• Новинка
10M 100 LED holiday party lights LED Christmas Lights 220v Outdoor wedding decoration Туинкъл lights with plug connecting

10M 100 LED holiday party lights LED Christmas Lights 220v Outdoor wedding decoration Туинкъл lights with plug connecting

резултат:
BGN 57.28
BGN 54.00 -6 %

Брой продукти
Налично


10 M 100 LED одмор партија светла LED Божиќ Светла 220v Отворено свадба декорација Трепкане светла со поврзување на приклучокот
Карактеристики
1. 100% Сосема Нов.
2. Кабел боја : Бела
3. Запалени светилки во Боја : Топло Бела,кул бело,сино, multicolor, зелена,..
4. Материјал : пластични светилки/жица
5. LED количина : 100 парчиња
6. Влезен напон : AC220 V
7. Приклучокот стандард : ЕУ/САД/AU( велика БРИТАНИЈА треба да додадете 1компјутери )
8. String Светлина должина : Околу 10m
9. Обично за следниве цели : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Состаноци или Прозорецот прикажува, Ресторани или Бар Украси, Дома или Градина Декорација, Свадба, Роденден или партија Illuminations, итн.
10. Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема флексибилност, инсталација
11. Отпорен на вода, но не Потопување во вода.
12. 8 Осветлување Сцени, Изберете вашиот омилен светлина режим! можете да изберете било режим што ви се допаѓа(Комбинација, Во бранови, Секвенцијален ,SLO GLO, си поигруваше / flash ,Бавно исчезнат ,Трепкане/flash ,Стабилен on)
Пакетот Вклучува :
6pcs * 10 M 100led LED String Светлина Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука :

Подробности

Отделят Цвят:
Синьо, Променлив, Зелено, Червено, Жълто, Топло Бяло, Розово, Лилаво, Студено Бяло
Мощност:
AC 110V US plug, AC 220V EU plug
търговска марка:
Экси
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Разстояние Осветление:
1-5m
Музика:
Няма
Източник На Захранване:
AC
Напрежение:
220V
Тип На Батерията:
A
документ:
CCC, CE, RoHS
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Гаранция:
1
Дали диммируемым:
No
Номер На Главата:
51-100 голове
Случай:
Градина
Номер На Модела:
сватбени светлини
Дължина:
1000cm
Името На Празника:
Коледа
Характеристики:
led коледни светлини
Цвят:
Бял
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
Нетъкани Материали Опашката:
ДА
Използването на:
Празник
Дължина:
10m/pcs
БРОЙ СВЕТОДИОДИ:
100LEDs
Цвят:
Бял RGB червено синьо, лилаво, жълто зелен
Приложение:
Празнична Украса Осветление
консумация:
7W
Работен режим :
Фокусиране или проблясване
Водоустойчив:
IP65
Място на произход на стоките:
Китай

Избор на купувачи

Директна Продажба С Фабрика Kitosun!!! 3aa Battery Operated 9 White LED 4inch Under Vase Light Centerpiece Wedding Decoration Светлини

BGN 1296.00

Kitosun Фабрика За Директна Продажба!!! 3 AA Батерија Управувана 9 Бела LED 4inch Под Вазна Светлина Централен Свадба Декорација СветлаБела 4inch Централен Мини Светлина База EМини Под Вазна Светлина(3 AA Батерии не се вклучени) во Потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB409 WDBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

1 бр. / лот 2.8 инча чай светлина база с wi-fi дистанционно управление-16 различни цветове и настройки

BGN 7.76

1pcs / многу 10RGB LED Подводни LED Светло, Мулти Боја Водоотпорен Свадба Партија Вазна База Флорални Светлина + Romote Контрола Дали ви е потребно гламур сјај во вода? Дали сте желба сјај осветлување акцент и ефект на вашата партија? Ова е вашиот идеален избор! На RGB подводни светилки се напојува со три ААА батерии...

Безплатна доставка (1 бр./много) отделението за дистанционно управление супер ярки led хартиен фенер светлини

BGN 7.76

Најдобри Хартија Фенер Светлина (Батерија управувана , Далечински контролирани, лесно се инсталира , Супер заливот) Топло Бела боја на Осветлување...

20*погружная свещ дистанционно управление led мини мигащ led сватба, коледна украса ВАЗа танк светлина

35.04 -9 % BGN 32.00

20 Pcs / многу Централен Светло Дизајн Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација RGB Осветлување9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Романтична дистанционно управление потопяема LED партия чай маса мини-светлина с батерия Коледа ВАЗа Сватба на Деня на Свети Валентин декор

9.58 -6 % BGN 9.00

Можеби ќе сакатеВовед : Нашата Светла се прекрасна декорација за Наргиле, Вазна, Свадба Централен, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година, денот на Вљубените и сите празници!Донесе на вашето креации на животот со него! Мултицел : Партијата / Настан Осветлување (цвет аранжман, табела прилагодувања, ледени скулптури, кристално вазни, итн.) Празник Акцент Осветлување (базен, езерца, мраз кофа, фонтана, водопад, итн.) Почетен Акцент Осветлување (индикатор за светло, ноќ осветлување, новина светлина) Забелешка : 1.Батериите се вклучени.2.Заострување на заедничката земјоделска политика (насока на стрелките на часовникот ротација) се додека вие не може да читам пред ставање под вода...

