукова пералня

BGN 88.00

1pc 2 L 70 W 110 / 220 V Нерѓосувачки Челик Ултразвукови Почиста + перење кошница / KnobКонтрола На Греење Ултразвучно Машина За ПерењеНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажуваОпис

EWorld M884 Robot Cleaner интелигентен робот-прахосмукачка самозарядка и страничната четка за дома, дистанционно управление, аспиратор

360.00 -21 % BGN 284.00

Правосмукалка , Робот , Робот ПравосмукалкаБројот на моделот во видео е M883, начинот на работа е ист како и M884, Само за вас референца! Eworld M884 Робот Почиста Интелигентен Робот Правосмукалка СамоПолнење& Страна Четка за Дома,Далечински Управувач, Aspiratorкарактеристики : Nanofiber Четка Платно е достапен за повеќе моќни чистење Автоматско Чистење за Дома и во Канцеларија, големи област достапни до 120~150 Квадратни метри 3 Чисти Режим : Авто Чисти, Место Чисти, Edge Чисти 2 Полнење На Владата : Автоматско Полнење, Прирачник За Полнење Дневно / Распоред за Чистење План на располагање : Поставување на почетно време, и направи за чистење дневно во фиксно време дури и вие не сте во канцеларијата или Дома Само Полнење : Овој паметен Роботски Правосмукалка може да се врати на цената на обвинителна Клупа кога тоа се случува да се излезе од моќ 75mm Тенок дизајн овозможи овој Робот Правосмукалка работа во тесен простор Двојно Мерки за Заштита од Судиридоказ : 1...

4 бр. / лот естествен активен ензим Crystal вана и душ ръчно изработени сапун желе дизайн за лице бамбуковое сапун изчезва Ареола сабонете

18.40 -13 % BGN 16.00

4pcs / многу Физички активен ензим кристал бања & туш етерично масло рачно изработени сапун желе дизајн за лице бамбус сапун исчезнат areola saboneteФункција : Намалат порите, акни, отстранување ,белење, антистареењето, хидратантенИсто така може да се користи за отстранување на тетоважа налепнициДијаметар : 4cmпакет : 4pcsAnswer : ___________________________ Note : форма е по случаен избор

1бр цифров VGT-1990QTD 110/220 В професионален ултразвуков пречистване на бижута вана домакински 9л 200 W безплатна кошница

BGN 400.00

1 PC Дигитални VGT1990 QTD 110 / 220 V Професионални Ултразвукови Почиста Накит Бања Домаќинство 9 L 200 W Слободни КошницаНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Карактеристики : Материјал : Нерѓосувачки челик Sсо дијамант во форма на бројки.Време на поставување : 199min прилагодливи.Температурата поставување : 0 целзиусови степени степени на 80 степени целзиусови степени прилагодливи.Дренажа и кул фан се достапни за 6 L и над обемот модели.Моќен ултразвучно трансдуцерот, повеќе униформа дистрибуција на ултразвукови бранови, силни средства за чистење, голема трајност.Керамички грејач за подобро греење ефект.Влагадокажале и антикорозија PCB,способни за различни работни средини...

JIQI 600W парна cleaner 100mL електрическа парна въже домакински чистящая машина дезинфектор стерилизация 5M тел пестене на енергия

103.65 -9 % BGN 94.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.