• Новинка
Градински вода директен съединител 3/8 до 1/2 вътрешна резба на градински инструменти и обзавеждане от PVC тръба конектор 50 бр

Градински вода директен съединител 3/8 до 1/2 вътрешна резба на градински инструменти и обзавеждане от PVC тръба конектор 50 бр

резултат:
BGN 34.35
BGN 27.00 -21 %

Брой продукти
Налично

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Пластика 3/8 Инчи Женски навој да 1/2 Инчи женски навој конектор Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник, земјоделството, вили, индустриски за наводнување! Лесна инсталација! Водата е генерално се користи низок притисок 3/8 Инчи Женски навој да 1/2 Инчи женски навој конектор! Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците. Конекција големина : 3/8 Инчи Женски навој, 1/2 Инчи женски навој Пакување : 50 Компјутери
Имајте на ум Тоа е рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата.
◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.).
◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //www.17track.net/zh-cn
◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел.
1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Подробности

Диаметър на:
1/2
Тип:
Градински Конектори Вода
Пластмасов Вид:
PP
Материал:
Пластмаса
Тип Конектор На Градински Вода:
Съединители-Контакти
Стандарт:
BS
търговска марка:
Разговор-Изпълнено
Номер На Модела:
10479
Име:
3/8 инча вътрешна резба до 1/2 инча жак вътрешни резби
Цвят:
Черен
Тип Конектор На Градински Вода:
Бързи конектори за маркуч
Тип:
водоотводчик
Размер на връзка:
Вътрешна резба 3/8 инча, вътрешна резба 1/2
използвайте за:
Градини Оранжерии Напояване На Тревни Площи Селскостопанско Напояване
Категория:
конектор за вода
Предимства:
Бърз Конектор
Се прилага към :
Резба 3/8 инча, резба 1/2 инча

Избор на купувачи

4/7 ' дюза за мъгла спрейера на газопровода поливане

36.18 -9 % BGN 33.00

За 4 / 7" цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

5шт 2-секционни тънки месингови запотевающие дюзи за охлаждане на системата 0.006 (0.15 mm ) - Y102

5.66 -12 % BGN 5.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Боја : Бакар 5 компјутери Месинг Misting Млазници, 2 оддел за секоја Инсталација : Внатрешната нишка врска Orifice дијаметар : 0.15 mm; Оперативен Притисок : 10 ~ 70kg / cm; Спреј за волумен : 20 ~ 46cc / min (Често се користи) Навој дијаметар : 4.5 мм Цел : humidification, прашина, ладење, уредување Не е лесно да се непроодни, отпорност на абење, спреј рамномерно, да може ефективно да го подобри квалитетот и ефикасноста на производството...

1бр 3/4 инча Медна тръба за фитинг бърз конектор градина месингови фитинги зелен палец на месинг конектор

9.60 -27 % BGN 7.00

1pc 3 / 4 Инчи Бакар Цевки Вклучите Брз Полнач Градина Месинг Фитинзи Зелена Палецот Месинг КонекторОпшт Опис : Име на Производ : Бакар Конектор Заеднички Големина : 3 / 4 инчи Боја : Злато Апликација : Автомобил Мие ,НапојувањеЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

25x дюзата на Джет 90/180 / 360degree за клониране на машини гидропонная система за поливане на градината за напояване на маркуча просто микро-спрей

2.24 -11 % BGN 2.00

Материјал : Пластични Боја : Сина, Зелена, Црвена Високо квалитетни пластични (инженерствопластика), потрајни—стареењето отпор; Висока температура отпор; деформација отпор; долго служат живот...

100шт-пакет 1/2 трипътен конектор за маркуч с външна резба за маркуч 1/2

66.64 -8 % BGN 61.00

За 1 / 2' цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

1 дюза за мъгла външни резби за мъгла система за охлаждане

43.79 -9 % BGN 40.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

10шт-пакет 0.15 мм мъгла nozlle за мъгла система за охлаждане

49.50 -9 % BGN 45.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

Распылительная Машина С Високо Налягане С Двойна Спрей Sipurui Удари Срещу Плаващите Дюза Пестицидный Разтвор За Засаждане На Селскостопански Култури

BGN 38.29

големината на примерокот за вистинските мерење на примерокот, може да има некои грешкиЕкспедицијатаПакетите ќе биде предаден во рок од 1 ~ 2 работни дена по уплата е потврдена.Ве молиме бидете сигурни дека вашите податоци (име и презиме, детални адреса, поштенски код и телефонски број) е точна пред да нарачате, така што пакетот може да се одвива успешно.ПлаќањеНие прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

1/2 DN15 Jet Straight Garden Pond Sprinkler Water Fountain дюза распылительная корона

4.05 -26 % BGN 3.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Влезот големина : 1 / 2" DN15 женски навој Млазницата Висина : 3" / 7.5 cm Надворешниот дијаметар : 2.4 cm / 0.95" Карактеристики : Авион Директно е популарна ефект се користи во комерцијални и архитектонски фонтани...

