• Новинка
100 бр. / лот кръгла топка Led Балон Светлини Mini Flash Lamps for Фенер Christmas Wedding Party Decoration бял, жълт, червен

100 бр. / лот кръгла топка Led Балон Светлини Mini Flash Lamps for Фенер Christmas Wedding Party Decoration бял, жълт, червен

резултат:
BGN 20.78
BGN 16.00 -23 %

Брой продукти
Налично

100 Компјутери/многу Круг Топката Led Балон Светла Мини Флеш Светилки за Фенер Божиќ Свадба Партија Декорација Бела, Жолта, Црвена
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Опис : Материјал : Пластични (PP) Боја : бела, жолта, сина, црвена, зелена, RGB(multicolor менување), розова, боја тебе светла Боја : Мулти Боја Точка : ЛЕР Балон Светло Дизајн : Декорација Светлина Функција : Флеш Топката, Боја Менување на Големината : 1.5*1.5*1.5 cm Моќ Од : 2 x AG3 Батеријата (Вклучени) Количеството : 100 PCS Пакет : 100 PCS/ Polybag Повод : Божиќ, Забава, Роденден Одговараат за : Балон Тие се дизајнирани за светне. Известување : Само multicolor светла (RGB) може да flash, и друга боја светла, како бела, црвена, сина, зелена и жолта се поправи боја, тоа значи дека тие не можат да flash. Жолта и RGB светла може да трае работи за 6-12 часа во повеќето, но со други бои може да трае работи повеќе од 24 часа, espically сини светла може да трае работат неколку дена.

Подробности

Отделят Цвят:
Син, Бял
Използването на:
Празник
Източник На Светлина:
крушка
Базов Тип:
Клин
Номер На Главата:
20-50 голове
Цвят:
Жълто, Синьо, Зелено, Червено, Бяло
Името На Празника:
Коледа
Напрежение:
6V
Дължина:
1.5cm
Характеристики:
xx
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Тип На Батерията:
AG3
Нетъкани Материали Опашката:
No
търговска марка:
Free_on
документ:
CCC,CE
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Случай:
Градина
Разстояние Осветление:
1-5m
Дали диммируемым:
No
Музика:
Няма
Номер На Модела:
386
Цвят:
пъстри

Избор на купувачи

50 от централната Айфеловата кула ВАЗа Хелоуин декорация на сватбени аксесоари led мини-партията на светлина

BGN 34.40

50 централен ајфеловата кула вазна ноќта на Вештерките Декорација Свадба Материјали Led Мини Партија Светлината C r e a t e свој Тема сопствена Боја !!! Ние, исто така, имаат 10 C o l o r Достапни : Бела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).Топло Бела , ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

10шт RGB флаш лампа балон светлини за хартиения фенер балон светлина партия мини цветни led светлина за украса на сватбени партита

7.81 -10 % BGN 7.00

10pcs / многу Партија Декоративни Осветлување Подводни LED Светло Замрзнати Партија Материјали Божиќ ДекорацијаC r e a t e свој Темасопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

24 бр./лот цвете-образна led светлина щанд дисплей на Централната сватбен фаворит водоустойчива цветна светлина дистанционно управление

377.60 -10 % BGN 340.00

24 Pcs / многу Цвет во Облик на LED Светло Стојат Екранот Централен Свадба Партија Корист Водоотпорен Флорални Светлина Далечинскиот10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

20*погружная свещ дистанционно управление led мини мигащ led сватба, коледна украса ВАЗа танк светлина

35.04 -9 % BGN 32.00

20 Pcs / многу Централен Светло Дизајн Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација RGB Осветлување9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Безплатна доставка (1 бр./много) отделението за дистанционно управление супер ярки led хартиен фенер светлини

BGN 7.76

Најдобри Хартија Фенер Светлина (Батерија управувана , Далечински контролирани, лесно се инсталира , Супер заливот) Топло Бела боја на Осветлување...

Директна Продажба С Фабрика Kitosun!!! 3aa Battery Operated 9 White LED 4inch Under Vase Light Centerpiece Wedding Decoration Светлини

BGN 1296.00

Kitosun Фабрика За Директна Продажба!!! 3 AA Батерија Управувана 9 Бела LED 4inch Под Вазна Светлина Централен Свадба Декорација СветлаБела 4inch Централен Мини Светлина База EМини Под Вазна Светлина(3 AA Батерии не се вклучени) во Потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB409 WDBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

20 бр/лот 2.8 LED Centerpiece Base Light осветление за водоустойчиви лампи празнично осветление сватбена украса лампи

316.80 -10 % BGN 285.00

20 Pcs / многу 2.8" ПРЕДВОДЕНА Централен База на Светлина За Осветлување До Секој Вода Исполнет Водоотпорен Контејнер Светилка10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

