• Новинка
6pcs16mm стопорное пръстен преминаване+16 мм гумена полагане на градина с капково напояване Лента конектори земеделие микро поливане на тръбопроводи

6pcs16mm стопорное пръстен преминаване+16 мм гумена полагане на градина с капково напояване Лента конектори земеделие микро поливане на тръбопроводи

резултат:
BGN 7.02
BGN 5.00 -29 %

Брой продукти
Налично

6pcs16mm Прстен за Заклучување од Страна на-да Помине+16mm Гумена Заптивка Градина Наводнување капка по капка Лента Конектори за Земјоделство, Микро Наводнување Цевка Фитинзи
Добредојдовте да контактирате со нас за голема количина на налози Pls се провери големината внимателно пред цел 6pcs/пакет 16mm заклучување прстен директно преку страна помине конектори , еден крај главниот за надворешниот дијаметар 16mm наводнување капка по капка лента поврзување . друг крај главната директно вметната мека цевка ѕид со 16mm гумена заптивка Голема количина , заклучување прстен дизајн , поврзете повеќе фиксни , не падне Сите фотографии, направени од страна на самите себе , сите реална слика

Ние и ветуваме обезбеди сосема нов и висок квалитет на стоки за вас , ако не сте задоволни кога ќе го прими пратката , добредојдовте да контактирате со нас , ние ќе се потрудиме услуга за да slove вашиот проблем .
Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка. Но, ве молам точка не грижете се, ние мора да го избере подобар начин да брод вашата нарачка. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS... и така натаму. Следење на информации : За некои Мали наредби, можете да изберете на Економски Превозот Начин, таму не е целосно следење на информации,па Ако не можете да ги пратите тоа , Тогаш ве молиме не грижете се. и ве молам не се отвори спорот . Стоката се уште е на пат кон вас. Ако ви треба целосна следење на информации, ве молиме изберете превозот начин "Следење информации", Означени со "Достапни", како што е подолу, Производи и Фотографии : Сите производи се прават фотографии од себе . Понекогаш, на производи изглед можат да бидат различни .Но, ние мора да бидете сигурни во квалитетот и функција се исти или подобри. Повратни информации : Ако ви се исполнат било какви прашања или проблем за време на процесирање на нарачката време. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решенија . Нашите работно време : од понеделник до сабота сум 8 : 00 да сум 11 : 30 (Пекинг Време) часот 14 : 00 да часот 18 : 00 (Пекинг Време) Ако ние не сме на работното време,ве молиме оставете порака за нас, ние мора да ви дадат повратни информации што е можно поскоро. И да ви даде задоволни решенија. Како и да е, доколку постои било погрешно, ве молиме да не даде ни лошо преглед веднаш(Лош преглед значи : 3 ѕвезди 2-ѕвезди 1 ѕвезда ) се разбира, ние се надеваме на вашето 5 ѕвезди. Ви благодарам многу.

Подробности

Диаметър на:
Фитинги 16 мм
Тип:
Градински Конектори Вода
Пластмасов Вид:
PP
търговска марка:
Нуонуауэлл
Стандарт:
Din
Материал:
Пластмаса
Тип Конектор На Градински Вода:
Конектори За Ремонт На Маркучи
Номер На Модела:
WJ напоителна лента фитинги

Избор на купувачи

wxrwxy градина спрей дюзи за пръскане на вода към бодлива 3/8 конектор за напояване на градина, пръскачки за поливане пръскачки 5 бр.

3.52 -15 % BGN 3.00

wxrwxy Градина Atomizing млазницата ВОДА СПРЕЈ за Да бодликава 3 / 8"Конектор за наводнување sprinklers Градина наводнување sprinklers пакувањето на Производот : 5pcs Atomized млазницата, 3 / 8 инчи заострените приклучок, приклучок 8 / 11hose, наводнување на растенијата наводнување atomizing млазницата, прилагодлив исклучување, atomization ефект е добро, нови АБС материјал изведба е стабилна, долг животен век...

