• Новинка
1pc RGB Underwater Light battery operated Waterproof Swimming pool lights LED submersible for party pond +24keys

1pc RGB Underwater Light battery operated Waterproof Swimming pool lights LED submersible for party pond +24keys

резултат:
BGN 4.78
BGN 4.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Цвет во облик на 10pcs led диоди подводни led светло
10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА/Божиќ/Вљубените -Multicolor.
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!
Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн .. Па тоа не само за на хартија фенери.. Ние, исто така, да ги користите за други апликации. ако сакате да .
*** Далечински Контролирани, Па така , лесно е да го вклучите светлата, Кога сакате да ги користите . Само притисни на копчето.
*** Wireless , 3 AAA Алкална батерија управувана (Повеќе од 24 часа живот) , Нема потреба електронски на сите.. целосно пренослив.
*** Лесно се инсталира. Со виси кука на дното ,може да се обеси со метална кука директно..
*** Супер Светло . 10 Супер светло SMD LED, Овие LED Светла се професионално осветлување извор на светлина. тие се супер светло. Нудат доволно осветлување за било големини хартија фенери. Дури и тоа е 25" . Нема проблем.
*** 16 Статични бои , Со 24keys далечински контролер, можете да изберете 16 differents боја толку лесно . Па тоа може да одговара за било која тема партии. свадби .
***4 Боја Флеш модели , Брзина & Светлината се прилагодливи
1. Има вкупно 13 различни бои за да flash, можете да изберете флеш боја и flash
режим од страна на контролорот.
3. Овие обновливи, подводни LED светла, се водоотпорни и безжични и се
на тој начин совршен за осветлување до вазни, чинии, или каква било вода полнат контејнерите.
Моќност : 3x 1.5 V AAA Батерии( не се вклучени )
Големина : 70x 70x 30ММ
Објектот се содржани :
1x ПРЕДВОДЕНА Подводни светлината
1x Далечински Контролер
Вклучени :
1 X RGB Боја Подводни LED светло
CR2032 батеријата (инсталирани во далечински контролер)
1 X RGB Далечински Контролер
**вазни, candelabras, 3 AAA алкални батерии НЕ се вклучени **
Карактеристики : 10pcs Супер светло Мулти-Бои SMD LED светла
3 AAA Alkalina батеријата трае повеќе од 8 часа, даде доволно осветлување да било големина на хартија фенери, вазна.
Вклучи/исклучи од далечински контролер. лесно се инсталира , со висат кука на buttom.
Водоотпорен дизајн , Потопна .. Посебен дизајн за да се доказ за тоа да биде водоотпорен .
Големина : D2.8"*H0.9"
Слики :

Подробности

Отделят Цвят:
RGB с дистанционно управление
Мощност:
3W
Използването на:
Празник
документ:
EMC, RoHS, CE
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Нетъкани Материали Опашката:
No
Дължина:
2.8inch
Тип На Батерията:
ААА
Името На Празника:
Ден на Новата година
Характеристики:
погружное led основа с дистанционно управление
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Гаранция:
Оен година
Случай:
Градина
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Източник На Светлина:
Led лампи
Разстояние Осветление:
1-5m
Номер На Главата:
1-19 главата
Номер На Модела:
ЧЕНГЕ-СБ-010М-03
Цвят:
Почистване
Дали диммируемым:
ДА
Музика:
Няма
търговска марка:
КИТОСУН
Базов Тип:
Основата на светлина Led 2.8 инча
Напрежение:
4.5V
Брой led лампи с нажежаема жичка:
Led светлините 10pcs Multi-цветя SMD
Цвят на светлината Led:
Мулти-цвят, може да се смесва до 16 различни цветове
Източник На Захранване:
Алкални батерии 3AAA за светлина, CR2032 за дистанционно управление
Живот На Батерията:
Продължавай повече от 8 часа
Водоустойчив:
да, водоустойчива конструкция
Размер:
2.8 diameter , 1 tall
Окачен На Куката:
С извънбордов на една кука . лесна инсталация
Тегло:
Light is 50 grams
Функция:
водоустойчив дизайн с дистанционно управление.
Приложения:
Наргиле, поставка за наргиле, ваза , кристал, на хартиен фенер.

