• Новинка
Градински маркуч за напояване штекерный жак 20 мм остър маркуч штекерный конектор фитинги 100шт

Градински маркуч за напояване штекерный жак 20 мм остър маркуч штекерный конектор фитинги 100шт

резултат:
BGN 37.12
BGN 31.00 -16 %

Брой продукти
Налично

За 20mm Plug Оваа Наводнување Dripper Поврзува 8мм црево е широко се користат во хортикултура наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места. Производи со користење на нови високо-квалитетни пластични, стабилен квалитет, долг животен век. Тоа се широко прифатени од страна на корисниците. Карактеристики : Има 20mm-barb тема конекција. Материјал : Висок квалитет на ПП пластични Интерфејс големина : 20mm црево Пакување : 100 Компјутери Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение! -13.92 /метар Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Подробности

Тип:
Градински Конектори Вода
Стандарт:
ANSI
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
20 mm
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
търговска марка:
WZCWJNLGM
Тип Конектор На Градински Вода:
Края Съединители, Маркучи
Име:
Съединител уотерстопа
Тип:
Включете Градински Connector Вода
Материал:
Пластмаса
размер на връзка:
20 mm маркуч
Цвят:
Черен
Тегло :
370 г
Брой:
100шт

Избор на купувачи

Градина кръст пръскане дюза 6 мм Интерфейс водна мъгла оранжерия мъгла дюза за градински инструменти и обзавеждане 100 бр.

46.14 -20 % BGN 37.00

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Пластика црна 6 mm Интерфејс Atomization 4глави Млазницата Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник, земјоделството, вили, индустриски за наводнување! Лесна инсталација, водата,зачувување на перформанси! Водата е генерално се користи низок притисок црна 6 mm Интерфејс Atomization 4глави Млазницата ! Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците...

20pcs неясен дюза система ръми високо налягане за охлаждане и аэропоники

BGN 544.00

20 PCS млазници Висок притисок misting системКлипот пумпаработен притисок : 60 барпроток на вода : 1.2 L / MINМОЌНОСТ : 150 W>Магла ладење Системи користи ултрависок притисок и парична казна млазницата отвори во 0.1 mm за да се произведе 1015 micron капки дека humidify на животната средина и сузбивање на прашина и издувни дизел во затворен простор...

8шт 1/2 вътрешна резба месинг 90 градуса Лакът градински маркуч месинг Лакът Adadpter / фитинг

47.12 -26 % BGN 35.00

8pcs 1 / 2 Инчи Женски Навој Месинг 90 степени Лактот Градина Црево Месинг Лактот Adadpter / ФитингОпшт Опис : Име на Производ : Месинг Лактот Конектор Заеднички Големина : 1 / 2 инчи Боја : Злато Апликација : Дома НаводнувањеЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.торбаПочитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

wxrwxy латунная автомивка регулируема дюза латунная наставка напоителна Градинска поливочная монтаж на Градински пръскачки поливане на цветя 1бр

6.59 -24 % BGN 5.00

wxrwxy Месинг автомобил мие млазницата прилагодливи месинг млазницата sprinkler градина наводнување на растенијата градина sprinkler цвеќиња за наводнувањеПакување : 1pcsДувачкиот млазницата, прилагодлив млазницата, туш главата, градина наводнување, погон sprinkler, автомобил мие, мултифункција прилагодливи млазницата, чист бакар производство, прецизност обработка, производ големина стандарди, стабилни перформанси, долг животен век, нетоксични и невкусна.Производот во вид на снимање : Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 35 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат...

Автоматична Микро Капельная Напоителна Система За Поливане На Градински Спрей Самополив Комплекти Таймер С Регулируемо Спринклером

BGN 71.98

Тоа е широко се користи за наводнување колекции, топла продажба градина наводнување систем, добар систем за наводнување, ние може да го користат во автоматско полевање цвеќиња, автоматски растенијата на градините, автоматско полевање...

Продажба на едро 100шт Земята е поставена регулируема 8 дупки капельная стрелка спринклерни с 1/4 шланговым соединителем градински напояване фитинги

39.98 -22 % BGN 31.00

Трговија на големо 100pcs Земјиште Вметната Прилагодливи 8 Дупки Капе Стрелка Sprinkler Со 1 / 4" Цревото Конектор за Наводнување ФитинзиЦената Го Вклучува Превозот ЦенаДобредојдовте да Контактирате со нас За Голема Количина ЦелПримена1 , За 4 / 7mm поврзување на црево2 , Одговара за растенија и капе наводнување индивидуални palnts​​Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

Напояване распылительная един пулверизатор инсталиране напоителна капкомер регулируема водна мъгла, напоителна система за капково напояване 6 мм и 10 бр. адаптер

3.14 -4 % BGN 3.00

Наводнување Atomizing млазницата Sprinkler Drippers прилагодливи вода магла sprinkler 6mm Капе Систем адаптерПакување : 10 PCSПритисок : 1.53kgПроток : 810 L / H Спреј радиус : 0.70.9 Име : Прилагодлив една дупка микро стандард портокал млазницата, може да се поврзете 6mm стандард barb конектор Прецизност обработка, atomization ефект е многу добар...

