• Новинка
Градински поливане на градински конектори вода быстросъемный адаптер капельная лента за поливочного маркуча на съединителя с упорит жак 3

Градински поливане на градински конектори вода быстросъемный адаптер капельная лента за поливочного маркуча на съединителя с упорит жак 3

резултат:
BGN 1.52
BGN 1.00 -34 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
Материјал : Пластика
Боја : Зелена
Цевки Вклучите Допрете го Адаптерот за Полнач G1/2 G3/4 во 4/7" Вода Црево Градина
Брзо Спојување Големина : G1/2" и G3/4" (не се вклучени)
Црево конектор : 4/7"
Е применливо : градинарството наводнување,балкон градинарство,градина наводнување,
тоа може да биде поврзана на 4/7" црево
Количина : 1/3/5/10 Компјутери answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да се 1-2mm грешка. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1/3/5/10 Pcs Брзи Конектори

Подробности

Диаметър на:
1pcs, 2pcs, 5pcs, 10pcs
Тип:
Градински Конектори Вода
Пластмасов Вид:
PP
Стандарт:
Din
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
MYU451
Тип Конектор На Градински Вода:
Кръгли Конектори Кран
търговска марка:
HNGCHOIGE

Избор на купувачи

1бр NuoNuoWell пластмаса 20 мм (1/2)~38 мм (1 1/2) маркуч направо конектор за риба на езерото резервоар за вода, за съединение на тръбите адаптер фитинги

24.40 -22 % BGN 19.00

1pcs Nuo Nuo Well Пластични 20mm(1 / 2")~38mm(1 1 / 2") Црево Директно Конектор за рибник Резервоарот за Вода Заеднички Цевка Фитинзи АдаптериДетали за производот : Connection : 20mm 25мм 32 38mm цревоВи благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

2 бр 3/4 американски стандарт Европейски стандарт вътрешна резба Градински водопроводна тръба бързи съединители поливане напояване фитинги

2.70 -26 % BGN 2.00

Овој конектор е широко се користат во наводнување хортикултура, градинарство балкон, градина наводнување,Автомобил мие,за наводнување на градинарски и на други места...

100шт-пакет 1/2 трипътен конектор за маркуч с външна резба за маркуч 1/2

66.64 -8 % BGN 61.00

За 1 / 2' цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

50шт зелен палец 1/2 инча мъгла дюза бленда 0.7 мм / 1 мм / 1.5 мм/2 мм, външна резба ниско налягане, микро разпръсквачи

47.76 -27 % BGN 35.00

50pcs Зелена Палецот 1 / 2 Инчи Магла Млазницата Отворот 0.7 мм / 1mm / 1.5 mm / 2mm Машки Конец Низок Притисок Микро SprinklersОпшт Опис : Име на Производ : Пластични магла млазницата Заеднички Големина : 1 / 2 Инчи Работа Притисок : 3kg Боја : Сива Апликација : Опрема за ладење спреј sprinkler.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10шт-облицовам бърз конектор за маркуч за високо налягане. месинг материал быстроразъемное връзка подвижен замък лакътя . за охладителната система за мъгла

43.79 -9 % BGN 40.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

wxrwxy градина спрей дюзи за пръскане на вода към бодлива 3/8 конектор за напояване на градина, пръскачки за поливане пръскачки 5 бр.

3.52 -15 % BGN 3.00

wxrwxy Градина Atomizing млазницата ВОДА СПРЕЈ за Да бодликава 3 / 8"Конектор за наводнување sprinklers Градина наводнување sprinklers пакувањето на Производот : 5pcs Atomized млазницата, 3 / 8 инчи заострените приклучок, приклучок 8 / 11hose, наводнување на растенијата наводнување atomizing млазницата, прилагодлив исклучување, atomization ефект е добро, нови АБС материјал изведба е стабилна, долг животен век...

Напояване 16 мм престилка оборудване запечатване на уплътнението прозрачно гумено уплътнение напояване фитинги фланец поливане gasket20pcs

4.21 -5 % BGN 4.00

16mm Престилка Заптивка Печат Градина Наводнување Цвет Тенџере Sprinkler Црево Фитинзи за МикроСистеми за Наводнување Транспарентен гумена заптивка печат вода за наводнување цевка трајни, антистареењето градина наводнување заптивка Општи упатства : Име на Производ : Престилки, Дихтунзи Конектор големина : за DN16mm црево Апликации : Наводнување градини, тревници, покачен кревети, зеленчук парцели, цвет садови, цвет садови, градинарството...

1бр 40 мм до 25 мм и намаляване на гнездото ПВЦ лепило за лепене направо конектор нетоксични ярък Системни профили маркуч за съединител части

4.78 -16 % BGN 4.00

1pc 40mm да 25мм Намалување на Контактот UPVC Лепак Поврзување Директно Конектор Нетоксични Невкусна Систем Фитинзи Црево Конектор ДеловиИме на производ : 40mm25мм Намалување на Контактот Удобен, Безбедност и Хигиена...

E239 безплатна доставка PE PVC, PPR алуминиева пластмасова тръба водопроводна тръба маркуч нож ножничный нож изрежете храповик сантехнический инструмент

12.96 -7 % BGN 12.00

Висок квалитет misting sprayer Опис на Производот Сечење Капацитет : 1625мм Материјал : 65# Манган(Нож)+Алуминиум(Тело) Примена предмет : Алуминиум Пластични Композитни Цевка ПВЦ Цевки PE Цевки PERT други пластични цевкиПлаќањеМожеме да го прифатиме услови за плаќање со ВИЗА, Матер картичка, Webmoney, Boleto и кредитна картичка, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе ...

1 дюза за мъгла външни резби за мъгла система за охлаждане

43.79 -9 % BGN 40.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

20pcs да удължат тип 8/11 до 4/7 маркуч намаляване на чай конектори високо качество на резба заключване дизайн градина с капково напояване остър чай

22.38 -24 % BGN 17.00

20pcs Продолжување Тип 8 / 11 Да 4 / 7 Црево Намалување Tee Конектори Висок Квалитет на Тема за Заклучување Дизајн Градина Наводнување капка по капка Бодликава TeeДобредојдовте да се поврзете со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел на Оваа Црево конектори двата краја се бодликава главната форма за 8 / 11mm Црево поврзување На средината дел бодликава главната форма за 4 / 7mm Црево Поврзување на Темата за заклучување дизајн , поврзете го цревото повеќе fiexed , нема да падне ...

3 броя 8/11 мм до 6 мм конектор за маркуч поливане дюзи жак за напояване на градината спрей

2.53 -21 % BGN 2.00

8 / 11mm црево да 6 милиметри Млазницата конекторМатеријал : пластикаСе однесува на автоматско полевање конекторПакет се Вклучени : 3pcsПревозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.