Избор на купувачи

100шт*10LED потопяема светлина водоустойчив сватба парти ВАЗа лампа + дистанционно управление, осветление стъклена ваза светлини за празнични партита

1081.60 -10 % BGN 973.00

100 Pcs / многу Партија Свадба Декорација Floralyte RGB LED Светло База на Екранот За Вазни,Кристално Стакло10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

10pcs* 6INCH led light base for wedding party decoration AA battery operated for glass vase, shisha,hookah, home party event

254.40 -10 % BGN 229.00

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

10 бр./лот 8 инча LED Wedding Centerpiece Light Base диаметър 20 см, височина 3,5 см с дистанционно управление за вази, наргиле,наргиле

BGN 352.00

10pieces / многу 8inch LED Свадба Централен Светлина База 20 CM Дијаметар, 3.5 ЦМ Висина со Далечински Контролер за Вазна, Shisha,НаргилеRGB 3in1 Multicolors 8inch LED centerpeice светлинасо далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.Во потрага по начин да светне вашиот централен и маса крпа? Не гледам подалеку! 8" ПРЕДВОДЕНА централен светлина база со 28 мултибои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер / литиум батерија верзија!8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

10шт RGB флаш лампа балон светлини за хартиения фенер балон светлина партия мини цветни led светлина за украса на сватбени партита

7.81 -10 % BGN 7.00

10pcs / многу Партија Декоративни Осветлување Подводни LED Светло Замрзнати Партија Материјали Божиќ ДекорацијаC r e a t e свој Темасопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

Нови 100 метра 800 led коледни светлини 8 режима за сезонно декоративен коледен празник на сватбени партита вътрешно / външно използване

92.78 -14 % BGN 80.00

Божиќ,Нова година,Куќа,ноќта на Вештерките,Градина,Партија,Патио,Тревник,Ограда,Одмор,свадба и Фестивал Прослава, Можеби сте заинтересирани во следниве производи : Супер светло и ниска потрошувачка на енергијаString Светлина со 800 LED светилки малку.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.Долг животен век : повеќе од 50000 часаТемпературата на работа : 25 C 45 CБезбедно и животната срединапријателски, без зрачење или загадување елементи.Магични бои трепкане флеш и промена магично.Погоден за Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, и други прослава активности...

ZINUO Christmas Decoration 10M 100LEDs Топка Garland AC220V Outdoor LED Strings Светлини Christmas Holiday Wedding Party Светлини

27.20 -30 % BGN 19.00

Точка Бр : LED Сијалицата светлаled Количина : 100pcs топкаСветла Боја : Црвена / зелена / Блу / Жолта боја / Бела / Топло бела / Multicolor / Виолетова / РозоваVolatge : AC220 V 50 / 60 HzТопката Големина : 17~18 MMНето Тежина : Околу 400gГаранција : 1yearsСертификација : CE, Ro HSКарактеристики : 1.Plug and play, лесно за ракување.2.100 парчиња Бела PC топката ,светла боја на светлина.3.Ниска потрошувачка, убава светла боја.4.Може да промените неколку различни флеш режим притиснете на прекинувачот.5.Обезбеди DC заеднички, можат да водат две string светла заедно.6.Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.7.Совршена декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, забава, итн.Пакување Листа : 1 Парче 10 M 100 Топки LED String Светлина1.Ве молам дозволете ми да знам модели, количини, бои што сакате да ги нарачате.Или ние ќе ги испрати случајно бои.2.Ние ќе ја испорача стоката побрзо кога ние примено вашето плаќање.3...

10шт * подводен водоустойчив потопяема led свещ чай светлина за сватбени партита събития празник на цветята празнични светлини

15.20 -8 % BGN 14.00

Подводни led Светло Свеќа,11 Colors Достапни Батерија Управувана Водоотпорен Чај СветлинаВодоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНапомена : Оваа Цена е 10 Pcs Подводни LED СветлоНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Романтична дистанционно управление потопяема LED партия чай маса мини-светлина с батерия Коледа ВАЗа Сватба на Деня на Свети Валентин декор

9.58 -6 % BGN 9.00

Можеби ќе сакатеВовед : Нашата Светла се прекрасна декорација за Наргиле, Вазна, Свадба Централен, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година, денот на Вљубените и сите празници!Донесе на вашето креации на животот со него! Мултицел : Партијата / Настан Осветлување (цвет аранжман, табела прилагодувања, ледени скулптури, кристално вазни, итн.) Празник Акцент Осветлување (базен, езерца, мраз кофа, фонтана, водопад, итн.) Почетен Акцент Осветлување (индикатор за светло, ноќ осветлување, новина светлина) Забелешка : 1.Батериите се вклучени.2.Заострување на заедничката земјоделска политика (насока на стрелките на часовникот ротација) се додека вие не може да читам пред ставање под вода...

