• Новинка
Напояване на градината пръскане на спрей с 6 мм до 8 мм чай от Градинска напоителна система тепличное земеделие дюза 60шт

Напояване на градината пръскане на спрей с 6 мм до 8 мм чай от Градинска напоителна система тепличное земеделие дюза 60шт

резултат:
BGN 32.51
BGN 27.00 -17 %

Брой продукти
Налично

Спреј млазницата е широко се користат во градина greening, ладење, хортикултура, наводнување и други места. Се усвојува нов тип на пластика на високо-квалитетни производи со стабилен квалитет и може да се користи за долго време. Висока цврстина, висока температура отпор, отпорност на корозија, не-токсичност, отпорност на абење. Материјал : Пластични Боја : сива или портокал Врска големина : 6mm да 8мм Пакување : 60pcs (спреј главата + 6mm-8мм tee) ве Молиме имајте во предвид : големината се мери со рака, ве молиме овозможи мали грешки да се мери. Поради бојата на екранот на различни монитори, бојата на фотографиите може да се разликуваат од реалните продукти. Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Подробности

Тип:
Опаковки
Номер На Модела:
8/11 мм
Материал:
Пластмаса
Вид Опаковка:
помпа
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
търговска марка:
WZCWJNLGM
Име:
Распылительная един пулверизатор
Тип:
поливочный комплект
Материал:
Пластмаса
Размер:
6mm to 8mm
Тегло:
540g
Брой:
60

Избор на купувачи

100шт-пакет 1/2 трипътен конектор за маркуч с външна резба за маркуч 1/2

66.64 -8 % BGN 61.00

За 1 / 2' цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

20pcs да удължат тип 8/11 до 4/7 маркуч намаляване на чай конектори високо качество на резба заключване дизайн градина с капково напояване остър чай

22.38 -24 % BGN 17.00

20pcs Продолжување Тип 8 / 11 Да 4 / 7 Црево Намалување Tee Конектори Висок Квалитет на Тема за Заклучување Дизајн Градина Наводнување капка по капка Бодликава TeeДобредојдовте да се поврзете со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел на Оваа Црево конектори двата краја се бодликава главната форма за 8 / 11mm Црево поврзување На средината дел бодликава главната форма за 4 / 7mm Црево Поврзување на Темата за заклучување дизајн , поврзете го цревото повеќе fiexed , нема да падне ...

0022 дюзи вода HAIGINT 0.7 mm(0.028)7 месинг

1.44 -31 % BGN 1.00

HAIGINT 0.7 мм(0.028")#7 месинг вода млазнициТипМлазницата numeber 70.7 ммПакетСпреј ефектАко ви треба misting фитинзи&крајот приклучокот,ве молиме кликнете на сликата подолуКомпанијата сила екранотАјде да соработуваат со нас

Напояване меден кран миене воден пистолет аксесоари стандартни уплътнителни профили шланговые фитинги за напоителни системи 2 бр.

3.57 -16 % BGN 3.00

Приклучоци за машки навој фитинзи Црево фитинзи Брзи спојки за Наводнување фитинзи за Вода вентил или славина фитинзи, вода пиштол за полнач, Поврзете го тапа уред (или доза вентил) и пиштол конектор и се слушне "темпирана" звук Значи правилно вметната...

1/2 DN15 Jet Straight Garden Pond Sprinkler Water Fountain дюза распылительная корона

4.05 -26 % BGN 3.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Влезот големина : 1 / 2" DN15 женски навој Млазницата Висина : 3" / 7.5 cm Надворешниот дијаметар : 2.4 cm / 0.95" Карактеристики : Авион Директно е популарна ефект се користи во комерцијални и архитектонски фонтани...

50 / 100шт напояване мъгла и просмукване спринклерный капкомер регулируема завод градина поливане комплект за градинарство капково напояване пръскачка

41.81 -4 % BGN 40.00

Specifiactions : Овој производ ги интегрира предности на прилагодливи млазницата и 8 дупки прилагодливи dripper Тоа е функционален.Површината била третирана со парична казна ронки, со добро чувство и поголемо триење на почвата, така што тоа не падне, бидејќи на мека почва...

E239 безплатна доставка PE PVC, PPR алуминиева пластмасова тръба водопроводна тръба маркуч нож ножничный нож изрежете храповик сантехнический инструмент

12.96 -7 % BGN 12.00

Висок квалитет misting sprayer Опис на Производот Сечење Капацитет : 1625мм Материјал : 65# Манган(Нож)+Алуминиум(Тело) Примена предмет : Алуминиум Пластични Композитни Цевка ПВЦ Цевки PE Цевки PERT други пластични цевкиПлаќањеМожеме да го прифатиме услови за плаќање со ВИЗА, Матер картичка, Webmoney, Boleto и кредитна картичка, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе ...