Kitosun акумулаторни 8 инча RGBW многоцветни led под ваза светлина база за сватба централната украса на осветление за дома интериор

BGN 46.40

Kitosun Батерија 8inch RGBW Multicolors ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина База за Свадба Централен Декорација Осветлување Дома ДекорБезжична 8inch Место LED Centerpeice Светлинасо далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.Ова Место LED Светло база е посебен за Candelabras, Кристали, и acylic уметнички дела..Тоа е со супер светло 4 W ЦрвеноЗеленаСиноБело 4in1 мултибои Место LED светла, тоа може да покажува 16 различни бои...

50 бр./лот мини led балон светлина водоустойчив пейзаж гладък дизайн на мини-Вечерни светлини за сватба централните

BGN 31.68

LED БАЛОН СВЕТЛИНА~Водоотпорен led мини партија светла Светлина до вашиот посебна прилика со овие фантастични, лесен за употреба LED светла, кои ќе донесат голема ambianceall на свој на вашата специјална прилика...

10 бр./лот 8 инча LED Wedding Centerpiece Light Base диаметър 20 см, височина 3,5 см с дистанционно управление за вази, наргиле,наргиле

BGN 352.00

10pieces / многу 8inch LED Свадба Централен Светлина База 20 CM Дијаметар, 3.5 ЦМ Висина со Далечински Контролер за Вазна, Shisha,НаргилеRGB 3in1 Multicolors 8inch LED centerpeice светлинасо далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.Во потрага по начин да светне вашиот централен и маса крпа? Не гледам подалеку! 8" ПРЕДВОДЕНА централен светлина база со 28 мултибои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер / литиум батерија верзија!8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

10шт * подводен водоустойчив потопяема led свещ чай светлина за сватбени партита събития празник на цветята празнични светлини

15.20 -8 % BGN 14.00

Подводни led Светло Свеќа,11 Colors Достапни Батерија Управувана Водоотпорен Чај СветлинаВодоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНапомена : Оваа Цена е 10 Pcs Подводни LED СветлоНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

L3m 220V PVC LED LED icicle light christmas decoration outdoor wedding decoration party светлини garden фея светлини

51.49 -46 % BGN 28.00

【Точка Име】 : Транспарентен ПВЦ LED icicle светлина【Должина】 : 3m【LED Простор】 : 10cm【Led диоди】 : 132pcs【Напон】 : 220 V【Осветлување Ефект 】 : стабилен на【Материјал 】 : ПВЦ& Чист бакар【Функција 】 : ConnectableПотсетување : Бидејќи на осветлување...

Безплатна доставка (24 бр. / лот) отделението за дистанционно управление супер ярки led хартиен фенер светлини

BGN 190.40

Подводни led светла / Подводните Floralyte / Водоотпорен led светла / Подводните Чај светла / Подводни led свеќа / Хартија фенер светлина Најдобри Хартија Фенер Светла (Батерија управувана , Далечински контролирани, лесно се инсталира , Супер заливот) Бела боја на Осветлување...

10 парчета празнично осветление, украса на партията доставка тъмни лещи EL тел мигащи слънчеви очила с постоянно мигаща инвертор

114.34 -10 % BGN 103.00

10pieces Празник Осветлување Партија Декорација Материјали Темно Леќа ЕЛ Жица Трепкање на очила за сонце со Стабилна на Трепка ИнвертерСпецификација : Ова е ЕЛ очила со функција на Стабилен и трепка.Боја : Транспарентна сина vs Розова,Розова vs Транспарентен сина,Лимон зелена vs Црвена,Жолта vs Сина,Зелена vs Сини,Сини vs Лимон зелена.Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, ИсклучувањеОбјектот Тежина : 73g / pcРаботна Температура : 30~ 80 СтепенПакет Вклучувајќи : 10 PC X EL Очила10 PC X 3 V Батеријата Случај & КонтролерБоја Се Прикаже : Детали : Примена :

4 бр. / лот Коледен продукт led светлини потопяема сватбени партита Декоративно led ваза до централната елемент RGBe с дистанционно управление

28.80 -10 % BGN 26.00

4 Pcs / многу Свадба Партија Декоративни Светлина Вазна До Централен RGB LED Батеријата Светлина База Со Далечинско10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

100шт*10LED потопяема светлина водоустойчив сватба парти ВАЗа лампа + дистанционно управление, осветление стъклена ваза светлини за празнични партита

1081.60 -10 % BGN 973.00

100 Pcs / многу Партија Свадба Декорација Floralyte RGB LED Светло База на Екранот За Вазни,Кристално Стакло10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.