• Новинка
Гореща led коледно дърво светлини сватба декоративни светлини led гирлянди 30 м 200 led AC 220 v / 110 EU AU Us Plug

Гореща led коледно дърво светлини сватба декоративни светлини led гирлянди 30 м 200 led AC 220 v / 110 EU AU Us Plug

резултат:
BGN 168.00
BGN 160.00 -5 %

Брой продукти
Налично

Топла 2016 година доведе елка светла Свадба Партија Декоративни led Светла самовила светла 30m 200 led НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V/110 V ЕУ АУ НИ Приклучок
Карактеристики 100% Сосема Нов. Кабел боја : Бела Запалени Светилки во Боја : Топло Бела,кул бело,сино, multicolor, зелена, црвена,жолта,розова,виолетова Материјал : пластични светилки/жица LED кол : 200 парчиња Влезен напон : AC220 V/110 V Plug стандард : ЕУ String Светлина должина : Околу 30m Обично за следниве цели : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Состаноци или Прозорецот прикажува, Ресторани или Бар Украси, Дома или Градина Декорација, Свадба, Роденден или партија Illuminations, итн. Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема инсталација флексибилност отпорни на Вода, но не Потопување во вода. 8 Осветлување Сцени, Изберете вашиот омилен светлина режим! можете да изберете било режим што ви се допаѓа(Комбинација, Во бранови, Секвенцијален ,SLO GLO, си поигруваше / flash ,Бавно исчезнат ,Трепкане/flash ,Стабилен on)
Пакетот Вклучува :
6pcs * 30 M 200led LED String Светлина
Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука :

Подробности

Отделят Цвят:
Синьо, Променлив, Зелено, Червено, Жълто, Топло Бяло, Розово, Лилаво, Студено Бяло
Мощност:
AC 220V EU plug, AC 110V US plug
търговска марка:
Экси
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Разстояние Осветление:
6-10м
Музика:
Няма
Източник На Захранване:
AC
Напрежение:
220V
документ:
CE, RoHS
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Гаранция:
1 година
Дали диммируемым:
No
Номер На Главата:
> 200
Случай:
дневна
Номер На Модела:
LCHA300-LCHA308
Дължина:
300cm
Името На Празника:
Коледа
Характеристики:
струнни светлини
Цвят:
Бяло, Жълто, Червено,Лилаво,Зелено,Синьо,Розово
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
Нетъкани Материали Опашката:
No
Използването на:
Празник
Тип На Батерията:
AC110V/220V
Цвят:
9 цвята за избор на
с муфа с вилица или не:
no
Дължина:
30m/pcs
водоустойчиви или не:
ДА

Избор на купувачи

10шт*3LED многоцветни потопяеми водоустойчив малки led светлини за стъклени вази Сватба парти, Коледа, Нова година Хелоуин лампи

22.24 -10 % BGN 20.00

Оваа Kitosun најновиот производ , Повеќе забава и корисни отколку пред тоа.Овие Три LED Килибар Подводни Светилки со IRдалечински контролер ...

20*погружная свещ дистанционно управление led мини мигащ led сватба, коледна украса ВАЗа танк светлина

35.04 -9 % BGN 32.00

20 Pcs / многу Централен Светло Дизајн Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација RGB Осветлување9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

12 бр./лот супер ярък 3LEDs RGB Multicolors мини потопяеми led светлини с дистанционно управление 13 цвята по избор за украса

BGN 23.84

Тројно ПРЕДВОДЕНА Подводни Floralyte Со Далечински Контролер13 Бои За Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

50 от централната Айфеловата кула ВАЗа Хелоуин декорация на сватбени аксесоари led мини-партията на светлина

BGN 34.40

50 централен ајфеловата кула вазна ноќта на Вештерките Декорација Свадба Материјали Led Мини Партија Светлината C r e a t e свој Тема сопствена Боја !!! Ние, исто така, имаат 10 C o l o r Достапни : Бела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).Топло Бела , ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

24 бр./лот цвете-образна led светлина щанд дисплей на Централната сватбен фаворит водоустойчива цветна светлина дистанционно управление

377.60 -10 % BGN 340.00

24 Pcs / многу Цвет во Облик на LED Светло Стојат Екранот Централен Свадба Партија Корист Водоотпорен Флорални Светлина Далечинскиот10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

Kitosun акумулаторни 8 инча RGBW многоцветни led под ваза светлина база за сватба централната украса на осветление за дома интериор

BGN 46.40

Kitosun Батерија 8inch RGBW Multicolors ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина База за Свадба Централен Декорација Осветлување Дома ДекорБезжична 8inch Место LED Centerpeice Светлинасо далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.Ова Место LED Светло база е посебен за Candelabras, Кристали, и acylic уметнички дела..Тоа е со супер светло 4 W ЦрвеноЗеленаСиноБело 4in1 мултибои Место LED светла, тоа може да покажува 16 различни бои...