1бр 40 мм до 25 мм и намаляване на гнездото ПВЦ лепило за лепене направо конектор нетоксични ярък Системни профили маркуч за съединител части

4.78 -16 % BGN 4.00

1pc 40mm да 25мм Намалување на Контактот UPVC Лепак Поврзување Директно Конектор Нетоксични Невкусна Систем Фитинзи Црево Конектор ДеловиИме на производ : 40mm25мм Намалување на Контактот Удобен, Безбедност и Хигиена...

4шт автоматично напояване, поливане цифров таймер Y конектор 3/4 външен threadquick конектор за маркуч 4/7 или 8/11 мм

13.44 -33 % BGN 9.00

1 сет (4 Pcs) Автоматско наводнување Наводнување дигитален тајмер Y Конектор 3 / 4 Надворешни threadquick конектор за 4 / 7 8 / 11mm цревоМерки на претпазливост за Употреба два алкална / јаглерод 1.5 volt батерии; Погоден за 28 kg на вода притисок; Погоден за температура на вода 0 ~ 40 Можете да поставите специфични вода времето и поставување на тековните одредено време...

500шт автоматично почистване на компенсация на налягане регулатор на ток 10л 30л 20л краен Градинска поливна вода конектори

57.60 -20 % BGN 46.00

Спецификации : Три Големина за да изберете:10 L 20 L 30 L Работа притисок:0.1 ~ 0.3 MPa Пакување:500pcs ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети...

Напоителен паралелно клапан напоителна система градински маркуч On / Off клапан 1/2. До 8 мм чрез конектор също 2 елемента

3.60 -17 % BGN 3.00

Погодна за наводнување на цвеќињата, растенијата, на тревникот Компанијата се наоѓа во : производот се поврзува 89mm ID цевка и 1 / 2 "женски цевка...

Напояване меден кран миене воден пистолет аксесоари стандартни уплътнителни профили шланговые фитинги за напоителни системи 2 бр.

3.57 -16 % BGN 3.00

Приклучоци за машки навој фитинзи Црево фитинзи Брзи спојки за Наводнување фитинзи за Вода вентил или славина фитинзи, вода пиштол за полнач, Поврзете го тапа уред (или доза вентил) и пиштол конектор и се слушне "темпирана" звук Значи правилно вметната...

wxrwxy Градински ирригационный мъжки 3/4 до 3/4 Шланговому колючему соединителю 1/2 до 20 мм Шланговому адаптер градински принадлежности, 2 бр.

2.91 -31 % BGN 2.00

wxrwxy наводнување Машки 3 / 4 до 3 / 4 Црево Бодликава конектор 1 / 2 за 20mm Црево адаптер градина допрете фитинзи Градина црево G1 / 2, G3 / 4 Европскиот стандард навој конектори, поврзување на 20 мм црево конектор, градина наводнување тапа конектор, АБС материјал, безбеден, сигурен, нетоксични и невкусна, стабилни перформанси...

50 бр./компл. месингови смесители стандартен конектор перална машина Быстроразъемный фитинг тръби връзка 3/4 маркуч

BGN 91.20

HG001084950Спецификација : Бренд новиТип : 3 / 4" Надворешен Навој Месинг Допрете Го АдаптеротГолемина : прибл 3.2 x 2.5 х 1,5 смМатеријал : месингБоја : злато, како слика покажуваОвој тип на бакар заеднички е генерално се користи за да се поврзете допрете, тапаРешавање на проблемот со кујна, балкон, бањаПакет се вклучени : 50 x вода цевки конектори (конектори само)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Напояване на градината 3/5 мм черен мини-ирригационный маркуч за поливане на градински къщи и аксесоари 25 м, 35 м

18.58 -30 % BGN 13.00

Наводнување 3 / 5 мм Црно Мини Наводнување Црево Наводнување Градина Додатоци 3мм ID, 5mm OD главна карактеристика : Трајни и мека ПВЦ материјал дизајниран да совршен за наводнување цевка за капењестрелките на почетниот градини, тревници, оранжерии и повеќе...

10шт 8мм пластмасов ръчен клапан градина водопровод конектори високо качество клапан за регулиране на потока

46.74 -25 % BGN 35.00

10pcs 8мм Пластични Рака Вентил Градина Вода Цевки Конектори Висок Квалитет на Проток Контрола ВентилОпшт Опис : Име на Производ : 8mm Вентил Заеднички Големина : 8mm Материјал : Пластични Апликација : снабдување со Вода.Ќе м ај l ајк : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

10 бр регулируема Градински Спринклер5 , брой поток спрей за напояване капкомер вмъкване на земята поливане с разкъсано директен

4.14 -28 % BGN 3.00

100% сосема нов и висок квалитетБоја : ЦрнаПластични 360 степени Прилагодливи dripper Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник,земјоделството, вили, индустриски за наводнување!Лесна инсталација, водата,зачувување на перформанси! Водата е генерално се користи низок притисок 360 степени Прилагодливи dripper!Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците.Работен притисок : 1.02.5 барПроток : 090 L / HПрскање радиус : 0.052mКонекција големина : 4mmПакување : 10 ПарчињаЗабелешкаТоа е рачни мерења на локации, може да се 12mm грешка.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.