Градински напоителен маркуч воден клапан 3/4 напоителен клапан 20 мм и 25 мм градински кран остър двупосочни конектор 10 бр.

19.49 -18 % BGN 16.00

Наводнување Црево Вода Вентил 3 / 4 "Наводнување Вентил 25мм Градина Чешми Бодликава BiDirectional Наводнување Конектор Пакување : 10pcs Градина Тапа Конектор 20mm 25мм Црево, Вода Вентил, за вклучување / Исклучување На Вентил, Свет Вентил, Бодликава Конектор, да се Спречи Откажат, За наводнување, црево конектор проток контрола, новиот АБС материјал, стабилни перформанси, нетоксични и невкусна, долг животен век...

80 бр./лот 3/4 инча американски стандарт Европейски стандарт вътрешна резба градина водопровод бързи съединители напояване фитинги

96.00 -15 % BGN 82.00

Овој конектор е широко се користат во наводнување хортикултура, градинарство балкон, градина наводнување,Автомобил мие,за наводнување на градинарски и на други места...

1 дюза за мъгла външни резби за мъгла система за охлаждане

43.79 -9 % BGN 40.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

Напоителен паралелно клапан напоителна система градински маркуч On / Off клапан 1/2. До 8 мм чрез конектор също 2 елемента

3.60 -17 % BGN 3.00

Погодна за наводнување на цвеќињата, растенијата, на тревникот Компанијата се наоѓа во : производот се поврзува 89mm ID цевка и 1 / 2 "женски цевка...

10шт-пакет 3-ходова 3/8 лакът бърз конектор за маркуч. Всички месингови материали быстроразъемное връзка подвижен замък лакътя . за охладителната система за мъгла

49.50 -9 % BGN 45.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

5шт вътрешен диаметър от 50 мм до 20 мм намаляване на чай конектори тръби високо качество на напоителната газопроводни тръби, фитинги намаляване на чай връзка

36.78 -21 % BGN 29.00

5pcs Внатрешен Дијаметар 50mm Да 20mm Намалување Tee Цевки Конектори Висок Квалитет на Вода за Наводнување Цевка Фитинзи Намалување Tee ЗаедничкиДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls проверете ги вашите цевка надворешниот дијаметар внимателно пред цел на Оваа tee цевки конектори краеви се внатрешен дијаметар 50mm , средината дел внатрешен дијаметар 20mm Главниот за надворешниот дијаметар 50мм и 20mm цевка за поврзување Ако имате било какви прашања , pls контактирајте со нас , ние ќе се потрудиме услуга за вас .Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

Напояване на градината 6 мм сферично Антикапельное устройство маркуч и микро-дюзи градинарство напоителна система маркуч аксесоари 100 бр.

60.42 -21 % BGN 48.00

Име на производ : Сферични Антикапе Уред Конектор големина : едната страна се поврзат со надворешниот дијаметар 5mm, на другата страна се поврзете со внатрешен дијаметар 7.5 mm...

Универсални съединители, кран градински маркуч за вода дюза адаптер за кран за душата напояване, поливане тръба за фитинг перална машина

2.37 -16 % BGN 2.00

Универзална Градина Вода Црево Допрете Адаптер Конектори Славина за Туш за Наводнување Наводнување Монтирање Цевки Машина за Перење 1622mmКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетБезбедно и потребните алатки за домашна градина.Метал обрачот, ефикасно спречување конектор протекување или испаѓањеГума conncetor, неиритирачки и нискајаглерод заштита на животната срединаПогоден за 16 22mm дијаметар допрете, премногу дебел или премногу мали ќе бидат несоодветниМоже да се користи за старомодна 1 / 2" и 3 / 4" вода допрете гоЛесен за употреба и чистењеСпецификации : Име на производ : Универзална Градина Црево КонекторБоја : Како на сликатаПроизвод големина(L x W x H) : 6 x 4.5 х 1,5 см / 2.36 x 1.77 x 0.59 инчиПогоден за : 16mm 22mm дијаметар допрете гоТежина : 58g1 x Универзални Градина Црево Конектор1...

напоителна система Z&w zanchen серия електрически пластмасов клапан с защелкивающимся соленоидом постоянен ток, 3

BGN 216.00

Ние се специјализираат во производство на наводнување електромагнетниот вентил 300 PHDC електромагнетниот вентил (3инчен) Производ Апликација Електромагнетниот вентил во согласност со комерцијални стандард дизајн 300 PH производи, издржливи, со високи перформанси, може да се исполнат различни систем средини...

4/7 ' дюза за мъгла спрейера на газопровода поливане

36.18 -9 % BGN 33.00

За 4 / 7" цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

Напояване на градината 360 градуса рокер регулируема напояване пръскачки градина на зелени въртящи се пръскачки 10 бр.

