• Новинка
1 бр. високо качество 110 / 220 В дигитален ултразвуков пречистване на 2 л очистительная машина на нетната кошница нагревател, таймер за пречистване на машината

1 бр. високо качество 110 / 220 В дигитален ултразвуков пречистване на 2 л очистительная машина на нетната кошница нагревател, таймер за пречистване на машината

резултат:
BGN 105.94
BGN 101.00 -5 %

Брой продукти
Налично


1pc Висок квалитет на 110 V/220 V Дигитални Ултразвукови Почиста 2 L Чистење машина за Чистење
кошница Грејач Тајмер Почиста Машина
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува
Опис

Подробности

Аларма За Липса На Вода:
No
търговска марка:
ZJMZYM
Тип:
Ултразвукова Пречистване На
Номер На Модела:
PS-10A
Продължителност На Пара:
25-30 минути
Мощност (W):
70 W
Напрежение На Тока (В):
110/220 В
Обемът на:
2L
брой:
G226
Ултразвукова Честота:
40000Hz
Материал Подложка :
Неръждаема стомана SUS304
Материал На Корпуса:
SUS304
Тегло:
1.6kg
източник на захранване:
AC110V, 50-60Hz, AC220V, 50-60Hz
Обемът на:
2L
контрол на времето:
течнокристален дисплей с цифрово управление (1-30 минути)
Размери:
180 * 170 * 180 мм
Размер На Листа:
150 * 140 * 100мм

Избор на купувачи

JIQI 600W парна cleaner 100mL електрическа парна въже домакински чистящая машина дезинфектор стерилизация 5M тел пестене на енергия

103.65 -9 % BGN 94.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Оригиналът на XIAOMI MI робот прахосмукачка Начало автоматична подметальная прах стерилизират смарт планираното управление на мобилно приложение

558.38 -0 % BGN 558.00

Ставка Детали ОписЗа ДАНОК : Ние продавачот не е одговорен за царински давачки и какви било давачки ,нашата цена само вклучуваат цена на производот и превозот на трошоците...

EWorld M884 Robot Cleaner интелигентен робот-прахосмукачка самозарядка и страничната четка за дома, дистанционно управление, аспиратор

360.00 -21 % BGN 284.00

Правосмукалка , Робот , Робот ПравосмукалкаБројот на моделот во видео е M883, начинот на работа е ист како и M884, Само за вас референца! Eworld M884 Робот Почиста Интелигентен Робот Правосмукалка СамоПолнење& Страна Четка за Дома,Далечински Управувач, Aspiratorкарактеристики : Nanofiber Четка Платно е достапен за повеќе моќни чистење Автоматско Чистење за Дома и во Канцеларија, големи област достапни до 120~150 Квадратни метри 3 Чисти Режим : Авто Чисти, Место Чисти, Edge Чисти 2 Полнење На Владата : Автоматско Полнење, Прирачник За Полнење Дневно / Распоред за Чистење План на располагање : Поставување на почетно време, и направи за чистење дневно во фиксно време дури и вие не сте во канцеларијата или Дома Само Полнење : Овој паметен Роботски Правосмукалка може да се врати на цената на обвинителна Клупа кога тоа се случува да се излезе од моќ 75mm Тенок дизајн овозможи овој Робот Правосмукалка работа во тесен простор Двојно Мерки за Заштита од Судиридоказ : 1...

Geneng GZ-1036 ултразвукова пречистване на входяща вибрация прът шок нож мухъл обезмаслител дънна платка очистительная машина

BGN 3772.80

Контактирајте со насВе молиме не двоумете се да ме контактирате доколку ви треба дополнителни информацииWhatsapp / Tel : +8618025853042Веб : Адреса : 5 H,Beifang Junyi Бизнис Центар, Baoan Fuyong Област,Шенжен,Кина (Копно)

4 бр. / лот естествен активен ензим Crystal вана и душ ръчно изработени сапун желе дизайн за лице бамбуковое сапун изчезва Ареола сабонете

18.40 -13 % BGN 16.00

4pcs / многу Физички активен ензим кристал бања & туш етерично масло рачно изработени сапун желе дизајн за лице бамбус сапун исчезнат areola saboneteФункција : Намалат порите, акни, отстранување ,белење, антистареењето, хидратантенИсто така може да се користи за отстранување на тетоважа налепнициДијаметар : 4cmпакет : 4pcsAnswer : ___________________________ Note : форма е по случаен избор

1PC 110V/220V PS-10T 70W 2Л ултразвукови почистващи машини печатна платка част на лаборатория за пречистване / електронни продукти и т.н

72.70 -5 % BGN 69.00

1 PC 110 V / 220 V PS10 T 70 W 2 L Ултразвукови чистење на машини колоодборот делови лабораторија cleaner / електронски производи, итнНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика шоуДетали за производот : ОписДобро чистење ефикасност за индустриски професионални апликација : Накит ултразвукови почиста, стоматолошки ултразвукови чистење, Skymen ултразвукови почиста , LPs рекорд ултразвукови почиста ,оптичка леќа ултразвукови почиста ,овошје ултразвукови почиста ,зеленчук ултразвукови почиста ,голф ултразвукови почиста, PCB индустриски ултразвукови почиста, тетоважа ултразвукови чистење, дигитални ултразвукови почиста, голем резервоар ултразвукови почиста машина, ултразвукови чистење машина, пиштол ултразвукови почиста, дигитални ултразвукови чистење опрема, immesible ултразвучно transducers, branson ултразвукови чистење, ултразвук систем, ултразвучно бањи, ултразвукови почистаСјајна слика за домаќинството и за лична употреба откако се чисти : 1.Инкџет печатачглави, фоки, антички монети, значки, вентили, машина млазници,2.Есцајг...

