• Новинка
20 * Multicolor led light base for wedding party decoration 6inch vase light base glass hookah AA battery operated with adapter

20 * Multicolor led light base for wedding party decoration 6inch vase light base glass hookah AA battery operated with adapter

резултат:
BGN 825.60
BGN 743.00 -10 %

Брой продукти
Налично


6 INCH МУЛТИ-БОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА
(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)
Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач/AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина. 19 супер светло мулти-бои станот SMD5050 LED светла светлина-до централен база. Cordless и батерија управувана. Бара 3 АА батерии, кои не се вклучени. Работи за 8 до 10 часа на 3 АА батерии Светлина база има on/off switch. Е Remote control способни (Далечински Управувач продаваат одделно.) Е 5 V AC Адаптер способни (AC Адаптерот се продаваат одделно .) Сликата прикажува дава демонстрација на светлината база во употреба. Вазни прикажани во слики не се вклучени. Дополнителни слика е на мини база светлина и нашите вазна GCV101 Гем Одблесокот Вазна и Кристално Мушка Џамлии. Јачина на цените е на располагање.
6 INCH МУЛТИ-БОЈА LED СВЕТЛО БАЗА Е ЕДЕН ОД НАЈВАЖНИТЕ ПРОИЗВОД ЗА СТАКЛО НАРГИЛЕ SHISHA И CENTERPIECES ДЕКОРАЦИЈА.
ТОА Е ГОЛЕМА КОГА СЕ КОРИСТИ СО СТАКЛО НАРГИЛЕ SHISHA ,ВАЗНИ, КРИСТАЛ, И CANDELABRAS.
Ние сме Фабрика снабдувач. Ние, исто така, трговија на големо сите предмети во нашата продавница!!!
Карактеристики :
1>, Тоа е со 19pcs супер светло Рамен мулти-боја led светла. со далечински контролер, тоа може да покажува 16 различни бои. Шарени опции. Неверојатен ефект..Одговараат за било бои тема.. ви Донесе незаборавен свадба и партија ! !!!
2>, 3 AA редовни батеријата управувана .. Само треба 3 свежи AA алкални батерии, Тоа може да трае повеќе од 8 часа.. И Супер светол. Безжични, пренослив.
Само светне аранжман од под. Освен за трошоци со тоа што не има да се купи батерија една системот, ако планирате за користење на тоа неколку пати, или ако сакате да ги користите преку само место во нови батерии, без наплата време е потребно. Или да се купи акумулатори и потоа ги користат одново и одново.
3>, Супер-светли led светла. нудат доволно осветлување да било вазни, candelabras..

Подробности

Отделят Цвят:
6-инчов батерия тип АА
Мощност:
With remote
Използването на:
Празник
документ:
EMC, RoHS, CE
Гаранция:
една година
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Базов Тип:
Клин
Нетъкани Материали Опашката:
ДА
Дължина:
6inch
Характеристики:
6 RGB LED ВАЗа кръгла база светлина за стъкло наргиле наргиле
Номер На Модела:
ЧЕНГЕ-KB-619СРБ-520-2
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Случай:
Спалня
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Източник На Светлина:
Led лампи
Разстояние Осветление:
1-5m
Номер На Главата:
1-19 главата
Напрежение:
6V
Цвят:
Почистване
Името На Празника:
Хелоуин
Дали диммируемым:
ДА
Музика:
Няма
търговска марка:
КИТОСУН
Тип На Батерията:
AA
Размери:
6 с диаметър x 1.375 Височина
led източник на светлина:
19PCS SMD5050 RGB водеше светлина
Led цвят:
С помощта на дистанционното управление на промените до 16 цвята
източник на захранване:
Батерия 3AA
Име:
6 инча LED ВАЗа светлина база стъкло наргиле наргиле сватбени централните части на
Приложения:
стъклена наргиле Чича, под ваза, канделябром, сватба централен елемент
Пакет:
цветна кутия
Време На Работа:
продължавай повече от 8hours
Тегло:
0.75KG each
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА

Избор на купувачи

(1бр/ лот) led Мебели Осветление акумулаторна батерия led крушка RGB с дистанционно управление IP68 водоустойчив басейн светлини

BGN 46.40

(1piece / многу), ПРЕДВОДЕНА Мебел Осветлување Батеријата Полнење Led Сијалица RGB Далечински Управувач IP68 Водоотпорен Базен СветлаKITOSUN НОВИ Под Маса ОсветлувањеДали сте во потрага за Светлина За Вашата Маса Крпа , Коктел Маса ,Пластични Мебел???Сега, никогаш не бараат уште повеќе.LED под маса светлата се совршено да додадете внимание на Коктел Маси коктел маса или банкет маси...

