• Новинка
Градина напояване DN15 маркуч стъблата на притежателя 1/2 pe маркуч тръба притежателя 5/8 краен пластмасови стъбла 60шт 30шт

Градина напояване DN15 маркуч стъблата на притежателя 1/2 pe маркуч тръба притежателя 5/8 краен пластмасови стъбла 60шт 30шт

резултат:
BGN 23.60
BGN 19.00 -19 %

Брой продукти
Налично


Наводнување DN15 црево Произлегува носителот 1/2" pe цевка Цевка носителот 5/8" dropper пластични Произлегува Пакување : 16mm црево заградата 60pcs Пакување : 20mm црево заградата 30pcs
Чиста нови пластични суровини се одбрани со додатоци и висок квалитет на анти-стареењето агенти се додаде. Овие се внимателно обработени со научни формули, кои имаат добар анти-стареењето и анти-корозија својства, долг работен век, и ниски трошоци за одржување. Второ, употребата на прецизност мувла шприц, прекрасен изглед, Трети, со голема сила инженеринг пластични суровини, може да се спротивстави на улогата на поголеми надворешни сили и не е лесно да се оштети. Четврто, производот структура е научно и разумен, и инсталацијата не е едноставен и лесен. V. Производ употреба : Погоден за PE цевка Кога ќе го купите нашите производи, ве молиме да го потврдите производ големина, "сликата" исто така можете да се види на компјутер на страна, сите sprinklers и sprinkler видео ефекти. Ние ќе брод за вас наскоро Поради бавното ажурирање на логистика информации, логистика информации може да бидат прикажани во рок од 3-5 дена, Кога ќе ги купите предмети во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е во точниот англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе купите нашите производи, ако имате било какви прашања, ве Молиме да не грижете се, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници, Што ќе биде одговорен за производот прашања Додека сте задоволни, ве Молиме да не даде ни еден малициозен проценка, која боли нас многу. Ве молиме верувам ние ќе ви ги даде задоволително план Ние сме искрени продавница, се Надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка, и 5 ѕвездички, ова е највисоката чест што ни даде. Ви благодариме.

Подробности

Тип:
Пръскачки
Номер На Модела:
1/2 5/8
търговска марка:
ZWDZJL
Спринклерный Тип:
Трън
Име на продукта:
скоба за маркуч pe
Технически характеристики:
Вижте Картинката
Применимая Област На Приложение:
МАРКУЧ 16 MM 20 MM
Начин на работа:
Фиксирана опора
Качество:
Без Мирис
Характеристики:
Противоизносное дупка може да се разширява
Цвят На Продукта:
Черен
Брой опаковки:
16мм притежателя 60шт 20 mm притежателя 30шт
тегло на продукта:
360грам 450г

Избор на купувачи

50 бр. / опаковане. 1/2 края на маркуча на съединителя с Waterstop за връзка 1/2 маркуч тръба аксесоари, маркучи и маркучи за поливане

BGN 57.10

Оваа стоп вентил со Waterbird исклучува проток на вода при рака спреј или млазницата е отстранет Одговара 12mm(1 / 2") црево ви Помага да заштедите вода

20pcs неясен дюза система ръми високо налягане за охлаждане и аэропоники

BGN 544.00

20 PCS млазници Висок притисок misting системКлипот пумпаработен притисок : 60 барпроток на вода : 1.2 L / MINМОЌНОСТ : 150 W>Магла ладење Системи користи ултрависок притисок и парична казна млазницата отвори во 0.1 mm за да се произведе 1015 micron капки дека humidify на животната средина и сузбивање на прашина и издувни дизел во затворен простор...

20pcs да удължат тип 8/11 до 4/7 маркуч намаляване на чай конектори високо качество на резба заключване дизайн градина с капково напояване остър чай

22.38 -24 % BGN 17.00

20pcs Продолжување Тип 8 / 11 Да 4 / 7 Црево Намалување Tee Конектори Висок Квалитет на Тема за Заклучување Дизајн Градина Наводнување капка по капка Бодликава TeeДобредојдовте да се поврзете со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел на Оваа Црево конектори двата краја се бодликава главната форма за 8 / 11mm Црево поврзување На средината дел бодликава главната форма за 4 / 7mm Црево Поврзување на Темата за заклучување дизајн , поврзете го цревото повеќе fiexed , нема да падне ...