50 / 100шт напояване мъгла и просмукване спринклерный капкомер регулируема завод градина поливане комплект за градинарство капково напояване пръскачка

41.81 -4 % BGN 40.00

Specifiactions : Овој производ ги интегрира предности на прилагодливи млазницата и 8 дупки прилагодливи dripper Тоа е функционален.Површината била третирана со парична казна ронки, со добро чувство и поголемо триење на почвата, така што тоа не падне, бидејќи на мека почва...

3 бр. / опаковане. 3/4 (19мм)месинг Дърводелец Техника маркуч фитинг съединител дърводелци и сервизи маркуч Клас фитинг поливане аксесоари X135

BGN 26.30

Со употреба на Waterbird Црево Joiner Repairer, црева можат да бидат брзо и лесно да се санираат без алатки Оштетените црево дел е едноставно отсечени и на Цревото Repairer е вметната во погодената област...

50шт зелен палец 1/2 инча мъгла дюза бленда 0.7 мм / 1 мм / 1.5 мм/2 мм, външна резба ниско налягане, микро разпръсквачи

47.76 -27 % BGN 35.00

50pcs Зелена Палецот 1 / 2 Инчи Магла Млазницата Отворот 0.7 мм / 1mm / 1.5 mm / 2mm Машки Конец Низок Притисок Микро SprinklersОпшт Опис : Име на Производ : Пластични магла млазницата Заеднички Големина : 1 / 2 Инчи Работа Притисок : 3kg Боја : Сива Апликација : Опрема за ладење спреј sprinkler.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10 бр./опаковане. предварително инсталирани регулатори на налягане с 3/4 Fht x MHT маркуч резба намалява входящо налягане на водата, за да капкова система F101

BGN 47.98

Регулатор На ПритисокПретходно регулатори на притисок (црева и цевки за темата) се користи за да се намали и да ги регулираат дојдовни притисок на домаќинството е вода со внесување на наводнување капка по капка или микро sprinkler систем на соодветната оперативен притисок од 15 ,20,25,30 PSI, која е во рамките на опсегот на се препорачува оперативен притисоци за микро систем за наводнување...

5шт 2-секционни тънки месингови запотевающие дюзи за охлаждане на системата 0.006 (0.15 mm ) - Y102

5.66 -12 % BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Боја : Бакар 5 компјутери Месинг Misting Млазници, 2 оддел за секоја Инсталација : Внатрешната нишка врска Orifice дијаметар : 0.15 mm; Оперативен Притисок : 10 ~ 70kg / cm; Спреј за волумен : 20 ~ 46cc / min (Често се користи) Навој дијаметар : 4.5 мм Цел : humidification, прашина, ладење, уредување Не е лесно да се непроодни, отпорност на абење, спреј рамномерно, да може ефективно да го подобри квалитетот и ефикасноста на производството...

10 бр регулируема Градински Спринклер5 , брой поток спрей за напояване капкомер вмъкване на земята поливане с разкъсано директен

4.14 -28 % BGN 3.00

100% сосема нов и висок квалитетБоја : ЦрнаПластични 360 степени Прилагодливи dripper Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник,земјоделството, вили, индустриски за наводнување!Лесна инсталација, водата,зачувување на перформанси! Водата е генерално се користи низок притисок 360 степени Прилагодливи dripper!Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците.Работен притисок : 1.02.5 барПроток : 090 L / HПрскање радиус : 0.052mКонекција големина : 4mmПакување : 10 ПарчињаЗабелешкаТоа е рачни мерења на локации, може да се 12mm грешка.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1бр 40 мм до 25 мм и намаляване на гнездото ПВЦ лепило за лепене направо конектор нетоксични ярък Системни профили маркуч за съединител части

4.78 -16 % BGN 4.00

1pc 40mm да 25мм Намалување на Контактот UPVC Лепак Поврзување Директно Конектор Нетоксични Невкусна Систем Фитинзи Црево Конектор ДеловиИме на производ : 40mm25мм Намалување на Контактот Удобен, Безбедност и Хигиена...

