• Новинка
Универсални съединители, кран градински маркуч за вода дюза адаптер за кран за душата напояване, поливане тръба за фитинг перална машина

Универсални съединители, кран градински маркуч за вода дюза адаптер за кран за душата напояване, поливане тръба за фитинг перална машина

резултат:
BGN 2.37
BGN 2.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Универзална Градина Вода Црево Допрете Адаптер Конектори Славина за Туш за Наводнување Наводнување Монтирање Цевки Машина за Перење 16-22mm
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Безбедно и потребните алатки за домашна градина.
Метал обрачот, ефикасно спречување конектор протекување или испаѓање
Гума conncetor, не-иритирачки и ниска-јаглерод заштита на животната средина
Погоден за 16 - 22mm дијаметар допрете, премногу дебел или премногу мали ќе бидат несоодветни
Може да се користи за старомодна 1/2" и 3/4" вода допрете го
Лесен за употреба и чистење
Спецификации :
Име на производ : Универзална Градина Црево Конектор
Боја : Како на сликата
Производ големина(L x W x H) : 6 x 4.5 х 1,5 см / 2.36 x 1.77 x 0.59 инчи
Погоден за : 16mm - 22mm дијаметар допрете го
Тежина : 58g
1 x Универзални Градина Црево Конектор
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Референца за Време на испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4.За различни производство на технологијата во различни производство серија,ве молиме оставете нормални грешка за Големина/Јачина на звук/Net Weight/Тежина/Пакување
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

Тип:
Градински Конектори Вода
Пластмасов Вид:
PP
Стандарт:
Din
Номер На Модела:
Друго
Тип Конектор На Градински Вода:
Кръгли Конектори Кран
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
Эфосола
Цвят:
снимка
Размер на продукта(Д х Ш х в):
6 x 4,5 x 1.5 см / 2,36 x 1,77 x 0,59 инча
Подходящ за:
Кран с диаметър 16-22 мм
Тегло:
58g

Избор на купувачи

80шт 4мм женски остър 3/5 мм чай конектор шланговый разпределител на вода за напояване на градината капельная система повишени легло зеленчукови парцели

7.81 -23 % BGN 6.00

80pcs 4mm Женска да Бодликава 3 / 5мм Приклучок Црево ЗаедничкиВода Splitter за Наводнување Капе Систем Покрена Кревет Зеленчук ПарцелиFeathure : Име на производ : Црево ЗаедничкиЗаеднички големина : 4mm женски 3 / 5мм цревоПримена : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнувањеНаправени од свежо ЈП, овој производ е опремен со одлична механичка,топлинска и хемиска стабилност.Тоа може да бидат сместени во отворено или да бидат поставени во почвата и служат за долго време .Повеќе Детали : Можеби Како Што Се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок НаСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

Пластмасови битови градинарство растения с двойно предназначение лейка кана lrrigating пръскачка за поливане инструмент, градински аксесоари, Безплатна доставка.

19.20 -6 % BGN 18.00

Почитувани Купувачи,Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни сонашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателнименаџмент...

Напояване на градината 360 градуса рокер регулируема напояване пръскачки градина на зелени въртящи се пръскачки 10 бр.

44.05 -21 % BGN 35.00

Наводнување 360 степени прилагодливи пластични рокер млазницата Зголемување на арм ротација побавно, повисоки вода покриеност Diffuser завртки се прекине проток на вода за да се подобри вода покриеност Директно преку sprinklers се дизајнирани за супериорни перформанси под тешки услови вода Спецификација на Производот : на Притисок : 150300 KPA Превоз : 0.81.3 M3 / H Опсег : 613 M боја : црвена Материјал : пластични Големина : 1 / 2 " 10pcs Совет : за пакетот не вклучува зелена загради, ако треба зелена заграда, можете да стр Ние и ветуваме на : да ви обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ќе ви даде најдоброто решение! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот...

100шт-пакет 1/2 трипътен конектор за маркуч с външна резба за маркуч 1/2

66.64 -8 % BGN 61.00

За 1 / 2' цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

Напояване на градината пръскане на спрей с 6 мм до 8 мм чай от Градинска напоителна система тепличное земеделие дюза 60шт

32.51 -17 % BGN 27.00

Спреј млазницата е широко се користат во градина greening, ладење, хортикултура, наводнување и други места Се усвојува нов тип на пластика на висококвалитетни производи со стабилен квалитет и може да се користи за долго време...