1pc вътрешен диаметър 9.5 mm месинг направо конектор липсата на спрей / един спрей/двойна спрей чисто медни тръбни системи тръбите на водопровода

7.25 -31 % BGN 5.00

1pc Внатрешен Дијаметар 9.5 mm Месинг Директно Конектор Не Спреј / Еден Спреј / Двојно Спреј Чист Бакар Вода Цевка ФитинзиОпшт Опис : Име на Производ : Месинг Директно Конектор Заеднички Големина : Внатрешна Кол 9.5 мм Боја : Сребрена Апликација : Спреј, висок притисок .Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Можеби како што се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

Напояване на градината висококачествен воден пистолет регулируема латунная дюза с високо налягане водна струя за пречистване на вода 1 бр.

23.84 -20 % BGN 19.00

функција : 100% нови, високо квалитетни Погодно една рака операција Овој висок притисок на вода пиштол е идеален за автомобил чистење и повеќе...

Градински маркуч чай 4/7 мм остър равен чай конектор 3-ходово връзка за вътрешния диаметър 4 мм маркуч адаптер 30 бр.

3.09 -3 % BGN 3.00

Градина црево tee 4 / 7mm Бодликава Еднакви Tee Конектор 3 начин на Поврзување за Внатрешен дијаметар од 4 mm адаптер ЦревоПакување : 30 PCS На бодликава Tee заеднички е широко се користат во градинарски наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места...

Автоматична Микро Капельная Напоителна Система За Поливане На Градински Спрей Самополив Комплекти Таймер С Регулируемо Спринклером

BGN 71.98

Тоа е широко се користи за наводнување колекции, топла продажба градина наводнување систем, добар систем за наводнување, ние може да го користат во автоматско полевање цвеќиња, автоматски растенијата на градините, автоматско полевање...

1pc вътрешен диаметър 9.5 mm Метален конектор без спрей / един спрей/двойна спрей чист Мед бърз конектор

5.92 -32 % BGN 4.00

1pc Внатрешен Дијаметар 9.5 mm Метал Конектор Не Спреј / Еден Спреј / Двојно Спреј Чист Бакар Брз ПолначОпшт Опис : Име на Производ : Месинг Конектор Заеднички Големина : Внатрешна Кол 9.5 мм Боја : Сребрена Апликација : Спреј, висок притисок .Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Можеби како што се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За ДанокСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

5 бр резьбонарезной чай 8/11 мм конектор за маркуч на Т-образни плъзгащи градински напоителни аксесоари маркуч свързващ инструмент

5.78 -13 % BGN 5.00

Оваа темазаострените Tee конектор е широко се користи во градинарството наводнување, балкон градинарство,Градина наводнување и други места...

напоителна система Z&w zanchen серия електрически пластмасов клапан с защелкивающимся соленоидом постоянен ток, 3

BGN 216.00

Ние се специјализираат во производство на наводнување електромагнетниот вентил 300 PHDC електромагнетниот вентил (3инчен) Производ Апликација Електромагнетниот вентил во согласност со комерцијални стандард дизајн 300 PH производи, издржливи, со високи перформанси, може да се исполнат различни систем средини...

wxrwxy градина мъжки 1/2 до 3/4 маркуч ирригационный клапан 20 мм маркуч градински кран кран кран регулатор за напояване 15 бр

25.18 -17 % BGN 21.00

wxrwxy Градина машки 1 / 2 да 3 / 4 црево наводнување вентил 20mm црево градина тапа кран допрете Наводнување Модераторпакет:15 PCS Градина Тема Тапа Конектори, OnOff Вентил, 20mm Црево Затворање Адаптер, Наводнување на Растенијата Наводнување Конектор, Тапа Фитинг за Наводнување Вентили, Нов Материјал, ABS безбедно и стабилно, долг животен век...

80шт 4мм женски остър 3/5 мм чай конектор шланговый разпределител на вода за напояване на градината капельная система повишени легло зеленчукови парцели

7.81 -23 % BGN 6.00

80pcs 4mm Женска да Бодликава 3 / 5мм Приклучок Црево ЗаедничкиВода Splitter за Наводнување Капе Систем Покрена Кревет Зеленчук ПарцелиFeathure : Име на производ : Црево ЗаедничкиЗаеднички големина : 4mm женски 3 / 5мм цревоПримена : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнувањеНаправени од свежо ЈП, овој производ е опремен со одлична механичка,топлинска и хемиска стабилност.Тоа може да бидат сместени во отворено или да бидат поставени во почвата и служат за долго време .Повеќе Детали : Можеби Како Што Се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок НаСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

10шт-пакет 3-ходова 3/8 лакът бърз конектор за маркуч. Всички месингови материали быстроразъемное връзка подвижен замък лакътя . за охладителната система за мъгла

49.50 -9 % BGN 45.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

Автоматично Изскачащите Оборудване За Напояване На Тревни Площи

BGN 72.00

Спецификации Автоматски Лифт PopUp Sprinkler на Sprinkler Системи1 It е кабинет корисни sprayer во систем за наводнување2 Easy се прилагодува Автоматски Лифт PopUp Sprinkler на Sprinkler Системи 1...