44.05 -21 % BGN 35.00

Наводнување 360 степени прилагодливи пластични рокер млазницата Зголемување на арм ротација побавно, повисоки вода покриеност Diffuser завртки се прекине проток на вода за да се подобри вода покриеност Директно преку sprinklers се дизајнирани за супериорни перформанси под тешки услови вода Спецификација на Производот : на Притисок : 150300 KPA Превоз : 0.81.3 M3 / H Опсег : 613 M боја : црвена Материјал : пластични Големина : 1 / 2 " 10pcs Совет : за пакетот не вклучува зелена загради, ако треба зелена заграда, можете да стр Ние и ветуваме на : да ви обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ќе ви даде најдоброто решение! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот...

1pc вътрешен диаметър 9.5 mm месинг направо конектор липсата на спрей / един спрей/двойна спрей чисто медни тръбни системи тръбите на водопровода

7.25 -31 % BGN 5.00

1pc Внатрешен Дијаметар 9.5 mm Месинг Директно Конектор Не Спреј / Еден Спреј / Двојно Спреј Чист Бакар Вода Цевка ФитинзиОпшт Опис : Име на Производ : Месинг Директно Конектор Заеднички Големина : Внатрешна Кол 9.5 мм Боја : Сребрена Апликација : Спреј, висок притисок .Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Можеби како што се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

3 бр 20 мм за подмяна на 10 мм направо през клапан за свързване с водопроводна тръба градински напоителни инструменти

5.84 -14 % BGN 5.00

Производ конекција 89 mm внатрешен дијаметар на цевката и 1920 mm внатрешен дијаметар на цевката Бидејќи најчесто се користи 8 / 11mm вистински capillary дијаметар е внатрешен дијаметар од 8 mm до 9 mm, Па така, по цевка со топла вода, газирани експанзија може да се поврзе со вентил.Тоа може да се користи за регулирање на проток на вода.Исто така, може да биде исклучено поединечно.Прекинувачот е лесно да се работи.Префрлете се издржливи се носат.Одлична изработка...

напоителна система пластмасови жилищни напоителни вентили 1 БСП 24v AC

BGN 64.00

Z&W произведува само со највисок квалитет вентили Користете 075 D / 100 D серија вентили на локации каде што употребата на посебен притисок и вакуум прекинувач (PVB) или doublecheck вентил е потребна од страна на градот кодови за да се заштити од назад проток...

50 бр. / опаковане. 1/2 края на маркуча на съединителя с Waterstop за връзка 1/2 маркуч тръба аксесоари, маркучи и маркучи за поливане

BGN 57.10

Оваа стоп вентил со Waterbird исклучува проток на вода при рака спреј или млазницата е отстранет Одговара 12mm(1 / 2") црево ви Помага да заштедите вода

100шт-пакет 1/2 трипътен конектор за маркуч с външна резба за маркуч 1/2

66.64 -8 % BGN 61.00

За 1 / 2' цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

20pcs да удължат тип 8/11 до 4/7 маркуч намаляване на чай конектори високо качество на резба заключване дизайн градина с капково напояване остър чай

22.38 -24 % BGN 17.00

20pcs Продолжување Тип 8 / 11 Да 4 / 7 Црево Намалување Tee Конектори Висок Квалитет на Тема за Заклучување Дизајн Градина Наводнување капка по капка Бодликава TeeДобредојдовте да се поврзете со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел на Оваа Црево конектори двата краја се бодликава главната форма за 8 / 11mm Црево поврзување На средината дел бодликава главната форма за 4 / 7mm Црево Поврзување на Темата за заклучување дизајн , поврзете го цревото повеќе fiexed , нема да падне ...

7шт резба заключване 8/11 мм до 4/7 мм остър чай редукционный конектор за домашна градина микро напояване пластмасови 3-ходова конектор

6.98 -28 % BGN 5.00

7pcs Тема Заклучување 8 / 11mm до 4 / 7mm Бодликава Tee Намалување Конектор за Домашна Градина Микро Наводнување Пластични 3 Начин КонекторОпшт Опис : Име на Производ : Редуктор / Црево Splitter / Вода Splitter Заеднички Големина : 8 / 11mm до 4 / 7mm Примена : за Наводнување на градината, тревник, покрена кревет,зеленчук парцели,колонист,цвет садови,хортикултурно...

Градински маркуч чай 4/7 мм остър равен чай конектор 3-ходово връзка за вътрешния диаметър 4 мм маркуч адаптер 30 бр.

3.09 -3 % BGN 3.00

Градина црево tee 4 / 7mm Бодликава Еднакви Tee Конектор 3 начин на Поврзување за Внатрешен дијаметар од 4 mm адаптер ЦревоПакување : 30 PCS На бодликава Tee заеднички е широко се користат во градинарски наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места...

wxrwxy градина мъжки 1/2 до 3/4 маркуч ирригационный клапан 20 мм маркуч градински кран кран кран регулатор за напояване 15 бр

25.18 -17 % BGN 21.00

wxrwxy Градина машки 1 / 2 да 3 / 4 црево наводнување вентил 20mm црево градина тапа кран допрете Наводнување Модераторпакет:15 PCS Градина Тема Тапа Конектори, OnOff Вентил, 20mm Црево Затворање Адаптер, Наводнување на Растенијата Наводнување Конектор, Тапа Фитинг за Наводнување Вентили, Нов Материјал, ABS безбедно и стабилно, долг животен век...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.