8шт 1/2 вътрешна резба месинг 90 градуса Лакът градински маркуч месинг Лакът Adadpter / фитинг

47.12 -26 % BGN 35.00

8pcs 1 / 2 Инчи Женски Навој Месинг 90 степени Лактот Градина Црево Месинг Лактот Adadpter / ФитингОпшт Опис : Име на Производ : Месинг Лактот Конектор Заеднички Големина : 1 / 2 инчи Боја : Злато Апликација : Дома НаводнувањеЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.торбаПочитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

5 бр резьбонарезной чай 8/11 мм конектор за маркуч на Т-образни плъзгащи градински напоителни аксесоари маркуч свързващ инструмент

5.78 -13 % BGN 5.00

Оваа темазаострените Tee конектор е широко се користи во градинарството наводнување, балкон градинарство,Градина наводнување и други места...

100 бр. / опаковане. автоматично напояване с пръскачка 1/2 мъжки градина микро дъждуване оранжерии въртяща се дюза M110C

BGN 40.24

1 DatasheetИме : G Рефрактивната Микро SprinklerМатеријал : ПП + ПОМСпреј Флукс : 60100 L / HСпреј Дијаметар : 23m2.Монтажа : A Може да се поврзете мојот 1 / 2inch Женски Конектор

Градински вода директен съединител 3/8 до 1/2 вътрешна резба на градински инструменти и обзавеждане от PVC тръба конектор 50 бр

34.35 -21 % BGN 27.00

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Пластика 3 / 8 Инчи Женски навој да 1 / 2 Инчи женски навој конектор Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник, земјоделството, вили, индустриски за наводнување! Лесна инсталација! Водата е генерално се користи низок притисок 3 / 8 Инчи Женски навој да 1 / 2 Инчи женски навој конектор! Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците...

Автоматична Микро Капельная Напоителна Система За Поливане На Градински Спрей Самополив Комплекти Таймер С Регулируемо Спринклером

BGN 71.98

Тоа е широко се користи за наводнување колекции, топла продажба градина наводнување систем, добар систем за наводнување, ние може да го користат во автоматско полевање цвеќиња, автоматски растенијата на градините, автоматско полевање...

4/7 ' дюза за мъгла спрейера на газопровода поливане

36.18 -9 % BGN 33.00

За 4 / 7" цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

10шт-пакет 3-ходова 3/8 лакът бърз конектор за маркуч. Всички месингови материали быстроразъемное връзка подвижен замък лакътя . за охладителната система за мъгла

49.50 -9 % BGN 45.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

20pcs неясен дюза система ръми високо налягане за охлаждане и аэропоники

BGN 544.00

20 PCS млазници Висок притисок misting системКлипот пумпаработен притисок : 60 барпроток на вода : 1.2 L / MINМОЌНОСТ : 150 W>Магла ладење Системи користи ултрависок притисок и парична казна млазницата отвори во 0.1 mm за да се произведе 1015 micron капки дека humidify на животната средина и сузбивање на прашина и издувни дизел во затворен простор...

1 дюза за мъгла външни резби за мъгла система за охлаждане

43.79 -9 % BGN 40.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

Градински маркуч чай 4/7 мм остър равен чай конектор 3-ходово връзка за вътрешния диаметър 4 мм маркуч адаптер 30 бр.

3.09 -3 % BGN 3.00

Градина црево tee 4 / 7mm Бодликава Еднакви Tee Конектор 3 начин на Поврзување за Внатрешен дијаметар од 4 mm адаптер ЦревоПакување : 30 PCS На бодликава Tee заеднички е широко се користат во градинарски наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места...

20pcs да удължат тип 8/11 до 4/7 маркуч намаляване на чай конектори високо качество на резба заключване дизайн градина с капково напояване остър чай

22.38 -24 % BGN 17.00

20pcs Продолжување Тип 8 / 11 Да 4 / 7 Црево Намалување Tee Конектори Висок Квалитет на Тема за Заклучување Дизајн Градина Наводнување капка по капка Бодликава TeeДобредојдовте да се поврзете со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел на Оваа Црево конектори двата краја се бодликава главната форма за 8 / 11mm Црево поврзување На средината дел бодликава главната форма за 4 / 7mm Црево Поврзување на Темата за заклучување дизајн , поврзете го цревото повеќе fiexed , нема да падне ...

Напояване на градината висококачествен воден пистолет регулируема латунная дюза с високо налягане водна струя за пречистване на вода 1 бр.

23.84 -20 % BGN 19.00

функција : 100% нови, високо квалитетни Погодно една рака операција Овој висок притисок на вода пиштол е идеален за автомобил чистење и повеќе...