Универсални съединители, кран градински маркуч за вода дюза адаптер за кран за душата напояване, поливане тръба за фитинг перална машина

2.37 -16 % BGN 2.00

Универзална Градина Вода Црево Допрете Адаптер Конектори Славина за Туш за Наводнување Наводнување Монтирање Цевки Машина за Перење 1622mmКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетБезбедно и потребните алатки за домашна градина.Метал обрачот, ефикасно спречување конектор протекување или испаѓањеГума conncetor, неиритирачки и нискајаглерод заштита на животната срединаПогоден за 16 22mm дијаметар допрете, премногу дебел или премногу мали ќе бидат несоодветниМоже да се користи за старомодна 1 / 2" и 3 / 4" вода допрете гоЛесен за употреба и чистењеСпецификации : Име на производ : Универзална Градина Црево КонекторБоја : Како на сликатаПроизвод големина(L x W x H) : 6 x 4.5 х 1,5 см / 2.36 x 1.77 x 0.59 инчиПогоден за : 16mm 22mm дијаметар допрете гоТежина : 58g1 x Универзални Градина Црево Конектор1...

wxrwxy латунная автомивка регулируема дюза латунная наставка напоителна Градинска поливочная монтаж на Градински пръскачки поливане на цветя 1бр

6.59 -24 % BGN 5.00

wxrwxy Месинг автомобил мие млазницата прилагодливи месинг млазницата sprinkler градина наводнување на растенијата градина sprinkler цвеќиња за наводнувањеПакување : 1pcsДувачкиот млазницата, прилагодлив млазницата, туш главата, градина наводнување, погон sprinkler, автомобил мие, мултифункција прилагодливи млазницата, чист бакар производство, прецизност обработка, производ големина стандарди, стабилни перформанси, долг животен век, нетоксични и невкусна.Производот во вид на снимање : Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 35 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат...

50шт поток напояване капкомер 360 градуса емитер капельная система емитер микро поток капкомер капельная корона градина тревата напояване

14.93 -26 % BGN 11.00

100% Сосема нов и добар квалитетВода излез : ВрвотВисината на скок : 13cm / 5.1 инченНаводнување агол : 360 степениПогоден за 4 / 7mm (Внатрешен / Надворешен дијаметар) цевкаПроток на вода можат да бидат прилагодливиПрактично, преносни и лесно да се инсталираПогоден за садови, кади, земјата маска, убав градини и расаднициМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Продажба на едро 100шт Земята е поставена регулируема 8 дупки капельная стрелка спринклерни с 1/4 шланговым соединителем градински напояване фитинги

39.98 -22 % BGN 31.00

Трговија на големо 100pcs Земјиште Вметната Прилагодливи 8 Дупки Капе Стрелка Sprinkler Со 1 / 4" Цревото Конектор за Наводнување ФитинзиЦената Го Вклучува Превозот ЦенаДобредојдовте да Контактирате со нас За Голема Количина ЦелПримена1 , За 4 / 7mm поврзување на црево2 , Одговара за растенија и капе наводнување индивидуални palnts​​Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

5/10/15/20/25 м автоматична система за капково напояване на цветя регулируема тръба краен поливане на градински маркуч комплект E2S