10*6inch Wedding party centerpieces lighting RGB Multicolor Rechargeable 6inch LED увеселителен парк Light base with remote

254.40 -10 % BGN 229.00

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

Kitosun акумулаторни 8 инча RGBW многоцветни led под ваза светлина база за сватба централната украса на осветление за дома интериор

BGN 46.40

Kitosun Батерија 8inch RGBW Multicolors ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина База за Свадба Централен Декорација Осветлување Дома ДекорБезжична 8inch Место LED Centerpeice Светлинасо далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.Ова Место LED Светло база е посебен за Candelabras, Кристали, и acylic уметнички дела..Тоа е со супер светло 4 W ЦрвеноЗеленаСиноБело 4in1 мултибои Место LED светла, тоа може да покажува 16 различни бои...

(1бр/ лот) led Мебели Осветление акумулаторна батерия led крушка RGB с дистанционно управление IP68 водоустойчив басейн светлини

BGN 46.40

(1piece / многу), ПРЕДВОДЕНА Мебел Осветлување Батеријата Полнење Led Сијалица RGB Далечински Управувач IP68 Водоотпорен Базен СветлаKITOSUN НОВИ Под Маса ОсветлувањеДали сте во потрага за Светлина За Вашата Маса Крпа , Коктел Маса ,Пластични Мебел???Сега, никогаш не бараат уште повеќе.LED под маса светлата се совршено да додадете внимание на Коктел Маси коктел маса или банкет маси...

Безплатна Доставка на 5 бр./лот градина Коледа LED Net Светлини 220V EU Plug 8 дисплеи 2*2 м 210 led водоустойчива приказни светлини декор на дърво

110.40 -5 % BGN 105.00

Бесплатни Fedex 5pcs / Многу Градина Божиќ LED Нето Светла 220 V ЕУ Plug 8 Прикажува 2*2m 210 Led диоди Водоотпорен Самовила Светла Оркестарот Дрво Функција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

3aa Battery Powered Copper Wire Светлини 4M 40 LED Starry String Светлини for Outdoor, Gardens, Homes, Dancing, Коледно Парти

7.38 -5 % BGN 7.00

3 AA Батеријата Напојува од Бакарна Жица Светла 4 M 40 Led диоди Ѕвездена String Светилки за Надворешна употреба, Градини, Домови, Танцување, Божиќ ПартијаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : specfication : АА Батерија управувана string светлината led sliver слој на бакар светлина * 4.5 V Батерија Управувана енергија, заштеда на енергија и лесен за употреба * led декоративни string светлина за свадба, забава, танцување * Свадба водена Завеса светлина string 40 led диоди брак декорација самовила string светла * Флексибилни бакарна жица, може да се наведнат за да формираат различни форми * Led lightingsource,долг животен век, ниска топлина емисија,низок работен напон и energysaving Specifications : * Предмет : Батерија Управувана светлина string * LED светилки : 40 * должина : 4m * Жица материјал : купер Апликации : * Божиќ,Забава,Одмор,Свадба & Балон Декорација * Широко се користат за домашна декорација употреба, хотели, клубови, танц топката, шопинг центри....

10PCS*KITOSUN 3AA Battery Operated 6inch RGB Color Changing Led Centerpiece Light Base за украса на високи стъклени вази

400.00 -10 % BGN 360.00

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

20*погружная свещ дистанционно управление led мини мигащ led сватба, коледна украса ВАЗа танк светлина

35.04 -9 % BGN 32.00

20 Pcs / многу Централен Светло Дизајн Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација RGB Осветлување9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Директна Продажба С Фабрика Kitosun!!! 3aa Battery Operated 9 White LED 4inch Under Vase Light Centerpiece Wedding Decoration Светлини

BGN 1296.00

Kitosun Фабрика За Директна Продажба!!! 3 AA Батерија Управувана 9 Бела LED 4inch Под Вазна Светлина Централен Свадба Декорација СветлаБела 4inch Централен Мини Светлина База EМини Под Вазна Светлина(3 AA Батерии не се вклучени) во Потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB409 WDBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.