3aa Battery Powered Copper Wire Светлини 4M 40 LED Starry String Светлини for Outdoor, Gardens, Homes, Dancing, Коледно Парти

7.38 -5 % BGN 7.00

3 AA Батеријата Напојува од Бакарна Жица Светла 4 M 40 Led диоди Ѕвездена String Светилки за Надворешна употреба, Градини, Домови, Танцување, Божиќ ПартијаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : specfication : АА Батерија управувана string светлината led sliver слој на бакар светлина * 4.5 V Батерија Управувана енергија, заштеда на енергија и лесен за употреба * led декоративни string светлина за свадба, забава, танцување * Свадба водена Завеса светлина string 40 led диоди брак декорација самовила string светла * Флексибилни бакарна жица, може да се наведнат за да формираат различни форми * Led lightingsource,долг животен век, ниска топлина емисија,низок работен напон и energysaving Specifications : * Предмет : Батерија Управувана светлина string * LED светилки : 40 * должина : 4m * Жица материјал : купер Апликации : * Божиќ,Забава,Одмор,Свадба & Балон Декорација * Широко се користат за домашна декорација употреба, хотели, клубови, танц топката, шопинг центри....

10pcs* 6INCH led light base for wedding party decoration AA battery operated for glass vase, shisha,hookah, home party event

254.40 -10 % BGN 229.00

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

20 * Multicolor led light base for wedding party decoration 6inch vase light base glass hookah AA battery operated with adapter

825.60 -10 % BGN 743.00

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

26 букви LED 3D Light САМ Night Light детски подарък палатка знак азбука лампа за рождения Ден на Сватба парти спалня Начало Декор на стените

11.31 -29 % BGN 8.00

26 Букви DIY 3 D Ноќта СветлинаДимензија : Срцето : 15.5 cm * 2.8 cm * 16.5 cm / 6.10" во * 1.10" во * 6.50" во Писмо На : 19.5 cm * 4.5 cm * 22cm / 7.68"во * 1.77"во * 8.66"во Буква Б : 18cm * 4.5 cm * 22cm / 7.08"во * 1.77"во * 8.66"во повисока од 26 писмо се 22cm, широк е 4,5 cm, должината е различна мерка од страна на лице, maby има 13 см грешка...

Безплатна Доставка на 5 бр./лот градина Коледа LED Net Светлини 220V EU Plug 8 дисплеи 2*2 м 210 led водоустойчива приказни светлини декор на дърво

110.40 -5 % BGN 105.00

Бесплатни Fedex 5pcs / Многу Градина Божиќ LED Нето Светла 220 V ЕУ Plug 8 Прикажува 2*2m 210 Led диоди Водоотпорен Самовила Светла Оркестарот Дрво Функција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

12Pcs*LED RGB Light for vase Centerpiece Wedding Party Favor Submersible led light Holiday Lighting With Remote color changing

23.84 -12 % BGN 21.00

12 Pcs / многу RGB LED Светло Централен Свадба Партија Корист Подводните Празник Осветлување Со Далечинско9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Гореща led коледно дърво светлини сватба декоративни светлини led гирлянди 30 м 200 led AC 220 v / 110 EU AU Us Plug

168.00 -5 % BGN 160.00

Топла 2016 година доведе елка светла Свадба Партија Декоративни led Светла самовила светла 30m 200 led НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V / 110 V ЕУ АУ НИ ПриклучокКарактеристики 100% Сосема Нов...

ZINUO Christmas Decoration 10M 100LEDs Топка Garland AC220V Outdoor LED Strings Светлини Christmas Holiday Wedding Party Светлини

27.20 -30 % BGN 19.00

Точка Бр : LED Сијалицата светлаled Количина : 100pcs топкаСветла Боја : Црвена / зелена / Блу / Жолта боја / Бела / Топло бела / Multicolor / Виолетова / РозоваVolatge : AC220 V 50 / 60 HzТопката Големина : 17~18 MMНето Тежина : Околу 400gГаранција : 1yearsСертификација : CE, Ro HSКарактеристики : 1.Plug and play, лесно за ракување.2.100 парчиња Бела PC топката ,светла боја на светлина.3.Ниска потрошувачка, убава светла боја.4.Може да промените неколку различни флеш режим притиснете на прекинувачот.5.Обезбеди DC заеднички, можат да водат две string светла заедно.6.Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.7.Совршена декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, забава, итн.Пакување Листа : 1 Парче 10 M 100 Топки LED String Светлина1.Ве молам дозволете ми да знам модели, количини, бои што сакате да ги нарачате.Или ние ќе ги испрати случајно бои.2.Ние ќе ја испорача стоката побрзо кога ние примено вашето плаќање.3...