Гореща led коледно дърво светлини сватба декоративни светлини led гирлянди 30 м 200 led AC 220 v / 110 EU AU Us Plug

168.00 -5 % BGN 160.00

Топла 2016 година доведе елка светла Свадба Партија Декоративни led Светла самовила светла 30m 200 led НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V / 110 V ЕУ АУ НИ ПриклучокКарактеристики 100% Сосема Нов...

10*6inch Wedding party centerpieces lighting RGB Multicolor Rechargeable 6inch LED увеселителен парк Light base with remote

254.40 -10 % BGN 229.00

6 INCH МУЛТИБОЈА LED СВАДБА НАРГИЛЕ БАЗА(3 AA БАТЕРИИ УПРАВУВАНА ТИП)Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер верзија! 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

1Pc Event party доставчик на обществената поръчка battery light Remote Submersible LED Light wedding Centerpiece Base Light decoration Holiday Lighting

4.78 -16 % BGN 4.00

1 Pc / многу Далечински Подводни LED Светло Централен База Светлина Multicolor RGB Празник Осветлување10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

Нови 100 метра 800 led коледни светлини 8 режима за сезонно декоративен коледен празник на сватбени партита вътрешно / външно използване

92.78 -14 % BGN 80.00

Божиќ,Нова година,Куќа,ноќта на Вештерките,Градина,Партија,Патио,Тревник,Ограда,Одмор,свадба и Фестивал Прослава, Можеби сте заинтересирани во следниве производи : Супер светло и ниска потрошувачка на енергијаString Светлина со 800 LED светилки малку.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.Долг животен век : повеќе од 50000 часаТемпературата на работа : 25 C 45 CБезбедно и животната срединапријателски, без зрачење или загадување елементи.Магични бои трепкане флеш и промена магично.Погоден за Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, и други прослава активности...

24 бр./лот цвете-образна led светлина щанд дисплей на Централната сватбен фаворит водоустойчива цветна светлина дистанционно управление

377.60 -10 % BGN 340.00

24 Pcs / многу Цвет во Облик на LED Светло Стојат Екранот Централен Свадба Партија Корист Водоотпорен Флорални Светлина Далечинскиот10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

10 бр./лот 8 инча LED Wedding Centerpiece Light Base диаметър 20 см, височина 3,5 см с дистанционно управление за вази, наргиле,наргиле

BGN 352.00

10pieces / многу 8inch LED Свадба Централен Светлина База 20 CM Дијаметар, 3.5 ЦМ Висина со Далечински Контролер за Вазна, Shisha,НаргилеRGB 3in1 Multicolors 8inch LED centerpeice светлинасо далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.Во потрага по начин да светне вашиот централен и маса крпа? Не гледам подалеку! 8" ПРЕДВОДЕНА централен светлина база со 28 мултибои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер / литиум батерија верзија!8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

50 бр./лот мини led балон светлина водоустойчив пейзаж гладък дизайн на мини-Вечерни светлини за сватба централните

BGN 31.68

LED БАЛОН СВЕТЛИНА~Водоотпорен led мини партија светла Светлина до вашиот посебна прилика со овие фантастични, лесен за употреба LED светла, кои ќе донесат голема ambianceall на свој на вашата специјална прилика...

12 бр./лот супер ярък 3LEDs RGB Multicolors мини потопяеми led светлини с дистанционно управление 13 цвята по избор за украса

BGN 23.84

Тројно ПРЕДВОДЕНА Подводни Floralyte Со Далечински Контролер13 Бои За Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Безплатна Доставка на 5 бр./лот градина Коледа LED Net Светлини 220V EU Plug 8 дисплеи 2*2 м 210 led водоустойчива приказни светлини декор на дърво

110.40 -5 % BGN 105.00

Бесплатни Fedex 5pcs / Многу Градина Божиќ LED Нето Светла 220 V ЕУ Plug 8 Прикажува 2*2m 210 Led диоди Водоотпорен Самовила Светла Оркестарот Дрво Функција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

20 бр/лот 2.8 LED Centerpiece Base Light осветление за водоустойчиви лампи празнично осветление сватбена украса лампи