5/10/15/20/25 м автоматична система за капково напояване на цветя регулируема тръба краен поливане на градински маркуч комплект E2S

13.33 -17 % BGN 11.00

5 / 10 / 15 / 20 / 25m Автоматско Цвеќиња Наводнување капка по капка Систем Прилагодлива Цевки Dripper Наводнување на Градинарски Црева за Полнење E2 S Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет !Тип : Наводнување Црево КолекцииПритисок барања : 2545 PSIГолемина : 10m,15 милиони,20м,25m10m Пакет Содржина : 1 x 1 / 2"3 / 4" Цевки Конектори1 x Брадавица Конектор1 x Универзални Конектор1 x 4 / 7" Цевки 10 метри12 x Црвено Прилагодливи Dripper12 x Фиксна Произлегува11 x Tee Цевка Конектор1 x Тркалаат Хранење лента15 милиони Пакет Содржина : 1 x 1 / 2"3 / 4" Цевки Конектори1 x Брадавица Конектор1 x Универзални Конектор1 x 4 / 7" Цевки 15 метри20 x Црвено Прилагодливи Dripper20 x Фиксна Произлегува19 x Tee Цевка Конектор1 x Тркалаат Хранење лентаНа 20 милиони Пакет Содржина : 1 x 1 / 2"3 / 4" Цевки Конектори1 x Брадавица Конектор1 x Универзални Конектор1 x 4 / 7" Цевки од 20 метри25 x Црвено Прилагодливи Dripper25 x Фиксна Произлегува24 x Tee Цевка Конектор1 x Тркалаат Хранење лента25m Пакет Содржина : 1 x 1 / 2"3 / 4" Цевки Конектори1 x Брадавица Конектор1 x Универзални Конектор1 x 4 / 7" Цевки 25 метри30 x Црвено Прилагодливи Dripper30 x Фиксна Произлегува29 x Tee Цевка Конектор1 x Тркалаат Хранење лентаПогоден за 2025 квадратни метри на наводнување област.Ако во голема наводнување капка по капка систем, ние препорачуваме користење на 1 / 2" Цевки како главна линија, 1 / 4" Цевки како гранка за да се избегне вода притисок е недоволен.Напомена : Ве молиме да се стави на поврзани дел од цревото во топла вода за 10 секунди пред монтажа.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење .1 x Наводнување Црево КолекцииНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

200 бр. / опаковане. автоматично ирригационный пръскачка с 1/4 Barb градина микро напояване напоителна оранжерия на въртящата се дюза M110D

BGN 61.74

1 DatasheetИме : G Рефрактивната Микро SprinklerМатеријал : ПП + ПОМСпреј Флукс : 60100 L / HСпреј Дијаметар : 23m2.Монтажа : A Може да се поврзе мојата 4 / 7mm Мека ПВЦ цевки(внатрешен дијаметар е 4mm)B...

80 бр./лот 3/4 инча американски стандарт Европейски стандарт вътрешна резба градина водопровод бързи съединители напояване фитинги

96.00 -15 % BGN 82.00

Овој конектор е широко се користат во наводнување хортикултура, градинарство балкон, градина наводнување,Автомобил мие,за наводнување на градинарски и на други места...

5шт вътрешен диаметър от 50 мм до 20 мм намаляване на чай конектори тръби високо качество на напоителната газопроводни тръби, фитинги намаляване на чай връзка

36.78 -21 % BGN 29.00

5pcs Внатрешен Дијаметар 50mm Да 20mm Намалување Tee Цевки Конектори Висок Квалитет на Вода за Наводнување Цевка Фитинзи Намалување Tee ЗаедничкиДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls проверете ги вашите цевка надворешниот дијаметар внимателно пред цел на Оваа tee цевки конектори краеви се внатрешен дијаметар 50mm , средината дел внатрешен дијаметар 20mm Главниот за надворешниот дијаметар 50мм и 20mm цевка за поврзување Ако имате било какви прашања , pls контактирајте со нас , ние ќе се потрудиме услуга за вас .Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

10шт-пакет 0.15 мм мъгла nozlle за мъгла система за охлаждане

49.50 -9 % BGN 45.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

wxrwxy латунная автомивка регулируема дюза латунная наставка напоителна Градинска поливочная монтаж на Градински пръскачки поливане на цветя 1бр

6.59 -24 % BGN 5.00

wxrwxy Месинг автомобил мие млазницата прилагодливи месинг млазницата sprinkler градина наводнување на растенијата градина sprinkler цвеќиња за наводнувањеПакување : 1pcsДувачкиот млазницата, прилагодлив млазницата, туш главата, градина наводнување, погон sprinkler, автомобил мие, мултифункција прилагодливи млазницата, чист бакар производство, прецизност обработка, производ големина стандарди, стабилни перформанси, долг животен век, нетоксични и невкусна.Производот во вид на снимање : Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 35 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат...

Напоителен паралелно клапан напоителна система градински маркуч On / Off клапан 1/2. До 8 мм чрез конектор също 2 елемента

3.60 -17 % BGN 3.00

Погодна за наводнување на цвеќињата, растенијата, на тревникот Компанијата се наоѓа во : производот се поврзува 89mm ID цевка и 1 / 2 "женски цевка...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.