13.33 -17 % BGN 11.00

5 / 10 / 15 / 20 / 25m Автоматско Цвеќиња Наводнување капка по капка Систем Прилагодлива Цевки Dripper Наводнување на Градинарски Црева за Полнење E2 S Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет !Тип : Наводнување Црево КолекцииПритисок барања : 2545 PSIГолемина : 10m,15 милиони,20м,25m10m Пакет Содржина : 1 x 1 / 2"3 / 4" Цевки Конектори1 x Брадавица Конектор1 x Универзални Конектор1 x 4 / 7" Цевки 10 метри12 x Црвено Прилагодливи Dripper12 x Фиксна Произлегува11 x Tee Цевка Конектор1 x Тркалаат Хранење лента15 милиони Пакет Содржина : 1 x 1 / 2"3 / 4" Цевки Конектори1 x Брадавица Конектор1 x Универзални Конектор1 x 4 / 7" Цевки 15 метри20 x Црвено Прилагодливи Dripper20 x Фиксна Произлегува19 x Tee Цевка Конектор1 x Тркалаат Хранење лентаНа 20 милиони Пакет Содржина : 1 x 1 / 2"3 / 4" Цевки Конектори1 x Брадавица Конектор1 x Универзални Конектор1 x 4 / 7" Цевки од 20 метри25 x Црвено Прилагодливи Dripper25 x Фиксна Произлегува24 x Tee Цевка Конектор1 x Тркалаат Хранење лента25m Пакет Содржина : 1 x 1 / 2"3 / 4" Цевки Конектори1 x Брадавица Конектор1 x Универзални Конектор1 x 4 / 7" Цевки 25 метри30 x Црвено Прилагодливи Dripper30 x Фиксна Произлегува29 x Tee Цевка Конектор1 x Тркалаат Хранење лентаПогоден за 2025 квадратни метри на наводнување област.Ако во голема наводнување капка по капка систем, ние препорачуваме користење на 1 / 2" Цевки како главна линија, 1 / 4" Цевки како гранка за да се избегне вода притисок е недоволен.Напомена : Ве молиме да се стави на поврзани дел од цревото во топла вода за 10 секунди пред монтажа.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење .1 x Наводнување Црево КолекцииНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

10шт-пакет 0.15 мм мъгла nozlle за мъгла система за охлаждане

49.50 -9 % BGN 45.00

Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

Градина кръст пръскане дюза 6 мм Интерфейс водна мъгла оранжерия мъгла дюза за градински инструменти и обзавеждане 100 бр.

46.14 -20 % BGN 37.00

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Пластика црна 6 mm Интерфејс Atomization 4глави Млазницата Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник, земјоделството, вили, индустриски за наводнување! Лесна инсталација, водата,зачувување на перформанси! Водата е генерално се користи низок притисок црна 6 mm Интерфејс Atomization 4глави Млазницата ! Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците...

напоителна система пластмасови жилищни напоителни вентили 1 БСП 24v AC

BGN 64.00

Z&W произведува само со највисок квалитет вентили Користете 075 D / 100 D серија вентили на локации каде што употребата на посебен притисок и вакуум прекинувач (PVB) или doublecheck вентил е потребна од страна на градот кодови за да се заштити од назад проток...

100шт-пакет 1/2 трипътен конектор за маркуч с външна резба за маркуч 1/2

66.64 -8 % BGN 61.00

За 1 / 2' цревоПревозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.Трговија на големо1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга...

100шт бодлив шестисторонние интерфейси шланговые сплитери 4/7 мм до 3/5 мм тръби тръби и конектори за Домашно поливане на градината напоителна система, инструмент

22.37 -15 % BGN 19.00

Име : Шестпат 4 / 7mm 3 / 5мм црево конектор Пакување : 100 компјутери (само Шест начин конектор) Нашата определба : Да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме пишете ни, ние ви даде најдоброто решениеПревозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата...

5шт вътрешен диаметър от 50 мм до 20 мм намаляване на чай конектори тръби високо качество на напоителната газопроводни тръби, фитинги намаляване на чай връзка

36.78 -21 % BGN 29.00

5pcs Внатрешен Дијаметар 50mm Да 20mm Намалување Tee Цевки Конектори Висок Квалитет на Вода за Наводнување Цевка Фитинзи Намалување Tee ЗаедничкиДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls проверете ги вашите цевка надворешниот дијаметар внимателно пред цел на Оваа tee цевки конектори краеви се внатрешен дијаметар 50mm , средината дел внатрешен дијаметар 20mm Главниот за надворешниот дијаметар 50мм и 20mm цевка за поврзување Ако имате било какви прашања , pls контактирајте со нас , ние ќе се потрудиме услуга за вас .Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

100шт-пакет штекерных пръскачки колела въртящи спринклерный спринклерник с един тройником надраскан с 4/7 маркуч

72.35 -9 % BGN 66.00

Вклучен SprinklerВода притисок : 3kgsФлукс : 90 L / hПокривање Дијаметар : 3.24.2 мНа Наводнување Директни, сакаме наводнување и ние знаеме од прва рака на важноста на квалитетот наводнување резерви...

80 бр./лот 3/4 инча американски стандарт Европейски стандарт вътрешна резба градина водопровод бързи съединители напояване фитинги

96.00 -15 % BGN 82.00

Овој конектор е широко се користат во наводнување хортикултура, градинарство балкон, градина наводнување,Автомобил мие,за наводнување на градинарски и на други места...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.