316.80 -10 % BGN 285.00

20 Pcs / многу 2.8" ПРЕДВОДЕНА Централен База на Светлина За Осветлување До Секој Вода Исполнет Водоотпорен Контејнер Светилка10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led светло База водоотпорен Свеќа Светилки Свадба Партија Floralytes Декорација ВОДЕШЕ ОРКЕСТАРОТ ФЛОРАЛНИ СВЕТЛА ЗА СВАДБА / Божиќ / Вљубените Multicolor.Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE!Оваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

3aa Battery Powered Copper Wire Светлини 4M 40 LED Starry String Светлини for Outdoor, Gardens, Homes, Dancing, Коледно Парти

7.38 -5 % BGN 7.00

3 AA Батеријата Напојува од Бакарна Жица Светла 4 M 40 Led диоди Ѕвездена String Светилки за Надворешна употреба, Градини, Домови, Танцување, Божиќ ПартијаМожеби сте заинтересирани во следниве производи : specfication : АА Батерија управувана string светлината led sliver слој на бакар светлина * 4.5 V Батерија Управувана енергија, заштеда на енергија и лесен за употреба * led декоративни string светлина за свадба, забава, танцување * Свадба водена Завеса светлина string 40 led диоди брак декорација самовила string светла * Флексибилни бакарна жица, може да се наведнат за да формираат различни форми * Led lightingsource,долг животен век, ниска топлина емисија,низок работен напон и energysaving Specifications : * Предмет : Батерија Управувана светлина string * LED светилки : 40 * должина : 4m * Жица материјал : купер Апликации : * Божиќ,Забава,Одмор,Свадба & Балон Декорација * Широко се користат за домашна декорација употреба, хотели, клубови, танц топката, шопинг центри....

Kitosun акумулаторни 8 инча RGBW многоцветни led под ваза светлина база за сватба централната украса на осветление за дома интериор

BGN 46.40

Kitosun Батерија 8inch RGBW Multicolors ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина База за Свадба Централен Декорација Осветлување Дома ДекорБезжична 8inch Место LED Centerpeice Светлинасо далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.Ова Место LED Светло база е посебен за Candelabras, Кристали, и acylic уметнички дела..Тоа е со супер светло 4 W ЦрвеноЗеленаСиноБело 4in1 мултибои Место LED светла, тоа може да покажува 16 различни бои...

50 бр./лот LED Vase Light потопяема мини-Флоралит с дистанционно управление Multicolor RGB Holiday Lighting wedding party decoration светлини

88.00 -10 % BGN 79.00

50 Pcs / многу LED Вазна Светлина Подводни Мини Floralyte Со Далечински Multicolor RGB Празник Осветлување9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Мини дискотека на DJ Stage Светлини 3W LED RGB Sound Activated Crystal Magic Rotating Топка Светлини Effect For KTV Коледа Party Wedding Show

BGN 25.58

7 БОИ се МЕНУВА : (црвена, зелена, сина, црвена / зелена, црвена / сина, зелена / сина, или сите бои заедно) Оваа фаза светлина, може да се создаде жив визуелни ефекти и атмосфера.RGB 3 W ПАРТИЈА СВЕТЛА : DJ светло се пали веднаш кога се вклучени и светлината ја менува бојата со ритамот на музиката(?DJ музика;?тивка музика)ТОПЛО СОВЕТ : светлината автоматски се менува бои кога ќе го приклучиш во, тоа ќе се сврти кон звук активира режимот автоматски кога треба да звук, и тоа ќе сечење од 1 секунда кога тоа, префрлете го режимот...

20*погружная свещ дистанционно управление led мини мигащ led сватба, коледна украса ВАЗа танк светлина

35.04 -9 % BGN 32.00

20 Pcs / многу Централен Светло Дизајн Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација RGB Осветлување9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

DJ Светлини Sound Activated Party Light Диско Топка Mini Rotating Magic Strobe Club lighting Effect Led Stage Светлини Par

BGN 25.82

7 БОЈА : Црвена, Зелена, Сина, Црвена / Зелена, Црвена / Сина, Зелена / Сина, или сите бои заедно) Лесно да се избере еден бои или мултиобоени со чувствителноста на далечински...

26 букви LED 3D Light САМ Night Light детски подарък палатка знак азбука лампа за рождения Ден на Сватба парти спалня Начало Декор на стените

11.31 -29 % BGN 8.00

26 Букви DIY 3 D Ноќта СветлинаДимензија : Срцето : 15.5 cm * 2.8 cm * 16.5 cm / 6.10" во * 1.10" во * 6.50" во Писмо На : 19.5 cm * 4.5 cm * 22cm / 7.68"во * 1.77"во * 8.66"во Буква Б : 18cm * 4.5 cm * 22cm / 7.08"во * 1.77"во * 8.66"во повисока од 26 писмо се 22cm, широк е 4,5 cm, должината е различна мерка од страна на лице, maby има 13 см грешка...