50 бр./лот мини led балон светлина водоустойчив пейзаж гладък дизайн на мини-Вечерни светлини за сватба централните

BGN 31.68

LED БАЛОН СВЕТЛИНА~Водоотпорен led мини партија светла Светлина до вашиот посебна прилика со овие фантастични, лесен за употреба LED светла, кои ќе донесат голема ambianceall на свој на вашата специјална прилика...

1Pc Event party доставчик на обществената поръчка battery light Remote Submersible LED Light wedding Centerpiece Base Light decoration Holiday Lighting

4.78 -16 % BGN 4.00

1 Pc / многу Далечински Подводни LED Светло Централен База Светлина Multicolor RGB Празник Осветлување10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

KITOSUN потопяема цветни led светлина чай с 2 светодиода сватба централната светлина

BGN 81.60

KITOSUN Подводните шарени led чај светлина со 2 Led диоди Свадба централен светлина Ние сме Фабрика Снабдувач Најдобар квалитет и брза испорака 11 бои за опции...

4 бр. / лот Коледен продукт led светлини потопяема сватбени партита Декоративно led ваза до централната елемент RGBe с дистанционно управление

28.80 -10 % BGN 26.00

4 Pcs / многу Свадба Партија Декоративни Светлина Вазна До Централен RGB LED Батеријата Светлина База Со Далечинско10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

1 бр. / лот 2.8 инча чай светлина база с wi-fi дистанционно управление-16 различни цветове и настройки

BGN 7.76

1pcs / многу 10RGB LED Подводни LED Светло, Мулти Боја Водоотпорен Свадба Партија Вазна База Флорални Светлина + Romote Контрола Дали ви е потребно гламур сјај во вода? Дали сте желба сјај осветлување акцент и ефект на вашата партија? Ова е вашиот идеален избор! На RGB подводни светилки се напојува со три ААА батерии...

Директна Продажба С Фабрика Kitosun!!! 3aa Battery Operated 9 White LED 4inch Under Vase Light Centerpiece Wedding Decoration Светлини

BGN 1296.00

Kitosun Фабрика За Директна Продажба!!! 3 AA Батерија Управувана 9 Бела LED 4inch Под Вазна Светлина Централен Свадба Декорација СветлаБела 4inch Централен Мини Светлина База EМини Под Вазна Светлина(3 AA Батерии не се вклучени) во Потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB409 WDBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

Безплатна доставка (1 бр./много) отделението за дистанционно управление супер ярки led хартиен фенер светлини

BGN 7.76

Најдобри Хартија Фенер Светлина (Батерија управувана , Далечински контролирани, лесно се инсталира , Супер заливот) Топло Бела боја на Осветлување...

Ананас струнни светлини, Фея струнни светлини работещи на батерии за Коледа начало сватба спалня рожден ден декорация на дома

12.32 -3 % BGN 12.00

Ананас String Светла,Самовила String Светла Батеријата работат за Божиќ Дома Свадба Партија Спалната соба Роденден Дома ДекорацијаОпис : ДОВЕДЕ String Светла за Свадба Партија Спалната соба Божиќ Градина Патио Декорација Супер светло и ниска потрошувачка на енергија...

1pc RGB Underwater Light battery operated Waterproof Swimming pool lights LED submersible for party pond +24keys

4.78 -16 % BGN 4.00

Цвет во облик на 10pcs led диоди подводни led светло10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

Нови 100 метра 800 led коледни светлини 8 режима за сезонно декоративен коледен празник на сватбени партита вътрешно / външно използване

92.78 -14 % BGN 80.00

Божиќ,Нова година,Куќа,ноќта на Вештерките,Градина,Партија,Патио,Тревник,Ограда,Одмор,свадба и Фестивал Прослава, Можеби сте заинтересирани во следниве производи : Супер светло и ниска потрошувачка на енергијаString Светлина со 800 LED светилки малку.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.Долг животен век : повеќе од 50000 часаТемпературата на работа : 25 C 45 CБезбедно и животната срединапријателски, без зрачење или загадување елементи.Магични бои трепкане флеш и промена магично.Погоден за Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, и други прослава активности...

10*6inch Wedding party centerpieces lighting RGB Multicolor Rechargeable 6inch LED увеселителен парк Light base with remote

254.40 -10 % BGN 229.00

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.