10шт*3LED многоцветни потопяеми водоустойчив малки led светлини за стъклени вази Сватба парти, Коледа, Нова година Хелоуин лампи

22.24 -10 % BGN 20.00

Оваа Kitosun најновиот производ , Повеќе забава и корисни отколку пред тоа.Овие Три LED Килибар Подводни Светилки со IRдалечински контролер ...

DJ Светлини Sound Activated Party Light Диско Топка Mini Rotating Magic Strobe Club lighting Effect Led Stage Светлини Par

BGN 25.82

7 БОЈА : Црвена, Зелена, Сина, Црвена / Зелена, Црвена / Сина, Зелена / Сина, или сите бои заедно) Лесно да се избере еден бои или мултиобоени со чувствителноста на далечински...

50шт млечни клечка водоустойчив за ЕС / САЩ включете невероятната светлини за Коледа, Нова година, венец открит

BGN 14.22

50pcs Млечниот Pinecone Водоотпорен за ЕУ / САД Plug Самовила Светла за Божиќ, Нова Година Гарланд ОтвореноОбјектот Спецификации : Функција : за декорацијаУ мудрец : се лепат на декоративни led светла во нашата продавница.боја : Млечно или белоИспорака Детали За : 1...

1 бр. / лот 2.8 инча чай светлина база с wi-fi дистанционно управление-16 различни цветове и настройки

BGN 7.76

1pcs / многу 10RGB LED Подводни LED Светло, Мулти Боја Водоотпорен Свадба Партија Вазна База Флорални Светлина + Romote Контрола Дали ви е потребно гламур сјај во вода? Дали сте желба сјај осветлување акцент и ефект на вашата партија? Ова е вашиот идеален избор! На RGB подводни светилки се напојува со три ААА батерии...

12 бр./лот супер ярък 3LEDs RGB Multicolors мини потопяеми led светлини с дистанционно управление 13 цвята по избор за украса

BGN 23.84

Тројно ПРЕДВОДЕНА Подводни Floralyte Со Далечински Контролер13 Бои За Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

10 бр./лот 8 инча LED Wedding Centerpiece Light Base диаметър 20 см, височина 3,5 см с дистанционно управление за вази, наргиле,наргиле

BGN 352.00

10pieces / многу 8inch LED Свадба Централен Светлина База 20 CM Дијаметар, 3.5 ЦМ Висина со Далечински Контролер за Вазна, Shisha,НаргилеRGB 3in1 Multicolors 8inch LED centerpeice светлинасо далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.Во потрага по начин да светне вашиот централен и маса крпа? Не гледам подалеку! 8" ПРЕДВОДЕНА централен светлина база со 28 мултибои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер / литиум батерија верзија!8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

(1бр/ лот) led Мебели Осветление акумулаторна батерия led крушка RGB с дистанционно управление IP68 водоустойчив басейн светлини

BGN 46.40

(1piece / многу), ПРЕДВОДЕНА Мебел Осветлување Батеријата Полнење Led Сијалица RGB Далечински Управувач IP68 Водоотпорен Базен СветлаKITOSUN НОВИ Под Маса ОсветлувањеДали сте во потрага за Светлина За Вашата Маса Крпа , Коктел Маса ,Пластични Мебел???Сега, никогаш не бараат уште повеќе.LED под маса светлата се совршено да додадете внимание на Коктел Маси коктел маса или банкет маси...

Романтична дистанционно управление потопяема LED партия чай маса мини-светлина с батерия Коледа ВАЗа Сватба на Деня на Свети Валентин декор

9.58 -6 % BGN 9.00

Можеби ќе сакатеВовед : Нашата Светла се прекрасна декорација за Наргиле, Вазна, Свадба Централен, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година, денот на Вљубените и сите празници!Донесе на вашето креации на животот со него! Мултицел : Партијата / Настан Осветлување (цвет аранжман, табела прилагодувања, ледени скулптури, кристално вазни, итн.) Празник Акцент Осветлување (базен, езерца, мраз кофа, фонтана, водопад, итн.) Почетен Акцент Осветлување (индикатор за светло, ноќ осветлување, новина светлина) Забелешка : 1.Батериите се вклучени.2.Заострување на заедничката земјоделска политика (насока на стрелките на часовникот ротација) се додека вие не може да читам пред ставање под вода...

4 бр. / лот Коледен продукт led светлини потопяема сватбени партита Декоративно led ваза до централната елемент RGBe с дистанционно управление

28.80 -10 % BGN 26.00

4 Pcs / многу Свадба Партија Декоративни Светлина Вазна До Централен RGB LED Батеријата Светлина База Со Далечинско10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.