50шт зелен палец 1/2 инча мъгла дюза бленда 0.7 мм / 1 мм / 1.5 мм/2 мм, външна резба ниско налягане, микро разпръсквачи

47.76 -27 % BGN 35.00

50pcs Зелена Палецот 1 / 2 Инчи Магла Млазницата Отворот 0.7 мм / 1mm / 1.5 mm / 2mm Машки Конец Низок Притисок Микро SprinklersОпшт Опис : Име на Производ : Пластични магла млазницата Заеднички Големина : 1 / 2 Инчи Работа Притисок : 3kg Боја : Сива Апликација : Опрема за ладење спреј sprinkler.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1бр NuoNuoWell пластмаса 20 мм (1/2)~38 мм (1 1/2) маркуч направо конектор за риба на езерото резервоар за вода, за съединение на тръбите адаптер фитинги

24.40 -22 % BGN 19.00

1pcs Nuo Nuo Well Пластични 20mm(1 / 2")~38mm(1 1 / 2") Црево Директно Конектор за рибник Резервоарот за Вода Заеднички Цевка Фитинзи АдаптериДетали за производот : Connection : 20mm 25мм 32 38mm цревоВи благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

1 бр. нов автоматичен електронен таймер вода градина, поливане, напояване контролер спад доставка

31.28 -17 % BGN 26.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Електронски Наводнување Тајмер : Оваа вода тајмерот ќе се справи со вашата градина наводнување за вас...

напоителна система пластмасови жилищни напоителни вентили 1 БСП 24v AC

BGN 64.00

Z&W произведува само со највисок квалитет вентили Користете 075 D / 100 D серија вентили на локации каде што употребата на посебен притисок и вакуум прекинувач (PVB) или doublecheck вентил е потребна од страна на градот кодови за да се заштити од назад проток...

4шт автоматично напояване, поливане цифров таймер Y конектор 3/4 външен threadquick конектор за маркуч 4/7 или 8/11 мм

13.44 -33 % BGN 9.00

1 сет (4 Pcs) Автоматско наводнување Наводнување дигитален тајмер Y Конектор 3 / 4 Надворешни threadquick конектор за 4 / 7 8 / 11mm цревоМерки на претпазливост за Употреба два алкална / јаглерод 1.5 volt батерии; Погоден за 28 kg на вода притисок; Погоден за температура на вода 0 ~ 40 Можете да поставите специфични вода времето и поставување на тековните одредено време...

500шт автоматично почистване на компенсация на налягане регулатор на ток 10л 30л 20л краен Градинска поливна вода конектори

57.60 -20 % BGN 46.00

Спецификации : Три Големина за да изберете:10 L 20 L 30 L Работа притисок:0.1 ~ 0.3 MPa Пакување:500pcs ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети...

3 броя 8/11 мм до 6 мм конектор за маркуч поливане дюзи жак за напояване на градината спрей

2.53 -21 % BGN 2.00

8 / 11mm црево да 6 милиметри Млазницата конекторМатеријал : пластикаСе однесува на автоматско полевање конекторПакет се Вклучени : 3pcsПревозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата...

10шт-облицовам бърз конектор за маркуч за високо налягане. месинг материал быстроразъемное връзка подвижен замък лакътя . за охладителната система за мъгла

43.79 -9 % BGN 40.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

Напояване на градината 3/5 мм черен мини-ирригационный маркуч за поливане на градински къщи и аксесоари 25 м, 35 м

18.58 -30 % BGN 13.00

Наводнување 3 / 5 мм Црно Мини Наводнување Црево Наводнување Градина Додатоци 3мм ID, 5mm OD главна карактеристика : Трајни и мека ПВЦ материјал дизајниран да совршен за наводнување цевка за капењестрелките на почетниот градини, тревници, оранжерии и повеќе...

4/7 ' дюза за мъгла спрейера на газопровода поливане

36.18 -9 % BGN 33.00

За 4 / 7" цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

1бр 3/4 инча Медна тръба за фитинг бърз конектор градина месингови фитинги зелен палец на месинг конектор

9.60 -27 % BGN 7.00

1pc 3 / 4 Инчи Бакар Цевки Вклучите Брз Полнач Градина Месинг Фитинзи Зелена Палецот Месинг КонекторОпшт Опис : Име на Производ : Бакар Конектор Заеднички Големина : 3 / 4 инчи Боја : Злато Апликација : Автомобил Мие ,НапојувањеЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

wxrwxy градина спрей дюзи за пръскане на вода към бодлива 3/8 конектор за напояване на градина, пръскачки за поливане пръскачки 5 бр.

3.52 -15 % BGN 3.00

wxrwxy Градина Atomizing млазницата ВОДА СПРЕЈ за Да бодликава 3 / 8"Конектор за наводнување sprinklers Градина наводнување sprinklers пакувањето на Производот : 5pcs Atomized млазницата, 3 / 8 инчи заострените приклучок, приклучок 8 / 11hose, наводнување на растенијата наводнување atomizing млазницата, прилагодлив исклучување, atomization ефект е добро, нови АБС материјал изведба е стабилна, долг животен век...