Безплатна доставка (24 бр. / лот) отделението за дистанционно управление супер ярки led хартиен фенер светлини

BGN 190.40

Подводни led светла / Подводните Floralyte / Водоотпорен led светла / Подводните Чај светла / Подводни led свеќа / Хартија фенер светлина Најдобри Хартија Фенер Светла (Батерија управувана , Далечински контролирани, лесно се инсталира , Супер заливот) Бела боја на Осветлување...

Безплатна доставка (1 бр./много) отделението за дистанционно управление супер ярки led хартиен фенер светлини

BGN 7.76

Најдобри Хартија Фенер Светлина (Батерија управувана , Далечински контролирани, лесно се инсталира , Супер заливот) Топло Бела боја на Осветлување...

50 от централната Айфеловата кула ВАЗа Хелоуин декорация на сватбени аксесоари led мини-партията на светлина

BGN 34.40

50 централен ајфеловата кула вазна ноќта на Вештерките Декорација Свадба Материјали Led Мини Партија Светлината C r e a t e свој Тема сопствена Боја !!! Ние, исто така, имаат 10 C o l o r Достапни : Бела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).Топло Бела , ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

L3m 220V PVC LED LED icicle light christmas decoration outdoor wedding decoration party светлини garden фея светлини

51.49 -46 % BGN 28.00

【Точка Име】 : Транспарентен ПВЦ LED icicle светлина【Должина】 : 3m【LED Простор】 : 10cm【Led диоди】 : 132pcs【Напон】 : 220 V【Осветлување Ефект 】 : стабилен на【Материјал 】 : ПВЦ& Чист бакар【Функција 】 : ConnectableПотсетување : Бидејќи на осветлување...

10шт RGB флаш лампа балон светлини за хартиения фенер балон светлина партия мини цветни led светлина за украса на сватбени партита

7.81 -10 % BGN 7.00

10pcs / многу Партија Декоративни Осветлување Подводни LED Светло Замрзнати Партија Материјали Божиќ ДекорацијаC r e a t e свој Темасопствена Боја !!!Ние, исто така, имаат 11 C o l o r се Достапни : available : Топло БелаБела , Теал Сина , Виолетова , Розова , Зелена , Црвена , Жолта , R G B (бојата се Менува).,Портокал Напомена : Ако Не се Советува , она што боја ви треба, Ние ќе ја испрати БЕЛА БОЈА САМО, И ние не прифаќаме лошо Повратни информации или спор за Бои!!! ФункцијаСосема нов & Висок квалитет.Лесно да се инсталира.Светли LED, заштеда на енергија, долг животен век.Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму...

Директна Продажба С Фабрика Kitosun!!! 3aa Battery Operated 9 White LED 4inch Under Vase Light Centerpiece Wedding Decoration Светлини

BGN 1296.00

Kitosun Фабрика За Директна Продажба!!! 3 AA Батерија Управувана 9 Бела LED 4inch Под Вазна Светлина Централен Свадба Декорација СветлаБела 4inch Централен Мини Светлина База EМини Под Вазна Светлина(3 AA Батерии не се вклучени) во Потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со БЕЛО LED светла, Чисто Бела боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Карактеристики : Реден Број : KSCB409 WDBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Супер светли бели Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

Ананас струнни светлини, Фея струнни светлини работещи на батерии за Коледа начало сватба спалня рожден ден декорация на дома

12.32 -3 % BGN 12.00

Ананас String Светла,Самовила String Светла Батеријата работат за Божиќ Дома Свадба Партија Спалната соба Роденден Дома ДекорацијаОпис : ДОВЕДЕ String Светла за Свадба Партија Спалната соба Божиќ Градина Патио Декорација Супер светло и ниска потрошувачка на енергија...

12Pcs*LED RGB Light for vase Centerpiece Wedding Party Favor Submersible led light Holiday Lighting With Remote color changing

23.84 -12 % BGN 21.00

12 Pcs / многу RGB LED Светло Централен Свадба Партија Корист Подводните Празник Осветлување Со Далечинско9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED СветлоВодоотпорен LED СвеќаНие сме Фабрика Снабдувач !!!Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.