5M САМ Micro-Drip Irrigation System Plant Automatic Self Поливане Garden Hose Комплекти with Connector Garden Suppiles

15.30 -41 % BGN 9.00

5 M DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Автоматско Само за Наводнување на Градинарски Црева Колекции со Конектор Градина SuppilesВовед : Тоа Е Широко Се Користи За Наводнување Колекции, Ние Може Да Го Користат Во Автоматско Полевање Цвеќиња, Автоматски Растенијата На Градините, Автоматско Полевање...

50 бр./компл. месингови смесители стандартен конектор перална машина Быстроразъемный фитинг тръби връзка 3/4 маркуч

BGN 91.20

HG001084950Спецификација : Бренд новиТип : 3 / 4" Надворешен Навој Месинг Допрете Го АдаптеротГолемина : прибл 3.2 x 2.5 х 1,5 смМатеријал : месингБоја : злато, како слика покажуваОвој тип на бакар заеднички е генерално се користи за да се поврзете допрете, тапаРешавање на проблемот со кујна, балкон, бањаПакет се вклучени : 50 x вода цевки конектори (конектори само)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

100шт-пакет 1/2 трипътен конектор за маркуч с външна резба за маркуч 1/2

66.64 -8 % BGN 61.00

За 1 / 2' цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

напоителна система пластмасови жилищни напоителни вентили 1 БСП 24v AC

BGN 64.00

Z&W произведува само со највисок квалитет вентили Користете 075 D / 100 D серија вентили на локации каде што употребата на посебен притисок и вакуум прекинувач (PVB) или doublecheck вентил е потребна од страна на градот кодови за да се заштити од назад проток...

Напоителен паралелно клапан напоителна система градински маркуч On / Off клапан 1/2. До 8 мм чрез конектор също 2 елемента

3.60 -17 % BGN 3.00

Погодна за наводнување на цвеќињата, растенијата, на тревникот Компанијата се наоѓа во : производот се поврзува 89mm ID цевка и 1 / 2 "женски цевка...

RPS75 3/4 инча. Пръскачки С Нащърбена Предаването

BGN 30.38

3 / 4" Женски Навој NPT Доводното – го Заменува сите стандардни rotorsДиректна замена за Ловец ® PGP ®Стој вклопува во постојните Ловец ® PGP ® канти Едноставно unscrew постојните столб од PGP ® може да се замени со RPS75 стојВрвот на Вредноста – Не обука е потребно, RPS75 ги има истите прилагодување постапка како Ловец ® PGP ®Универзална приспособување на алатката Компатибилни со постоечката Ловец ® производиГумени Капак – Заптивки од нечистотија и се зголемува производ издржливостШирок Избор на Млазници Обезбедува флексибилност во системот дизајн·Спецификации : · Влезот – 3 / 4" Женски Навој NPT· Лак на Вредноста Спектар 40 до 360 степени· Проток Спектар .75 да 8.2 GPM· Притисок Рејтинг – 30 до 70 PSI· Врнежи го Оценувате .12 да 1.16 Инчи На Час (во Зависност од Растојанието и Млазницата)· Вкупна Висина (Појави Долу) 7 3 / 8"· Се препорачува Проред – 25' 45'· Радиус – 22 "на 51'· Млазницата Траекторијата – 25 степени· Низок Агол Млазницата Траекторијата 11 степени· 8 Стандардни и 4 Низок Агол Млазници Вклучени· Стој Висина – 4"

Градински вода директен съединител 3/8 до 1/2 вътрешна резба на градински инструменти и обзавеждане от PVC тръба конектор 50 бр

34.35 -21 % BGN 27.00

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Пластика 3 / 8 Инчи Женски навој да 1 / 2 Инчи женски навој конектор Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник, земјоделството, вили, индустриски за наводнување! Лесна инсталација! Водата е генерално се користи низок притисок 3 / 8 Инчи Женски навој да 1 / 2 Инчи женски навој конектор! Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.