1бр зелен палец високо качество маркуч превключвател клапа за контрол на потока 8 мм, пластмасов ръчен клапан градина водопроводни вентили

5.73 -30 % BGN 4.00

1pc Зелена Палец Високо Квалитетни Црево се Префрлите на Проток Контрола Вентил 8мм Пластични Рака Вентил Градина Вода, Цевки, ВентилиОпшт Опис : Име на Производ : 8mm Вентил Заеднички Големина : 8mm Материјал : Пластични Апликација : снабдување со Вода.Ќе м ај l ајк : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

5шт 2-секционни тънки месингови запотевающие дюзи за охлаждане на системата 0.006 (0.15 mm ) - Y102

5.66 -12 % BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Боја : Бакар 5 компјутери Месинг Misting Млазници, 2 оддел за секоја Инсталација : Внатрешната нишка врска Orifice дијаметар : 0.15 mm; Оперативен Притисок : 10 ~ 70kg / cm; Спреј за волумен : 20 ~ 46cc / min (Често се користи) Навој дијаметар : 4.5 мм Цел : humidification, прашина, ладење, уредување Не е лесно да се непроодни, отпорност на абење, спреј рамномерно, да може ефективно да го подобри квалитетот и ефикасноста на производството...

Полезни Пластмасови Бързо Конектор Вода Измиване Съединители Тръба 1/2 ' Градински Маркуч, Фитинги, Тръби Конектор Местният Практичен

1.06 -6 % BGN 1.00

1pcs 1 / 2" Пластични Градина Црево за Вода за Перење Цевка Брз Полнач Joiner Поправка Спојка Најдобра ЦенаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетБезбедно и потребните алатки за домашна градина.Добра алтернатива на стандардизирани пластични градина црево спојка системЗа црево, цевки, допрете поврзувањеЛесен и пренослив, лесно за насКонектор се состои од две pacifiers може да се користи за да се поврзете цевките и capillary помеѓу цевкиМоже да се користи за да се поврзете меѓу цевкиВисока цврстина, висока температура отпорни, отпорни на корозија, нетоксични, отпорни на абразија.Лесно градина наводнување цвеќиња, цевки пиштол задник.Спецификации : Име : 1 / 2" Градина На Вода Црево Цевка Брз ПолначМатеријал : ПластикаБоја : Испрати по случаен изборДијаметар : 1 / 2" (16mm)Големина : 5x1.5cm (Lx D)1 x 1 / 2" Градина на Вода Црево Цевка Брз Полнач1...

2 бр 3/4 американски стандарт Европейски стандарт вътрешна резба Градински водопроводна тръба бързи съединители поливане напояване фитинги

2.70 -26 % BGN 2.00

Овој конектор е широко се користат во наводнување хортикултура, градинарство балкон, градина наводнување,Автомобил мие,за наводнување на градинарски и на други места...

10шт-пакет 3-ходова 3/8 лакът бърз конектор за маркуч. Всички месингови материали быстроразъемное връзка подвижен замък лакътя . за охладителната система за мъгла

49.50 -9 % BGN 45.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

10 бр./опаковане. предварително инсталирани регулатори на налягане с 3/4 Fht x MHT маркуч резба намалява входящо налягане на водата, за да капкова система F101

BGN 47.98

Регулатор На ПритисокПретходно регулатори на притисок (црева и цевки за темата) се користи за да се намали и да ги регулираат дојдовни притисок на домаќинството е вода со внесување на наводнување капка по капка или микро sprinkler систем на соодветната оперативен притисок од 15 ,20,25,30 PSI, која е во рамките на опсегот на се препорачува оперативен притисоци за микро систем за наводнување...

RPS75 3/4 инча. Пръскачки С Нащърбена Предаването

BGN 30.38

3 / 4" Женски Навој NPT Доводното – го Заменува сите стандардни rotorsДиректна замена за Ловец ® PGP ®Стој вклопува во постојните Ловец ® PGP ® канти Едноставно unscrew постојните столб од PGP ® може да се замени со RPS75 стојВрвот на Вредноста – Не обука е потребно, RPS75 ги има истите прилагодување постапка како Ловец ® PGP ®Универзална приспособување на алатката Компатибилни со постоечката Ловец ® производиГумени Капак – Заптивки од нечистотија и се зголемува производ издржливостШирок Избор на Млазници Обезбедува флексибилност во системот дизајн·Спецификации : · Влезот – 3 / 4" Женски Навој NPT· Лак на Вредноста Спектар 40 до 360 степени· Проток Спектар .75 да 8.2 GPM· Притисок Рејтинг – 30 до 70 PSI· Врнежи го Оценувате .12 да 1.16 Инчи На Час (во Зависност од Растојанието и Млазницата)· Вкупна Висина (Појави Долу) 7 3 / 8"· Се препорачува Проред – 25' 45'· Радиус – 22 "на 51'· Млазницата Траекторијата – 25 степени· Низок Агол Млазницата Траекторијата 11 степени· 8 Стандардни и 4 Низок Агол Млазници Вклучени· Стој Висина – 4"

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.