Руски склад Handheld Water-spraying Моп Spray домакински Моп за почистване на различни видове инструменти за почистване на под бърза доставка

52.54 -30 % BGN 37.00

Руската Складиште на Водапрскање Четка Спреј Четка Чистење во Домаќинството За Разни ВидовиНа Подот Почиста Алатки Брза ИспоракаТермин за пребарување : Мултифункционален, Животната средина, Дома се Користи, Спреј Четка, апарати за Домаќинство, Кат Чистење Алатки Карактеристики : Одличен помошник за чистење на домот или канцеларијата...

1pc 2Л 60W 110/220V ултразвукова пречистване от неръждаема стомана + измиване на кошница / дръжката за управление на отопление ултразвукова пералня

BGN 88.00

1pc 2 L 70 W 110 / 220 V Нерѓосувачки Челик Ултразвукови Почиста + перење кошница / KnobКонтрола На Греење Ултразвучно Машина За ПерењеНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажуваОпис

Авто прахосмукачка за монтирани на превозното средство чистящая машина малка ръчна чанта утино-Клювастый Пылеулавливающий инструмент PV-1200AC-A9

184.00 -5 % BGN 175.00

Автомобил со Правосмукалка ВозилоМонтирани Чистење Машина Мали рачни Прашина Колектор ПаткаНаплатен Собирање на Прашина Алатки PV1200 ACA9Priduct ФункцијаДетали за производот име на производ : автомобил чистење напон : 12 V моќност : 80 W модел : PC1200 AVA9 вакуум тип : Рачни операција часови : 30min прашина собирање капацитет : 440ml на воздухот : 1060 L / мим вшмукување : 360mm кабелот за напојување должина : 5m Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе ги организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

1бр цифров DSA50-GL1 110/220 В ултразвукова пречистване от неръждаема стомана 1.8 л регулируема безплатна кошница

129.12 -5 % BGN 123.00

Дигитални Ултразвукови Почиста од не ' Рѓосувачки Челик ултразвучно бањаСликата покажува : Достапни За : * Очила и рачни часовници : оптички рамки,очила за сонце,види синџири,водоотпорен часовници и др.;* Накит : ѓердани,прстени,обетки,белегзии и др.;* Стоки : електрични хлапак глави,жилети,протези,чешли,четки за заби и др.;* Канцелариски материјал : пенкало глави,печатач глави,инкџет касети,заптивки и слично;* Метални статии : види делови,антички монети,значки,машина млазници и др.;* Метални dishware : предници,ножеви,лажици и слСпецификации :

Машина за ултразвук почистване на 15l честота регулируема бижута от стъкло за обзавеждане на печатна платка мухъл метал обезмасляващ Ултразвукова вана

BGN 556.80

Најдобар Продавање На Производ15 L Ултразвукови Почиста Прилагодливи Моќ Дигитален Тајмер & Грејач Контрола со CEза Авто Делови Коло Б oard Метален Хардвер Делови Голф Лабораториски Инструменти Карактеристики : 1...

Прахосмукачка Начало легло клещи колектор UV Acarus убийството на прахосмукачка за битови матрак клещи-убийство

126.40 -47 % BGN 67.00

Правосмукалка Дома Кревет Грините Колектор УВ AcarУбиството Правосмукалка за Дома Душек ГринитеУбивајќиЗа Првите 5 клиенти, ние ќе ви ги даде пет филтри и четка како подарок : )Оваа правосмукалка е наменета исклучиво за кревет, перница, троседот, тепих и така натаму.Основната Функција : 1...

1PC 6L неръждаема стомана 110V / 220V 6L perfect Industry Heated ултразвукова пречистване на нагревател, таймер за пречистване на чистящая машина

BGN 243.66

1 PC 6 L Нерѓосувачки Челик 110 V / 220 V 6 L совршен Индустрија Загрева Ултразвукови Почиста Грејач Тајмер Почиста Чистење МашинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажуваОпис

1бр цифров VGT-1990QTD 110/220 В професионален ултразвуков пречистване на бижута вана домакински 9л 200 W безплатна кошница

BGN 400.00

1 PC Дигитални VGT1990 QTD 110 / 220 V Професионални Ултразвукови Почиста Накит Бања Домаќинство 9 L 200 W Слободни КошницаНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Карактеристики : Материјал : Нерѓосувачки челик Sсо дијамант во форма на бројки.Време на поставување : 199min прилагодливи.Температурата поставување : 0 целзиусови степени степени на 80 степени целзиусови степени прилагодливи.Дренажа и кул фан се достапни за 6 L и над обемот модели.Моќен ултразвучно трансдуцерот, повеќе униформа дистрибуција на ултразвукови бранови, силни средства за чистење, голема трајност.Керамички грејач за подобро греење ефект.Влагадокажале и антикорозија PCB,способни за различни работни средини...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.